Rawn Clark - Cesta k jednotě

Moderátoři: Arex, Cagliostro

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2836
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 506×
Obdrženo poděkování: 675×
Kontaktovat uživatele:

Rawn Clark - Cesta k jednotě

Příspěvekod marvin » 04 srp 2013, 10:58

CESTA K JEDNOTĚ

uvod.gif
uvod.gif (8.83 KiB) Zobrazeno 3870 x


Magie JHVH-ADONAJe

Toto je magie spojující JHVH s ADONAJem, jak jsem se jí naučil a praktikuji. Naučil jsem se tomuto cvičení od toho, jehož jméno nebude nikdy vysloveno. Po deseti letech praxe mi bylo dovoleno podělit se s vámi o toto svaté učení. Avšak místo toho, abych vám řekl, jak mi bylo vyučováno, vám řeknu, jak jsem je pochopil – řeknu to vlastními slovy a vlastním způsobem.

pismena.gif
pismena.gif (2.45 KiB) Zobrazeno 3870 x


Začněte tím, že se pohodlně posadíte na místě, kde vás určitě nebude nikdo vyrušovat. Uvolněte své tělo, dýchejte zhluboka a pravidelně. Pozvedněte své myšlenky ke Keter, nadechněte se a s výdechem řekněte ANI (já jsem). Písmeno JOD prodloužíte, dokud vám bude stačit dech. Při pronesení slova vizualizujte svou Keter, oživenou zářivě bílou sférou světla, vznášející se nad korunou vaší hlavy.

S dalším nádechem soustřeďte keterické světlo. Při výdechu řekněte slova „JOD HE VAU HE“ a veďte keterické světlo níže. Pro každé písmeno použijte jednu čtvrtinu dechu, takže poslední „HE“ zabere poslední vzduch. Když pronášíte „JOD“, přeneste keterické světlo do levé části hlavy a tam vytvořte sféru jasně šedou. Toto je Chokma. Ať proniká levou částí vaší lebky.

Při vyslovení prvního „HE“ přeneste keterické světlo z Chokmy do pravé části hlavy a tam vytvořte sféru obsidiánově černou. Toto je vaše Bina. Ať proniká pravou částí vaší lebky.

Když říkáte „VAU“, přeneste keterické světlo dolů z Biny do solárního plexu a tam vytvořte vyzařující sféru zlatě-žlutou. Toto je Tiferet. Ať naplní celý váš hrudník.

Při vyslovení posledního „HE“ přeneste keterické světlo dolů z Tiferetu do místa těsně pod koncem páteře a tam vytvořte sféru olivově zelenou. Toto je Malkut. Nechť obepíná obě vaše nohy.

S dalším nádechem se vraťte ke Keteru a opět se soustřeďte keterické světlo. Při výdechu řekněte ADONAJ. Do dechu vložte veškerý důraz a prodlužte koncové JOD dle potřeby.

Při vyslovení první slabiky „A“ veďte keterické světlo dolů, z Keteru do Chokmy, pak přes Binu, pak dolů k Tiferetu a nakonec do Malkutu. Prodlužte ALEF podle potřeby.

Druhou slabiku „DON“ řekněte rychle. Keterické světlo po střetu s Malkutem vyráží vzhůru ve vířivém oblaku duhově zbarveného světla.

Poslední slabiku „AJ“ prodlužte, dokud nevydechnete všechen vzduch. Během této doby vířící duhové světlo ADONAJe začne vyzařovat, takže kanál mezi ním a Keterem se naplní mocnými proudy keterického světla.

Nyní se alespoň jedno nadechněte a vydechněte bez mluvení a přitom posilněte svou vizualizaci.

S dalším nádechem soustřeďte keterické světlo naplněné duhovým světlem ADONAJe a při výdechu proneste Ravenu šel olam ( Pán světa). K vyslovení této fráze spotřebujte veškerý vzduch; prodlužte poslední Mem jak potřebujete. Při vyslovení jména vizualizujte duhové světlo, vystupující z vás všemi směry. Když vyzařuje do vesmíru, cítíte, jak proniká každou bytostí a každou věcí, na kterou narazí.

Nyní znovu vyčkáte po dobu jednoho vdechu, tiše ponořeni do této vizualizace. Nakonec se nadechněte a při výdechu proneste slovo AMEN (pravda, víra). Opět do toho dejte veškerý vzduch a prodlužte poslední NUN podle potřeby. Při vyřčení tohoto slova vnímejte, jak keterické světlo zcela proniká všemi věcmi. Ať je proud z ADONAJe do Keteru a ven do vesmíru pravidelný a silný.

Nadechněte se a s výdechem rozpusťte svou představu. Vraťte se k normálnímu dechu a normálnímu vědomí.

Každé slovo, které jste řekli, by mělo nést specifický tón a vyjadřovat určitý rytmus. Noty závisí na přirozeném rozsahu vašeho hlasu a rytmus na přirozeném klidu vašeho dechu. Noty pro oněch pět slov jsou následující:

Dech1: při vyslovení ALEFu začínáte na spodní hranici a stoupáte po stupnici vzhůru, až dosáhnete příjemně vysoké noty. NUN a JOD se pronáší stejně vysoko.

Dech2: Slova „JOD HE VAU HE“, která následují, se také pronáší vysoko.

Dech3: S prvním ALEFem slova „ADONAJ“ začnete znova nízko a postupujete až k nejvyšší notě. Druhá a třetí slabika je pronášena na stejně vysoké notě.

Dech4: Slovo „Ravenu" se pronáší vysoko, „šel“ nízko a „olam“ asi v půli stupnice.

Dech5: Uzavírající „amen“ začíná nízko stoupá po ALEFu do výšky. Druhá slabika se už pronáší vysoko.

Takže:

noty.gif


Doporučuji, abyste do pronášení zapojili tak 5 až 8 nemluvených dechů, takže celkově se zpěv prodlouží na 10 až 13 dechů.

Provádějte toto cvičení denně, dokud se s ním úplně nesžijete a nebudete ho provádět bez obtíží. Toto cvičení může během vizualizace struktury JHVH-ADONAJe uvést vaše mentální a astrální tělo do harmonie. Každá sféra a úroveň keterického světla mezi nimi se stane aktuálním aspektem vašich jemnějších těl.Cesta JHVH-ADONAJe


Toto je přirozená cesta pro všechno dění: EJN SÓF ÓR se stáhne do sebe a vytvoří ANI: ANI vytvoří JOD, JOD vytvoří první HE. JH vytvoří VAU, JHV vytvoří koncové HE. JHVH vytvoří ADONAJ. JHVH-ADONAJ (JAHDVNHJ) všechno vytváří, proniká a vyživuje, je všemi věcmi v příčinném vesmíru.

Tato všeobecná cesta stvoření je konstantní, bezchybná, věčná. Není možné, aby tomu někdy bylo jinak. Kořeny příčin této cesty leží v říši, která přesahuje čas a způsobuje jeho plynutí. Jako archetyp existuje mimo vliv času a přesto proniká nekonečným časovým rozpětím.

Tato všeobecná cesta stvoření je tak samozřejmou součástí našich zážitků, je natolik součástí mechanizmů našeho vnímání a objektů, které vnímáme, že jsme se vůči ní stali slepými a přestali jsme ji vnímat. Jsme tak okouzleni nekonečnou růzností stromů, že si nevšímáme vyživujícího ekosystému lesa v pozadí. Avšak my, stromy a celá různorodost věcí existuje jen díky této „základní“ cestě všech věcí – sami jsme, každý jednotlivec, manifestací této cesty. Nejen, že jsme jí byli stvořeni, ale sami ji tvoříme. My a cesta jsme neodlučitelní.

Tato manifestace všeobecné cesty stvoření se projevuje jak s naší vědomou (záměrnou) účastí, tak i bez ní. I když obrátíme své individuální vědomí k této přirozené cestě a naučíme se vědomě přijmout účast na jejích projevech, objevuje se silnější náprava mezi tímto nerovnovážným stavem oproti běžnému vědomí a jednoty s veškerým bytím. Tento akt vědomé účasti očišťuje věčný kanál keterického světla, které prozařuje do současnosti našeho vesmíru omezeného časem.

Když je tento průchod pomocí vytrvale opakovaného soustředění očištěn a keterické světlo silně prozřuje z věčnosti do přítomnosti, lidskému srdci se otevře cesta, která stoupá vzhůru spolu s proudy světla.

Zanechávaje za sebou fyzické a astrální tělo, povede vás cesta k Tiferetu. Zde budete muset shlédnout dolů na svá těla a vnímat celý proud své současné inkarnace. To je projev VAU, které proniká skrze čas, ale nepřesahuje jej. Manifestuje se stále znovu během celé časové řady ve hmotném světě. Každá inkarnace je zažívána jako následek přítomnosti. V Tiferetu se budete muset snažit o nahlédnutí do všech inkarnací, které proběhly do dneška od narození vašeho individuálního-VAU, Já.

Pokud jste viděli všechny své životy a znáte své individuální Já, musíte si „vybrat život“ a aktivně se vrátit do svého astrálního a fyzického těla. Potom budete muset vědomě projevit své vědomosti z individuálního Já v současnosti, ve vaší současné inkarnaci. To očistí kanál světla mezi VAU a HE, a zároveň to obě písmena efektivně sjednotí. Když uskutečníte VH, otevře se v srdci individuálního Já brána, za níž cesta stoupá vzhůru s proudem světla.

Po VH se vraťte do Tiferetu (nyní konstantního vědomí) a pohleďte vzhůru, zároveň se stoupajícím proudem světla, k Bině. Mezi vámi a Binou se objeví závoj, který zatemňuje vizi. Zároveň se světlem můžete stoupat jen do určité výše, dokud váš postup nezastaví zmíněný závoj.

Existuje jen jedna cesta, jak proniknout oním závojem. Musíte vystoupat zároveň se světlem jak nejvýše to jde a potom se s ním vrátit do své fyzické inkarnace. Musíte integrovat toto světlo prostřednictvím individuálního, osobního a fyzického aspektu své bytosti. Čím více světla takto zrealizujete, tím více vám ho bude přidáno při vašem příštím výstupu vzhůru. Zpočátku je toto pomalá a obtížná technika, ale s určitou vytrvalostí se vám onen závoj podaří překonát.

Postup zároveň se světlem není konstantním pokrokem s jistou malou odměnou. Na této cestě narazíte na několik skoků, které vás exponenciálně posunou vstříc poznání. Každý skok radikálně zvýší vaše poznání a vhled.

První skok vám ukáže rozdíl mezi Tiferetem a Binou a odkryje vám první vrstvu závoje. Zatímco VH existuje v říši příčin a následků, tedy v říši času, Bina obepíná nekonečnou množinu následků (tedy i celou časovou řadu), jejichž je příčinou. Bina je říše nepodléhající příčinám, sama dává zrod příčinám všeho. Dává povstávat příčinám a je říší příčin, avšak tuto příčinnost tvoří z hlediska nepodléhajícího příčinám.

Pochopení těchto základních rozdílů otevírá bránu světla podél stezky, ozařujíc tak druhý skok. Ten vám ozřejmí podobnosti mezi prvním HE BINY a VH. Toto poznání je dovršeno vizí, která dává nazřít jednotu, jež spojuje nekonečný počet individuálních Jáství. (Je to jen vize a jako takový je pouhým symbolickým vyjádřením jednoty stvoření; slouží však také jako ukázka základní spojitosti. Neměla by však být, přes svou intenzitu a sílu, zaměňována se skutečným žitím jednotného vědomí).

Vize jednoty odkrývá druhou vrstvu závoje a přivádí nás k masivní zavřené bráně, která nám brání v dalším postupu. Klíč, jímž odemknete tuto pomyslnou bránu, spočívá v pochopení základních rozdílností.

Cesta za touto branou vede ke třetímu a poslednímu skoku. Kráčet po této cestě vyžaduje oproštění se jak od podobností, tak od rozdílností. Musíte se dokonce pozvednout nad vlastní sebe-vědomí coby individualitu a rozpustit se v nekonečném množství dalších individualit. Spolu s nimi jsme v Bině. Tento třetí skok vede z příčinného sebe-vědomí do bezpříčinného vědomí, které vnímá celý svět příčin v sobě samém.

Tím se dostáváme na temný břeh Biny; následně se vyjasní kanál světla mezi prvním HE a VH, protože dojde k jejich spojení.

Spojení HVH vaše vědomí umožní, aby náhledlo věčnou perspektivu. Kontext Vaší individuální práce je totiž nekonečně velký. Práce sama o sobě již není omezena příčinami – jimi je omezena jen sama manifestace vaší práce.

Zatímco manifestujete věčné světlo ve sférách času a prostoru, temné břehy Biny se ozáří světlem JODu. Skutečně, spojení JODu a ANI se zjevuje – v časoprostorovém vyjádření – souhlasně s uskutečněním Biny. Je to jen přeměna z věčné úrovně vědomí do příčinné úrovně. Ta vytváří z hlediska příčinné perspektivy dojem, že cesta z HVH JODu a dále k ANI zabírá určité časové rozpětí. Ve skutečnosti k ní vůbec nedochází v čase, ale manifestace tohoto spojení v příčinném světě vyžaduje časový úsek, aby vůbec mohlo dojít k jejímu naplnění.

Z naší příčinné perspektivy tento přechod z HVH JODu nejlépe ilustrují rozdíly a podobnosti mezi dvěma slovy: poznání a moudrost. Poznání je proces – vstupní brána, za kterou hledáme pojítka jednoty a rozdílnosti. V Bině se spojujeme se schopností pochopit jakoukoliv věc, na kterou se soustředíme. V okamžiku, v němž rodící se poznání Biny odhalí skryté poznání všech věcí, náhle vystoupí i vnitřní vlastnost moudrosti. Moudrost je zděděná moc, síla bez tvaru, která manifestuje veškeré pochopení. Moudrost však není sama o sobě procesem, jakým je poznání. Moudrost v sobě shrnuje poznání a zážitek a přitom se spontánně, úplně a prakticky realizuje.

Moudrost přichází skrze zážitek, když poznání omezí samo sebe. K tomu dochází, jak jsem řekl, mimo doménu času a projevuje se dalším zjasněním kanálu světla mezi JODem a HVH, spojujíc je v celek. JHVH sídlí zároveň v jednotném vědomí ANI i ve vědomí sestupujícím dolů k HVH-Bině. Vědomě zapojuje jednotu do manifestace ADONAJe. To symbolizuje JAHDVNHJ, pravý Ravenu šel olam - Pán světa).


Dílo JHVH-ADONAJe

Vědomý projev této vizualizované části keterického světla ve hmotném světě je základním krokem adaptace astrálního těla mentálním dojmům. Neustálá evoluční změna v astrálním těle bude pokračovat jen tehdy, když předchozí změna ovlivní konkrétní oblast, tedy fyzický života individua. Pokud keterické světlo nepřenesete do pevného Malkutu (hmotného světa každodenního života), pak se v astrálním těle odehraje pouze nepatrný změna – vaše odměna bude mizivá, mlhavý jako vzdušný zámek.

Práce se sestupujícím proudem světla a tíhnutí k jeho dokončení je právě tak důležitá jako sledování evoluční cesty vzhůru ke konečné jednotě. Jedno podporuje druhé, zatímco odděleně vedou k nerovnováze. Práci se sestupujícím proudem světla, vedoucím k manifestaci, tedy musíme věnovat stejně času jako cestám vzhůru.

Tato práce dospívá k ovoci evoluční cesty a vytvářízáklady menší magie JHVH-ADONAJe:


První dílo

Pokud jste již dosáhli úrovně, kdy je pro vás vizualizace JHVH-ADONAJe snadná (tzn. že jste zvládli adaptaci vašeho mentálního těla), obraťte svou pozornost k mezeře mezi ADONAJ a Ravenu šel olam. Prodlužte tuto pauzu a hluboce meditujte nad duhovým světlem ADONAJe.

To je spojnice mezi silou (slunečním světlem) a formou (vodní párou), která se projevuje jako duha. Představuje imanentní, tvořící manifestaci keterického světla.

Zatímco meditujete, usilujte o dosažení jednoty s duhovým světlem. Usilujte, abyste pocítili jeho tvořivou sílu a zářivost jako svou vlastní kvalitu. Každé opakování této meditace vás přivede blíže ke spojení s duhovým světlem, avšak vyžádá si řádnou dávku úsilí, než se vám skutečně podaří nastolit úplnou jednotu.

Na konci každé meditace, bez ohledu na úroveň jednoty s duhovým světlem, řekněte slova „Ravenu šel olam“, spojená s uvědoměním sebe sama jako ADONAJe. Usilujte o to, aby prožitek výsledného vyzařování světla do vesmíru byl totožný s prožitkem, který vychází z vašeho Já. Prolněte své vesmírné Já s Jástvím JHVH-ADONAJe.

Pokračujte v meditaci stále znovu, dokud nedosáhnete pevného stavu jednoty s duhovým světlem JHVH-ADONAJe. Při této meditaci mi trvalo mi téměř tři roky nepřetržitého úsilí, než jsem přešel z adaptace mentálního těla k adaptaci astrálního těla a k úvodní jednotě s duhovým světlem. Čas, který při této praxi strávíte, bude úměrný vašemu úsilí a schopnostem – možná bude trvat kratší dobu, možná delší. V tomto ohledu je každý z nás jedinečný.


Druhé dílo

Pokud jste již pokročili na cestě k jednotě s duhovým světlem, zažijete nesmírnou energii JHVH-ADONAJe. Zpočátku to bude jen nepatrný kontakt s její mohutností. Jakmile pocítíte tuto energii, zaměřte na ni svou pozornost a soustřeďte se na prožitek její kvality a kvantity.

Při opětovné práci s volnými dechy mezi „ADONAJ“ a „Ravenu šel olam“ se opět zastavte a meditujte nad touto energií. Definujte, jak jsem už řekl, kvalitu a kvantitu té energie, kterou v oné chvíli vnímáte. Znovu opakujte slova a vizualizaci od ANI přes ADONAJ a zdvojnásobte množství energie, kterou vnímáte. Při upevňování jedné vizualizace za druhou usilujte o zdvojnásobení kontaktu s touto energií.

Pracujte s násobením síly snášení a kontaktu, dokud se nepřizpůsobíte jak úrovni této praxe, tak celému poznávacímu procesu. Dále pak pokračujte stejnými prostředky a ztrojnásobte množství energie. K tomu opakujte slova a vizualizace od ANI přes ADONAJ, vždy celkem třikrát. Každé opakování by tak mělo přidat stejné množství energie.

Pokaždé, když pronášíte slova od „Ravenu“ až k „Amen“, vyzařujte v co největší míře vědomě akumulovanou energii coby úplné sjednocení s uvědoměním sebe sama jako ADONAJe.

