Léčení životní energií dle metod FB.

Základ studia
Uživatelský avatar
Rota
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 180
Registrován: 03 led 2015, 00:08
pohlaví: Žena
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 88×
Obdrženo poděkování: 124×

Léčení životní energií dle metod FB.

Příspěvekod Rota » 16 úno 2015, 23:40

Ahoj všem, těší mě, že tu mohu otevřít diskuzi na uvedené téma , zároveň zde hledám radu někoho zkušeného. Mám dotaz k léčení životní silou v mentální úrovni.
Praktikuji léčení dle metody FB . Nakupení síly, přesunutí obklopující síly do nemocného, upoutání atd.
Narazila jsem na jev,kdy je pacientův orgán zdráv, ale nemoc pokračuje v mentální úrovni.

Zde popíšu problém malého 1,5 roku starého chlapce. Dítě se narodilo s těžkou vrozenou vadou jícnu, atrézie jícnu s dolní píštělí. Znamená to, že jícen byl rozdělen do dvou pahýlů, tudíž pro stravu neprůchodný. Celý tento případ byl v průběhu léčení komplikovaný. Dítě mělo velmi nízkou porodní váhu, první operace po narození nebyla úspěšná, jícen se nepodařilo spojit, muselo se čekat. Po dalších dvou operacích se jícen spojit podařilo (minulý rok v létě ) ale pak se jícen v místě výkonu začal zužovat,takže chlapec nemohl opět přijímat potravu ústy. Poté následovala dlouhá série neúspěšných výkonů o pokus roztažení jícnu.
S léčením jsem začala před čtyřmi měsíci, opakovaně s povolením božské Prozřetelnosti.
Relativně v krátké době se podařilo lékařům jícen roztáhnout, hematom zmizel, jícen je elastický a drží tvar. Bůh udělal zázrak a doktoři mají zlaté ruce.
Problém je v tom, že malý Maxim nechce jíst. Není se čemu divit. Jak na chlapce působit, aby "to" pochopil a přijal. Aby mu přijímání potravy nebylo protivné,aby polykal. Dítě je vyživováno jejunostomií - kontinuelně
do střeva, měl i stomii do žaludku, tu už ted nemá.
Jak se působí na pacienta po mentální stránce, pokud se působí na mentální tělo jak, případně jakým způsobem impregnovat energii.
Děkuji Rota

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: Léčení životní energií dle metod FB.

Příspěvekod marvin » 17 úno 2015, 08:21

Ahoj, a jaké jsou okolnosti?
Rodiče? rodinné vztahy? bylo dítě chtěné? Většinou je tam velká karmická zátěž. Je dobře že se ptáš na pověření BP, jinak zasahuješ do osudu lidí na vlastní pěst a bereš na sebe (větší nebo menší) část zodpovědnosti. Chce to zjistit další kontext. Třeba působení planet atd. Zkus udělat nativní horoskop, atd.

Problém příjmu, nechutenství - pokud bylo více operací, určitě se používá dost medikamentů na podporu toho a onoho, může to způsobit nechuť k jídlu. Asi by tam bylo dobré použít celostní medicínu - TCM nebo něco na ten způsob. /pokud je dítě stabilizované.
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

FTX

Re: Léčení životní energií dle metod FB.

Příspěvekod FTX » 17 úno 2015, 14:16

Marvin - naprostý souhlas.

Tohle, co popisuješ rozhodně není na 3 stupeň Brány. To vypadá na karmickou zátěž. V takhle mladém věku spíše týkající se matky. V tom případě to chlapec "nepochopí", ale jeho matka se musí změnit.

Rota, ty jsi kdo a jaký je tvůj vztah k matce toho dítěte? Co udělala matka pro zdraví svého syna?

Uživatelský avatar
Ondra
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 618
Registrován: 26 led 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 30×

Re: Léčení životní energií dle metod FB.

Příspěvekod Ondra » 17 úno 2015, 15:30

Fxt: tomuhle nerozumim, jak to můžeš takhle hodnotit :)

Rota: když tohle nevíš, tak neni lepší se na to u takhle malého dítěte vyprdnout ? Jinak si myslim, že jakýkoliv nátlak, kort na dítě, aby zničeho začlo jíst, je spíš na škodu. Všechno chce svůj čas.

Uživatelský avatar
Rota
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 180
Registrován: 03 led 2015, 00:08
pohlaví: Žena
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 88×
Obdrženo poděkování: 124×

Re: Léčení životní energií dle metod FB.

Příspěvekod Rota » 17 úno 2015, 22:40

Ahoj, děkuji všem za odpovědi i otázky.
Marvine dítě nebylo "plánováno, ale je "chtěné" a milováno. Pochází ze stabilní rodiny.
Z mého pohledu je nutno vidět karmu za veškerým děním, ve všem. Ano má to velikou karmickou spojitost s matkou, myslím že to sahá i trochu dál. Babička matky vychovávala celoživotně postižené dítě. V tomto případě nutno pohlédnout k tomu, co to komu "dalo". Narodilo se dítě aby trpělo, aby trpěla matka a celá rodina. Matka prožila zkušenost. ..zoufalství, strach, bezmoc, těžko to popsat. Prožila zkušenost, kdy nemůžeš udělat nic, jen čekat. Pak se v takových chvílích obracíš k Bohu. Prosila, slibovala, dokonce Ho nenáviděla za tu "nespravedlnost " Pak ta zoufalá žena pochopila co je to pokora, k životu, k Bohu a mnohem víc.Napravila se a ten proces trvá dál. Vlastně od toho okamžiku se začalo děťátko uzdravovat.
Ona pochopila, že to dítě trpí kvůli jejímu postoji k životu, že největší hřích je mít poznání a hřešit vědomě.
Teď tu ale nejde tolik o matku, ale je na čase pomoci tomu malému. Jistěže začne jíst dříve nebo později sám od sebe,s velkou dávkou trpělivosti. Ale jeli cesta jak mu prospět, pak si myslím a vím, že je to tak dobře. Déle jak rok se mu neustále štourali v krku, je to jeho strach co mu brání jíst. Jde mi o to, dostat ho do rovnováhy, bez nátlaku nebo ho jen naštelovat.

Fxt: doufám, že jsem ti odpověděla na otázky. Jen se vší úctou, právě tato témata ve 3.stupni zde ve fóru jaksi chybí,což je velká škoda. Na prospívání druhým bytostem FB hodně poukazoval. Byla bych za všechny moc ráda, kdyby se tu s námi chtěl někdo zkušený podělit o své vědomosti v oblasti léčení životní silou podle metod Františka Barona. Osobně mám zkušenost s léčením na úrovni fyzického těla, chtěla bych postoupit dál, určitě je kam.
Děkuji Rota

FTX

Re: Léčení životní energií dle metod FB.

Příspěvekod FTX » 17 úno 2015, 22:57

Rota píše:Ahoj, děkuji všem za odpovědi i otázky.

Ona pochopila, že to dítě trpí kvůli jejímu postoji k životu, že největší hřích je mít poznání a hřešit vědomě.
Teď tu ale nejde tolik o matku, ale je na čase pomoci tomu malému.
Děkuji Rota

Jenže to jsou 2 spojené nádoby a jediné, co pomůže je aby se změnila ona. Vše ostatní je jen dočasný odklad. Někdy musí dítě vyžrat karmu matky. Jinak by mohlo i zemřít. A nebo jako alternativa to vyžereš ty za to, že do toho zasahuješ. Každý dobrý skutek je třeba po zásluze potrestat.

Dítěti lze za podobné situace pomoci nějakou přírodní léčbou, která doplni klasickou medicínu.
Třeba jak psal Marvin.

Přečti si knihu Diagnostika karmy od S.N.Lazareva. Tam jsou podobné případy rozebírány.
http://www.levne-knizky.cz/diagnostika-karmy-12/d-134780/
Zde je ukázka: http://www.osud.cz/diagnostika-karmy

Když to neseženeš, tak mi pošli PM a já někde mohu vyhrabat nějaký scan, který se kdysi povaloval na internetu. Už vyšlo 12 dílů. Doporučuji začít tím prvním.


Osobně mám s léčením tímto typem energie velmi špatné zkušenosti a považuji to za chybu v Bráně. Arion měl alespoň varovat. Člověk se musí dříve než energeticky zasáhne druhého člověka obracet k Bohu, nadvědomí či vnitřní moudrosti a žádat o povolení. Jinak následuje trest. Tohle funguje jen tehdy, pokud máte nějakého mistra, který vám pomůže když s tím narazíte. A tak to plní svůj účel v rámci výcviku v Bráně. Ale pro léčitelskou praxi to není vhodné. Pokud si tedy takový "léčitel" nechce vykoledovat přednostní jednosměrnou jízdenku na onen svět.

Uživatelský avatar
Adam
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 705
Registrován: 07 čer 2010, 02:06
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 481×
Obdrženo poděkování: 357×

Re: Léčení životní energií dle metod FB.

Příspěvekod Adam » 18 úno 2015, 00:32

FTX píše:Člověk se musí dříve než energeticky zasáhne druhého člověka obracet k Bohu, nadvědomí či vnitřní moudrosti a žádat o povolení.


Z toho, co Rota píše, mi přijde, že si je tohoto dobře vědoma a o povolení žádá.

Ahoj Roto,

mnoho praktických zkušeností nemám, ale zkusím popsat svůj náhled:

- ptáš se na ovlivňování mentální úrovně - je třeba pracovat na úrovni, kterou chceš ovlivnit = chceš-li ovlivnit mentální úroveň dítěte, je třeba k němu na této úrovni "promluvit", protože to však s velkou pravděpodobností ovlivňuje i astrální složku (pocit dítěte při pokusech nakrmit ho [odpor, strach, hnus, obava, nedůvěra, ale možná i smutek, rozhořčení, ...]) musí být analogicky působeno i na astrál
- prakticky: mentální úroveň (mluví řečí obrazů, proto je důležité cvičit vizualizaci) - představit si dítě a obraz ideje, kterou mu chceš zprostředkovat, a nějak je spojit - třeba překrýt dítě a obraz jídla, nebo si představit jak s chutí jí, nebo vložit chuť k jídlu jako abstrakci do světla, kterým ho zaliješ, ... fantazii se meze nekladou // naladit se na dítě - přístupnou část jeho vědomí (klidně i z dálky) a zkusit s ním komunikovat - zde možno i slovy (koneckonců by se mohlo i vyjádřit a svoje počínání objasnit) nebo opět obrazem - představ si obraz/scénu (jak jí atd.) a vyšli ji k němu, zároveň je třeba dítě ubezpečit o tom, že je přijímané, milované ale i, že je respektována jeho svobodná vůle... Ber to jako rozhovor a netřeba se zneklidňovat pocitem, že si povídáš sama se sebou, jenom v tom zkus být co nejjemnější - citlivá (ale to je Ti vlastní)
- prakticky: astrální úroveň (zahrnuje celou myslitelnou škálu pocitů, vlastností, apod. - je to "sféra kvality") - vše, co tvoříš vizuálně, doprovázíš příslušným pocitem - vjem pokrmu jako jiné formy sluneční energie, radosti z jídla, pocitu vděčnosti ze zdravého těla, atd. atd. - ujištění o přijetí doprovázet silnou láskou k dítěti, respekt svobodné vůle pocitem úcty k nezávislé bytosti, atd. atd.
- jenom dodávám, že optimální působení na fyzickou stránku zahrnuje obojí výše zmíněné + k tomu práci s fyzickou rovinou, která je "sférou kvantity" - proto kumulujeme životní sílu v maximální intenzitě atd...
- než začneš, načrtni si rámec, ale dál se klidně nechej vést intuicí (včetně toho, že když by Ti to někde drhlo, měla bys nepříjemné pocity, dojem nepatřičnosti, atd. tak to přeruš a odevzdej s "Buď vůle Tvá"...)
- zahájil a zakončil bych modlitbou a vložil do ní i jakousi "pojistku" ve smyslu "Je-li to v souladu s Tvou vůlí použij mne jako nástroj, není-li to osudově možné, kéž se mé úsilí transformuje v energii lásky podporující celou rodinu..." apod. Opět zcela dle Tvého vnitřního nastavení, pocitu, přesvědčení...
- ještě lepší by bylo, kdyby něco z toho v nějaké jednoduché formě dělala sama matka, třeba si představovala jak vkládá lásku, prosbu o odpuštění do toho pokrmu, nebo si s dítětem v duchu povídala když toto spí ...
- my opravdu těžko dohlédneme významu té události v celé šíři Božího plánu a úpěnlivě prosit o to, aby něco učinil, dopustil může být úplně v rozporu s osudem dítěte a celé rodiny... Proto bych důsledně dbal na to, aby tam nebyla ani stopa nátlaku - "Takto se to musí stát..." ... Důvěřovat moudrosti Božího vedení přes všechno utrpení a bolest, které už zažili, zažívají a případně je ještě čekají...
- na druhou stranu vychází-li to z lásky, soucitu - nezištné motivace a je-li veškerá snaha současně doprovázena mocným "Buď vůle Tvá", nijak bych se nebál dle Tvých možností a schopností pomoci

Srdečně,

Adam
Nejsem ani duše, ani tělo, nesmrtelný duch-JÁ jsem,
jsem pouhý svědek tohoto bytí... :akasha

Uživatelský avatar
Cela
jdu do sebe
jdu do sebe
Příspěvky: 27
Registrován: 10 lis 2014, 21:02
pohlaví: Žena
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování:

Re: Léčení životní energií dle metod FB.

Příspěvekod Cela » 18 úno 2015, 10:08

Zdravím Rotu, pokusím se na věc podívat z mého pohledu, v bráně sice nejsem tak moc pokročilá, ale co se týká toho onemocnění, tak má kamarádka má syna se stejnou diagnózou, bude mu patnáct, a sleduji vývoj téměř od jeho narození. Byť se situace operací zdá být vyřešená, tak rozhodně není, žaludeční šťávy jsou agresivní a na ránu, i když je „zhojená“, neustále působí a jizvy, ránu rozleptávají a rána mokvá a otvor je zužuje. Při každém soustu dítě cítí bolesti a myslím, že odtud pramení odpor k jídlu, tělo se brání bolesti. Kamarádky syn už podstoupil mnoho operací, kdy mu otvor roztahovaly (jak rostl) a přesto hodně zvracel, býval často v bezvědomí (a to není dobře), ztrácel imunitu, býval často nemocný, kdy vždy skončil na kapačkách v nemocnici. Je to běh na dlouhou trať nejen pro matku, ale i otce. Protože dítě potřebuje živiny, aby prospívalo, rostlo a vyvíjel se mozek, tak dostat do něho jídlo je opravdu těžký úkol, mixovaná strava, hodně vitamínů...

V tomto případě bych se spíše soustředila na psychickou pohodu matky, pokud je matka dobře naladěná, přenáší tuto pohodu na dítě a pak s ním může lépe pracovat. Dítě tu pohodu vycítí. Nesoustředit se jen na jídlo, ale dítě odreagovat, naladit na jinou aktivitu a přitom ho nenásilně krmit. Je to těžké, ale myslím, že to záleží hlavně na matce, aby pochopila jak s tím dítětem pracovat, a v tomto případě je to její dlouholetý úkol a pokud chceš pomoci, tak hlavně v rovině psychologické: povzbuzení, rady, udělat ze sebe „vrbu“. Pokud budeš „léčit“ dítě, tak se tím nic nevyřeší, zatížíš si karmu. Když matka vše pochopí, bude s dítětem pracovat jak má, tak dítě bude prospívat, a to bude ta odměna od BP.

Do „jídelníčku“ bych určitě doporučila zařadit i bylinkové čaje, výborný je z Řepíku lékařskéoho, který povzbuzuje chuť k jídlu, obsahuje i vápník ve velmi dobré vstřebatelné formě (Sedmikrásky také), také z Meduňky, Echinacee, ovocné na podporu imunity...
Snad jsem trochu poradila.

Ještě jednou zdravím

Uživatelský avatar
Rota
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 180
Registrován: 03 led 2015, 00:08
pohlaví: Žena
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 88×
Obdrženo poděkování: 124×

Re: Léčení životní energií dle metod FB.

Příspěvekod Rota » 18 úno 2015, 18:09

Ahoj Cela, děkuji za sdílení zkušeností tvé kamarádky, vážím si toho. Také děkuji za praktické a užitečné rady. Vím že jsou děti pro které to skutečně jednou operací a třeba několika dilatacemi končí a jiné s tím musí bojovat třeba i celý život. Záleží na mnoha faktorech a hlavně Božím plánu. Jestli to má skutečně negativní vliv na mou karmu. ..tak už se tak stalo. Nechci tomu prckovi zachraňovat život, chci mu alespoň trochu přispět a můžu.
S přáním všeho dobrého Rota

Uživatelský avatar
Rota
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 180
Registrován: 03 led 2015, 00:08
pohlaví: Žena
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 88×
Obdrženo poděkování: 124×

Re: Léčení životní energií dle metod FB.

Příspěvekod Rota » 18 úno 2015, 18:43

Ahoj Adame, děkuji ti moc za inspiraci, na tebou vypracované metodě se dá určitě vypracovat pracovní plán. Vidím to jako dobrý krok a posun dál.Když se k tomu zapojí něco z rad Marvina a ostatních, pak to určitě prospěje matce i dítěti.
Děkuji Rota

Uživatelský avatar
Rota
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 180
Registrován: 03 led 2015, 00:08
pohlaví: Žena
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 88×
Obdrženo poděkování: 124×

Re: Léčení životní energií dle metod FB.

Příspěvekod Rota » 18 úno 2015, 19:30

Ještě bych ráda napsala, že v tom má podíl blok ze strany dítěte k matce. Ona mu dlouho musela a částečně stále musí dělat nepříjemné věci. Musela mu odsávat hleny z krku, aby se neudusil, když se jícen stahoval, to byla podmínka pro péči v domácím prostředí. ..malej byl sedm měsíců v nemocnici, musela ho krmit sondou v nose, když stomie v břiše zlobila,musí mu zandavat hadičku do střeva, když si jí malej vytáhne a dál . Musí mu ubližovat,aby malej mohl fungovat. Dnes ale až na to že nejí, je Max jako ostatní děti.
Rota

Uživatelský avatar
Ondra
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 618
Registrován: 26 led 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 30×

Re: Léčení životní energií dle metod FB.

Příspěvekod Ondra » 19 úno 2015, 09:05

Byl bych celkem rád, když by jsi to ta dotyčná žena mohla všechno zde přečís. Co by na to asi řekla...

Měl jsem možnost pracovat s postiženými lidmi/dětmi, zároveň jsem se denně setkával s rodinami a nikdy bych neřekl, že někdo má na něčem podíl.
Každý člověk se vyrovnává s životníma situacema jinak, ale většínou tak, jak nejlépe umí. Ono diktovat , jak by to asi mělo (dle nějakého ideálu) být, je jednoduché, ale většinou takovýto člověk neví o čem mluví, protože nikdy takovouto životní situaci neprožil a třeba by to byl právě on, kdo by se zcela zhroutil, jak domeček z karet... Navíc nikdy nemůže znát celý příběh, ani ten karmický.


Léčit se má dle mne tehdy, když o to někdo požádá, v tomto případě by o to měla projevit zájem matka a to i za dítě. To je můj názor.

Uživatelský avatar
Rota
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 180
Registrován: 03 led 2015, 00:08
pohlaví: Žena
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 88×
Obdrženo poděkování: 124×

Re: Léčení životní energií dle metod FB.

Příspěvekod Rota » 19 úno 2015, 09:35

Ahoj Ondro, děkuji za tvůj názor.
Pro vysvětlení, maminka požádala a ví a spolupracuje. Bez toho by to bylo všechno k ničemu.
Děkuji Rota


Zpět na “Teorie”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů