Jiná literatura

Odkazy na jiné weby

Moderátor: Cagliostro

Uživatelský avatar
Cagliostro
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1224
Registrován: 11 bře 2010, 11:16
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 521×

Re: Okultní literatura

Příspěvekod Cagliostro » 31 črc 2011, 21:18

Pana Minaříka jako mystika vskutku neuznávám, naopak to byl velký znalec astrologie.
Ještě lepší kvality dosáhl nakladatel Minařík, který prozměnu o okultismu nepublikoval.
Ego sum, qui sum!

palmidar
jdu do sebe
jdu do sebe
Příspěvky: 32
Registrován: 20 kvě 2010, 16:34
pohlaví: Muž
Obdrženo poděkování:

Re: Okultní literatura

Příspěvekod palmidar » 13 srp 2011, 02:48

A co takhle nějaký duchovní film? Pošlu vám odkaz na dokument od Viliama Polatikoviče. Když tak potom napište, jak se vám to líbilo :) a nebo nelíbilo :cry:
Myslím si ale, že Viliam to opravdu umí.

http://www.youtube.com/watch?v=gjPArsi0TI4

Uživatelský avatar
Andrea
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 195
Registrován: 13 úno 2013, 17:05
pohlaví: Žena
Poděkoval(a): 27×
Obdrženo poděkování: 10×

Re: Jiná literatura

Příspěvekod Andrea » 13 úno 2013, 17:27

Četl někdo od Tomáše Keltnera: Transformace vědomí 1, 2? (Jsou tam také praktická cvičení). Na těch knihách mě hodně zaujal životopis jejich autora, speciálně toto:
...
Vzhledem ke svému nasazení jsem byl prověřen NBÚ na jeden z nejvyšších stupňů utajení „T“ (tajné) a jsem také držitelem mezinárodního certifikátu „NATO Secret“.

Během své praxe jsem se tak setkal s utajovanými skutečnostmi, které změnily způsob mého uvažování o tomto světě, o symbolech moci a o lidech, kteří ji představují. Jsem velmi rád, že mám tyto zkušenosti, protože mi umožnily vnímat symboly moci z jiného úhlu. Vidět ty zdánlivě mocné lidi tak, jak je jiní nemají šanci spatřit, a zároveň poznat ty skutečně mocné, které nikdo nezná. Viděl jsem místa, o jejichž existenci, snad kromě pár konspiračních teoretiků, nikdo netuší. Účastnil jsem se zajímavých experimentů s lidskou psychikou, některé jsem i jako poradce spolupřipravoval. Procházel jsem krizové situace a měl tak možnost tváří v tvář smrti uvažovat o smyslu bytí každého jednotlivce i lidstva jako celku. Zabývat se sebou, životem i smrtí.

FTX

Re: Jiná literatura

Příspěvekod FTX » 15 úno 2013, 02:01

Andrea píše:Četl někdo od Tomáše Keltnera: Transformace vědomí 1, 2? (Jsou tam také praktická cvičení). Na těch knihách mě hodně zaujal životopis jejich autora, speciálně toto:
...
Vzhledem ke svému nasazení jsem byl prověřen NBÚ na jeden z nejvyšších stupňů utajení „T“ (tajné) a jsem také držitelem mezinárodního certifikátu „NATO Secret“. Celý článek tady: http://www.keltner.cz/Default.aspx


Nevěříl bych mu úplně všechno. Lidé, kteří mají vyšší stupně utajení nesmějí nikde publikovat své fotografie. Možná to bude nějaký zlatokop, který chvíli pracoval u policie jako pochůzkář (oops řidič) a pak dospěl k závěru, že konspirační literatura vynáší více. A má pravdu.

Tak za tuhle cenu nepracuji ani náhodou a nebo někdo snad jo:
Tomáš Keltner; cena konzultace: 2000,-Kč / 60 minut
Na těch konspiracích a duchovnu něco je :mrgreen:.

Uživatelský avatar
Andrea
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 195
Registrován: 13 úno 2013, 17:05
pohlaví: Žena
Poděkoval(a): 27×
Obdrženo poděkování: 10×

Re: Jiná literatura

Příspěvekod Andrea » 15 úno 2013, 14:15

FTX píše:
Andrea píše:Četl někdo od Tomáše Keltnera: Transformace vědomí 1, 2? (Jsou tam také praktická cvičení). Na těch knihách mě hodně zaujal životopis jejich autora, speciálně toto:
...
Vzhledem ke svému nasazení jsem byl prověřen NBÚ na jeden z nejvyšších stupňů utajení „T“ (tajné) a jsem také držitelem mezinárodního certifikátu „NATO Secret“. Celý článek tady: http://www.keltner.cz/Default.aspx


Nevěříl bych mu úplně všechno. Lidé, kteří mají vyšší stupně utajení nesmějí nikde publikovat své fotografie. Možná to bude nějaký zlatokop, který chvíli pracoval u policie jako pochůzkář (oops řidič) a pak dospěl k závěru, že konspirační literatura vynáší více. A má pravdu.

Tak za tuhle cenu nepracuji ani náhodou a nebo někdo snad jo:
Tomáš Keltner; cena konzultace: 2000,-Kč / 60 minut
Na těch konspiracích a duchovnu něco je :mrgreen:.



Jestli jsem to pochopila správně, on už u policie nedělá, tak nevím, jak moc se na něj vztahuje zákaz publikování svých fotografií. Vymyslet si může kde co, to určitě, ale na FB má pár fotek, které by jeho slova čátečně potvrzovaly, tak těžko říct. (Jo, vím, že existuje Photoshop).

Každopádně ty dvě knihy mi přišly docela zajímavý. Vlastně jsem se skrz ně (a Smaragdovou desku) dostala až na toto fórum, i když on není žádný magik ani mystik. :)

FTX

Re: Jiná literatura

Příspěvekod FTX » 16 úno 2013, 16:42

Andrea píše:Jestli jsem to pochopila správně, on už u policie nedělá, tak nevím, jak moc se na něj vztahuje zákaz publikování svých fotografií. Vymyslet si může kde co, to určitě, ale na FB má pár fotek, které by jeho slova čátečně potvrzovaly, tak těžko říct. (Jo, vím, že existuje Photoshop).

Každopádně ty dvě knihy mi přišly docela zajímavý. Vlastně jsem se skrz ně (a Smaragdovou desku) dostala až na toto fórum, i když on není žádný magik ani mystik. :)

Poskládat podobnou knížku návodů a cvičení není až tak velký problém. Obvzláště pokud má někdo nastudováno mnoho knih z psychologie a jiných okultních směrů.

Existuje několik potenciálních varování - řekněme červených kontrolek
a jednou z nich jsou velké sumy peněz za konzultace/služby/obřady

Jedna kontrolka nic znamenat nemusí, ale přeci jen je třeba hodně zbystřit pozornost.

Uživatelský avatar
AlA777
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 74
Registrován: 27 kvě 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiná literatura

Příspěvekod AlA777 » 16 úno 2013, 19:19

Andrea píše:Četl někdo od Tomáše Keltnera: Transformace vědomí 1, 2?


Ahoj ja jsem moc chtel tu knizku Transformace vedomi a dostal jsem ji minule vanoce od pritelkyne, behem stedreho dne jsem ji stacil celou precist a pak jsem ji cetl jeste 2x. Jsou tam zajimave teze a nektere informace me opravdu obohatily. Napr. od te doby jsem vyskrtl ze slovniku hrozne, strasne, desne aj. V celku je ta kniha kompilat mnoha jinych knih a nauk, se kterymi se kazdy student nejak na sve ceste setka. Kdyby nestala tak utla publikace tolik penez, koupil bych si i pokracovani. :)
"Seekers there are in plenty: but they are almost all seekers of personal advantage. I can find so very few Seekers after Truth.
Sa’adi

Uživatelský avatar
RaE
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 64
Registrován: 03 úno 2016, 00:20
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 41×

Re: Jiná literatura

Příspěvekod RaE » 13 úno 2016, 21:42

FTX píše:Nevěříl bych mu úplně všechno. Lidé, kteří mají vyšší stupně utajení nesmějí nikde publikovat své fotografie. Možná to bude nějaký zlatokop, který chvíli pracoval u policie jako pochůzkář (oops řidič) a pak dospěl k závěru, že konspirační literatura vynáší více. A má pravdu.

Tak za tuhle cenu nepracuji ani náhodou a nebo někdo snad jo:
Tomáš Keltner; cena konzultace: 2000,-Kč / 60 minut
Na těch konspiracích a duchovnu něco je :mrgreen:.


Tento pán skutečně určitou dobu patřil v oblasti bezpečnosti k naprosté české špičce, rozhodně se nejedná o tuctového pochůzkáře...
Těch blikajících kontrolek je myslím si víc, ne jen výše ceny konzultací. Přesto se však domnívám, že jeho knihy jsou pro lidi, kteří se s touto tematikou nikdy nesetkali, dobrým úvodem.

Mimochodem, jako cvičení pro rozvoj mimosmyslového vnímání autor doporučuje si každý večer představovat uplynulý děj dne pozpátku. Toto cvičení údajně radil svým žákům i Rudolf Steiner. Máte s ním někdo nějaké zkušenosti?

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiná literatura

Příspěvekod marvin » 14 úno 2016, 08:20

Jo tomu se říká retrospekce a uči/praktikuje se to i v jiných školách. Je to dobré průpravné cvičení na spoustu věcí
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Uživatelský avatar
majstro
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 465
Registrován: 18 čer 2009, 15:06
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 73×
Obdrženo poděkování: 31×
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiná literatura

Příspěvekod majstro » 15 úno 2016, 23:46

Kdyz vydaval ty knizky, cetl jsem o nem par clanku, cca 2 roky zpatky by to uz mohlo byt, ale dospel jsem k tomu, ze jsou to poslepovane informace o vsem moznem, co zazil, k cemu se dostal a ze na tom chce vydelat penize. Jen nekterym vecem se me uz nechtelo moc verit, ze se k nim dostal... nebo spis si myslim, ze kdyby to publikoval, tak ho nekdo zabije, na to jake mel pry utajeni. Kdesi psal, nebo daval rozhovor, ze kdyz delal u ochranky, tak mel k dispozici zarizeni diky kteremu mohli sledovat jakehokoliv cloveka na svete... to uz je docela na povazenou, ze se tomu da verit. To uz me prijde trochu za hranou. Nerikam, ze by to neslo.. ale prijde me, ze si vymysli....

Uživatelský avatar
Flox
vášnivý přispivatel
vášnivý přispivatel
Příspěvky: 343
Registrován: 26 zář 2010, 14:02
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 44×
Obdrženo poděkování: 147×

Re: Jiná literatura

Příspěvekod Flox » 16 úno 2016, 00:14

majstro píše:Kdesi psal, nebo daval rozhovor, ze kdyz delal u ochranky, tak mel k dispozici zarizeni diky kteremu mohli sledovat jakehokoliv cloveka na svete... to uz je docela na povazenou, ze se tomu da verit. To uz me prijde trochu za hranou. Nerikam, ze by to neslo.. ale prijde me, ze si vymysli....

Pokud dělal u policie, tak ta měla nějaké obchody s Hacking Teamem. Tohle je prezentace co jejich software umí: https://youtu.be/HcfuIwQOqoQ

Tohle jsou e-maily z .cz domén, které unikly při hacknutí Hacking Teamu: https://wikileaks.org/hackingteam/email ... offset=850
Lidé si myslí, že svobodný člověk dělá to, co dělat chce. Ale doopravdy svobodný člověk nemusí dělat to, co chce. Není otrokem žádostivosti svého ega být "lepší" než jiní :smich:

Uživatelský avatar
RaE
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 64
Registrován: 03 úno 2016, 00:20
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 41×

Re: Jiná literatura

Příspěvekod RaE » 16 úno 2016, 04:09

majstro píše:Kdesi psal, nebo daval rozhovor, ze kdyz delal u ochranky, tak mel k dispozici zarizeni diky kteremu mohli sledovat jakehokoliv cloveka na svete...

Kdybys někdy na tento rozhovor ještě narazil, pošli prosím link. Já rozhovorů s ním četl řadu, ale na tento konkrétní výrok si nějak nevzpomínám. Samozřejmě je velice nepravděpodobné, že české bezpečnostní složky by měly kdy přístup k takovémuto zařízení...

Uživatelský avatar
majstro
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 465
Registrován: 18 čer 2009, 15:06
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 73×
Obdrženo poděkování: 31×
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiná literatura

Příspěvekod majstro » 16 úno 2016, 16:21

Rae: ja myslim, ze on nepracoval jen pro ceske bezpecnostni slozky, co si pamatuju. Ale pogooglil jsem a ten clanek sem nasel. Jeste tam pise o tom, ze slo pres laserovy paprsek sledovat, co pise sledovany
clovek na monitoru.. to me prijde docela nerealne. Myslim, ze si dost vymysli. Hlas by sel sledovat, jak rezonuje sklo na okne, jestli vubec rezonuje.. ale ze jde sledovat i to, jak se rozvecuje CRT monitor pres laserovy paprsek.. to uz me prijde moc fantasy.

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/2695-novy-serial-ac24-o-konspiracnich-teoriich-fungovani-systemu-a-transformaci-vedomi


Zpět na “Odkazy”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host