Jiří Ledvinka

Absolutně volné téma

Moderátor: Cagliostro

Pravidla fóra
Zde nechávám prostor na všechna témata, která se nevlezou do výše uvedených kategorií. Mám zde jenom prosbu, pokud se rozhodnete pro založení nového příspěvku, prosím zkuste popřemýšlet jestli není vhodnější umístění již do hotových kategorií. Nechci zase vyvořit nepříjemný škatulkovací systém, jde mi pouze o to, aby se zde třeba neobjevovaly dotazy na cvičení brány z prvního stupně apod.
letaznogwat
mé první příspěvky:)
mé první příspěvky:)
Příspěvky: 6
Registrován: 19 kvě 2021, 13:09
pohlaví: Muž
Národnost: SK
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování:

Jiří Ledvinka

Příspěvekod letaznogwat » 22 kvě 2021, 12:19

Ahojte, zaujíma ma názor vás ostatných a preto by som sa rád spýtal ako vnímate Jiřího Ledvinku.
Jiří Ledvinka www.nadejecloveka.cz
Čo hovoríte na neho ako na človeka, prípadne na jeho cenník :))
Vopred sa ospravedlňujem ak to sem nepatrí.
Všetkým ďakujem.

Uživatelský avatar
Tomáš
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 540
Registrován: 06 říj 2012, 11:08
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 90×
Obdrženo poděkování: 43×

Re: Jiří Ledvinka

Příspěvekod Tomáš » 22 kvě 2021, 14:25

Co si od něčeho takového slibuješ?
Hospodin je tvůj ochránce, Hospodin je ti stínem po pravici.

Uživatelský avatar
gooolem
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 400
Registrován: 04 říj 2010, 11:05
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 280×
Obdrženo poděkování: 443×
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiří Ledvinka

Příspěvekod gooolem » 31 kvě 2021, 21:50

Za sebe rikam, ze toho cloveka neznam. Ale jak jsem si precetl to, na co smeruje dany odkaz, mam pocit, ze je to jako bodlak. Kvet je fialovy, tedy barvou sedme cakry duchovni, ale jinak je rostlina plna jedu a pichlaku. Tedy falesna nabidka. Nemyslim si, ze jde duchovno zprostredkovat za penize, a Bozi Milost uz vubec ne. A treba jeho fotografie...mozna se mi to zda, ale pokora z ni prilis neproudi.
Neodsuzuji jeho cinnost, jen prikladam svuj nazor, ktery treba nekomu pomuze.
Hlavu nesu v oblacích, však nohy z tuhé hlíny uplácané mám.

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiří Ledvinka

Příspěvekod marvin » 01 čer 2021, 07:59

Ahoj, myslím, že to je jedna z věcí co bych tu na foru nechtěl. Nějak osobně rozebírat lidi, kteří veřejně působí na venek a nějak se projevují. O tomhle se můžeme bavit někde osobně a nebo lépe řečeno pokud budeme mít vlastní zkušenost přímo s tou osobou, tak můžeme napsat svůj názor. Zbytek dojmů jsou pouze naše projekce a "výmysly" nebo subjektivní soudy. Osobně takový dotaz přičítám spíš živlové nerovnováze. Že potřebuju s ostatními řešit kdo jaký je.

Neber to špatně. Naciťování, empatie a vnímání energií a pocitů z druhých je nám přirozené. Samozřejmě i já mám na něj nějaký "názor", ale přijde mi dost nízké rozebírát někoho cizího na internetu.
Můžeme se objektivně bavit o tom, čeho dosáhl, kolika lidem pomohl /nebo uškodil. Kdo se s ním osobně setkal, tak může napsat vlastní zkušenost.
Ale psát věci typu "nelíbí se mi" nebo "líbí se mi" není moc dobrá cesta.
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Uživatelský avatar
Flox
vášnivý přispivatel
vášnivý přispivatel
Příspěvky: 343
Registrován: 26 zář 2010, 14:02
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 44×
Obdrženo poděkování: 147×

Re: Jiří Ledvinka

Příspěvekod Flox » 08 lis 2022, 12:00

Podle Googlu je tohle nejnavštěvovanější stránka fóra přes vyhledávání Googlu v souvislosti s klíčovými slovy "zkušenosti" a "podvodník". Je fajn vidět, že lidi mají kritické myšlení. Třeba se tu sem zavítá někdo s osobní zkušeností a podělí se.
Lidé si myslí, že svobodný člověk dělá to, co dělat chce. Ale doopravdy svobodný člověk nemusí dělat to, co chce. Není otrokem žádostivosti svého ega být "lepší" než jiní :smich:


Zpět na “Obecná (Nezařazená) diskuze”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů