Henri Monfort

Absolutně volné téma

Moderátor: Cagliostro

Pravidla fóra
Zde nechávám prostor na všechna témata, která se nevlezou do výše uvedených kategorií. Mám zde jenom prosbu, pokud se rozhodnete pro založení nového příspěvku, prosím zkuste popřemýšlet jestli není vhodnější umístění již do hotových kategorií. Nechci zase vyvořit nepříjemný škatulkovací systém, jde mi pouze o to, aby se zde třeba neobjevovaly dotazy na cvičení brány z prvního stupně apod.
Uživatelský avatar
Anubis
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 680
Registrován: 19 zář 2009, 18:06
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 59×

Re: Henri Monfort

Příspěvekod Anubis » 09 říj 2012, 10:37

Cagliostro píše:Myslím však, že maso má určitý význam. i když sám řadu masa vůbec nejim (dají-li se ještě v dnešní době počítat salámy, párky apod.-Bůh ví, co do toho dávají), jsem přesvědčen, že v určitých nemocech může hrát v existenční podobě důležitou roli jako pomocník při léčení některých chorob u určitých jedinců. Tedy u jistého %.

Jasně no, už jsme se o tom bavili jinde. Podle mě záleží i na pokročilosti trávicího systému atp. Někteří duchovní se narodí skoro do těla kromaňonce a co potom? Jinak o uzeninách obecně bych se raději moc nebavil. Zjistil jsem, že na mě některé slavné éčka působí skoro jak kdyby jich bylo větší množství. Tak už se je raději učím nazpaměť a vyhýbám se např. klobásám kde je = rakovina, neurotoxiny, průjem... Nejhorší je, že když to chceš čerstvé, tak jsi u pultu, kde to složení vůbec nevidíš.


marvin píše:co se týče masa.. no je to blbý. najíš se jenom v některých podnicích (pořádně) .. jinde je hrůza.. tak já to řeším tak že si vařím, nebo kupuju různý polotovary ve zdrávkách.. poslední dobou mi vaří mamka..:) když jsem pracoval ve velkém městě, tam se dalo chodit de veget. jídelen, ale na malých městech a průmysl. zonach bez šance.. jedině vlastní jídlo (na tom ušetříš peníze, ale ne čas..musíš to připravovat.. zase víš co jíš no:) na všem je něco:))

Tady u nás skoro nic není, ale věřím, že to jde, když se chce. Možná brzo nebudu mít na výběr, než se naučit vařit (zdravě).

purusha89
snažím se trochu psát
snažím se trochu psát
Příspěvky: 13
Registrován: 09 říj 2012, 01:47
pohlaví:

Re: Henri Monfort

Příspěvekod purusha89 » 09 říj 2012, 15:41

S počítačovejma hrama sem tak dlouhý rok míval problém. Pak jsem si prostě řek, že už toho bylo dost a všechny hry jsem smazal. Chvilku klid, ale pak mě prostě zase něco chytlo a musel sem to nainstalovat znova :D Časem jsem ale pozoroval, jak se tyhle časový prodlevy mezi hraním a nehraním prodlužovaly, až se dá říct, že občas jsem si něco zahrál a pak jsem na to zas rok nebo dýl nahráb. (Nejspíš to ale blo způsobený tim, že jsem zas měl jiný zlozvyky, který si ty starý zadusily :D )

Teď ale když si to pustim, tak už mi to připadá takový umělý, cizorodý, nereálný... nevim, jak to popsat. Prostě už mě to nenaplňuje. Myslim si, že jakmile na sobě začne člověk makat, tříbit si svojí povahu a celkově zvyšovat energie, tak už pro něj tenhle typ zábav prostě neni.

...a největší boom v odstřihávání všelijkejch zlozvyků "běžnejch smrtelníků" :D tzn. zbytku materiální populace sem měl po přechodu na vegetariánství. Tak nějak mě k tomu dovedly moje dlouholetý zdravotní problémy. Jako těžký bolesti kloubů, zad, chronická únava atd.

Jednoho dne jsem si řek, že už to takhle prostě dál nejde a je třeba něco se sebou dělat. (Už předtim jsem zkoušel se dát zdravotně do kupy všelijakejma prostředkama, ale v tuhle chvíli bylo důležitý to pevný rozhodnutí... takový přehození výhybky v hlavě). Pak jakoby se mě najednou něco uvnitř mě ujalo a říkalo prostě něco jako.. "nejez k snídani tu sekanou, dej si nastrouhaný zelí". Byl to prostě tkovej pocit, možná vnitřní intuice (ani ne přímo vedení slovní). Prostě sem se tim začal řídit a měl jsem v to plnou důvěru.

Od novýho roku jsem pak úplně přestal jíst maso, načež se začal dít věci. Lehnul jsem s chcípačkou a šly ze mě neuvěřitelný kopice hlenu a všelijakej jinej sajrajt. Po tejhle dvoutýdenní detoxikačce, jsem si musel říct, jaký to maso musí bejt svinstvo. Jinak příznak tý nemoci a celkovej její průběh prostě přesně nasvědčoval tomu, že to byl proces čištění.

Za čas po následování vegetariánství a celkově větší konzumace zeleniny, ovoce a škrtnutí věcí jako sladkosti atd., postupně začaly mizet všechny možný moje zdravotní problémy. Celkově se mi obrovsky zvýšila vnímavost na energie. Věci jako posedávání s kamarádama v hospodě pro mě nepřicházelo v úvahu, protože ty místa jsou tak energeticky zasviněný, že mi tam prostě bylo neskutečně nepřijemný pobejvat. Rovněž po půlroční abstinenci, kdy občas člověk na nějaký to pivko chuť dostal, tak přišla chvíle, kdy jenom při pomyšlení na alkohol se mi zved kufr :D Pak začly odcházet i všelijký jiný zlozvyky.

Z toho sem vyvodil, že jakmile se člověk zřekne masa, stoupne celkově jeho energetická úroveň. Vyčistí se mu mysl i tělo a tudíž je schopnej se víc věnovat jakejkoliv magickej nebo duchovní praxi a věci jako civilizační zlozvyky (alkohol, masturbace, kouření, PC-hry...) způsobený astrálním larvama prostě začnou mizet. Člověk už se tou činností nechce zbejvat, protože už ho prostě nenaplňuje. Touha to dělat prostě zmizí.

Muj osobní názor je, že tim, jak se člověku kvuli zřeknutí se masa, popř. alkoholu, zvýší vibrace, tak ty nejhruboenergetičtější larvy prostě pod náporem toho "kvalitnějšího vyzařování" nejsou schopný to rozdejchat, tudíž se rozpouští nebo prostě přelezou (z biopole dotyčnýho) na někoho jinýho v okolí.

Časem jsem dělal i všelijaký jiný experimenty se stravou. U těch jsem ale necejtil to ono "vnitřní vedení" a je možný, že právě proto nepřinesl nic moc pozitivního. Nicméně tam hrálo svojí roli neskutečný množství dalších faktorů, takže bych nerad dělal předčasný závěry kolem toho (protože bych se tu upsal :D ), ale věc, kterou mam (si myslim) skutečně prozkoumanou je to vegetariánství a doporučuju ho každýmu, kdo je ochoten naslouchat.. předevšim lidem duchovně (či magicky) zaměřenym. Pomůže jim to udělat obrovskej krok kupředu ;) a hlavně je to prostě logický... jako poloopice z nějaký tý čeledi plodožravců prostě nemáme na konzumaci masa genetickou výbavu, ať si říká, kdo chce co chce :D

Co se týče údajnejch breathtariánů, tak tomu plně věřim a odmítal bych i názor, že dotyčná osoba má sílu akorát se zvednout z postele, popojít a zasednout do asány. Celej problém vidim v tom, že je to lidská schopnost, která ještě neni tak prozkoumaná, tudíž tam může hrát roli neskutečný množství faktorů. Každopádně bych to neházel nikam na vedlejší kolej, protože si myslim, že je to cesta, po kterej by měli směřovat časem všichni lidi. Ta planeta nás přece jenom nemá šanci uživit :)

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: Henri Monfort

Příspěvekod marvin » 09 říj 2012, 20:43

super, aspon jednoho člověka, kterej by mě mohl pochopit tu máme:) já už jsem vegan teda snad 13 let možná víc, ale todle bych nenapsal líp :)) díky diky díky :)
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Uživatelský avatar
Cagliostro
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1224
Registrován: 11 bře 2010, 11:16
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 521×

Re: Henri Monfort

Příspěvekod Cagliostro » 10 říj 2012, 17:06

Odpovím Badonem:
Vegetariánství, pokud neslouží jako prostředek věci, např. rovněž k odstranění usazenin v těle, není pro duchovní pokrok a pro duchovní vývin bezpodmínečně nutné. Dočasné vystříhání se masitých jídel vyžadují přípravné práce některých magických operací a to jen na určitou dobu. Totéž platí o zdrženlivosti v pohlavním životě.
:)
A aby mě někdo nebral za slovo, sám opravdu maso moc nejim (a zásadně ne ryby, vepřové, hovězí=též karbanátky, řízky, tlačenky, špekáčky...). :lol:
Ego sum, qui sum!

Uživatelský avatar
Anubis
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 680
Registrován: 19 zář 2009, 18:06
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 59×

Re: Henri Monfort

Příspěvekod Anubis » 10 říj 2012, 17:12

Cagliostro píše:Odpovím Bardonem:

Oni za to nemůžou, že chtějí být lepší než on. ;)

Uživatelský avatar
Tomáš
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 540
Registrován: 06 říj 2012, 11:08
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 90×
Obdrženo poděkování: 43×

Re: Henri Monfort

Příspěvekod Tomáš » 10 říj 2012, 18:26

Až přestanu sportovat, tak to maso už nebudu potřebovat. Takže se nejspíš taky přidám na stranu vegetariánství. :)
Hospodin je tvůj ochránce, Hospodin je ti stínem po pravici.

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: Henri Monfort

Příspěvekod marvin » 10 říj 2012, 20:26

Tripař píše:Až přestanu sportovat, tak to maso už nebudu potřebovat. Takže se nejspíš taky přidám na stranu vegetariánství. :)


nemůžu si nedovolit poslat odkaz na kamarády http://www.vegan-fighter.com/cz-vegan-galerie.html

potom můj osobní idol Jan Muller, mistr světa v supertěžké váze v thaiboxu, trener Brněnského Muai Thai, dlouholetý vegetarián, poslední roky vegan. výška 200cm, váha 120kg (ted možná mín) http://honzos.com/rubriky/galerie.html (jsem s nim na pár fotkách, ale to tu nebudu zveřejňovat:))

projdi si oba weby, abych tě nemusel popichovat hloupostma o tom, že to maso "potřebuješ" na ten sport :)))

tady pak soupis sportovních špiček http://www.vegan-fighter.com/cz-vegan-fighters.html

jo a můj oblíbenec, nejsilnější muž německa, Patrik Baboumiam http://www.vegan-fighter.com/novinky/silove-vykony-vegana-patrika-baboumiana.html
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Uživatelský avatar
Pete
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 422
Registrován: 01 lis 2010, 02:17
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 31×
Kontaktovat uživatele:

Re: Henri Monfort

Příspěvekod Pete » 10 říj 2012, 21:44

marvin píše:super, aspon jednoho člověka, kterej by mě mohl pochopit tu máme:) já už jsem vegan teda snad 13 let možná víc, ale todle bych nenapsal líp :)) díky diky díky :)

A myslis si ze nezalezi na krevni skupine, znameni ci vyvinuti traviciho traktu ? Respektive myslis si, ze vegetarianstvi je pro kazdeho kdo o to ma zajem ? Ja jsem totiz Lev a nejsem si jisty, zda zrovna ja nepotrebuju prave maso, resp zda by vegetarianstvi bylo pro me dobre.

(mozna jsem se na to uz ptal ale nemohl jsem to najit)

purusha89
snažím se trochu psát
snažím se trochu psát
Příspěvky: 13
Registrován: 09 říj 2012, 01:47
pohlaví:

Re: Henri Monfort

Příspěvekod purusha89 » 11 říj 2012, 00:08

Pete píše:
marvin píše:super, aspon jednoho člověka, kterej by mě mohl pochopit tu máme:) já už jsem vegan teda snad 13 let možná víc, ale todle bych nenapsal líp :)) díky diky díky :)

A myslis si ze nezalezi na krevni skupine, znameni ci vyvinuti traviciho traktu ? Respektive myslis si, ze vegetarianstvi je pro kazdeho kdo o to ma zajem ? Ja jsem totiz Lev a nejsem si jisty, zda zrovna ja nepotrebuju prave maso, resp zda by vegetarianstvi bylo pro me dobre.

(mozna jsem se na to uz ptal ale nemohl jsem to najit)


Dle mě je ta strava dle krevních skupin akorát jedna z pseudoteorií dnešních doktorů (potažmo vědců). Nebral bych jí vůbec v potaz a doufám, že její zcestnost logicky uvažujícímu jedinci, kterej nemá zájem nechat sebou manipulovat, musí dojít. ;)
Všichni máme totiž genetickou výbavu stejnou. Myslíš si, že se snad někdo z lidí třeba narodí s kratšíma střevama, drápama a ostrejma zubama, aby měl možnost trávit maso? :) Už Buddha a jiný zdůraznovali soucitnej styl života a říkali, že jedení masa neni nic jinýho, než zlozvyk lidstva upadajícího v kalijuze.
http://jakubkonecny.blog.idnes.cz/c/267 ... en-TO.html
Doporučuju rovněž knížku Fit pro život (Harvey Diamond), kde jsou předložený dost pádný důkazy a vysvětlení ;)

Stále přesto trvám na myšlence, že zvířata jsme jen z 10% a jen tahle naše část prahne po jídle. Zbytek je vesmírná bytost, co jede na energii a přílišná konzumace jídla jí akorát zpomaluje ve vývoji.

purusha89
snažím se trochu psát
snažím se trochu psát
Příspěvky: 13
Registrován: 09 říj 2012, 01:47
pohlaví:

Re: Henri Monfort

Příspěvekod purusha89 » 11 říj 2012, 00:22

Cagliostro píše:Odpovím Badonem:
Vegetariánství, pokud neslouží jako prostředek věci, např. rovněž k odstranění usazenin v těle, není pro duchovní pokrok a pro duchovní vývin bezpodmínečně nutné. Dočasné vystříhání se masitých jídel vyžadují přípravné práce některých magických operací a to jen na určitou dobu. Totéž platí o zdrženlivosti v pohlavním životě.


Ovšem... systém FB byl ve svojí době unikátem. Dnes nám sem proudí na planetu daleko jiný energie a tudíž se nám otevíraj neuvěřitelný možnosti a daleko zapomenutý schopnosti. To, co bylo dříve, nemusí být i nyní. Myslim si, že společnost se od doby FB dost změnila natolik, aby se lidi už pohnuli z místa v trochu globálnějšim měřítku.

Pokud chce někdo žít čistší život a bez usazenin v těle stále (nejít se zbytkem stáda ženoucím se do záhub) a ne jenom při občasné očistě nebo nějakých jinýcj magických operacích, proč ne. Ostatně kdo to nevazkouší, nemůže nic namítat.

Uživatelský avatar
Anubis
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 680
Registrován: 19 zář 2009, 18:06
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 59×

Re: Henri Monfort

Příspěvekod Anubis » 11 říj 2012, 00:47

purusha89 píše:Stále přesto trvám na myšlence, že zvířata jsme jen z 10% a jen tahle naše část prahne po jídle. Zbytek je vesmírná bytost, co jede na energii a přílišná konzumace jídla jí akorát zpomaluje ve vývoji.

To je odkud, že jsme z 10 % zvířata? Jaký má ta myšlenka základ? Vesmír je tak malý a jednoduchý, že je tam jen 90 % bytosti? Co zvíře odtrhuje od vesmíru? Vždyť jsou tu s námi, akorát prožívají jinou hustotu.


purusha89 píše:Ovšem... systém FB byl ve svojí době unikátem. Dnes nám sem proudí na planetu daleko jiný energie a tudíž se nám otevíraj neuvěřitelný možnosti a daleko zapomenutý schopnosti.

Tohle zní s prominutím jako nějaká new age s*áčovina. Odkud k nám proudí jiné energie než před 50 lety? O jakých možnostech a schopnostech mluvíš? Z mého pohledu to vypadá, že jsme jako lidstvo za posledních 50 let šli duchovně spíše dolů. Takže jsme těm „vyšším“ energiím vlastně dále, i kdyby do nás praly jak divé. Jaké jiné schopnosti nás můžou potkat na cestě ke Stvořiteli než lidi desítky, stovky a tisíce let před námi?

Uživatelský avatar
mek onder
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 412
Registrován: 17 říj 2010, 22:52
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 255×
Obdrženo poděkování: 350×

Re: Henri Monfort

Příspěvekod mek onder » 11 říj 2012, 01:06

Zatím je to hudba budoucnosti(jedna z možných) a jen pro určité lidi zatím(gen.výbava,potřeba psych.,nutnost - mag.operace,zdraví..)dokud se neupravíme ve své mysli,duši i bez toho,tak se nezměníme my a prostředí ve kterém žijeme a bude to jen náhražka,pomůcka,ne životní styl pro všechny a svoboda.. ;)

FB viděl dost daleko ;) i další nastupující rasu a možnosti naše.Je to na nás,jak zvládneme sebe,svou nesnášenlivost..apod..Být transparentní,průtočný pro to co přijde i to co je ale zároveň pevný a klidný bych řekl je základ :)

Ať se daří.

Mc :)
..všechny věci tady jsou skutečně jenom dočasné - pouze Duch je dokonalou podstatou. Nikde mimo tebe samotného není pro tebe cíle. Jediný smysl a cíl vlastního života je v rozpoznání vlastního životního úkolu, tj. ve vědomí vlastního živého poměru k Bohu.

purusha89
snažím se trochu psát
snažím se trochu psát
Příspěvky: 13
Registrován: 09 říj 2012, 01:47
pohlaví:

Re: Henri Monfort

Příspěvekod purusha89 » 11 říj 2012, 01:47

Anubis píše:
purusha89 píše:Stále přesto trvám na myšlence, že zvířata jsme jen z 10% a jen tahle naše část prahne po jídle. Zbytek je vesmírná bytost, co jede na energii a přílišná konzumace jídla jí akorát zpomaluje ve vývoji.

To je odkud, že jsme z 10 % zvířata? Jaký má ta myšlenka základ? Vesmír je tak malý a jednoduchý, že je tam jen 90 % bytosti? Co zvíře odtrhuje od vesmíru? Vždyť jsou tu s námi, akorát prožívají jinou hustotu.


Dnešní lidstvo vzniklo genetickejma mutacema z opic. To je dokázanej fakt. Naprostá většina našeho DNA je mimozemskýho původu. Moderní výzkum to jenom potvrzuje.
Zvíře má ten problém, že nemá vůli a tudíž nežije vědomě. Má jen instinkty, což je jen určitej soubor předem naprogramovanýho chování. Člověk byl stvořenej k obrazu božímu (mimozemský geny), tudíž má možnost neomezenýho duchovního vzestupu... to jest těch 90% našeho Já, co nemá čistě zvířečí původ. (Nejjasnějc na to vrhá světlo uvědomění dokumentární seriál Vetřelci dávnověku)


purusha89 píše:Ovšem... systém FB byl ve svojí době unikátem. Dnes nám sem proudí na planetu daleko jiný energie a tudíž se nám otevíraj neuvěřitelný možnosti a daleko zapomenutý schopnosti.

Anubis píše:Tohle zní s prominutím jako nějaká new age s*áčovina. Odkud k nám proudí jiné energie než před 50 lety? O jakých možnostech a schopnostech mluvíš? Z mého pohledu to vypadá, že jsme jako lidstvo za posledních 50 let šli duchovně spíše dolů. Takže jsme těm „vyšším“ energiím vlastně dále, i kdyby do nás praly jak divé. Jaké jiné schopnosti nás můžou potkat na cestě ke Stvořiteli než lidi desítky, stovky a tisíce let před námi?


To, že vstupujeme do místa v galaxii, kde je silnější záření, je opět záležitost dávno podložená. Další věc je, že se zvýšenou aktivitu projevuje nejen Slunce, ale i všechny ostatní planety v naší soustavě. Schumanovo frekvence rovněž stoupá. To jsou ony "jiný" energie.
Bohužel nejsou plně využitý, protože většina lidí žije pod náporem lží a manipulací určitejch skupin, který úmyslně zpomalujou vývoj na Zemi.
A co se týče schopností, tak to budou ty, který si myslim, že byly zapomenutý a lidstvo je znovuobjeví v momentě, kdy nebude hrozit, že se to zase nějak zvrhne.

(Jinak New Age je pro mě rovněž byznys a snůška nesmyslů. Nelze se ale před všim, co se děje, uzavírat do svý ulity.)

purusha89
snažím se trochu psát
snažím se trochu psát
Příspěvky: 13
Registrován: 09 říj 2012, 01:47
pohlaví:

Re: Henri Monfort

Příspěvekod purusha89 » 11 říj 2012, 01:52

mek onder píše:Být transparentní, průtočný pro to, co přijde i to, co je, ale zároveň pevný a klidný, bych řekl je základ. :)

Souhlas s vnitřním klidem a nebráněním se změnám, přesto jsem toho názoru, že existuje jen taková budoucnost, kterou si sami stvoříme. Kus Stvořitele máme totiž každej v sobě. :)

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: Henri Monfort

Příspěvekod marvin » 11 říj 2012, 08:11

Pete píše:Respektive myslis si, ze vegetarianstvi je pro kazdeho kdo o to ma zajem ? Ja jsem totiz Lev a nejsem si jisty, zda zrovna ja nepotrebuju prave maso, resp zda by vegetarianstvi bylo pro me dobre.


Dovolím si ještě kratičkou vsuvečku, ANO, vegetarianstvi je biologicky pro každého. Jiný aspekt je psychika a přijaté pravdy (milda by řekl programování: )

btw: já jsem taky lev (už od narození ) a krevní skupina A+ což mám pocit jsou pěstitelé - ale nejsem si jistý..tu knihu o krev. skupinách jsem taky listoval... možná na tom něco je..

jinak taky souhlasím s Mekem. možnosti jsou. je to na každém.

purusha89 píše:Dnešní lidstvo vzniklo genetickejma mutacema z opic. To je dokázanej fakt. Naprostá většina našeho DNA je mimozemskýho původu. Moderní výzkum to jenom potvrzuje.


no..tímdle bych si nebyl úplně jistej.. ale řekl bych, že to brousí hodně blízko pravdy.. já jsem teda spíš kreacionista než dárwinista.. každá teorie má kousek pravdy.. určitě jsem boží výtvor a určitě jsme se na tédle planetě nějak vzali.. osobně něvěřím že jsme přímo z opice, o tom bych pochyboval.. ale je dost pravděpodobné, že jsme genetický výtvor jiné (třeba vyšší) rasy..
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.


Zpět na “Obecná (Nezařazená) diskuze”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů