Undina Solilae nebo Salilae nejsem si jist

Uživatelský avatar
Pete
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 422
Registrován: 01 lis 2010, 02:17
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 31×
Kontaktovat uživatele:

Undina Solilae nebo Salilae nejsem si jist

Příspěvekod Pete » 17 čer 2013, 00:34

Dobrý den, dneska jsem u starého splavu v ..., u ostravice se bavil s undinou. S kamosem jsme se shodli, oboum nam odpovedela, ze je to Undina, ze se jmenuje Solilae. Dokonce ji kamos ponoril velky (15-16 cm) kristal do vody, aby z ni nasala energii, oba jsme se shodli kdy bylo treba zkoncit, kdy mela dost takze jsme se shodli prakticky na vsem, coz jenom potvrzuje, ze to nebyl vymysl nasi mysli.

Byl to nádherny zazitek, zjistil to kamos ze je tam nejaka vodni bytost (myslel si ze sirena, ale ty asi ziji jen v slanych vodach) protoze slysel melodii, kytaru a zpev jak se zadival na vodni hladinu. Tak jsme dneska pred pulnoci se tam sli podivat asi na hodinu na dve a oba jsme si povidali s Undinou Solilae :lol:
Naposledy upravil(a) Pete dne 10 lis 2013, 23:41, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Pete
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 422
Registrován: 01 lis 2010, 02:17
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 31×
Kontaktovat uživatele:

Re: Undina Solilae nebo Salilae nejsem si jist

Příspěvekod Pete » 17 čer 2013, 16:03

Má nekdo podobnou zkusenost s Undinou nebo jinou zivelnou bytosti ? Napiste ;)

Uživatelský avatar
Pete
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 422
Registrován: 01 lis 2010, 02:17
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 31×
Kontaktovat uživatele:

Re: Undina Solilae nebo Salilae nejsem si jist

Příspěvekod Pete » 18 čer 2013, 00:25

Nikdo nic ? :/

Uživatelský avatar
zebyja
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 521
Registrován: 02 kvě 2013, 15:47
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 65×
Obdrženo poděkování: 181×

Re: Undina Solilae nebo Salilae nejsem si jist

Příspěvekod zebyja » 18 čer 2013, 05:35

Mrknul jsem se na ten rozhovor na Tvé stránky.. Mám pár dotazů..
Proč to zveřejňuješ? Nebojíš se, že budeš vypadat jako blázen v očích nezasvěcených?
Proč jsi se s ní hned zasnoubil? To mě docela zarazilo, ještě si ani podle mě nepochopil o čem ten kontakt je?
Jaká byla Tvá představa o vodním živlu před a po kontaktu? Popř. před a po zasnoubení?

Jinak gratuluji k zážitku.. :)
Inteligentní člověk umí řešit problémy, genius jim umí předcházet..
_________________________________________________________
legenda pro mé příspěvky: offTopic, dodatek, předmět zprávy

Uživatelský avatar
dar
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 101
Registrován: 12 lis 2010, 21:47
pohlaví: Muž
Obdrženo poděkování:

Re: Undina Solilae nebo Salilae nejsem si jist

Příspěvekod dar » 18 čer 2013, 11:52

Přeji hodně štěstí a síly všem tvým budoucím lidským přítelkyním :twisted:
Třetí oko není prdel, zkuste ho aspoň občas použít.

Uživatelský avatar
Ondra
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 618
Registrován: 26 led 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 30×

Re: Undina Solilae nebo Salilae nejsem si jist

Příspěvekod Ondra » 18 čer 2013, 12:15

Pete: super ! ať se daří.

v tom článku na webu nic moc není, asi zkrácen, promazán ? určitě tak lépe...

EDIT: ono to bylo jinde :)

Uživatelský avatar
Pete
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 422
Registrován: 01 lis 2010, 02:17
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 31×
Kontaktovat uživatele:

Re: Undina Solilae nebo Salilae nejsem si jist

Příspěvekod Pete » 18 čer 2013, 18:26

Zebyja: Solilae mi dovolila zveřejnit její jméno a rozhovor s ní, takže jí to nevadí

S bytostí jsem se nezasnoubil, pouze jsem se jí na to ptal, jestli bych mohl ;)

EDIT: ať jsem všem za blázna, lepsi byt nenaviden pro to kdo jsi, nez byt milovan pro to kdo nejsi ;)

Uživatelský avatar
Pete
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 422
Registrován: 01 lis 2010, 02:17
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 31×
Kontaktovat uživatele:

Re: Undina Solilae nebo Salilae nejsem si jist

Příspěvekod Pete » 18 čer 2013, 18:56

dar píše:Přeji hodně štěstí a síly všem tvým budoucím lidským přítelkyním :twisted:

Pokud vím jsou dva vztahy mezi člověkem a živelnou bytosti - manželství a vztah. Vztah nemusí být nutně fyzická láska, je to spiše kamarádské přátelství a pomáhání si. Tudíž při tom druhém bych mohl mit fyzickou ženu, při tom prvém bych musel být věrný Undině Solilae ;)

Taky je hodně mužských živelných bytostí - gnómů, s tím bys hádám být zasnoubený nechtěl :D

FTX

Re: Undina Solilae nebo Salilae nejsem si jist

Příspěvekod FTX » 25 čer 2013, 01:14

............

Uživatelský avatar
Lumpino
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 158
Registrován: 28 dub 2013, 08:32
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 39×

Re: Undina Solilae nebo Salilae nejsem si jist

Příspěvekod Lumpino » 25 čer 2013, 09:35

Myslím, že je rozdíl mezi paktem s pekelnými démony (viz Faustova Magia innaturalis) a paktem s bytostmi jinými. Každý člověk se blíží světu s jehož bytosmi komunikuje.
Mám dojem, že některým individuím se to ale krajmě nelíbí, třeba možná křesťanům, abych nikoho nejmenoval. :lol: a snaží se k obrazu svému i upravovat některé nově vydávané starší texty.
Četl jsem třeba staré originál vydání knihy O mysteriích egyptských od Jamblicha z Chalkidy. z doby první republiky.
Byla tam původní "pohanká" pasáž o tom že kdo nutí lidi aby se obraceli k bohu nejvyššímu, jehož dobrodiní nemůže každý dosáhnout a zamezuje jim obracet se na dobrodiní od bytostí nižších, pro ně dosažitelné, ten jim vlastně škodí,,ježto jim vnucuje dobrodiní nejvyšší, na něž nedosáhnou a ve získání dobra nižšího jim brání. V nově vydané knize po roce 1989 byla tato pasáž (z jakého asi důvodu? ) :twisted: vypuštěná.

V roce asi 1948 vydané Bhagavadgitě od Jasníčka byla pasáž: "Kdo se obrací na bohy přijde k bohům, kdo se obrací na démony přijde k démonům, kdo se obrací na duchy zemřelých stane se strašidlem. Kdo se obrací na mne, přijde ke mně Ardžune."
V novém vydání Janíčkovy Bhagavadgity po sameťárně byla ona pasáž vypuštěná.

Mám za to, že leckde usilovně pracují nenechavé packy křesťanských fanatiků. :lol:

Mimochodem, když už jsem se výše zmínil o démonech, podle nekřesťankých textů (křesťani a podobní to tak nějak neorzlišují) není démon jako démon. Podle třebas východních (a ne pouze východních) duchovních nauk je rozdíl mezi démonem a pekelným démonem.
Viz por příklad buddhistická teze o šesti světech samára:
Svět bohů, svět démonů, svět lidí, svět zvířat, svět prétů - hladových duchů a svět pekel.
Ve světech bohů, démonů a lidí se podle oněch nauk duše rodí za zásluhy, ve světech zvířat, hladových duchů a pekel za trest. (Nejen)Křesťani samozřejmně nerozlišují, z čehož pak kvůli neznalosti vycházela středověká magická praxe, kdy se mágové (nejen dr. Faust) obraceli především na pekelné duchy.
Třeba na východě, v Tibetu, Indii a jinde ale rozlišují pekelné démony (Ruruy) od démonů ostatních, Asurů, Dájtijů, Dánavů, Rákšasů ( mezi rákšasy patří i jinak známá Lilith, v Tibetu nazývaná Brag srin mo, kterou v Tibetu považují za ženu prvního člověka a matku lidí ), Pišáčů, Nágů a dalších.
Naposledy upravil(a) Lumpino dne 25 čer 2013, 10:23, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Pete
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 422
Registrován: 01 lis 2010, 02:17
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 31×
Kontaktovat uživatele:

Re: Undina Solilae nebo Salilae nejsem si jist

Příspěvekod Pete » 25 čer 2013, 13:44

FTX píše:Milý Pete. několik měsíců jsem fórum neviděl a pak se mi náhodně objevila tato stránka. Na to se nedá nezareagovat.

Nepovazoval bych manzelstvi to same jako pakt, ale to je hold tvuj nazor a ten ti nevyvratim ;)

Mimochodem s bytosti jsem se jeste nezasnoubil, mozna za par mesicu az se s ni lepe poznam

Hermetická svadba a pakt je neco jineho, alespon podle Aleistera Crowleye (ktereho si cenim jako Mága, i kdyz byl drogove zavisly a bisexual) psal, ze kazdy by mel mit 1 zivelnou bytost s kteoru uzavre Hermetickou svadbu. Mág a bytost si vzájemně pomahaji !!! (tudíž to není jednostranne - ja ji taky pomaham a budu pomahat, tudiz se nase ciny "vynuluji") a navic pokud Mág umre, zivelna bytost ma tim byt vysvobozena, vykoupena a má jit zpatky k Bohu. Vzhledem k tomu ze zivelne bytosti neumiraji a k Bohu se nenavraci, to beru jako jejich prilezitost vyslouzit si misto u Boha.

Podle AC je clovek Bohem takove bytosti, je jejim Otcem a vysvobodi Dusi dane zivelne bytosti

Pokud ti to nestaci, muzu s Solilae sepsat smlouvu, ze moje Duse po smrti se bude Reinkarnovat a nepujde do jeji sfery.. takovou smlouvu nesmi porusit, takze bych tim byl "chranen" :)

Doufam ze na to budes reagovat a jeste neco prispejes ;)

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: Undina Solilae nebo Salilae nejsem si jist

Příspěvekod marvin » 25 čer 2013, 13:56

..myslim, ze si to prilis idealizujes a zjednodusujes.. rekl bych, ze to takhle snadně fungovat nebude.. ale pokud to cítíš jako bytostnou nepřekonatelnou touhu udělat, asi je to Tvůj "osud"..

mimochodem
Pete píše:i kdyz byl .. bisexual
- Tím chceš říct, že si neceníš bisexuálních mágů ? : ) ))
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Uživatelský avatar
Pete
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 422
Registrován: 01 lis 2010, 02:17
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 31×
Kontaktovat uživatele:

Re: Undina Solilae nebo Salilae nejsem si jist

Příspěvekod Pete » 25 čer 2013, 13:58

marvin píše:..myslim, ze si to prilis idealizujes a zjednodusujes.. rekl bych, ze to takhle snadně fungovat nebude.. ale pokud to cítíš jako bytostnou nepřekonatelnou touhu udělat, asi je to Tvůj "osud"..

mimochodem
Pete píše:i kdyz byl .. bisexual
- Tím chceš říct, že si neceníš bisexuálních mágů ? : ) ))

To jsem nemyslel :D ale chlap je bud gay.. a to od narozeni.. nebo je normalni a na zenske.. Crowley nebyl jen bisexual ale tak trochu uchyl a o to jde :D pri ritualech, kdy posvecoval amulet vlastnim semenem, mu musel strcit jiny ucastnik do zadku úd, aby se mu vubec postavil :lol: :lol: :lol:

EDIT: nebude to tak jednoduche.. ale nemyslim si ze bych tou hermetickou svadbou prohloupil.. navic vsechny podminky musi byt uzavrene pri uzavirani paktu/manzelstvi, takze pokud si zvolim svoje podminky a undina zas svoje, tak to bude vyhodne pro obe strany ne ? ;)

A navic ja citel u srdce mraz energii a lasku.. jak jsem se ji ptal na svadbu.. a napadlo to ME a ne JI tudiz ona me do niceho nenutila ;) navic to nejak vnitrne citim a vubec se toho nebojim, takze se to mozna proste ma stat ;)

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: Undina Solilae nebo Salilae nejsem si jist

Příspěvekod marvin » 25 čer 2013, 14:22

Sexualita je jenom otázka polarity.. normální nebo nenormálné je pouze Tvůj subjektivní dojem a kvalita kterou jsi do toho vložil. Ve skutečnosti nic takového neexistuje - sexualita má dva aspekty jako všechno a kyvadlem se dostáváš z jedné strany (mužského principu) na druhou stranu (ženský princip).. normalita je pak pouze vetšinové zastoupení mezi obyvatelstvem, ale je to nepsaná hodnota - nemá tedy žádny smysl rozlišovat lidskou polaritu.. Kvalita člověka je posazena úplně jinde, ne v tom, jestli je gay, hetero, nebo bisexual...

Co se týče smluv a paktů, všechno si to idealizuješ - máš představu o tom jak by to "mohlo" být, nebo "mělo" vypadat, ale skutečnost může být a často je úplně jiná. Jsou to věci, které jsou pak velmi často špatně zvratitelné a rozhodně se vyplatí trpělivost a zdrženlivost. Doporučil bych vedení někoho zkušeného kdo má praktický vhled a může Tě nasměrovat a korigovat. Chápu, že můžeš mít pocit neskonalé moudrosti po přečtení Crowleyho, ale jsou to jenom teoretické intelektuální představy, které nemusí korelovat s realitou..

A naposled pocity, na které se tak odkazuješ - pocity jsou pocity a nelze se na ně úplně spolehnout. Například mrazení může být všeobecný nárust energie (kvantity), ale ne nutně kvality.. a pokud nejsi trénovaný a nemáš rozvinuté vnitřní smysly - nedokážeš pak rozlišit jestli je to "správné" nebo "špatné" (vím, že jsou tyhle pojmy hodně omezené..)..

Neříkám, že to nutně musí dopadnou špatně.. jde možná jenom o přístup, který by jsi "mohl" trochu pozměnit.. a přístup k těmto věcem.. Nikdo neříká, že skončíš jako démonický otrok a zajatec, se kterým to dopadne špatně.. rozhodně je na místě větší opatrnost, pokora, trpělivost a skromnost...
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Uživatelský avatar
Ondra
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 618
Registrován: 26 led 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 30×

Re: Undina Solilae nebo Salilae nejsem si jist

Příspěvekod Ondra » 25 čer 2013, 14:24

Pete: kde jsi se dozveděl, že živlové bytosti musí být vysvobozeny. To mi nějak nesedí. Živly jsou součástí stvoření, plní svoji úlohu, která jim byla dána. Nejsou tedy živly za trest, tak jak to podáváš... Ono se dá i v tomto směru spekulovat o démonech, nic neni za trest. Jen jsou zde extremy obouch polarit, které utvářejí tento svět - rovnováhu.

Svatba je paktem, i pokud se jedná o tu klasickou, jen si nemyslím, že bych tím šel proti bohu :) Vše je tvá vůle a rozhodnutí, nikdo tě za to trestat nebude, trestat se přípaně budeš sám...


Zpět na “Evokace”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host