pomucky-kosti

Uživatelský avatar
Pete
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 422
Registrován: 01 lis 2010, 02:17
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 31×
Kontaktovat uživatele:

Re: pomucky-kosti

Příspěvekod Pete » 11 srp 2012, 21:09

Nevim, no. Podle me je sama kost posvatna protoze se v jeji dreni vytvari krev - zivot. Samozrejme by ji nejdriv chtelo ocistit + omluvit se danemu zvireti... ja bych do toho sel... vyzkousim a porovnam silu

Uživatelský avatar
Pete
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 422
Registrován: 01 lis 2010, 02:17
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 31×
Kontaktovat uživatele:

Re: pomucky-kosti

Příspěvekod Pete » 16 srp 2012, 10:53

Cagliostro co rikas na tento pokorny pristup k teto veci ?

Uživatelský avatar
Cagliostro
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1224
Registrován: 11 bře 2010, 11:16
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 521×

Re: pomucky-kosti

Příspěvekod Cagliostro » 16 srp 2012, 11:46

Tak k omluvě zvířat - to není nic nového, dokonce svého času byl v ČR v 90. letech jat si tak vzpomínám populární nějaký řezník, který se svým zvířatům před tím, než je porazil, omlouval. Prý byla zvířata klidnější. Podobnou věc doporučoval i jistý český profesor a hudebník, který se věnoval okultismem.
Na druhou stranu, Kefer říkal že kde je krev, je to černá magie.
Já si myslím, že je to zbytečné.
Ego sum, qui sum!

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: pomucky-kosti

Příspěvekod marvin » 16 srp 2012, 11:52

aneb každý kdo jí maso provozuje černou magii :)
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Uživatelský avatar
Cagliostro
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1224
Registrován: 11 bře 2010, 11:16
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 521×

Re: pomucky-kosti

Příspěvekod Cagliostro » 16 srp 2012, 12:03

marvin píše:aneb každý kdo jí maso provozuje černou magii :)



Myslím že zde o jiné projekce, než jídlo.
Ego sum, qui sum!

Uživatelský avatar
Pete
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 422
Registrován: 01 lis 2010, 02:17
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 31×
Kontaktovat uživatele:

Re: pomucky-kosti

Příspěvekod Pete » 16 srp 2012, 12:14

Cagliostro píše:Na druhou stranu, Kefer říkal že kde je krev, je to černá magie.
Já si myslím, že je to zbytečné.

S tim nesouhlasim, sam Bardon tvrdil, ze nejsilnejsi fluidum jake muze byt je smichana krev s spermatem... krev stejne jako sperma je zivot, tudiz posvatna vec, nepovazoval bych to hned za cernou magii (samozrejme neco jineho je, kdyz se zvire primo obetuje coz bych nedelal.. dalsi vec je, ze se nepouziva lidska kost atd)

Uživatelský avatar
Pete
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 422
Registrován: 01 lis 2010, 02:17
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 31×
Kontaktovat uživatele:

Re: pomucky-kosti

Příspěvekod Pete » 16 srp 2012, 12:18

marvin píše:aneb každý kdo jí maso provozuje černou magii :)

Tusim ze Kristus rikal, ze smime jist maso ale nesmime jist krev, protoze krev je zivot.. a doopravdy se maso nechava nejprve odkrvit, nez je dale spracovano

Roman274
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 88
Registrován: 09 kvě 2012, 23:20
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 45×
Obdrženo poděkování: 39×

Re: pomucky-kosti

Příspěvekod Roman274 » 16 srp 2012, 12:20

Pete píše:
marvin píše:aneb každý kdo jí maso provozuje černou magii :)

Tusim ze Kristus rikal, ze smime jist maso ale nesmime jist krev, protoze krev je zivot.. a doopravdy se maso nechava nejprve odkrvit, nez je dale spracovano

To bolo skôr myslené kvôli infekciám.

Uživatelský avatar
Anubis
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 680
Registrován: 19 zář 2009, 18:06
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 59×

Re: pomucky-kosti

Příspěvekod Anubis » 16 srp 2012, 12:30

Po odejmutí jemného těla zvířete pomocí různých rituálů, aby zvíře netrpělo atp., už tam pro nekromanta nic zvláštního nezbyde. V tom bude asi ten problém. On by se měl snažit o pravý opak, aby dosáhl potřebného výsledku. Je to jak u lidí.


marvin píše:aneb každý kdo jí maso provozuje černou magii :)


O tom to není. Stravovací návyky i typ jídla hodně záleží od toho, s jak "starým" trávicím ústrojím se člověk narodí. Hodně i pokročilých duchů má nakonec tělo s tisíce let starými návyky a nejde ho okamžitě změnit. Proto se teď často objevují poruchy s příjmem potravy. Ta pestrá a rádoby zdravá strava dneška může některé lidi i zabít. Není to ale úplná novinka. I Papus si všiml tzv. sentimentálního vegetariánství. Nezaměřoval se ale na jedince jako takové, ale spíš to spojoval s okolím jejich pobytu. Nicméně přibližoval se pravdě. Pro společnost je vždy jednoduší homogenizovat masu lidí a zapírat jednotlivé individuality.

Uživatelský avatar
Cagliostro
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1224
Registrován: 11 bře 2010, 11:16
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 521×

Re: pomucky-kosti

Příspěvekod Cagliostro » 16 srp 2012, 12:31

Pete píše:S tim nesouhlasim, sam Bardon tvrdil, ze nejsilnejsi fluidum jake muze byt je smichana krev s spermatem...


Fluida jdou nahradit. Nekrvavě a bez černé magie. Příklad léčení své choroby, dáme do stromu nikoliv krev ale např. vlasy, nehty atd.
No a k sexuální magii to platí jakbysmet.
Ego sum, qui sum!

Uživatelský avatar
Cagliostro
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1224
Registrován: 11 bře 2010, 11:16
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 521×

Re: pomucky-kosti

Příspěvekod Cagliostro » 16 srp 2012, 12:39

Anubis píše:
O tom to není. Stravovací návyky i typ jídla hodně záleží od toho, s jak "starým" trávicím ústrojím se člověk narodí. Hodně i pokročilých duchů má nakonec tělo s tisíce let starými návyky a nejde ho okamžitě změnit. Proto se teď často objevují poruchy s příjmem potravy. Ta pestrá a rádoby zdravá strava dneška může některé lidi i zabít. Není to ale úplná novinka. I Papus si všiml tzv. sentimentálního vegetariánství. Nezaměřoval se ale na jedince jako takové, ale spíš to spojoval s okolím jejich pobytu. Nicméně přibližoval se pravdě. Pro společnost je vždy jednoduší homogenizovat masu lidí a zapírat jednotlivé individuality.


Trošku jsi mi nahrál do karet. Zde jde i o jiné věci, opravdu životosprávu. Víme, že existují případy, kdy zkrátka člověk pro své nemoci musí jíst maso (nevím jaké choroby přesně), a to opravdu pro jeho dotyčný stav. něco jiného je chuť, něco jiného je potřeba. A teď nemyslím příklad, kdy má někdo chuť na maso, obžerství atd.
Jinou kapacitou jsou pak již trochu vzdělaní "hermetici" kteří si mohou dovolit náhražky (byliny apod), kteří vědí co a jak mohou nahradit (energií konče).
Abych dal odstrašující příklad, vzpomínám si na případ jisté vesnice, kam se po II. světové válce vrátil nějaký vězeň. Byl hubenej a jeho žaludek byl za ta léta značně zmenšen. Jeho manželku nenapadlo nic jiného, než upéct husu. Celou jí snědl. Následkem toho zemřel. Tolik odstrašující příklad.
Ego sum, qui sum!

Uživatelský avatar
Pete
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 422
Registrován: 01 lis 2010, 02:17
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 31×
Kontaktovat uživatele:

Re: pomucky-kosti

Příspěvekod Pete » 16 srp 2012, 12:42

Cagliostro píše:
Pete píše:S tim nesouhlasim, sam Bardon tvrdil, ze nejsilnejsi fluidum jake muze byt je smichana krev s spermatem...


Fluida jdou nahradit. Nekrvavě a bez černé magie. Příklad léčení své choroby, dáme do stromu nikoliv krev ale např. vlasy, nehty atd.
No a k sexuální magii to platí jakbysmet.

Proc spojujes krev s cernou magii kdyz muze byt tvoje - tudiz jsi nikomu neublizil... krev je zivot a proc by zivot byl cerna magie ? Samozrejme nahradit jdou, ale jak Bardon rikal, nejsilnejsi fluidum stejne bude krev smichana s spermatem

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: pomucky-kosti

Příspěvekod marvin » 16 srp 2012, 12:45

Pete píše:Tusim ze Kristus rikal, ze smime jist maso ale nesmime jist krev, protoze krev je zivot.. a doopravdy se maso nechava nejprve odkrvit, nez je dale spracovano


tak za prve, dal bych ti precist evangelium essejskych (sice se povazuje za podvrh, ale kdyz to ctu, tak to se mnou rezonuje) http://www.inext.cz/astrologician/esejsti.htm ..rozhodne bych to povazoval za daleko duveryhodnejsi nez vyroky z tisickrat prespane, zmenene a upravene bible..


a za druhe) co se tyce vykrveni zvirat - tak to používají židé a říkají tomu "košér" a je to největší a nejbrutálnější peklo na tehle planetě pro zvířata, čeho byl demonicky člověk schopen vymyslet a ve sve zaslepenosti sestrojit

trochu si to dej vyhledat na google.. treba zde http://www.zvedavec.org/pohledy/2006/02/1497-ritualni-porazky-zvirat.htm

Jak probíhá takové košerování? Zvíře, např. kráva je vhozena do kovového válce (odborný termín zní Weinbergerova klec) s otvorem pro hlavu. Končetiny jsou jí uvězněny kovovými pouty, aby se nemohla pohnout. Válec se pak otočí, aby kráva ležela naznak a co nejvíce krve se dostalo do oblasti hlavy a krku. Poté je dobytčeti proříznuto hrdlo zvláštním košerovacím nožem, a po prvním masivním krvácení je mu vytrhnuta tepna i s průdušnicí z krku, aby dále krvácelo. Poté je vyhozeno z válce a za nohu vytaženo do výšky, aby bylo vykrvácení co nejdůkladnější. Usmrcení zvířete trvá tak 10 i více minut.

no a pokud by nekdo mel z vas nervy a odvahu se podivat pravde do oci, co podstupuje takove koser zvire (jakoze existuji obrovska jatka na tuhle porazku, kt. "zpracovavaji" denne moho takovych..tak mrknete - klikni na "zobraz")
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Uživatelský avatar
Cagliostro
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1224
Registrován: 11 bře 2010, 11:16
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 521×

Re: pomucky-kosti

Příspěvekod Cagliostro » 16 srp 2012, 13:17

Pete píše:
Proc spojujes krev s cernou magii kdyz muze byt tvoje - tudiz jsi nikomu neublizil... krev je zivot a proc by zivot byl cerna magie ? Samozrejme nahradit jdou, ale jak Bardon rikal, nejsilnejsi fluidum stejne bude krev smichana s spermatem


O tohle v magii nikdy nesmí jít. Pokud použiješ i jenom vlastní krev, spadá to pořád do nekromancie. a bujnost astrálních larev bude tučnější.
Ego sum, qui sum!

Uživatelský avatar
Anubis
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 680
Registrován: 19 zář 2009, 18:06
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 59×

Re: pomucky-kosti

Příspěvekod Anubis » 16 srp 2012, 13:35

marvin píše:...

Klasický případ manipulace vytvořené lidmi k ovládání lidí. Stačí vytáhnout extrémní jev, abych lidem "pomohl" vyhranit se proti tomu, co sám nesnáším - jezení masa, politice, nwo, církvi, symbolům... To není žádna pravda, to je právě ten nejužší pohled, jaký může být. Konkrétní výjev trpícího zvířete bez jakéhokoliv kontextu útočící na naše smysly. Pokud jsou Židé národem uzavřeným a já jsem se jako Žid nenarodil, tak vím, že na ně jako vnější autorita působit nemůžu. Nebo chceš snad jít a pozabíjet je? Nech jim jejich karmu. Potřebují poznávat, jako my všichni.


Zpět na “Evokace”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host