PŘEKÁŽKY PŘI CVIČENÍ bRÁNY

Základ studia
Uživatelský avatar
Ondra
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 618
Registrován: 26 led 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 30×

Re: PŘEKÁŽKY PŘI CVIČENÍ bRÁNY

Příspěvekod Ondra » 08 bře 2013, 11:25

Fxt: ty už fak opravdu nevíš co ?

Měl jsem měsíc praxi v porodnici u Apolináře přímo na porodnim sále... Dnes máš možnost být na pokoji i s novorozencem. K tomu ostatnímu se nebudu vyjadřovat, protože bych musel být neslušnej. Tohle fakt už neni v normální.

FTX

Re: PŘEKÁŽKY PŘI CVIČENÍ bRÁNY

Příspěvekod FTX » 08 bře 2013, 21:16

Ondra píše:Fxt: ty už fak opravdu nevíš co ?
Měl jsem měsíc praxi v porodnici u Apolináře přímo na porodnim sále... Dnes máš možnost být na pokoji i s novorozencem. K tomu ostatnímu se nebudu vyjadřovat, protože bych musel být neslušnej. Tohle fakt už neni v normální.


To, co jsem popsal se údajně dělo před takovými 40 lety a navíc jsem přebíral informace z veřejné přednášky pana Velechovského o regresní terapii. http://www.modraalfa.cz/ Normální to rozhodně není, to by to nepůsobilo tak destruktivně na lidskou psychiku.

Je skvělé, že dneska se takové věci už nedějí.

Ale jak tak čtu zprávy, že třeba v nemocnici nechali umřít člověka a ani mu nepodali vodu tak nevím. Spíše bych řekl jak kde.


Pokud se někde něco pokazí a člověk v životě zakouší divné věci, a nemůže s tím sám jakýmkoliv způsobem pohnout, tak je potřeba hledat příčinu ať je jakákoliv. Chtěl jsem demonstrovat na konkrétních příkladech, že podobné příčiny mohou vzniknout ze situací na nichž není nic okultního či tajemného.


A dodatek pro odborníky typu Ondra - dneska se dějí zvěrstva možná ještě daleko horší s nedozírnými následky. Jedno z nich má jméno Risperdal další Ritalin.
Psychiatr tak neučinil, ale poté naordinoval Larrymu psychostimulant Ritalin, o
kterém paní Donaldové prohlašoval, že se též jedná o velice bezpečný lék.
Larryho život se stal plný přízraků. Začala ho "smrtelně děsit" tma, utrpení se
žaludkem pokračovalo a stejně tak nemohl usnout; začaly se objevovat bolesti
hlavy. Psychiatr jí ujišťoval, že negativní jevy přejdou. To se však nestalo.
...........................
Podle DSM-IIIR zveřejněném 1987 psychiatři tvrdí, že "sebevražda je jednou z nejzávažnějších komplikací" při vysazení Ritalinu a podobných léků. Šestnáctiletý Brad Eckstein se oběsil v garáži své rodiny poté, co mu byla zmenšena dávka Ritalinu.

Tohle je z jiného zdroje.

Jen doufám, že ty problémy a vize co duchykk popisuje nebyly odstartovány látkou podobného typu.

Uživatelský avatar
Ondra
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 618
Registrován: 26 led 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 30×

Re: PŘEKÁŽKY PŘI CVIČENÍ bRÁNY

Příspěvekod Ondra » 11 bře 2013, 16:11

Chápu tvé neustálé znepokojení, život neni jen o hrůzách. Nezlob se na mne, ale já už to občas prostě nevydržim, protože vesměs ty tvé příspěvky jsou o extrémech - obavách, strachu a hrůzách. Snažím se v životě zaměřovat na to pozitivní. To hledám i na diskuzních forech.

FTX

Re: PŘEKÁŽKY PŘI CVIČENÍ bRÁNY

Příspěvekod FTX » 11 bře 2013, 23:06

Ondra píše:.......
Je to stejné, jako když opravuješ třeba PC. Třeba se ti nikdy nepokazilo a vše jede jak má. Ale když se specializuješ na opravy, tak vidíš holt co všechno se pokazit může ...


Zrovna minulý týden jsem poslouchal přednášku mistra sebeobrany. Ten vyprávěl o tom, že minulé století bylo co do válek velmi krvavé a jen naiva by si myslel, že tohle století bude kvetoucí zahrada plná míru a štěstí. Lidská psychiká prý má defekt, že automaticky filtruje a odstiňuje negativní věci.
Pak také vyprávěl o zajímavém seriálu "Zapomenuté transporty". Prý většina lidí si nedokázala ani představit, co je na konci transportu čeká. Prostě jim to jejich mysl vůbec nebyla schopna pobrat, že je něco takového možné. A pak už bylo pozdě.

Jediné řešení je dostat se plně do přítomnosti a vidět realitu takovou jaká je bez růžových brýlí (a doplňuji současně bez jejího bezdůvodného očerňování).


To co píši není znepokojení, ale pouze konstatování jistých dějů, které se mohly odehrát a mohou se zopakovat. Takže tak ...
http://www.frabato.cz/viewtopic.php?f=30&t=721 Tento svět se nezmění tím, že vlítneme s tou Zemí někam do proudu fotonů na galaktickém rovníku či že si budeme navzájem vyprávět o tom, jak jsme krásně prosvíceni Božským světlem v meditacích.

Uživatelský avatar
Ondra
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 618
Registrován: 26 led 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 30×

Re: PŘEKÁŽKY PŘI CVIČENÍ bRÁNY

Příspěvekod Ondra » 12 bře 2013, 00:03

Má chyba je , že jsem moc impulsivní a okamžitě (možná zbytečně) reaguji.

Jinak, ne že se to zase může stát, ale ono se to stane , ale třeba zase v jiné formě. Žijeme ve světě protikladů, které formují pomocí neustálého pnutí tento hmotný svět.
Pokud člověk umí ty protiklady sjednotit, tak pak žije v míru a veškerá dualita se pak točí kolem něj, on je tím zdrojem, viz ta přítomnost.

FTX

Re: PŘEKÁŽKY PŘI CVIČENÍ bRÁNY

Příspěvekod FTX » 12 bře 2013, 00:12

Ondra píše:Má chyba je , že jsem moc impulsivní a okamžitě (možná zbytečně) reaguji.
................................ Pokud člověk umí ty protiklady sjednotit, tak pak žije v míru a veškerá dualita se pak točí kolem něj, on je tím zdrojem, viz ta přítomnost.

Jasně, chtěl jsem jen poradit, nic víc.

Musím si dát pozor na to samé co ty a omezit svoje zbytečné reakce.

Uživatelský avatar
Cagliostro
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1224
Registrován: 11 bře 2010, 11:16
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 521×

Re: PŘEKÁŽKY PŘI CVIČENÍ bRÁNY

Příspěvekod Cagliostro » 12 bře 2013, 10:33

Ondra píše:Pokud člověk umí ty protiklady sjednotit, tak pak žije v míru a veškerá dualita se pak točí kolem něj, on je tím zdrojem, viz ta přítomnost.


Může žít v míru, ale jeho okolí jej určitě nikdy nepochopí a to bude zdrojem v jeho okolí k jisté kontroverzi a bude tak uprostřed boje, který se ho již ale netýká, nebude-li do něj zasahovat.
Ego sum, qui sum!

Uživatelský avatar
Windik
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 66
Registrován: 10 zář 2011, 19:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: PŘEKÁŽKY PŘI CVIČENÍ bRÁNY

Příspěvekod Windik » 29 dub 2013, 14:47

ono taky bohatě stačí, když budoucí maminky hulí 40 denně ,plus nějaký ten alkohol. :(

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: PŘEKÁŽKY PŘI CVIČENÍ bRÁNY

Příspěvekod Milda » 07 kvě 2013, 19:16

Ondra píše:Má chyba je , že jsem moc impulsivní a okamžitě (možná zbytečně) reaguji.

Jinak, ne že se to zase může stát, ale ono se to stane , ale třeba zase v jiné formě. Žijeme ve světě protikladů, které formují pomocí neustálého pnutí tento hmotný svět.
Pokud člověk umí ty protiklady sjednotit, tak pak žije v míru a veškerá dualita se pak točí kolem něj, on je tím zdrojem, viz ta přítomnost.

Nejsi impulzivni a pises to dobre.
Ja pisi mene zaobalene a vetsinou s tebou souhlasim.

Myslim ze je spoustu prekazek pro cviceni brany v Egu adepta a dokud sve Ego sobe nepodmani a neovladne, tak bude Ego cloumat adeptem.
To v kombinaci s ritualy a magickymi technikami tvori traskavou smes.

Mas velkou trpelivost Ondro.


Zpět na “Teorie”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host