Víte někdo o skupině nebo spolku přátel s obdobnými zájmi jako jsou zde?

Absolutně volné téma

Moderátor: Cagliostro

Pravidla fóra
Zde nechávám prostor na všechna témata, která se nevlezou do výše uvedených kategorií. Mám zde jenom prosbu, pokud se rozhodnete pro založení nového příspěvku, prosím zkuste popřemýšlet jestli není vhodnější umístění již do hotových kategorií. Nechci zase vyvořit nepříjemný škatulkovací systém, jde mi pouze o to, aby se zde třeba neobjevovaly dotazy na cvičení brány z prvního stupně apod.
Papatr
trochu se tu rozkoukávám
trochu se tu rozkoukávám
Příspěvky: 3
Registrován: 28 led 2022, 13:13
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Obdrženo poděkování:

Víte někdo o skupině nebo spolku přátel s obdobnými zájmi jako jsou zde?

Příspěvekod Papatr » 09 zář 2022, 16:17

Přeji dobrý den. Víte někdo o spolcích nebo klubech či skupinách přátel kteří mají obdobné zájmi jako je zde na tomto fóru? Hledám lidi kteří smýšlejí obdobně jako já a i když zde se všichni zabíváte Bránou k opravdovému zasvěcení tak přeci jen je to tu poněkud "mrtvé". Občasná slezina v Brně je pro mne jako pardubáka bezpředmětná a mám i zpoustu otázek na které nemusím slyšet jasnou odpověď ale spíš sdílení zkušenosti a třeba i společné "experimenty" by mne zajímali, čímž rozhodně nemýním nějaké vyvolávání kohosi či čehosi, to zrovna rozhodně ne. Je mnoho věcí které se dají dělat a člověka posouvají dál... Např. impregnace místností, budov, různých prostor se dá experimentálně ověřit jednoduchým pokusem se zdravotnickými zařízeními. Kdyby se pár lidí dalo do kupy a stejnou myšlenkou/ideou impregnovali domov důchodců, usp, nemocnici,..... pak tyto instituce vedou vlastní statistiky a záznami a při opakovaném pokusu se dá zjistit zda dochází ke změně ve statistice či nikoliv. A nikdo snad nemůže namítat o vedlejších negativních následcích. Nebo mnoho různých jiných experimentů ale vše je vždy o domluvě a možnostech jednotlivce ze kterých se skládá skupina. Děkuji za odpovědi.

Uživatelský avatar
Sen
jdu do sebe
jdu do sebe
Příspěvky: 47
Registrován: 19 úno 2015, 10:36
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 216×
Obdrženo poděkování: 31×

Re: Víte někdo o skupině nebo spolku přátel s obdobnými zájmi jako jsou zde?

Příspěvekod Sen » 09 zář 2022, 16:49

Ahoj, Papatre,

já jsem Tvou předešlou zprávu četl, nemám však s tím zkušenost, tak jsem neodpovídal.
Ano, skupina se zdá "mrtvá", ale není...mluví k Tobě skrz předchozí dotazy...debaty...a dost lidí odpoví, když jim pošleš SZ.
Myslím, že se Frabato octl ve fázi, kdy každý má práce nad hlavu. Anebo cvičí každý sám. Zkus se zeptat Zebyja...
Jinak sraz byl skvělý...a já přijel od Prahy...takže když chceš...
Já osobně zatím o pokusech impregnace celé nemocnice neuvažuji. Budu rád, když prozatím zvládnu impregnovat svou vlastní místnost.

Přeji Ti hodně zdaru při hledání souznících duší...


Zpět na “Obecná (Nezařazená) diskuze”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti