Vedouci geniove profesi

Uživatelský avatar
Ahvaeshel
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 63
Registrován: 15 čer 2012, 03:55
pohlaví: Muž
Obdrženo poděkování:

Vedouci geniove profesi

Příspěvekod Ahvaeshel » 20 čer 2012, 03:18

Bardonova nauka je krasna, ale prislo mi, ze jsem desetmilionkrat prisneji za vse trestan nez jini. Vedeni ma svou moc i prokleti. Ale nedokazu jiz jednoducho myslet, jen dost komplikovane. Kdyz vidim lidi vidim karmicke linky ve kterych se pohybujou. Vybiram si, do ktere pujdu. --- Lidi s podobnymi ideami se vyskytuji v kvantech, vzdy v skupinkach. Kazdou skupinku vede akasha v stejnem rytmu. Tyhle rytmy se prekryvaji a tak tvori vlastne celou spolecnost v casoprostoru. - Je mnoho urovni zivota. Od chudych ve slumech po lidi v klasterech, normalni, politiky, milionare, duchovne hledajici. V kazde skupince jsou dalsi podskupiny. Kazdy druh bytosti opravdu vedou jini andele, jine bytosti. To plati jak pro narody tak pro vsechny skupinky. Ale nejvyssim dozorem je akasha. Podle toho s jakou ideou se identifikuju, v jake karmicke draze prave jsem - takove lidi stretavam, to mne potkava --- zakon pritazlivosti. Uz nejsem prirozeny, vse uz premyslim a to neni dobre. Nevim si najit svou drahu, umim byt v kazde, zadna mi neni prirozena. Vsude vidim neco co te ktere draze chybi k dokonalosti. Proto asi ma " dokonalost " je abych videl tuto dokonalost ve vsech drahach, ve vsech bytostech, kolik jich je a sam zadnou nemel, pouze tu pujcenou. Dost tezko vidim, jaka bytost vede mne, jestli je to sama Akasha. Nebo jestli jsou tam i dalsi. Nemam potrebny odstup abych to zjistil. Ale asi to tak ma byt --- moct se identifikovat s kteroukoli cistou ideou. Jen obcas mam pocit, ze se mne zmocnuji ruzdni geniove a kazdy z nich udela neco skrz me telo. Nemam treba vlastni rukopis. Co veta to jiny typ pisma. Ja tomu rikam ma kaligrafie. Dost casto podle toho s jakou bytosti a s jakou ideou jsem prave v kontaktu to delam. Treba roky nehraju na klavir a pak zahraju neco pekne. Nebo roky nemaluju a pak neco namaluju jako sve vyjadreni. Lidi mi rikaji, ze je to hezke abych se tim zivil, ale ja to nedokazu delat na povel. Verim, ze pri kazdem napadu, za kazdou inspiraci je andel, genius, nebo bytost a kdyz ji nepostavite svou vuli, ale hned vykonate napadnute, ze mate silu od ni. Kolikrate se mi prihodilo, ze jsem tak delal nemozne veci, co by clovek svou vlastni silou nezvladl. Ale co se tyce inspirace tak mam ji hodne a v mnoha odborech. Problem je v tom, ze mne napadaji myslenky jak co vylepsit, castokrate technologicke vynalezy o kterych nemam v realy ani sajnu, nebo leky na rakovinu, jine veci ... . Pokud by mel byt nekdo souzen za drachmy ktere dostava a nic z toho nevyuziva tak jsem to ja. Ale myslim si, ze bytosti mne inspiruji delat neco pro lidstvo, a i kdyz mne skoro kazdy den inspiruje jina bytost, v uplne jinem odvetvi cinnosti, soustredil jsem se pritom jen na metafyziku jako svou hlavni napln, tak mozna, ze Bozi Prozretelnost mne jeste k necemu vyuzije. Doufam v to a priznavam, ze si zde nevim najit sve misto. Ale jak vidim nejsem jediny. :-)



Ma nekdo zde podobny problem Nevi kde ma vlastne domov ? A jakou vibraci ma prijmout za svou, jakou cestu, dharmu, karmicky link ? Nebo stezi muzu spolupracovat s jakoukoli bytosti, jsou treba klempiri, hudebnici, pracovnici drah ... vsude vidite, jak se clovek zmeni za pusobeni genia te ktere profese. Mne to chybi. Nebo mam tu profesi " hledajici " ... . Ma nekdo podobne pocity ? Dekuji !!!

Ahvaeshel

PS: Prispevek je pozmenen nez ten v 4.tem stupni.

Uživatelský avatar
Ahvaeshel
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 63
Registrován: 15 čer 2012, 03:55
pohlaví: Muž
Obdrženo poděkování:

Re: Vedouci geniove profesi

Příspěvekod Ahvaeshel » 20 čer 2012, 03:40

Jako treba sla by mi profese : staroegyptsky knez, Mojzis, jen nevidim ty kolonky v uradech prace :-).

Jako treba jeste pro vykreselni, mam par vudcich geniu :

1. kabalisticky Bardonuv
2. kabalisticky zidovsky
3. poustevnicky - egyptska patristika/Hesychia
4. hudebni
5. slechticky
6. rezbarsky
7. vytvarni
8. jazykovy
9. buddhisticky
10. nabozensky
11. geniove Merkuru
12. sama Akasha

Akashu povazuji za sveho hlavniho genia - vudce. Me bozstvi ma formu Jezise Krista a Bozi Trojice + Bardonuv pohled na Akashu jako Bozi Prozretelnost, ktery je protknut celym jeho dilem.

Tohle jsou jen nektere drachmy, dali by se rozebirat dal a dal. Jako kazdy nazor si cenim, jen bych chtel vedet, jestli je na tom nekdo podobne. Ze se tim, ze se identifikuje porad s Akashou uz nevi ani jaka je jeho hlavni cesta.

Ale mozna se mne mluvi buddhismus a jeho " Anatman " / " Ne - Ja ", uceni, ze bytost nema ego, jen cistou akashu, prostor a co se v ni emanuje to holt je zde.

Naproti tomu vim, ze ja sve ja mam, i kdyz ho nevidim a mohl bych se sebevice snazit stotoznit s akashou, jini mne porad budou vnimat jako osobu. Jen i ja bych se chtel tak vnimat.

Casto se mi stava, ze si nic neplanuju a pak proste Bozi Prozretelnost neco skrz mne napise, udela. Mam z toho ohromnou radost, ale casto pak hned na to zapomenu, co jsem udelal a venuju se v pritomnosti jen tomu kteremu novemu problemu. Jako bych nemel pamet. Ono mi to dojde az pozdeji co vse jsem treba popsal a udelal. Ale jsem s tim spokojen. Jen nevim, zda bych to nemel vice prozivat, jestli mam byt takhle odpoutan od toho co delam :-)

Ach uz moc otazek - sorry :-)

Uživatelský avatar
Ankhur
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 379
Registrován: 03 říj 2010, 12:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 48×
Obdrženo poděkování: 35×

Re: Vedouci geniove profesi

Příspěvekod Ankhur » 20 čer 2012, 08:21

Ahvaeshel píše:... uceni, ze bytost nema ego, jen cistou akashu, prostor a co se v ni emanuje to holt je zde.

Naproti tomu vim, ze ja sve ja mam, i kdyz ho nevidim a mohl bych se sebevice snazit stotoznit s akashou, jini mne porad budou vnimat jako osobu. Jen i ja bych se chtel tak vnimat.

Ach uz moc otazek - sorry :-)


Ano, je to zvlastni. Jakmile clovek rozsiri vedomi jakoby z uzkeho paprsku osobnosti a vnima jako v kouli (nevim jak to lepe popsat), ma jine vnimani.
Ego neexistuje a kdyz si je toho clovek vedom a svet se stava prazdnym cirkusem, vyvstane rada dalsich pnuti/myslenek a vlivu.
Telo mame a jsme si vedomi, ze muzeme kdykoliv zasahnout, ale nemusime.

S tim prozivanim - ja to vnimam tak, ze je to prozivani, vnimave pozorovani a uvedomovani si vseho, stav nejvyssis bdenlosti. Neni to vyzivani se, nechat se strhavat, pripoutanost.

Trosku mi to pripada, jako kdyz clovek cvici Bardonova cviceni na optickou, zvukovopu a dalsi imaginaci - clovek se snazi vse plasticky predstavit,m nevynecaht jediny detail. Zde to dela koncentracne a pri tom vnimani v pritomnosti se to vse jakoby spoji a bezi to taktrikajic samo. Vnima se do nejmensich detailu. Nevim jak jinak to popsat. Mozna je dobre nesrovnavat, co si myslis, ze by melo byt nebo srovnavavt s tim jak to bylo driv. Opravdu melo?
Není to o tom, co chceš, je to o tom, co skutečně uděláš.

Uživatelský avatar
Anubis
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 680
Registrován: 19 zář 2009, 18:06
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 59×

Re: Vedouci geniove profesi

Příspěvekod Anubis » 20 čer 2012, 09:16

Ahvaeshel píše:... Jen obcas mam pocit, ze se mne zmocnuji ruzdni geniove a kazdy z nich udela neco skrz me telo. Nemam treba vlastni rukopis. Co veta to jiny typ pisma. Ja tomu rikam ma kaligrafie. Dost casto podle toho s jakou bytosti a s jakou ideou jsem prave v kontaktu to delam. Treba roky nehraju na klavir a pak zahraju neco pekne. Nebo roky nemaluju a pak neco namaluju jako sve vyjadreni. Lidi mi rikaji, ze je to hezke abych se tim zivil, ale ja to nedokazu delat na povel...

Tohle je přesný úkaz toho, co jsem psal už dříve. Relativně neintegrovaná bytost se slabou individualitou. Teď záleží, v jaké úrovni. Nemysli si, že inspirace atp. chodí jen od géniů. Ty se můžeš klidně stát médiem pro celý rozsah lidských energií. Takových zrcadlových lidí běhá po světě málo, ale jsou tady. Možná, že jsi takový dříve nebyl, ale ta "kabalistická cvičení" tě mohla odpálit hodně daleko a při tom bleskovém průletu sférama jsi mohl ztratit rozlišovací schopnost.

Na těch vzdálených místech je možné cítit podřadnost a neodolný člověk se s tím pocitem vrací zpět a aplikuje ho na naši realitu přičemž schopnosti cizích lidí začne zveličovat a sám sebe ponižovat. Jenže už není mezi bohy, ale na zemi. V BKOZ je plno takových cvičení, které k integraci pomáhají. Taky mně pomohly cviky kundaliní jógy, kde dochází k energetickému "zpevňování" přímo od nejnižších sfér.

Jana
jdu do sebe
jdu do sebe
Příspěvky: 46
Registrován: 17 úno 2012, 14:41
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Vedouci geniove profesi

Příspěvekod Jana » 20 čer 2012, 14:33

Milý Ahvaeshele,zajímá mě jestli ses pokusil spojit se svým duchovním mistrem.U něho bys našel odpovědi.

Píšeš,že se cítíš přísněji za vše trestán než jiní.Oni činí v nevědomosti.Nevědomost hříchu nečiní.Píšeš,že tvé božství má formu Ježíše Krista,to je u mne podobné.Pokud se dokážeš ztotožnit s Akashou a v ni tvořit,tak jednáš vědomě a neseš za to následky.Pokud jednáš v souladu s Boží vůlí,pak je to čisté.Záleží na tom jestli to dokážeš rozpoznat.

Uživatelský avatar
Ahvaeshel
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 63
Registrován: 15 čer 2012, 03:55
pohlaví: Muž
Obdrženo poděkování:

Re: Vedouci geniove profesi

Příspěvekod Ahvaeshel » 20 čer 2012, 15:47

Ankhur píše:S tim prozivanim - ja to vnimam tak, ze je to prozivani, vnimave pozorovani a uvedomovani si vseho, stav nejvyssis bdenlosti. Neni to vyzivani se, nechat se strhavat, pripoutanost.

---

Ano jde o tuhle bdelost bez ja, kde vnimas kazdy detail velmi jasne a zretelne az te to unavuje a chtel by jsi videt veci tak jak si treba predstavujes. Dobres'to popsal

Anubis píše:...


Mne tak znicil prave asi buddhismus s jeho nahledem soustavneho soucitu a sluzbe bytostem. Vnima vse skrze soucit. A pak dost hrubohnotne deni, mam toho hodne za sebou. Mam jeden hrubohmotny zazitek. Ten hodne upoutal negativni sily a snazili se mne bezlitostne znicit. Ale prave kabala mne zase dava dokopy :-). PS: Ja delal i Evokace i Branu. Ale az zpetne. Problem u mne je vsak jinde. Mel jsem ohromnou odolnost a nedelal jsem si problem z niceho. Pak ale prisli urcite situace, ktere mne dost poznacili. Zloba lidi nezna nekdy hranic.

Jana píše:...


Ja si asi jen tak ted chci povidat. :-) Hodne dlouho jsem byl se svyma myslenkami sam. Co se tyce toho trestani tak mel jsem to na mysli, ze nekdo jde autobusem treba do obchodu, koupi tam merunky a jde domu. Mne za prve nejde pulhodiny autobus. Pak se pokazi. Kdyz dojdu do obchodu merunky uz nejsou tak koupim jablka. Ty se roztrnou v pokladne. Pokladna nebere karty. Okradou mne. Domu se vratim a autobus se zase pokazi. Pak dum zmizel pro atomovy vybuch. --- Jako neco podobne zazivam denodenne -takhle se casto citim. Kde to jinym bytostem jde snadno a lehce ja musim napinat vsechny sily, aby to vyslo. Normalni bezne veci. Tolik prekazek se mi vzdy postavi do cesty, ze to az neni mozne. A v obycejnych vecech. Nikdy jsem nic nemel zadarmo, ze by to slo jen tak, nebo se mi neco vyvedlo. Ale tenhle stav trva od dob praktikovani buddhismu a od te doby, co si veci dopredu nepredstavuji. Mozna tam je pes zakopanej. Fakt nevim :-)

===

Jako dik za radu, kazdemu z Vas. V hrubohmotne urovni jsem prozil obdobi, kdy jsem se strasne zrikal sveho ja, chtel ho znicit, byl nihilista --- Anubis to vystihl spravne. Ale jako osobnost si myslim, ze mam silnou, jen ji nevyuzivam. Uplne jsem ji dlouhe roky negoval. Asi to mne poznacilo. Tak dik zatim !!!

Uživatelský avatar
Ankhur
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 379
Registrován: 03 říj 2010, 12:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 48×
Obdrženo poděkování: 35×

Re: Vedouci geniove profesi

Příspěvekod Ankhur » 21 čer 2012, 11:08

Ahvaeshel píše:Jako dik za radu, kazdemu z Vas. V hrubohmotne urovni jsem prozil obdobi, kdy jsem se strasne zrikal sveho ja, chtel ho znicit, byl nihilista --- Anubis to vystihl spravne. Ale jako osobnost si myslim, ze mam silnou, jen ji nevyuzivam. Uplne jsem ji dlouhe roky negoval. Asi to mne poznacilo. Tak dik zatim !!!


Co bych poradil:
1. Zkus si zameditovat o tom, že vše co máme je důležité a má svůj smysl. Nemá smysl jedno zatracovat pro druhé. Jde jen o rozšíření vědomí a vnímat to jako celek a nenechat se hypnoticky lapit jedním nebo druhým. Líbí se mi tento zenový koán:
"Dříve, než začnete studovat zen, hory jsou hory a řeky jsou řeky; během studia zenu hory už nejsou horami a řeky už nejsou řekami. Ale když dosáhnete osvícení, hory jsou znovu hory a řeky jsou opět řeky."
Ani nejde o dosažení osvícení jako o to, co ten koán říká.

2. Co se týká situací kolem sebe. Asi není nutné přímo nějak zasahovat. Může se vybíjet nějaká karma nebo formy, které jsi nahromadil. V každém případě je i tohle o vibraci, což jistě víš. Zkus si uvědomit, že jsi pod ochranou a vedením. Naplň se touhle jistotou / vírou. To není něco o čem se přesvědčuješ, ale to je něco co je a na co se bytostně spoléháš, co víš, že je. Ono se to kolem Tebe pročiští. Zkus vybočit z modelu, že to máš horší/těžší než ostatní. Lidská zklamání bolí asi nejvíc - hlavně od lidí, od kterých to člověk nečeká. Netrap se tím. Zkus jít dál a dělat věci pro cestu samotnou.
Není to o tom, co chceš, je to o tom, co skutečně uděláš.

Jana
jdu do sebe
jdu do sebe
Příspěvky: 46
Registrován: 17 úno 2012, 14:41
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Vedouci geniove profesi

Příspěvekod Jana » 21 čer 2012, 15:37

Ahoj Asvaesheli

Jo,tak si budem jen tak povídat,každý jsme se svými myšlenkami sám.
Prošla jsem podobnými stavy jako ty,navíc jsem se cítila,že jsem tu jakoby navíc oproti ostatním.Měla jsem pocity,že nemám žádnou cestu dál,prostě mrtvo.
Moje zkušenost je v takovém stavu se odevzdat do Vůle Nejvyššího,otevřít mu srdce.
Jen tak se v tobě může projevit pravý vnitřní člověk který z Ducha vychází a v Duchu trvá.
Naposledy upravil(a) Jana dne 21 čer 2012, 16:15, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Ahvaeshel
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 63
Registrován: 15 čer 2012, 03:55
pohlaví: Muž
Obdrženo poděkování:

Re: Vedouci geniove profesi

Příspěvekod Ahvaeshel » 21 čer 2012, 16:06

Ahoj Ankhur,

To jsou moc hezke slova, diky za ne. Mas pravdu k ze jsem cteni ruzdne mystiky tech dvou systemu zacinal nabyt dojmu, ze real neni podstatny, ale on ma taky sve misto. K tomu druhemu bodu u mne je to takova asi poza, protoze kdyz jsem cetl krestanske mystiky --- treba dopisy Patra Pia, tak on si hodne stezoval, jak to ma tezke, co proziva ... ja jsem to zacal asi kopirovat, hoci vnitrne to necitim. Citim se dokonale stasten. Jen mne ubiji, ze lidi jsou v mem pohledu tak zle na tom, ... ze je nezajimaji duchovni nauky, moralka etc. . To mne ubiji nejvic. Ale musim to zmenit. Asi je na case zapomenout na mysticke " knourani " a " hloubkove obvinovani sebe sama za vsechno zle ve svete ", a zacit opet pozitivne myslet. Zacit treba zase se sugesci. Prave predevcirem jsem na to myslel. Neco v tom smeru podniknu. Diky za povzbudivy mail. Ahoj !!!

Ahvaeshel

Uživatelský avatar
Ankhur
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 379
Registrován: 03 říj 2010, 12:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 48×
Obdrženo poděkování: 35×

Re: Vedouci geniove profesi

Příspěvekod Ankhur » 21 čer 2012, 17:25

Ahvaeshel píše:Citim se dokonale stasten. Jen mne ubiji, ze lidi jsou v mem pohledu tak zle na tom, ... ze je nezajimaji duchovni nauky, moralka etc. To mne ubiji nejvic.


Mě přijde nejsmutnější (soucitné), jak nejsou vnitřně šťastní. Kočka co se honí v kruhu za svým ocasem. V pasti mysli - v temer hypnoticke fascinaci. Hold vše má své místo...

Co bys ještě mohl zkusit - v podstatě co nastiňuje Jana v příspěvku výš. Zkus otevřít své srdce v přítomnosti.
V prožívání přitomnosti se zaměř na to co vnímáš zvenku, směrem k srdci a co ven. Stačí jen zaměřit pozornost.
Nejprvě lidé hledají lásku zvenku do nitra, ale tak to nikdy nepůjde...jde to jen opačně. Zkus to procítit a "okoupat se v tom", "zalit se tim" a nechat to dal vibrovat....od sebe dal.
Není to o tom, co chceš, je to o tom, co skutečně uděláš.

Uživatelský avatar
Ahvaeshel
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 63
Registrován: 15 čer 2012, 03:55
pohlaví: Muž
Obdrženo poděkování:

Re: Vedouci geniove profesi

Příspěvekod Ahvaeshel » 21 čer 2012, 22:39

Vim co myslis. Tenhle pocit byl asi mym vedoucim prave v dobach buddhismu - po 7 let. Uzasne stesti to davalo, Laska prystila. I v krestanstvi se mi to povedlo udrzet, ba jeste zvysit. Ale byla tam jedna hmotna prekazka, jeden clovek, ze jsem se zmenil. Denodenny 4 lety kontakt s nekym, kdo mi strasne ublizoval a nebyl to muj rodic ani nadrizeny.

Ale snazim se milovat kazdeho a vsechny. Cely vesmir i jednotlive narody pokousim impregnovat ruzdnymi vibracemi, podle toho co potrebuji --- treba ted Syrii pismenovou vibraci pokoje a miru, spokojenosti a moudrosti (v kabale A - G , nebo A - G - J - L ). Jine narody v Africe taky pokojem a hmotnym bohatstvim. Americany treba vibraci F - L - N, aby si uvedomili par veci. V zasade pouzivam vibraci A i pro naplneni celeho vesmiru a vsech jeho planet. Snazim se aby si kazdy clovek prohloubil svuj vztah s Akashou, se Zdrojem Ziti, Bohem. Kazdy koho stretnu --- tomu to snazim delat, nabijet dobrymi volty, mista kam chodim, kde jsem - aby volty odkazovali na Boha v nich a probouzeli je k patrani po Bohu.

Ale spise to delam jen kabal. vibracemi ramcove. Pamatuju si, jak jsem pri zavrazdeni Jiccacha Rabina prvne pouzil vibraci G abych zmirnil nasili a snazil vytvorit pokoj.

Uživatelský avatar
Ahvaeshel
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 63
Registrován: 15 čer 2012, 03:55
pohlaví: Muž
Obdrženo poděkování:

Re: Vedouci geniove profesi

Příspěvekod Ahvaeshel » 21 čer 2012, 22:55

Jana píše:Ahoj Asvaesheli

Jo,tak si budem jen tak povídat,každý jsme se svými myšlenkami sám.
Prošla jsem podobnými stavy jako ty,navíc jsem se cítila,že jsem tu jakoby navíc oproti ostatním.Měla jsem pocity,že nemám žádnou cestu dál,prostě mrtvo.
Moje zkušenost je v takovém stavu se odevzdat do Vůle Nejvyššího,otevřít mu srdce.
Jen tak se v tobě může projevit pravý vnitřní člověk který z Ducha vychází a v Duchu trvá.


To jsi rekla moc krasne. Tak to je. Pramen vseho zivota je i pramenem nasi bytosti. Kdyz ho v sobe objevujeme tak prave vidime jaci jsme oproti nemu mali a nepatrni. (jak rikas). Jeho Sila je enormni a obrovska. Jeho Moc, Laska, Moudrost. Cim vic se kdo styka s Bohem tim si muze pripadat mensim a nanicovatym. Ale v realu je cim dele tim vic svetlejsim a svetlejsim, i kdyz on zaziva pravy opak. Pak kdyz prijde k stotozneni, tak se nahle zvedne opona a Ty jej uvidis. Uvidis i sobe v jeho srdci, ze si od nej nikdy nebyla oddelena a porad byla v Nem. Ale ja taky porad jeste zazivam onu temnotu. Jsou okamziky, kdy citim, ze jsem v Bohu, ale jsou okamziky ze se mi zda, ze Buh jakoby nic ve mne nedelal a ja lezel ladem. Ale asi ona temnota je nutna tady ve svete, aby nas chranila a my mohli v klidu Luny rust :-). Pak vykvetou nocni kvety, ktere jsou mnohdy krasnejsi nez ty denni. Jsou ale i citlivejsi a na slunci tohoto sveta rychle muzou uvadnout. Ale to Buh moc dobre vi a nikdy to nedovoli. Utrpeni a zlo jsou jako vysoky tlak, ktery dela ty nejcistci Demanty v nitru zemskem. Jen tlak a zatez dela demant demantem. Proto asi ty pochybnosti a temnosti. Aby jsme byli cistci a svetlejsi :-).

FTX

Re: Vedouci geniove profesi

Příspěvekod FTX » 22 čer 2012, 09:56

Podle toho co píšeš, tak to vypadá, že jsi přeskočil celý druhý stupeň (a možná i 1. - ten jsi prošel za měsíc) a začal rovnou cvičit ten třetí. To je jako kdybys dokázal třeba dokonale počítat integrály, ale základní operace s čísly neměl zažité. Vzhledem k tomu, že jsi orientován k Bohu a jednáš v souladu s kosmickou harmonií, tak ti to "prochází".

Druhý stupeň je sférická magie a ta se zabývá komunikací s entitami - to určitě víš. A ta komunikace slouží zejména proto, abys jednotlivé přednosty osobně poznal a znal rozsah jejich působení. Rozhodně ne proto, abys přednosty znásilnil k tomu, aby ti sloužili.

Vsechny bytosti jako kruhy na vode Bozi Prozretelnosti. Jen Buh je pro nej vsim. Takovy clovek by se nemel nikdy vracet k bytostem, protoze mu nerozumeji a nikdy nemuzou porozumet. Pak uz existuje jenom Buh.

Oni tobe neporozumějí, ale má to být naopak ty máš rozumět jim natolik, že tě považují za stejného jako jsou oni.

Takhle teď netušíš, která inspirace z které sféry vlastně pochází. A to je skoro to samé, co ti napsal Anubis. Chtělo by to začít poznávat živlové duchy, pak přednosty nadzemské sféry atd ...... Třeba si s nimi popovídat jak žijí, co dělají, jaké jsou jejich ideály atd.

Pokud nemáš karmickou blokaci, která by ti podobnou činnost zakazovala, tak bys mohl podobný nedostatek snadno vyrovnat. Lidi na fóru jsem od podobné činnosti odrazoval, ale připadá mi to, že zrovna pro tebe je to právě to, co bys potřeboval.

Pokud to z nějakého důvodu dělat nemůžeš, tak velmi dobře udělal V.Mistelle interview s mnoha bytostmi různých sfér. Alespoň teoreticky se obohatit můžeš.

Uživatelský avatar
Ahvaeshel
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 63
Registrován: 15 čer 2012, 03:55
pohlaví: Muž
Obdrženo poděkování:

Re: Vedouci geniove profesi

Příspěvekod Ahvaeshel » 23 čer 2012, 03:11

Dekuji FXT.

Vim co mi chces naznacit. Ja ty kontakty mel ale po zblbnuti s buddhismem jsem jim vice nez pulroku zamezoval kontakt se mnou. Od mladi jsem se bavil s " duchovnim pruvodcem ", s nim jsem se bavil od nejutlejsiho mladi. Po mem soustavnem zamezovani konaktu (pocas obdobi buddhismu) mne zacal inspirovat aspon nevyslovenymi myslenkami. Do dnes to tak je. On neco pripravi, Buh neco pripravi a pak mne vovdede inspiraci do dane situace. Ale ma to tu chybu, ze si to nemuzu rozmyslet, ze hned jdu na vec. Tak castokrat chybuju a je to velice o nervy byt na 100%. Prijimam od nej myslenky a inspiruje mne dodnes. Evokolval jsem kdysi Kaliela, Ashmunadaie, Eiaiela, Etamrezha, Malchjadela. Nechtene znam i Osraela. S kazdou bytosti se znam osobne. i s mnohymi dalsimi. Ale kdyz jsem mel 12 let tak jsem se rozhodl pro Kabalu. Proto i bytosti, ktere jsem evokoval meli co do cineni jen s Kabalou. Evokace jako knihy jsem mel jen o den min nez Kabalu. Byla to takova dvojkniha z ASU Trebic, jeste s vlozenou prvni Tarot. kartou z Brany. Brany jiz nemeli a ja musel hodne dlouho cekat na jeji druhe vydani. Co jsem mel delat ? Budto stratit 3 roky, nebo zacit s tim co mi BP dala. Teoreticky znam i Praxe, prakticky ovladam, jen nepraktikuju. Mel jsem i magicke zrcadlo, nabijene, v nem jsem prvne evokoval Kaliela. Zil jsem tim do 1997, a pak duben 1999 - rijen 2000.


Cela ma cesta byla pro to, abych si v sobe udelal jasno. Mel jsem vzdy se vsim velikou kliku. Dodnes si pamatuju jak jsem se rozhodoval, zda delat proutkarstvi, nebo Kabalu a rekl jsem si, ze v parnem, bezoblacnem dni upotrebim vibraci C - M, kterou jsem tenkrat vzal z Bardonova tretiho dila. Poprosil jsem Boha, aby mi dal znameni, a jestli je Kabala prava, aby zaclo z bezoblacneho nebe prset. Upotrebil jsem na louce na venkove viberaci C - M, a ono se rozprselo a prselo asi 20 min. Z bledemodreho nebe a to hodne huste. Zajimave, ze jinde neprselo, jen na ty louce. Kdyz jsem vibraci rozpustil chvili na to prestalo prset. To bylo na zacatku leta 1993. Bylo rozhodnuto. Zahodil jsem proutkarstvi a magnetismus a vrhl se hned na Kabalu.

Jsou veci, o kterych musim mlcet. I co se tyka evokaci i co se tyce meho vyvinu. Citim, ze jsem nikde nechybil, a ze to bude dobre. Tohle leto se vratim a zacnu zase s mentalnimi toulkami, astralni mne hodne vycerpavaji, uz jsem je zapomel delat. Treba i kdyby to byla jen ma predstavivost tak mne to hodne posune vpred, protoze jsem 12 let nedelal nic, jen mantroval a byl v buddhismu, pak v krestanstvi. A pro nekoho kdo hodne pracoval s mysli to byl strasny problem, ze mel nevyuzitou kapacitu. Jako citil jsem Boziho Ducha, ale hodne to bylo jen v rovine modliteb a uvedomovani si Bozi Pritomnosti, zapominani na vse realne ... . Par vlastnosti se mi precistilo, nemuzu o tom mluvit dal, ... ale ted citim, ze navrat ke Kabale by byl dobry. Pred tydnem jsem ji opet zacal delat, znovu si koupil knihu --- nebyl jsem si jist nekterymi vibracemi na nekterych rovinach. A je to uzasne cist original Bardona, ja mel dlouhou dobu jenom muj zosit a tam i vibrace byli prerikany mou reci. Bardonova mluva je nadherna. Znovu mne to vzalo. Jen ted misto psani na interente bych mel cvicit. Ale musi se mi dobit energie. Po letech nepraxe jsem si za par dni vybil energii. Naposledy kdyz byli bourky, tak jsem se hodne exponoval. Ted uz oddychuju. Bourky mam moc rad :-).


Nechci vytvaret dojem, ze necomu rozumim, nebo mi bylo neco zjeveno. Mam dost problemu a hodne jsem toho zapomel. I proto navrat k Bardonovi by byl moc dobry, kdybych ho v plne sirce, vysce a hloubce vyuzil, a vyuzil k tomu vsechny tri dila. Je pravda, ze Kabala mne nikdy neopustila, ze nikdy nevysla z meho srdce. Ja hodne veci prehanim, i to, ze jsem treba nikdy nedelal nic jine. Asi je to tak, ze nic jine nepovazuju za tak vysoke jako Kabalu a nazirani Boha. Kdo muze rozmlouvat s BP ten nepotrebuje jine bytosti. --- Ale mam ke kazde bytosti uctu, necht je z jakekoliv sfery.

Tak zdravim, uz jsou 3 hodiny v noci, vse dobre !!!!

A.

FTX

Re: Vedouci geniove profesi

Příspěvekod FTX » 23 čer 2012, 08:14

Ahvaeshel píše:Dekuji FXT.
Vim co mi chces naznacit. Ja ty kontakty mel ale po zblbnuti s buddhismem jsem jim vice nez pulroku zamezoval kontakt se mnou. Od mladi jsem se bavil s " duchovnim pruvodcem ", s nim jsem se bavil od nejutlejsiho mladi. Tak zdravim, uz jsou 3 hodiny v noci, vse dobre !!!!
A.


Nikdo z nás není nepopsaný list, když se narodí. Jako nepopsaný list se jeví snad jen materialisticky orientovaní lidé, jejichž chování je vtisknuto okolním prostředím.

Jen poznamenávám, že kdyby ti Božská Prozřetelnost nalinkovala život do posledního detailu, tak by ti zničila tvoji svobodnou vůli. Proto vždy si budeš muset vybírat mezi variantami nabízenými inspirací. A zjistého úhlu pohledu je lepší být aktivní než úplně pasivní.

A když už tady prodrbáváme Budhismus, tak doufám, že je ti jasné, co katapultovalo Guatama Siddhártu do úrovně Budhy. Mám takovou obavu, že budhisté docela budhismus za ta staletí pokroutili. A jak píšeš jinde, jestli hlavní vůdci budhismu uzavírají pakty, tak je hravní idea zakladatele ztracena a poud existuje, tak není nosná.

Podobně jako křesťané nežijí jako Kristus. Jak už to někdo trefně okomentoval, takový kněz by po noční šichtě ve fabrice prošel uchem jehly snáze než velbloud.

Citim, ze jsem nikde nechybil, a ze to bude dobre. Tohle leto se vratim a zacnu zase s
Člověka jako ty už stejně více či méně musí vést intuice a jakékoliv rady už jsou nošením dříví do lesa ;) ;) .


Zpět na “Evokace”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti