jak sem se dostal k magii

Uživatelský avatar
Ondra
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 618
Registrován: 26 led 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 30×

Re: jak sem se dostal k magii

Příspěvekod Ondra » 17 říj 2012, 11:12

Asi jo, bude více postupů. Každopádně u mne to probíhalo tak, že jsem si sedl a dotyčná mi řekla, abych se uvolnil a vzpomenul si co jsem dělal před týdnem a takhle to šlo hloubš a hloubš, až se mé vědomí odpoutalo o hmotného těla, ale vše bylo stále pod kontrolou přísedícího. Tento svět jsem nevnímal, mé vědomí nebylo omezeno prostorem a časem, tudíž jsem mohl nahlédnout tam, kam bylo potřeba (detaily jsou hodně osobní, zmiňovat je neubudu, ale vesměs se vše týkalo několika minulých životů a dokonce i toho co se děje bezpostředně po smrti, kde se člověk setkává se svým strážcem). Viděl jsem vše, tak jak vidím teď tuto obrazovku, žádný rozdíl mezi tím nebyl. Toto poznání jsem vstřebával a snažil se ho pochopit 7- 9 let. Bylo toho opravdu hodně a to je to riziko, že se s tím nemusí člověk srovnat (tím nemyslím nějaké karmické záležitosti, že něco člověk špatně udělal, prostě jde o množství informací, které se člověku dostanou), ba dokonce to může vše zavrhnout.
Proto na reinkarnaci zcela bez pochyb věřím. Respektive se to nedá ani nazvat vírou, protože jsem to vše viděl na "vlastní oči".

Uživatelský avatar
Cagliostro
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1224
Registrován: 11 bře 2010, 11:16
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 521×

Re: jak sem se dostal k magii

Příspěvekod Cagliostro » 17 říj 2012, 12:21

Plně ti rozumím.
Ego sum, qui sum!

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: jak sem se dostal k magii

Příspěvekod Milda » 22 říj 2012, 17:06

Ondro
zkus se zamyslet jestli ty obrazy z minulych zivotu by mohly byt zkusenosti kterehokoliv slunicka ktere je v jednote s ostatnimi slunicky po smrti tela (u Boha).
V jednote jsou totiz vsechny zkusenosti sdilene a neexistuje individualita a tak vsechny zkusenosti jsou tve a zaroven vsech slunicek v Jednote.
Proto si v hypnoze ci meditaci muzes prehrat jakykoliv pribeh a bude se ti zdat ze musi byt tvuj.
Ale ty jsi je ziskal v Jednote a v individualite v inkarnaci si jakoby vzpomenes.
Vzdyt ty jsi jiny ja :-)

Uživatelský avatar
Ondra
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 618
Registrován: 26 led 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 30×

Re: jak sem se dostal k magii

Příspěvekod Ondra » 22 říj 2012, 17:44

No to jo :) , ale zde jsme každý individualitou. To co popisuješ ty se odehrává v Jednotě a jen malá část ji dokáže žít nepřerušeně v tomto životě.
Každopádně mi to bohužel s tím co jsem viděl - poznal nesedí, tudíž s tebou nemohu souhlasit.
Jen připomenu to co jsem viděl odpovídalo na situaci, kterou jsem prožíval v tomto životě. Prostě to naprosto sedělo a nemohl jsem si to vycucat z prstů, dokázal bych to vše popsat do nejmenšího detailu, kde vše naprosto sedí a ještě je to podpořeno situací v tomto životě, to si člověk prostě nevymyslí. Ono asi bez toho, abych řekl ten konkrétní příběh, který měl návaznost na současnost, je to nepochopitelné, ale psát se mi to nechce. Třeba se někdy všichni osobně sejdeme.

PS: chtěl jsem poslat něco obrazně-konkrétního , ale při odesíláni mi přestal fungovat internet, takže to prostě psát nebudu.

Uživatelský avatar
Cagliostro
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1224
Registrován: 11 bře 2010, 11:16
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 521×

Re: jak sem se dostal k magii

Příspěvekod Cagliostro » 22 říj 2012, 17:46

Ondra píše:
PS: chtěl jsem poslat něco obrazně-konkrétního , ale při odesíláni mi přestal fungovat internet, takže to prostě psát nebudu.

Že by osud?
Ego sum, qui sum!

Uživatelský avatar
Ondra
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 618
Registrován: 26 led 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 30×

Re: jak sem se dostal k magii

Příspěvekod Ondra » 22 říj 2012, 17:46

Strážce ? ale kdo ví , třeba jen náhodný výpadek.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: jak sem se dostal k magii

Příspěvekod Milda » 22 říj 2012, 18:13

Ondro
jasne ze ten pribeh ti muze zapadat do soucasneho zivotniho pribehu.
Vdyt podobne pritahuje podobne.
JDE O HERMETICKY ZAKON ANALOGIE.

Jasne ze je to tvuj pribeh, protoze vsechny tve pribehy jsou tve i me. A vsechny me jsou i tve.

Nepresvedcuji te.
Jen argumentuji.

Uživatelský avatar
Ondra
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 618
Registrován: 26 led 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 30×

Re: jak sem se dostal k magii

Příspěvekod Ondra » 22 říj 2012, 18:18

ok, každopádně jsem na to málem vše zas zapomněl a jen díky tomu, že se zde začla řešit tahle otázka , tak jsem si vzpomněl a popřemýšlim. I když tvrdím, jak jsem psal výše :)

Uživatelský avatar
Tomáš
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 540
Registrován: 06 říj 2012, 11:08
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 90×
Obdrženo poděkování: 43×

Re: jak sem se dostal k magii

Příspěvekod Tomáš » 22 říj 2012, 21:58

Shodou náhod, jsem se dostal od hry Warcraft III a k ní náležejícím knihám až k Františku Bardonovi a jeho knihám. :)
Hospodin je tvůj ochránce, Hospodin je ti stínem po pravici.


Zpět na “Evokace”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti