pomucky-kosti

Uživatelský avatar
Pete
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 422
Registrován: 01 lis 2010, 02:17
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 31×
Kontaktovat uživatele:

Re: pomucky-kosti

Příspěvekod Pete » 16 srp 2012, 14:03

marvine ja myslel vykrveni po jejich smrti, aby maso bylo chutnejsi

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: pomucky-kosti

Příspěvekod marvin » 16 srp 2012, 14:06

Anubis píše:Klasický případ manipulace vytvořené lidmi k ovládání lidí. Stačí vytáhnout extrémní jev, abych lidem "pomohl" vyhranit se proti tomu, co sám nesnáším - jezení masa, politice, nwo, církvi, symbolům... To není žádna pravda, to je právě ten nejužší pohled, jaký může být. Konkrétní situace trpícího zvířete bez jakéhokoliv kontextu útočící na naše smysly. Pokud jsou Židé národem uzavřeným a já jsem se jako Žid nenarodil, tak vím, že na ně jako vnější autorita působit nemůžu. Nebo chceš snad jít a pozabíjet je? Nech jim jejich karmu. Potřebují poznávat, jako my všichni.


Nejde o žádné manipulace. Tohle je bohužel krutá realita. Tohle jsou zdokumentované a prokázané fakty. Nepodsunuji žádné sugestivní informace a nedávám sem žádné příkazy (buď vegetarian atd.) Přiznávám sice, že to tam subjektivně zabarvuju těma přívlastkama, nicméně faktem zůstává, že ta zvířata trpí absolutně šíleně..

Nejužší pohled, no .. pokud se díváš na židy celkově, tak je to jeden z jejich aspektu. Nechci tady vůbec rozebírat všechny ostatní teorie, kt. se na ně vážou, ale fakterm pořád zůstává, že to dělají.

Na druhou stranu, nevyvolává v tobě tato "Konkrétní situace trpícího zvířete bez jakéhokoliv kontextu útočící na naše smysly" žádné emoce? Příjde ti to jako OK? jako problém toho zvířete a těch lidí co mu to provádí? Nebo si aspoň řekneš, že to není zrovna v pořádku a že by se to třeba nemuselo dít.

Ten kontext tam je, pokud by se tím člověk zaobíral, tak bys v tom viděl asi další návaznosti...

Já se na ně nesnažím působit jako žádná autorita. Čistě jsem ukázal jeden aspekt. Jeden fakt. Tečka. Zbytek je na tobě. Nejde tady vůbec o to, jestli jsou to židé, muslimové (kt. mají zase jiné záliby v podřezávání krků zvířatům za jiných okolností - opět interpretované někde z Koránu podle jejich představy).

Proč bych je měl chtít pozabíjet? Tohle od tebe nechápu.. nemám v ůmyslu nikomu ubližovat. Nechci se chovat jako oni. Nemyslím si, že by něčemu pomohlo zabít ty lidi co to dělají.. To rozhodně není řešení...

Já jim jejich karmu neberu. Samozřejmě se s tímto národem vážou celkem hutné zákonitosti, to je jejich věc. Já jsem pouze ukázal, jak si vysvětlují košer porážku... Co si tím působí, to se jim (podle mě) vrátí a vrací..
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Uživatelský avatar
Cagliostro
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1224
Registrován: 11 bře 2010, 11:16
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 521×

Re: pomucky-kosti

Příspěvekod Cagliostro » 16 srp 2012, 14:07

Ego sum, qui sum!

Uživatelský avatar
Anubis
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 680
Registrován: 19 zář 2009, 18:06
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 59×

Re: pomucky-kosti

Příspěvekod Anubis » 16 srp 2012, 14:26

marvin píše:...

Nejde jen o tebe. U mnohých jsem zaznamenal, že se zabývají více vnějším světem a nechtějí objevit sami sebe. Asi mě má neutuchající mánie zaslepovala celou dobu a špatně jsem odhadl funkci tohoto fóra. Omlouvám se.

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: pomucky-kosti

Příspěvekod marvin » 16 srp 2012, 14:29

myslím že by mělo jít o harmonii obojího. Bez objevení sebe sama toho moc nezmůžeš. Na druhou stranu, pokud celý život věnuješ jenom objevování sebesamothného a svět ti bude jenom něčím, co ignoruješ, tak to taky nebude to pravé ...

funkci jsi odhadl dobře a podlě mě se nemáš za co omlouvat. Doufám že jsem se tě nějak nedotkl..
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: pomucky-kosti

Příspěvekod marvin » 16 srp 2012, 14:33

Cagliostro píše:http://www.grimoar.cz/og_03.php?


to mi připomíná...

jenom prosím o nezaujatost. neříkám, že to co se tam píše je 100% pravda. nejsem na to odborník. je to jenom text k úvaze... aby mě zase někdo nenařkl z šíření nějakých ideí...
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Uživatelský avatar
Cagliostro
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1224
Registrován: 11 bře 2010, 11:16
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 521×

Re: pomucky-kosti

Příspěvekod Cagliostro » 16 srp 2012, 14:37

Právě proto opatrně a kriticky k publikovaným dílům.
Ego sum, qui sum!

Uživatelský avatar
Anubis
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 680
Registrován: 19 zář 2009, 18:06
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 59×

Re: pomucky-kosti

Příspěvekod Anubis » 16 srp 2012, 14:50

marvin píše:...

V sobě ten svět znovuobjevíš a budeš ho vědomě přetvářet. To je strašně velký rozdíl oproti tomu, co dělají různé skupiny. Zaměřením se do nitra osvítíš směrem zvenčí celou planetu. Myslím, že pořád nevěříš tomu, jak je duchovní cesta silná a prospěšná i pro celý kolektiv. Nemám k tomu už co říct.

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: pomucky-kosti

Příspěvekod marvin » 16 srp 2012, 14:53

věřím. jenom si myslím, že nemůžeš celý život trávit v jeskyni a meditovat a přitom nehnout rukou.. nikomu nepomoct, nebo se nesnažit změnit fyzicky svět.. nejenom o něm meditovat..

no tady v tom tematu jsem jako admin selhal. myslim ze nikdo neudelal vetsi offtopic..
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Uživatelský avatar
Anubis
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 680
Registrován: 19 zář 2009, 18:06
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 59×

Re: pomucky-kosti

Příspěvekod Anubis » 16 srp 2012, 15:05

marvin píše:věřím. jenom si myslím, že nemůžeš celý život trávit v jeskyni a meditovat a přitom nehnout rukou.. nikomu nepomoct, nebo se nesnažit změnit fyzicky svět.. nejenom o něm meditovat..

A kdo to dělá? Kdo celý život tráví v jeskyni a medituje? Copak všude vidíš jen extrémy? Právě když jdu ven a rozhlédnu se kolem sebe, tak většinou vidím obyčejný svět, tak jak ho všichni známe. TV a některé části internetu lidi deformují a vštěpují jim nereálné představy. Mají pak pocit, že problém je přímo u nich v obýváku. A ten pocit mají dennodenně stamiliony lidí. Jasně, že mají strach a chtějí konec světa, vždyť už se to nedá vydržet. Celý svět se přece hroutí... v televizi!

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: pomucky-kosti

Příspěvekod marvin » 16 srp 2012, 15:23

no televizi nemám pár let..ale chápu přesně co tím myslíš. na druhou stranu není špatné se dívat kolem sebe co se kde děje. protože by se ti jinak mohlo stát, že budeš zkoumat a rozvíjet jenom sám sebe, ale přitom bude kolem tebe spousta utrpení..

já si pořád říkám, jaký by to bylo, kdyby jsi třeba ty, nebo kdokoliv žil v naprosté harmonii s bohem, přírodou, sebou samým a veškterým universem, ale soused vedle tebe by týral a zneužíval třeba členy své rodiny.. nebo něco takového.

chápeš.. jak se zachovat. ikdyž budeš smířený, srovnaný...nebudeš extremista, ale budeš svědkem něčeho takového. a nemusíme ani chodit do extremu, nemusí to být týrání.. může to být prostě člověk (bezdomovec) ležící na zemi.. v Praze, v metru, kdekoliv.. budeš si říkat.. je to jeho karma, je to jeho uzavřený systém (třeba je to žid, muslim, asiat, rudoch) a já nejsem autorita abych do toho zasahoval? uvidíš někoho na ulici, jak mlátí lidi a ikdybys třeba měl moc (fyzickou,psychickou,magickou, nebo jinou) tak nic neuděláš? (nemyslím konkrétně tebe, ale všeobecně)
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Uživatelský avatar
Anubis
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 680
Registrován: 19 zář 2009, 18:06
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 59×

Re: pomucky-kosti

Příspěvekod Anubis » 16 srp 2012, 15:59

marvin píše:...

Televizi nemáš, ale co se děje někde se zvířatama třeba na druhé polokouli víš dobře... Opět se snažíš zevšeobecnit konkrétní situace, to prostě nejde. Lidi si kvůli slavné informovanosti přivlastňují problémy, které řešit nemohou. Pokud jsou navíc soucitní, tak v nich pak akorát roste frustrace, která zase nikomu nepomůže. Tím, že podepíšeš petici nebo se přidáš ke skupině, která chce něco změnit nedosáhneš ničeho jiného, než že budeš ve skupině, která chce něco změnit. Zjistíš, že i když máte milion členů, tak nikdo z nich nezná hodnotu energie a musíte zákonitě vyhledat někoho s mocí. Chceš mít materiální zásluhy? Zvyšuj svůj materiální vliv a nediv se, že si občas zašpiníš ruce. Jestliže jsi floutek, co chodí pracovat do továrny kousek od domu, tak pro tebe bude vrchol dát nějakému neřádovi přes hubu, aby neobtěžoval lidi. Skrze ten čin potom porosteš. Vysoce duchovní člověk se s velkou pravděpodobností k takovému problému nedostane, protože má jiné nástroje a to samo přetváří jeho okolí.

Tomu s tím bezdomovcem nerozumím. Karmu jedince nemůžeš srovnávat s celými národy. Národů není tolik, co lidí. Bezdomovce musíš nejdřív poznat, o něm nikdo žádnou knihu nenapsal. Pokud vidíš, že žádá o pomoc, tak můžeš vstoupit do jeho světa... většina tě ale nepustí, pokud neumírají, bývají hodně zavření. Já jsem se setkal s jedním starým opilcem, který ležel v krvi se svým psem na tramvajové zastávce a neúspěšně žádal lidi o pomoc. Tak jsem ho odnesl domů. Když jsi požádán, tak pomoct musíš. Pokud je v bezvědomí, tak v tu chvíli podléhá jiným zákonům.

Uživatelský avatar
Ondra
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 618
Registrován: 26 led 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 30×

Re: pomucky-kosti

Příspěvekod Ondra » 16 srp 2012, 16:49

marvin : Já bych to s tím antisemitismem zas tolika nepřeháněl, navíc neni košér jako košér.

píše Veselý

"Maso samo osobě není z magického hlediska závadné. Problém však představují astralní těla zvířat , která jsou na fyzické "pouzůstatky" vázaná, a při konzumaci masa a masných výrobku ovlivňují a formují magikovo astralní tělo. Tuto nesnáz lze osdstranit tím , že je zvíře usmrceno ritulánim způsobem , který je uz po staletí dobře znám a používán židovskými řezníky... Košerák oddělí jednoduchým magickým rituálem astralní tělo zvířete od jeho hmotného těla, čímž se jakýkoliv vliv zvířecího astrálu na konzumaci masa zcela vyloučí...."

Roman274
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 88
Registrován: 09 kvě 2012, 23:20
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 45×
Obdrženo poděkování: 39×

Re: pomucky-kosti

Příspěvekod Roman274 » 16 srp 2012, 17:38

Ondra píše:píše Veselý

"Maso samo osobě není z magického hlediska závadné. Problém však představují astralní těla zvířat , která jsou na fyzické "pouzůstatky" vázaná, a při konzumaci masa a masných výrobku ovlivňují a formují magikovo astralní tělo.

V tomto problém nevidím, nakoľko pri vedomom jedení konzumuješ jedlo tak, ako ho ovplyvníš.

Uživatelský avatar
Cagliostro
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1224
Registrován: 11 bře 2010, 11:16
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 521×

Re: pomucky-kosti

Příspěvekod Cagliostro » 16 srp 2012, 17:46

Abych se trochu více vrátil k tématu, je to nejen nekromancie, ale někdy i absolutní hloupost. viz ničení egyptských mumií ještě v předminulém století, kdy dav věřil tomu, že rozemletá mumie má léčivou moc (či její část k naivní ochraně jako talismany a nebo k hledání pokladů). Kam až lidská víra může zahnat obyčejná naivita, co?!
Ego sum, qui sum!


Zpět na “Evokace”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů