Rituál pro evokaci astrální larvy a její zničení

Felen
mé první příspěvky:)
mé první příspěvky:)
Příspěvky: 6
Registrován: 25 čer 2019, 14:42
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Obdrženo poděkování:

Rituál pro evokaci astrální larvy a její zničení

Příspěvekod Felen » 10 říj 2019, 15:52

Zdravím, chtěl by jsem od vás poradit o některých detailech rituálu který chci provádět. Ve svém životě jsem měl velké problémy týkající se jedné drogy které trvaly roky. Nyní jsem se již problémů dokázal zbavit ale cítím např. o víkendech silné volání larvy která má tuhle závislost na svědomí. Dokáži tu chuť již svou vůli potlačit ale chci se jí, tedy útvaru který ji evokuje naprosto zbavit a rozhodl jsem se tak učinit rituálem. Chci provést rituál o kterém je psáno ve spisech přednáškách z okruhu lasenicových žáků kde je psáno o rituálu zeleného myslivce, ale chci jej trochu rozvést. Provést tak chci způsobem že předem extrahuji trochu své vlastní krve, symbolem evokujícím závislost chci zapříčinit kontakt s larvou, dát jí najevo že to má být její nový domov ale že se musí materialisovat v kuřidle pod pohrůžkou zničení krve kyselinou dusičnou která dokáže zničit astrální tvary a následně po materialisaci díky které by se larva měla vybít, ji dovolit vstoupit do krve a tak ji od sebe oddelit a ihnet poté i tak do krve přilít kyselinu a tak ji naprosto umrtvit. Chtěl bych se tedy zeptat o nějaké rady či připomínky na co si dát pozor.

Uživatelský avatar
Michal
vášnivý přispivatel
vášnivý přispivatel
Příspěvky: 358
Registrován: 11 pro 2012, 18:44
pohlaví:
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 36×

Re: Rituál pro evokaci astrální larvy a její zničení

Příspěvekod Michal » 10 říj 2019, 18:45

A čeho přesně tím chceš dosáhnout? I když se ti to povede a je šance, že se ti to i nepovede, tak jsi ztratil (pokud nepočítám zkušenost).

Tak dejme tomu, že se ti to povede a larvy se zbavíš. Co se s ní stane? Přestane existovat? Nebo jenom půjde někam jinam (na někoho jiného -> tvoje zodpovědnost). Co se stane s tvojí tendencí takové larvy přilákat? Ta zmizí taky? Tak dejme tomu, že zmizí taky. Přišel jsi tak o energii, kterou jsi měl zkultivovat a která ti měla k něčemu sloužit. Pokud ta tendence nezmizí, tak jsi nic nevyřešil, půjdeš jednou kolem uživatele té drogy a seš v tom zpátky.

Mně přijde, že máš to nejhorší za sebou. A to je dost dobrý. Jsi na fóru k dílům Františka Bardona, tak co použít nástroje pro transformaci osobnosti v ní uvedené. Můžeš se stát tak silným abstinentem, že na tu drogu nebudeš mít chuť ty a ani nikdo ve tvém okolí.

Jinými slovy, pokud mi promineš ten tón - Nebuď línej, nevymýšlej kraviny a pracuj na sobě. Už jsi ukázal, že to dokážeš, tak tu slabost doraž.

Uživatelský avatar
gooolem
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 400
Registrován: 04 říj 2010, 11:05
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 280×
Obdrženo poděkování: 443×
Kontaktovat uživatele:

Re: Rituál pro evokaci astrální larvy a její zničení

Příspěvekod gooolem » 10 říj 2019, 18:57

Když larvu nebudeš živit, tak pojde sama. A to znamená vědomě přemáhat její volání. Když ji zničíš, tak se to klidně povede, ale tvé vědomí, nebo spíše podvědomí, vytvoří larvu novou. Ona není strůjcem těch chutí na drogu. Ty jsi tím strůjcem, který tu chuť vytvořil a larva je jen její astrální zhmotnění, které teď z tvé slabosti žije. Takže souhlasím s Michalem, nebuď línej a makej na svých myšlenkách. Až larva pojde na podvýživu, bude to znamenat, že je tvá mysl silnější a čistší, než dnes. A že pojde, poznáš podle toho, že i když budeš tu drogu držet v ruce, nebudeš k ní tíhnout žádným svým smyslem. Přeji hodně síly a odhodlání.
Hlavu nesu v oblacích, však nohy z tuhé hlíny uplácané mám.

Uživatelský avatar
zebyja
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 521
Registrován: 02 kvě 2013, 15:47
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 65×
Obdrženo poděkování: 181×

Re: Rituál pro evokaci astrální larvy a její zničení

Příspěvekod zebyja » 10 říj 2019, 20:56

Můj názor je velmi podobný. Musíš odstranit to co larvu živí. Najdi vlastnosti, které k té zavislosti vedou a zkultivuj je (Už jsi nejspíš velkou část z nich zkultivoval).

Stačí chvíli meditovat, uklidnit se, dostat se do rovnováhy a pak v imaginaci vyvolat prostředí s tou závislostí spojené a postupně volat vlastnosti ať přijdou. Promluvit s nimi o důvodech, proč Tě v závislosti podporují a najít jiný způsob jak dosáhnout toho, čeho se ty vlastnosti dosáhnout snaží, aniž by jsi užil drogu.

Např.: Alkohol. Představím si párty a naleju do sklenice dvě piva, sobě a z počátku nejasné osobě. Objeví se personalisovaná vlastnost, která chce to pivo nejvíc. Zeptám se jí, proč si myslí, že bych měl pít. Odpověď např: "Bereš si toho na sebe hodně a zapomínáš se bavit. Měl by jsi se víc radovat, tancovat atp." Najdu způsob jak se bavit bez alkoholu a je to, vlastnost je spokojená, transformuje se a neprudí. Stejný postup opakuješ se všemi dokud nutkání nezmizí.

Ať se daří!
Inteligentní člověk umí řešit problémy, genius jim umí předcházet..
_________________________________________________________
legenda pro mé příspěvky: offTopic, dodatek, předmět zprávy

Uživatelský avatar
Kuato
vášnivý přispivatel
vášnivý přispivatel
Příspěvky: 293
Registrován: 13 srp 2014, 12:55
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 219×
Obdrženo poděkování: 838×

Re: Rituál pro evokaci astrální larvy a její zničení

Příspěvekod Kuato » 10 říj 2019, 21:11

obecne - ja uplne neverim na to, ze vezmes od druheho cloveka ritus a hned Ti bude pasovat s nejakyma malyma upravama.. spis se mi zda vhodnejsi si ho vzit jakoby do sebe s predsevzetim, ze ho "casem" pouziju, takze zacit lehce spojovat se zamerem a cekat, co se bude dit. protoze pokud mas uz trochu zive nitro, tak ono na to zacne reagovat, zacnou chodit sny, zacnes se nad tim jakoby na volnobeh zamyslet a zacne se to spojovat se "symbolickymi" momenty Tveho zivota a pak uz se to zacne samo valit jako lavina, az to vyusti v to, ze ritus probehne. vlastne potrebujes adaptacni cas. a ten muze byt vyjmecne tyden dva, ale taky pul roku, zalezi na x faktorech. jenze! to, co chces resit Ty je takoveho typu, ze vlastne ze sebe chces neco dostat a nechces to dal krmit a to se bojim, ze by k tomu dochazelo, kdyz se k tomu budes vztahovat byt v negativnim smyslu, protoze negativni vztah je taky vztah.

takze bych to tez videl podobne jako panove - odvraceni pozornosti a jeji presmerovani na neco jineho (idealne vnitrne naplnujiciho, uspokojujiciho, smysluplneho) se mi v tomto pripade jevi vhodnejsi nez znovu se k te entite (se kterou mas, jak to uz u zavislosti byva, sveho druhu pakt) vztahovat. plus i zpusob ritualu, ktery jsi vybral..ja nevim, ja bych do tohohle asi nesel. staci abys udelal nekde chybu a muze to byt definitivni. hele, nevim kolik mas praktickych zkusenosti s magickymi riti, ale spis si myslim, ze az tolik ne, protoze jinak by ses neptal, ale proste to udelal. mysli na to, ze cachry s vlastni krvi mohou byt taky v pripade nejake chybky spis potvrzeni toho paktu nez jeho zruseni. dokonce bych i uvazoval nad variantou, ze inspirace k tomu ritualu muze byt prave od entity, ktere se chces zbavit, pote, co Te uz napul ztratila. samozrejme trochu spekuluju, protoze ac jsi dal par indicii ke svemu pripadu, tak vetsinu clovek zvnejsku nevidi. tak pouvazuj a po zrale rozvaze udelej co uznas za nejlepsi. a ja a jiste i mnoho dalsich drzime palce, at to dobre dopadne a nesezere Te to. holt i takovehle veci patri k zivotu. zlom vaz!

Uživatelský avatar
Kuato
vášnivý přispivatel
vášnivý přispivatel
Příspěvky: 293
Registrován: 13 srp 2014, 12:55
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 219×
Obdrženo poděkování: 838×

Re: Rituál pro evokaci astrální larvy a její zničení

Příspěvekod Kuato » 10 říj 2019, 21:25

Felen píše:..Nyní jsem se již problémů dokázal zbavit ale cítím např. o víkendech silné volání larvy která má tuhle závislost na svědomí. Dokáži tu chuť již svou vůli potlačit ale...


kdyz na tohle koukam, tak bych udelal jinou vec. predpokladam, ze se nejak zabyvas nejakou okultni disciplinou, jinak bys to tady na Frabatu neresil. takze bych vybral nejakeho autora, ktery je pro Tebe silne inspiracni a chytlavy - musi to jit idealne aspon trochu pres emoce, protoze tema potrebujes nasytit ten vnitrni absak ci presneji prostor, ktery se vytvori, kdyz vypustis tu latku/entitu a v momente, kdy se v Tobe objevi to volani, tak sahnes po te knize a napojis se na toho autora a jeho ideje a rozechvejes si nitro touto chuti misto te puvodni (droga). musis tedy dokazat se v danou chvili ovladnout a upamatovat a delat to. a tak uspokojis ten hlad. a zaroven si snadneji rozvines vazbu na zadoucnejsi kvality. takze vlastne i efektivni praxe.

Uživatelský avatar
RaE
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 64
Registrován: 03 úno 2016, 00:20
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 41×

Re: Rituál pro evokaci astrální larvy a její zničení

Příspěvekod RaE » 05 dub 2020, 22:05

Felen píše:Chci provést rituál o kterém je psáno ve spisech přednáškách z okruhu lasenicových žáků

Z Lasenicova díla je znám ještě jeden způsob ničení larev, a to koupelí ve vodě horké 50°C. Konkrétně se o tom píše v knize "Hovory s Lasenicem", s. 36 (vydání z roku 2015). Protože s tímto způsobem nemám žádnou osobní zkušenost, ber tuto informaci zatím jen jako námět do diskuze (snad to zkušenější uvedou na pravou míru).


Zpět na “Evokace”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host