Až ve cvičení pokročíte a připadne vám snadné i toto trojnásobné invokování energie, usilujte o akumulaci trojnásobného množství během jednoho pronesení od „ANI“ k „ADONAJ“. Pokud ovládnete i to, násobte toto nové množství dál a dál.

Když zvýšíte jak snášenlivost tak hloubku kontaktu s touto energií, budete již schopni dosáhnout skutečné jednoty s duhovým světlem. Nicméně energie a uvědomění sebe sama jako JHVH-ADONAJe jsou nekonečné a tudíž nemohou být dosaženy postupně – prostě není dostatek času k dokončení nekonečného množství po sobě následujících postupů. Začněte postupně a nakonec dosáhnete bodu, kdy dojde ke kvantitativnímu skoku ve vědomí – od příčinného hlediska k bezpříčinnému celku skutečné jednoty.


Třetí dílo

Další podporou procesu sjednocení je formulace modlitby na konci pauzy mezi „ADONAJ“ a „Ravenu“. Když říkáte zbytek fráze, vyzařujte svou modlitbu spolu s keterickým světlem. Zabarvěte světlo svou modlitbou, aby se tak stalo manifestací uvědomění sebe sama jako JHVH-ADONAJe. Pozorujte, jak se svět přizpůsobuje této modlitbě!

Všimněte si, zda a do jaké míry se projevy vaší vůle manifestují během dnů, měsíců a let. Učte se z tohoto neustálého sebe-prověřování, jakým způsobem je vaše vůle prodloužením vůle JHVH-ADONAJe. Úspěch zaznamenáte pouze tehdy, když budou vaše osobní touhy korespondovat a spoluúčastnit se boží vůle. To je vodítko, které vás povede na cestě adaptace vaší vůle s boží vůlí.

Pokud vůči jednotě pokročíte, bude se vaše vůle pomalu dostávat do harmonie s JHVH-ADONAJe. Chvíle prvního spojení jako takového bude označovat naprostá shoda vaší vůle a vůle JHVH-ADONAJe. V té chvíli se stanete JHVH-ADONAJem, avšak co je ještě důležitější, JHVH-ADONAJ se stane vámi. Pak bude vaše osobní vůle transcendována a náhle obsáhne nekonečnost všeho bytí. Vaše ústa budou ústy JHVH-ADONAJé a vy budete mluvit Jeho hlasem. Je to tak jemný stav uvědomění, že v něm není místo pro malicherné projevy osobní vůle. Jinak řečeno: pocit jednoty osobní vůle obsahuje také zážitek všech osobních vůlí – stále je zde sebe-uvědomění, ale toto vědomí Já obsahuje všechny Jeho manifestace zároveň, úplně a bezpříčinně.

----------------------------------------------------
(Český přepis hebrejštiny a redakce: Arex.)
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2836
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 506×
Obdrženo poděkování: 675×
Kontaktovat uživatele:

Re: Rawn Clark - Cesta k jednotě

Příspěvekod marvin » 04 srp 2013, 17:22

našel jsem k tomu audio nahrávku..
Přílohy
IHVH-ADNI-Lesson1.mp3
(4.91 MiB) Staženo 147 x
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Uživatelský avatar
Arex
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1358
Registrován: 18 zář 2010, 13:33
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 177×
Obdrženo poděkování: 1084×

Re: Rawn Clark - Cesta k jednotě

Příspěvekod Arex » 05 srp 2013, 13:38

Zajímavou pasáž, které se vztahuje k tomuto cvičení, uvádí Theofanus Abba ve svém nejvýznamnějším díle Dopisy Paracelsovi, strany 69-70:


Abba.jpg
Abba.jpg (89.55 KiB) Zobrazeno 3829 x


"Všechny tyto symbolické a namnoze tajemné pravdy se časem staly zprofanovanou naukou. V pozdějších generacích bylo dávno zapomenuto, že klíč čtveřice tlumočil také jiné, daleko tajemnější významy. Věděli o nich ještě mistři kabaly, Hebrejci a jejich následovníci, mystikové středověku, kteří nekonečně výše vyzdvihovali variaci téhož klíče, tj. Tetragramu. Ten byl synonymem nejvyššího Boha v Izraeli, Jahveho, jehož jméno se překládá nevyslovitelný, vznešený. V jeruzalémském chrámu byl ve dnech svátku stánků pod zelenou stříškou z větví konán průvod kolem oltáře se zpěvem žalmů a velekněz v nejhlubší úctě šeptal: Ani-Vau-He zachraň! Populární rabín Jehuda důrazně přikazuje modlit se jen k tomuto jménu božímu a napovídá, že jeho skrytý význam bude lidstvu odhalen teprve tehdy, až přijde nový Mesiáš. Studiem hebrejské symboliky písmen poznáme, že božího přívlastku Ani bylo užíváno jen v nejstarší jazykové periodě Hebrejců, jako např. u Ezechiela a jiných, neboť i mišna vzpomíná podobnými slovy: Ó, Hospodine, zachraň! Toto Ani, tlumočící já kosmu a v gramatice první osobní zájmeno jednotného čísla, představovalo ve skutečnosti esoterní EGO veškerého přírodního řádu. Bylo jen rouškou ještě skrytějších symbolických prvků nevyslovitelného Tetragramu, tedy jeho dvou prvních písmen Jod-He, tajemných přívlastků, které za přítomnosti davu nesměly být vyslovovány. Tato dvě písmena tvořila vlastní jádro mystického významu Jména a teprve v rozšířeném znění celé čtveřice písmen představovala úplný charakter JÁ bytí, se všemi jeho potenčními přívlastky a v celé šíři všeobsáhlé jednoty! Kabala praví, že první dvě ze čtyř písmen se podle nevyhnutelného zákona nutnosti diferencují ve stvoření, tj. v je následující písmena Vau a He, a aby tvořila."

A zbytek jeho knihy stojí také zato! :D
„Srdce, buď statečné a spěj vpřed!“, tak volají všichni, kdož jsou sklíčeni smrtelností. Tak zní heslo zasvěcenců zanícených touhou po Absolutnu a stoupajících po žebříku Poznání. Ale až v soutěsce mezi obočím rozzáří se Světlo jako plamen blesku!

Bradrtony
snažím se trochu psát
snažím se trochu psát
Příspěvky: 15
Registrován: 26 zář 2018, 21:27
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 17×
Obdrženo poděkování:

Re: Rawn Clark - Cesta k jednotě

Příspěvekod Bradrtony » 26 črc 2020, 00:15

Zde je celé učení rawn clark magie ihvh adni v .zip po jednotlivých lekcích
http://abardoncompanion.de/MP3-Links.html

Bradrtony
snažím se trochu psát
snažím se trochu psát
Příspěvky: 15
Registrován: 26 zář 2018, 21:27
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 17×
Obdrženo poděkování:

Re: Rawn Clark - Cesta k jednotě

Příspěvekod Bradrtony » 11 srp 2020, 22:45

Rawn Clark "very soon" postne na youtube video series na téma IHVH ADNI.

Bradrtony
snažím se trochu psát
snažím se trochu psát
Příspěvky: 15
Registrován: 26 zář 2018, 21:27
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 17×
Obdrženo poděkování:

Re: Rawn Clark - Cesta k jednotě

Příspěvekod Bradrtony » 19 srp 2020, 00:43


Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2836
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 506×
Obdrženo poděkování: 675×
Kontaktovat uživatele:

Re: Rawn Clark - Cesta k jednotě

Příspěvekod marvin » 19 srp 2020, 06:36

Bradrtony píše:https://www.youtube.com/watch?v=bi9WWii7-HQ&feature=emb_err_woytcelý jeho kanlá je dobrý

https://www.youtube.com/channel/UCBjJ0N ... c0Q/videos
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.


Zpět na “Kabala”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host