Kuřidlo na impregnace

Absolutně volné téma

Moderátor: Cagliostro

Pravidla fóra
Zde nechávám prostor na všechna témata, která se nevlezou do výše uvedených kategorií. Mám zde jenom prosbu, pokud se rozhodnete pro založení nového příspěvku, prosím zkuste popřemýšlet jestli není vhodnější umístění již do hotových kategorií. Nechci zase vyvořit nepříjemný škatulkovací systém, jde mi pouze o to, aby se zde třeba neobjevovaly dotazy na cvičení brány z prvního stupně apod.
Felen
mé první příspěvky:)
mé první příspěvky:)
Příspěvky: 6
Registrován: 25 čer 2019, 14:42
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Obdrženo poděkování:

Kuřidlo na impregnace

Příspěvekod Felen » 15 říj 2019, 09:41

Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli by jste mi někdo nemohl poradit vhodné kuřidlo které by bránilo impregnacím v přenosu prostorem.

Uživatelský avatar
team72
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 92
Registrován: 13 led 2010, 21:54
pohlaví:
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 17×

Re: Kuřidlo na impregnace

Příspěvekod team72 » 26 úno 2020, 22:09

Felen píše:Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli by jste mi někdo nemohl poradit vhodné kuřidlo které by bránilo impregnacím v přenosu prostorem.

Ahoj Felen

Čítal som tvoj príspevok ohľadne "manipulatora" (otravných duchov), ale tam som nemohol odpovedať (asi je to uzatvorená diskusia).
Problémom je, aj keď ti niekto magiky pomôže, pravdepodobne bude to iba dočasné, lebo ostatné je aj tak na teba.
Viem, že ti mnohí písali, aby si nezaoberal s mágiou, ale ako aj ty isto tušíš, nič iné ti nemôže tak pomôcť ako práve mágia a viera. Vo viere (nemyslím náboženskú ale pravú vieru Boha) je ochrana, čo môžeš požiadať, a tak zapáliť oheň Akaša, a ochrana príde.

Uživatelský avatar
Cor Leonis
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 206
Registrován: 12 bře 2018, 22:10
pohlaví: Muž
Národnost: SK
Poděkoval(a): 357×
Obdrženo poděkování: 79×

Re: Kuřidlo na impregnace

Příspěvekod Cor Leonis » 08 čer 2020, 13:54

Biela šalvia je super. Čistí priestor.
No najvyššia ochrana je odovzdať sa Božskej prozreteľnosti. Som si istý, že aj samotný Bardon by ti povedal to isté.
Niekedy sú tie najúčinnejšie veci úplne prosté a nevyžadujú žiadne zbytočné komplikácie. :-)


Zpět na “Obecná (Nezařazená) diskuze”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti