Problém s manipulátorem

Absolutně volné téma

Moderátor: Cagliostro

Pravidla fóra
Zde nechávám prostor na všechna témata, která se nevlezou do výše uvedených kategorií. Mám zde jenom prosbu, pokud se rozhodnete pro založení nového příspěvku, prosím zkuste popřemýšlet jestli není vhodnější umístění již do hotových kategorií. Nechci zase vyvořit nepříjemný škatulkovací systém, jde mi pouze o to, aby se zde třeba neobjevovaly dotazy na cvičení brány z prvního stupně apod.
Felen
mé první příspěvky:)
mé první příspěvky:)
Příspěvky: 6
Registrován: 25 čer 2019, 14:42
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Obdrženo poděkování:

Problém s manipulátorem

Příspěvekod Felen » 01 zář 2019, 18:40

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zdali by mi někdo z vás nemohl pomoct s manipulátorem který mi ničí život. Měl jsem dřív problém s drogami a skrz to si mě našli tři duchové kteří mi deno denně impregnovaly mluvily kemě. Nyní jsem ztoho již venku a po 4 letech co mi to dělaly jsem marvina požádal o pomoc, poslal jsem mu své jméno a fotku a chvíli nato se mi někdo ozval ale nejspíš to předal někomu okom neví co je zač. Někdo jiný kemě začal mluvit a na důkaz že to nejsou oni mi dal na končetiny elektrické fluidum a začal se vyptávat ohledně toho co čtu magického atd. Ti duchové mi jednou vlrzly dokonce do astralu a zjistily tak všechny zážitky co jsem ve svém celém životě zažil. Po pár dnech se ozval znova ale začal semnou manipulovat a najednou to vše znal i on. Začal mi vykládat příběhy s impregnace i poslechu a víry v příběh. Mluvil otom jak snimi bojuje a podobné. Po čase začal mluvit už jen zasebe a dělá země skoro otroka. Nařizuje mi různé věci s autosugestivnimy příkazy, dělá mi trpkost a impregnuje mi různé věci. Mluví namě od rána do noci a baví se tím. Manipuluje i s lidmi v mém okolí jen když je vidím dělají divné věci a dokonce používá moji koncentraci s bílým povlakem v představě a impregnuje je někdy země. Nejhorší natom je ze mi i vyhrožuje že začne mluvit kme matce s kterou bydlím a manipuluje i sní. Někdy při trpkost dokonce hýbe s mojí a rukama a nutí mě divný způsobem k chůzi a když ho nechci poslouchat dokonce mluví mou pusou. Moji koncentraci se mi pohybuje v těle a někdy cítím jakoby se mi hybaly orgány. Jindy mi zase skříně nerv na celý den a při nádechu to bolí, nebo mi skřípe nad ledvinou při nádechu. Odimpregnoval mi koncentraci v hlavě kterou jsem měl díky duchum kteří ji zneužívaly a vytrenovala se. Dělá mi to asi dva měsíce a já už nevím jak dál. Dokonce mi dal pocity na sebevraždu. Donutilo mě to vzacatku když byli úplně všichni kolem mě když jsem snimi byl divní, jet do Kroměříže na léčení s hlasy v hlavě a doufal že tím své blízké ochranim. Ale v Kroměříži na mě nasadil nějakou bytost která to dělala dal a to i lidem co byly tam a podle toho co říkal se vtom využíval, ta bytost byla hloupá a podle toho jsem věděl že to není on. Doma jsem tu bytost i v vnoci astrálnim zrakem viděl jak nademnou léta a prochází zdi. Divym se že ten dotyčný si není vědom důsledku které ztohoto malicherneho ovlivňování jak od něj tak od bytosti může být. Mluví v poslední době stylem že začne mluvit samo se mi stačí břicho já se lehce sehnu a pak řekne že lže. Za urážku zato co dělal mi dokonce nejspíš moji koncentraci v Kroměříži udělal zánět plic a ležel jsem na kapackach. Za lo mě strašně tlačit a píchat zespod plíce až jsem řval bolesti a on to různé komentoval, na rtg mi tam našly nález s vysokým zanetovym faktorem v krvi. Impregnuje me i ve snech a dělá divné sny, jindy mi zase impregnuje nespavost nebo přes den nemám celý den hlad. Je toho odost víc ale myslím že vše důležité jsem napsal. Nejspíš mi to dělá z radosti nebo se mu nelíbí něco co jsem ve svém životě dřív dělal. Chová se jak mladý zakomplexovany kluk. Zničil mi tímto celý život jelikož mám napsané z léčení schizofrenii. Chci se stát magem již dlouho ale tyhle problémy které mě sužují už dlouho mi vtom brání. Chtel bych se zeptat jestli zde není nějaký dobrý člověk který by mi vtomto mohl pomoct a zbavit mě toho utrpení. Případně mi napište do zpráv a já pošlu své jméno s fotkou. Ještě jednou prosím moc o pomoc.

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s manipulátorem

Příspěvekod marvin » 02 zář 2019, 08:01

Ahoj,

přepošlu část toho, co jsem ti napsal do soukromé pošty, aby to případně oslovilo i někoho dalšího.

Nezabývej se magií. Nesnaž se řešit tyto problémy magicky. Podle mého názoru by ses takovémuto "duchovnu" měl úplně vyhnout. Vyhledej odbornou pomoc, nespoléhej se na rady z internetu, na neosobní dopisování s neznámými lidmi.

Část textu ze soukromé zprávy:

marvin píše:
Předpokládám, že jsi prosil více lidí s popisem toho problému, takže to nemusí mít vztah přímo se mnou ani s námi jako s Frabatem.cz

Z toho co čtu mi vyplývá, že by si měl magii jako takovou úplně vyřadit ze svého života. Říkám to absolutně všem se stejnými problémy jako máš ty.

Vždycky mi ti lidé říkají "chci být mágem". Až budu zdravý budu dělat to a to, ale v důsledku mi to přijde úplně zcestné, když nedokáží v podstatě ani žít.

Psal jsem ti už posledně - přestaň ty věci pořád rozebírat. Nepitvej se v těch myšlenkách. Vím, že bys asi chtěl, ale pokud to nejde, tak musíš vyhledat odbornou pomoc.

Nehledej mezi laiky a "duchaři" když máš takto závažné problémy.

Znovu říkám, nezabývej se magií, ničí ti to život. Pokud můžeš aspoň trochu pracovat tak pracuj, ideálně manuální práce, na zahradě nebo jinde venku.
Víc opravdu nedokážu pomoci.

Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Uživatelský avatar
gooolem
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 400
Registrován: 04 říj 2010, 11:05
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 280×
Obdrženo poděkování: 443×
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s manipulátorem

Příspěvekod gooolem » 02 zář 2019, 15:36

Pripojuji se k Marvinovu nazoru, aby byla nejdrive vyhledana odborna pomoc a ze magicka cesta neni nejspis tou spravnou volbou. Pri takovychto potizich je nejspis nejdulezitejsi neztracet uzemeni a fyzicka prace napr. na zahradce je idelani terapii.
Hlavu nesu v oblacích, však nohy z tuhé hlíny uplácané mám.

Uživatelský avatar
zebyja
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 521
Registrován: 02 kvě 2013, 15:47
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 65×
Obdrženo poděkování: 181×

Re: Problém s manipulátorem

Příspěvekod zebyja » 09 zář 2019, 09:46

Azkeze od magie, snaž se vyhnout podnětům co Tě děsí nebo Ti připadají nějak nadpřirozené. Např. Horory, filmy s UFO, násilí atp. hledej ve světě krásu. Snaž se modlit, chodit do kostela (pokud máš nejblíž ke křesťanství, jinak analogicky), ale hlavně to řeš s psychologem/psychiatrem. Ideálně intezivní terapie někde v ústavu.

Pokud Tě ovládají nějaké bytosti je to způsobenou Tvou nerovnováhou a tu teď sám napravíš jen velmi těžko, potřebuješ pomoc někoho opravdu zkušeného, kdo má na Tebe poměrně dost času a tím jsou terapeuti v ústavech.
Inteligentní člověk umí řešit problémy, genius jim umí předcházet..
_________________________________________________________
legenda pro mé příspěvky: offTopic, dodatek, předmět zprávy

Uživatelský avatar
Cor Leonis
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 206
Registrován: 12 bře 2018, 22:10
pohlaví: Muž
Národnost: SK
Poděkoval(a): 357×
Obdrženo poděkování: 79×

Re: Problém s manipulátorem

Příspěvekod Cor Leonis » 09 zář 2019, 19:04

zebyja: spomeň si na komédiu "Drž hubu"...
Ako z Rubyho "dělali zeleninu"...
Pomoc je určite na mieste. Ale za akú cenu to môže byť?...

S tým modlením/navštevovaním kostolov, súhlasím.

Felen: jediná rada, ktorú ti môžem dať - odovzdaj sa do rúk Bohu. Zver sa mu. A samozrejme to rieš s odborníkmi. No v istote, že nech by sa stalo čokoľvek, nestratíš sa - si pod Božím dohľadom.

Viac, ako mágia, ti pomôže odovzdanosť Bohu.

A uvedom si, že TY si nesmrteľný duch. Si časťou samotného Boha. Tvoja hodnota je nevyčísliteľna.

Preto sa ani netráp tým, žeby si bol "vadný", ak podstúpiš psychiatrickú liečbu. Aj to je pomoc v tvojom probléme.

Nech ťa Svetlo sprevádza v každom okamihu tvojho života,
drž sa!!

Uživatelský avatar
zebyja
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 521
Registrován: 02 kvě 2013, 15:47
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 65×
Obdrženo poděkování: 181×

Re: Problém s manipulátorem

Příspěvekod zebyja » 10 zář 2019, 13:06

Cor Leonis: Obávám se, že toto není ten případ. Z popisu mi nepřijde, že by byl Felenův stav nebezpečný jemu nebo okolí natolik, aby měli potřebu používat tak silná sedativa. Pravděpodobně se jeho terapie obejde bez léků, nebo jen se slabšími sedativy.
Inteligentní člověk umí řešit problémy, genius jim umí předcházet..
_________________________________________________________
legenda pro mé příspěvky: offTopic, dodatek, předmět zprávy

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s manipulátorem

Příspěvekod marvin » 10 zář 2019, 14:41

zebyja píše:aby měli potřebu používat tak silná sedativa. Pravděpodobně se jeho terapie obejde bez léků, nebo jen se slabšími sedativy.


čau, jak jsi přišel na sedativa? a ještě "tak silná", asi mi v tom předchozím příspěvku, na který reaguješ něco uteklo:-)

Jinak co se týče medikamentů, to je na odbornících. Můžou se používat i léky na rostlinné bázi - v moderní psychiatrii - na (laicky řečeno) srovnání chemické rovnováhy v mozku. Buď na utlumení neurotransmiterů nebo naopak k povzbuzení (asi v jiných případech).

Ta léčba spočívá hlavně ve stabilizaci. Používá se krátkodobě (podle potřeby) jako podpůrný prostředek.

Taky jsem byl dřív hodně proti tomu, ale účelově to může hodně pomoct.
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Uživatelský avatar
zebyja
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 521
Registrován: 02 kvě 2013, 15:47
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 65×
Obdrženo poděkování: 181×

Re: Problém s manipulátorem

Příspěvekod zebyja » 11 zář 2019, 08:45

marvin: Ve filmu Drž hubu utekli dva kriminálníci z vězení tak, že simulovali sebevraždu (plus jeden vůbec nemluvil), tak že je převezli do ústavu pro duševně choré, kde ve filmu měli ve zvyku z takových lidí dělat tzv. zeleninu. Tj. utlumit je tak silně, že nebyli schopni ani chodit, jíst, vnímat. pochopil jsem, že to je to na co Cor Leonis narážel. Toto se ale v praxi podle mě skoro vůbec nedělá. Ikdyž si člověk chce ublížit sobě nebo druhým, tak je spíš intezivně pozorovaný na místě, kde to učinit nemůže. Aby z někoho v dnešní době dělali zeleninu, musela by jeho hormonální rovnováha být tak labilní, že by ohrožovala jeho fyzický stav a zároveň by to nešlo regulovat léky. Takový stav je natolik extrémní, že si ho nedovedu detailně vůbec představit ani u člověka s těžkým DID.
Inteligentní člověk umí řešit problémy, genius jim umí předcházet..
_________________________________________________________
legenda pro mé příspěvky: offTopic, dodatek, předmět zprávy

Uživatelský avatar
Inrise
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 458
Registrován: 08 dub 2015, 07:34
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 580×
Obdrženo poděkování: 167×

Re: Problém s manipulátorem

Příspěvekod Inrise » 11 zář 2019, 09:07

Zbj: No, zelenina snad opravdu nefrčí...
Pokud je třeba tlumit, je to z důvodu úzkosti a neklidu které mohou vést k auto/agresi, jinak jde o nastavení vyrovnanosti a návrat k realitě. Třeba proto, aby se daná osoba mohla na celou situaci podívat i z jiného úhlu pohledu, vzpomínky zůstanou a svobodná vůle také... Jen se rozšiřuje možnost náhledu na situaci. Ale jsem laik, jistě by to šlo napsat lépe:).
Je úsměvné domnívat se, že něco ovládáme, pokud neovládáme sami sebe...

Uživatelský avatar
Cor Leonis
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 206
Registrován: 12 bře 2018, 22:10
pohlaví: Muž
Národnost: SK
Poděkoval(a): 357×
Obdrženo poděkování: 79×

Re: Problém s manipulátorem

Příspěvekod Cor Leonis » 11 zář 2019, 13:46

O tej "zelenine" som písal aj na margo toho, že mám známeho, ktorý má diagnostikovanú schizofréniu.
Uvedomuje si niekedy dosť veľa vecí, no niekedy to, žiaľ, nezvláda.
A vravel mi, že aj z neho museli zeleninu už robiť, keď dostal nejaký záchvat. Prišlo to u neho doma, v pamäti má len pár hrôzostrašných obrazov. Prebral sa na akútnom, na psychiatrii.
Museli ho kvalitne nadopovať. Neviem ako dlho, no nejakú dobu o sebe nevedel.

Takže aj tak to môže niekedy dopadnúť.

Čo mu výrazne pomohlo, bolo LSD. Užili sme ho spolu. Pre mňa aj pre neho to bolo prvý krát.
A vôbec nás ani nenapadlo, že by to mohlo mať na neho nejaký negatívny dopad. A ani nemalo.
Na pol roka úplne vysadil lieky, nemal takmer žiadne symptómy, začal sa viac venovať duchovnej oblasti.
Lekárovi samozrejme povedal, že lieky užíva a cíti sa dobre.

Týmto samozrejme nikoho na nič nenavádzam.
Len opisujem osobnú skúsenosť s človekom, ktorý mal ťažké stavy.
Ale to už idem trocha offtopic, takže späť k meritu -
som presvedčený, že časom bude vo Felenovom príprade všetko v poriadku. Že to chce len čas a pomoc odborníkov a dôveru vo Vyšší Princíp (Božskú Prozreteľnosť, ako by to povedal Majster).
Takže zeleninu nechajme zeleninou... :-)

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s manipulátorem

Příspěvekod marvin » 11 zář 2019, 14:29

Rozhodně LSD nedoporučuji, v magii to nemá co dělat. Ale chápu, že to lidi často rádi do tohoto oboru zanáší (bohužel)..
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Uživatelský avatar
Kuato
vášnivý přispivatel
vášnivý přispivatel
Příspěvky: 293
Registrován: 13 srp 2014, 12:55
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 219×
Obdrženo poděkování: 838×

Re: Problém s manipulátorem

Příspěvekod Kuato » 11 zář 2019, 16:19

marvin píše:Rozhodně LSD nedoporučuji, v magii to nemá co dělat. Ale chápu, že to lidi často rádi do tohoto oboru zanáší (bohužel)..


v magii jak ji chápeš Ty to možná nemá co dělat ;o) - takový Crowley sežral fetu spoustu a nikdo soudný mu status "magika" neodpáře. to, že se to může snadno zvrhnout je věc druhá.. dokonce se na něj pan Bardon odkazuje v některých svých spisech.. a co teď? babo raď!

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s manipulátorem

Příspěvekod marvin » 11 zář 2019, 16:40

Baba prostě radí drogy nebrat a tečka. Magik má milt jasný názor a tak to je.
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Uživatelský avatar
Cor Leonis
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 206
Registrován: 12 bře 2018, 22:10
pohlaví: Muž
Národnost: SK
Poděkoval(a): 357×
Obdrženo poděkování: 79×

Re: Problém s manipulátorem

Příspěvekod Cor Leonis » 11 zář 2019, 16:45

Kuato: presne toto som myslel tou syntézou mágie a šamanizmu, i keď som sa zrejme zle vyjadril.
Inými slovami - nevidím dôvod v tom, aby sa mág úplne (dogmaticky) stránil použitia látok, no ak to robí, tak si dať pozor, aby sa to -ako píšeš- nezvrhlo.
Aj veľmi pokročilému mágovi vedia látky otvoriť nové a nové poznania. Už to len potom integrovať do života a do praxe.
Toť môj názor.

Marvin: napríklad...človek, ktorý na sebe pracuje, začína časom sám vylučovať DMT. Prečo by mal byť potom "problém", ak ho do seba dostane externe, z vonkajšieho zdroja a získa tým neskutočný vhľad?

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s manipulátorem

Příspěvekod marvin » 11 zář 2019, 17:07

Jenže problém s těmito "látkami" je v tom, že jakmile je vezmeš, tak nevíš, co vlastně zažíváš a vnímáš. Jak odlišíš zážitek a dotek vyššího vědomí, když to je pouze halucinace. Chápeš, v tom je ten problém. Něco si vezmeš, máš z toho nějaký stav- z toho stavu se snažíš něco pochopit a vidět, ale všechno co zažiješ tak může být pouze halucinace, iluze, něco neskutečného. Dokud to nevychází opravdu z tebe, tak to nemá smysl. Proto fakt nebrat.

Crowlyemu všechna čest, ale moje cesta to není.
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.


Zpět na “Obecná (Nezařazená) diskuze”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti