Obyčajne neobyčajný sen

Absolutně volné téma

Moderátor: Cagliostro

Pravidla fóra
Zde nechávám prostor na všechna témata, která se nevlezou do výše uvedených kategorií. Mám zde jenom prosbu, pokud se rozhodnete pro založení nového příspěvku, prosím zkuste popřemýšlet jestli není vhodnější umístění již do hotových kategorií. Nechci zase vyvořit nepříjemný škatulkovací systém, jde mi pouze o to, aby se zde třeba neobjevovaly dotazy na cvičení brány z prvního stupně apod.
Cor Leonis
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
pohlaví: Muž
Národnost: SK
Poděkoval(a): 209×
Obdrženo poděkování: 31×

Obyčajne neobyčajný sen

Příspěvekod Cor Leonis » 21 pro 2019, 11:02

Čaute všetci,
len sa s vami chcem podeliť o sen. Chvíľu som hore, ešte to je dosť čerstvé.

V sne sa niečo riešilo ohľadom znečistenej prírody. Mňa tá situácia trápila, no bol som viac stranou. Vtom som pocítil silu, ktorá sa náhle objavila oproti mne. Bytosť tak silnú, že som mal strach. Nevidel som ju, no počul jej agresívny hlas, ktorý zavrčal: "Táto planéta vám nepatrí!"
Chcel som pred tou silou ujsť. Nakoniec som sa ocitol v nejakej miestnosti, izbe a už nebolo kam ísť.
Tú bytosť som nevidel, no cítil ju. Vnímal som, že ide smerom ku mne ako had. Predo mnou znova nabrala veľkosť človeka. Nevidel som ju. Len cítil priamo predo mnou. Z toho priestoru snáď na pol metra predo mnou, som počul už nie agresívny, ale príjemný mužský hlas, ktorý povedal: "Na zemi ma poznajú ako archonta, ako (nepamätám výraz), no hlavne ako Satana."
Začal dej, ktorý bol dlhý, no pamätám si ho len útržkovo.
Videl som napríklad dva páry, ktoré poznám aj skutočne.
Jeden muž s jednou ženou ležali na jednej posteli, vedľa na druhej posteli druhý muž a druhá žena.
Mali chuť na sex, no nepustili sa do toho, lebo sa hanbili pred tými druhými. Tam mi bolo ukázané, ako tak krásna aktivita, akou je sex, tak silné prepojenie, odmietli, a to len pre pocity hanby a viny. Ako išli proti svojej prirodzenosti. V tom sne som to chápal a jednej tej žene, ktorá ležala na posteli naľavo, som to začal vysvetľovať. Že to čo ju blokuje, je len myšlienkový koncept, ktorému uverila. Nechcela to prijať a pochopiť. Odišla preč. Jej priateľ mi vravel, že ju už vlastne ani nemá rád, nevie prečo je s ňou. Druhý pár na posteli napravo bol v pohode. Oni by si to aj rozdali, no nemohli kvôli páru naľavo, kde to bola vlastne tá žena, ktorá sa nedokázala uvoľniť a byť prirodzená, kvôli pocitom hanby.
Nato som sa ocitol v prírode, kdesi na lúke. Boli tam zvieratá. Pamätám si kravy, pre ktoré som bol akosi zaujímavý a občas ku mne chodili. Bol tam aj lev.
Mal som možnosť tú prírodu vidieť ináč. Cítiť ináč. Tá atmosféra bola posvätná, silná... nádherná...
Po celý čas bola so mnou tá bytosť, ktorú som nevidel, len cítil jej obrovskú silu.
V sne som si uvedomoval dokonalosť hmoty. Ako je to všetko matematicky a geometricky presné. Bol to pocit.
Videl som, že hmota je zároveň skutočná a zároveň nie.
Bolo to príjemné. Pamätám si už ďalej len rôzne útržky, ktoré ani neviem opísať. Nejakí ľudia, miesta... všetko to s tým malo súvis...
No a s týmto príjemným pocitom som sa aj zobudil.
Ešte teraz to cítim kdesi v oblasti solaru... :))

Len som sa chcel podeliť... (teraz šup šup dopiť rannú kávu, ktorá mi skoro vychladla ako som písal) :wide-smile:

EDIT: Začínam mať dojem (a nechcem aby to vyznelo ako paranoja), že čím viac idem do štúdia hermetizmu, tým viac sa do hry zapájajú sily, ktoré majú odviesť moju pozornosť - len tu na zem. Aby som náhodou "nevyčnieval nad oblaky". Včera mi prišla Učebnice vysoké magie a Pomůcka k introspekci. Už som sa potešil, super, zajtra (dnes) mám voľno, môžem čítať a čítať. A do toho sen... príjemná pasca...tak to vidím teraz...

Zpět na “Obecná (Nezařazená) diskuze”