Evokace - praktikujete ji ?

Uživatelský avatar
gooolem
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 400
Registrován: 04 říj 2010, 11:05
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 280×
Obdrženo poděkování: 443×
Kontaktovat uživatele:

Re: Evokace - praktikujete ji ?

Příspěvekod gooolem » 17 říj 2018, 12:01

Kuato, diky za odpoved. Kazdopadne nehodlam cehokoli zneuzivat, chran Buh. Mam v planu hlavne poznavat prislusne urovne. Muj zivot je nastetsi veden tak, ze nepotrebuji, aby mi jakekoli bytosti posluhovali, i kdyz jsem tak tu otazku puvodne postavil. Od doby, kdy jsem zde otazku napsal, jsem jiz potrebnou odpoved nalezl, ale i tak jsem rad, ze nekdo v tomto tematu zareagoval, za coz jeste jednou diky. S tvym nazorem nezbyva, nez souhlasit.
Hlavu nesu v oblacích, však nohy z tuhé hlíny uplácané mám.

linhart
mé první příspěvky:)
mé první příspěvky:)
Příspěvky: 5
Registrován: 18 čer 2023, 14:25
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 12×

Re: Evokace - praktikujete ji ?

Příspěvekod linhart » 01 črc 2023, 10:38

S účením FB se seznamuji pouze půl roku, proto nemám žádné pomůcky (zrcadlo, dýku, hulku, atd). Upřímně necítím jejich potřebu. Krátce k evokaci jsem se dostal tak, že kamarád praktikující FB přinesl knihu PME, náhodně ji otevřel (inteligence měsíční sféry) a řekl: "tak povídej".
Naladil jsem se na přednostu a hned ho vnímal. Možná proto nemám ještě potřebu je nechat v blízkosti zhmotnit, protože stávající "kontakt" je pro mě zatím dostatečný.
Takto jsem se dostal k praktikování dříve než jsem mohl přečíst knihu od začátku. Má velmi vnímavá přítelkyně se na ně napojit neumí, ale rozhodně vnímá když s bytostmi pracuji.
Sedíme v obýváku, aniž bych řekl s jakou bytostí pracuji, pozná z jaké sféry je, trefí i barvu pokud je pro tu bytost nějaká typická. (toto funguje i na dálku 800km. Pokud s přednostou pracuji a v mysli ho pošlu za přítelkyní, stejně tak ho dokáže detekovat).

Jsem názoru, že každý má schopnost se na ně naladit, věřím tomu, že "přijdou" ke každému kdo se je snaží evokovat. Jen rozsah vímání je závislý na otevřenosti či připravenosti je vnímat.

linhart
mé první příspěvky:)
mé první příspěvky:)
Příspěvky: 5
Registrován: 18 čer 2023, 14:25
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 12×

Re: Evokace - praktikujete ji ?

Příspěvekod linhart » 14 črc 2023, 13:21

jimmyride píše:Já jsem si o evokacích často četl, ale nikdy žádnou neprovedl. Důvod byl vždy jeden - nikdy jsem nepochopil, k čemu je to dobré. Resp. přijde mi to jako velice hrubá metoda, jak kontaktovat ty které entity a vždycky jsem měl obavy, že nemám dost dobrý důvod, abych to prováděl. Zajímá mě tedy přístup někoho zkušenějšího.



Absolutně se nepovažuji za někoho zkušenějšího, jen jsem to začal praktikovat. Můj názor je, že není třeba se bránit jejich pomoci. Ony existují tak jako tak (a jak je uvedeno v knize, pokud mág má upřímný zájem rády mu pomohou). Vnímám to jako úžasný stav, kdy se zároveň o něco snažím sám a přitom vnímám pomocníky.

Včera jsem třeba pracoval s existencí nadzemeské zóny a při komunikaci s ní jsem ji několikrát vnímal fyzicky. jak kdyby se mě dotkla ("dotkla se mé ruky, chytila mě za rameno"). Má někdo podobnou zkušenost?

Uživatelský avatar
gooolem
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 400
Registrován: 04 říj 2010, 11:05
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 280×
Obdrženo poděkování: 443×
Kontaktovat uživatele:

Re: Evokace - praktikujete ji ?

Příspěvekod gooolem » 14 črc 2023, 15:58

Ano, mam podobne zkusenosti, tykajici se vune, vzhledu, komunikace, svetla i barvy z nekolika ruznych urovni.
Hlavu nesu v oblacích, však nohy z tuhé hlíny uplácané mám.


Zpět na “Evokace”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti