Undina Solilae nebo Salilae nejsem si jist

Ankhur
Administrátor
Administrátor
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 47×
Obdrženo poděkování: 29×

Re: Undina Solilae nebo Salilae nejsem si jist

Příspěvekod Ankhur » 02 črc 2013, 10:55

Pete,
jak to napsat - snad se mi to podaří vmáčnout do slov.
Každé poznání, uvědomování si, setkání je i o radosti.
Zkus si položit otázku, proč ta radost vyvěrá právě z toho setkání. Vnímáš i z jiných věcí kolem sebe radost takovou silou? Vnímáš radost i ze života samotného, z toho, že jsi v takové síle?

Vrátí Tě to k sobě samému - ze vně dovnitř.
Není to o tom, co chceš, je to o tom, co skutečně uděláš.

Pete
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 20×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Pete » 02 črc 2013, 12:44

Posledni dva mesice prozivam radost skoro kazdou minutu sveho zivota - radost mi hlavne prinesl muj navstevovany web, ktery bude mou praci (vydelkem) a taky mou formou "sebevyjadreni se" tudiz od doby co zacinam delat web jsem STASTNY :)

Lumpino
jedu jak drak
jedu jak drak
Národnost: ČR
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 37×

Příspěvekod Lumpino » 04 črc 2013, 10:43

Jak tak porčítám nynější diskuzi, docela by mne zajímalo, jak ta undina vypadá. :?: Je podobná lidem? Není průhledná jako přízrak? A jaké má šaty.

Pete
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Poděkoval(a):
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Pete » 04 črc 2013, 12:50

Fyzickými oči jsme ji neviděli ani při evokaci, avšak evokace stála za starou belu (starsne mala priprava) a kamos videl (i ja) pri zavrenych ocich cerny obrys lidske postavy, ja pak videl jeji kudrnate blond vlasy a jeji modre oci , jiny kamarad zas tvrdil stejne vlasy stejne oci ale ze mela jeste bily zavoj

Tudiz jsme ji videli pouze vnitrnim zrakem, tretim okem, tvrdila ze dukladna evokace pri uplnku zaruci jeji videni i fyzickymi ocima (popr jak se jeste pouzije energie z kristalu na materializaci) ale na uplnek nam to zrovna nevyslo, takze jsme to neodzkouseli

Ondra
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 17×

Příspěvekod Ondra » 05 črc 2013, 16:09

Ankhur píše:Pete,
jak to napsat - snad se mi to podaří vmáčnout do slov.
Každé poznání, uvědomování si, setkání je i o radosti.
Zkus si položit otázku, proč ta radost vyvěrá právě z toho setkání. Vnímáš i z jiných věcí kolem sebe radost takovou silou? Vnímáš radost i ze života samotného, z toho, že jsi v takové síle?

Vrátí Tě to k sobě samému - ze vně dovnitř.

Jenže co se týče například té udiny, tak se spíše jedná o to vnitřní, není kam se vracet, je to objevení , vyvolání určité části našeho vědomí, které se ve výsledku může manifestovat v tom vnějším. Magie...

Jak nahoře, tak dole a tak i obráceně.

Ankhur
Administrátor
Administrátor
Poděkoval(a): 47×
Obdrženo poděkování: 29×

Příspěvekod Ankhur » 06 črc 2013, 11:07

Ondra píše:...

Ano.

Teď jde o to, zda to tak Pete vnímá nebo ne. A třeba co dalšího k tomu vnímá - co to v něm evokuje.
Možná proto jsem ten předchozí příspěvek psal a nechal prostor pro uvědomění si, hledání cesty, sebereflexi sebe sama.
Není to o tom, co chceš, je to o tom, co skutečně uděláš.

Ondra
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 17×

Příspěvekod Ondra » 06 črc 2013, 13:24

oki, rozumim a souhlasim .

Cor Leonis
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Národnost: SK
Poděkoval(a): 206×
Obdrženo poděkování: 31×

Příspěvekod Cor Leonis » 02 led 2020, 14:50

Vie niekto ako toto celé dopadlo? To by ma vážne zaujímalo...je to už skoro sedem rokov späť, ako tak pozerám...a Peteho posledná aktivita bola 2016...
Vie k tomu niekto niečo?

Čo sa môjho názoru na danú problematiku týka - aj keď to je teraz možno irelevantné - nikdy by mág nemal robiť žiadne zmluvy, žiadne pakty...
To môže mať taká Undina takú silu, že pevné rozhodnutie mága, prelomí?... Možno preto sa v mágii toľko apeluje na vôľu.
Btw. čítal som si aj tie prílohy od Mistelleho o Undinach.
Ako si ten mág tú Undinu nasilu privlastnil, zneužil jej čistotu, jej nevinnosť...fuj až ma to pri tej predstave zabolelo...ako toto dokáže niekto urobiť... mág musí byť aj mystikom...bez mystiky, padne. Padne kdesi do tmy, do priepasti...

marvin
Administrátor
Administrátor
Poděkoval(a): 317×
Obdrženo poděkování: 451×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod marvin » 02 led 2020, 16:06

Cor Leonis píše:Vie niekto ako toto celé dopadlo? To by ma vážne zaujímalo...je to už skoro sedem rokov späť, ako tak pozerám...a Peteho posledná aktivita bola 2016...
Vie k tomu niekto niečo?

Můžu ti dát kontakt na toho člověka:-)
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Saila
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
pohlaví: Žena
Poděkoval(a): 88×
Obdrženo poděkování: 57×

Příspěvekod Saila » 03 led 2020, 19:45

Pevné rozhodnutí je jedna věc, a povahová slabina v daném živlu věc druhá, přes kterou se k tobě mohou dostat. Proto se tak apeluje na introspekci a živlovou rovnováhu..
All izz well :-)

gooolem
vášnivý přispivatel
vášnivý přispivatel
Poděkoval(a): 204×
Obdrženo poděkování: 275×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod gooolem » 04 led 2020, 12:03

Krasa vodnich zenskych bytosti (vuci magum muzum) je opravdu obrovska, a pritulnejsi :-) mag ji celkem lehce muze podlehnout a uzavrit nejaky ten svazek v onom citovem oblouzneni. Dokonce jsem zazil, ze proto, aby mne jedna z undin ve svem zivlu udrzela, zacala menit svoji tvar na tvar zeny, ktera mela moji plnou lasku ve fyzickem svete. To mne dost prekvapilo. Byl to zajimavy zazitek. Osobne take tvrdim, ze je treba mit zivlovou rovnovahu co nejvice urovnanou, nez se clovek do techto svetu vypravi.
Hlavu nesu v oblacích, však nohy z tuhé hlíny uplácané mám.

Pete
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Poděkoval(a):
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Pete » 08 led 2020, 06:53

Cor Leonis píše:Vie niekto ako toto celé dopadlo? To by ma vážne zaujímalo...je to už skoro sedem rokov späť, ako tak pozerám...a Peteho posledná aktivita bola 2016...
Vie k tomu niekto niečo?

Ono je to celé komplikované.

a) nebyl jsem si jistý zda to je undina
b) nebyl jsem si jistý zda je to vodní bytost, nebo se jen skrze jedno místo v řece projevuje. Zvažoval jsem že to může být jen energeticky silnější místo, a že vodní bytostí není
c) někdo mi kdysi měřil živlovou rovnováhu, někdo zkušený z tohoto fora. Divil se jak moc mám živly vyvážené (teoreticky 4 živly, každý by měl být na 25% aby to bylo vyvážené. No všechny moje živly tehdy byli 24-26%, takže skoro v idealni rovnováze)
d) gooolem zde psal o tom že bytost může svádět skrze toho že na sebe vezme podobu ženy... no to nebyl můj případ. Její podobu jsem skoro neviděl, a vnimal jsem dvě podoby. Jednu energetickou/živlovou, druhou ženskou (ale tam jsem toho zahlédl minimum, takže nedá se říct že bych viděl její cleou lidskou formu, a taky to nebyl důvod proč jsem cítil co jsem cítil)

Nemluvě o tom že jsem si uvědomoval, že tu lidskou - ženskou formu může na sebe brát jenom pro mě. A že ve skutečnosti tak nevypadá.

tyto a další pointy jsou důvody proč mě přestalo bavit o tom zde diskutovat. Zdálo se, že nikoho nezajima muj specifický případ a budou jen oppakovat příběhy o paktech a jak to špatně dopadlo. přitom nebrali v uvahu že můj případ byl dost odlišný

Možná jsem zklamal jako mág, ale popravdě, neexistuje vyšlapaná cesta pro mága. Jedině vlastní zkušeností se opravdový mág učí. Mnoho knih tvrdí mnoho lží nebo polopravd , věci nedostatečně dobře pochopených. Tímpádem nevěřím že kdokoliv může následovat knihy a dostat se tak daleko. Vždyt takoví lidi ani neví co konají, a slěpe následují návody/cestu někoho jiného.

Pete
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Poděkoval(a):
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Pete » 08 led 2020, 07:03

Moje zkušenost: jakákoliv dimenze Vás může uvěznit, at už jste mág, mystik nebo obyčejný člověk. Vždyt to jde vidět i s toudle... kolik lidí uvěřilo že je todle jediný svět který existuje.

a je na každém mágovi, aby si zachoval svobodu, učil se z daných dimenzí ale uměl je vždy opustit.

Nemluvě o tom že pokud má Mág kontakt s jistou silou, kterou Bardon nazval Božskou prozřetelností.. mnoho věci to usnadní a vyjasní.

Jenomže logicky, Mág nebude zavřený uvnitř jedné dimenze jenom proto, aby se náhodou někde nezasekl... ba naopak Mág se učí skrze prozkoumání co nejvíce dimnezí / světů může. Tímpádem tam vždy bude nějaký risk zaseknutí se / uvěznění. To už je riziko povolání :D A nějak se s tím počítá... nebo alespon já to tak mám :)

ikarkar
snažím se trochu psát
snažím se trochu psát
Poděkoval(a): 21×
Obdrženo poděkování: 97×

Příspěvekod ikarkar » 10 led 2020, 22:53

Meditace a materializace Undin v jejich přirozeném prostředí:
(snímky jsem pořídil po několikahodinové meditaci u vysokohorského potoka :-)).

Undina 1.jpg

Undina 2.jpg

Undina 3.jpg
Moudrý nebojuje a nesoupeří, a proto není na světě nikdo, kdo by se odvážil s ním měřit.

Zpět na “Evokace”