Rawn Clark - Teorie

Základ studia
Uživatelský avatar
Inrise
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 458
Registrován: 08 dub 2015, 07:34
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 580×
Obdrženo poděkování: 167×

Re: Rawn Clark - Teorie

Příspěvekod Inrise » 14 dub 2020, 10:30

Kvazar píše:Zdravím :)

Článek mi také připadá skvělý, jen bych se chtěl zeptat, jak to máte s tou Impregnací jídla, vzduchu, atd... Jestli opravdu impregnujete vše co vám přijde na talíř :) Že se tím získává praxe je dost možné, ale je opravdu nutné si pokaždé něco přát? Já měl právě za to, že ta Impregnace je dar, který se má používat ve věcech, kde se ono požadované pozitivní přání nedá splnit prostředky, které máme normálně k dispozici.
Např: pokud budu mít zájem o dobré zdraví, tak mi přijde lepší, když já sám se o to snažím tím, že cvičím, jím zdravě, atd...než abych z toho nic nedodržoval a zkrátka Impregnoval tak každé jídlo, protože by mi to přišlo jednodušší :)
A s tím, že žák získává při praktikování praxi .....no, ale stejně mi přijde, že ono přání....se vyplní jedině tehdy, když je toho člověk hoden a zaslouží si to :) proto si myslím, že když někdo požádá o přání poprvé a je toho hoden, tak se mu přání spíše vyplní než tomu, který z něho dělá rutinu a pro požadované přání nevyvine vlastní úsilí :)

..., tak bych byl moc vděčný, protože si cením každého pohledu na věc :)

Mějte se krásně


Ahoj, za mne souhlas s klukama;)
A k Tvé formulaci, chápu to tak, že z určitého pohledu se Ti to zdá jako dehonestace svátosti a zkratka pro lenochy:) +- /viz pr zdraví/
Ale ono to přece není buď anebo...
Pracuješ na tělesné rovině svou maximální snahou o zdraví, jíš zdravě, cvičíš, dbáš na kvalitní spánek, vyhýbáš se jedům... a to je základ. Zdraví je ale stav (i dle WHO:) FYZICKÉ A PSYCHICKÉ POHODY, tedy děláš introspekci, večerní psychohygiena, opravuješ opevnění svého (vnitřního) hradu aby tam bez pozvání neproklouzlo žádné strašidlo, plenitel či špion- tedy jsi bdělý. Tak jak zrovna jsi zdokonaluješ svůj život své myšlenky, reakce i skutky. To není málo, ale jde jít dál. A někteří chtějí:)
A tak se vší posvátností, které jsi v daném okamžiku schopen, přistupuješ i k potravě kterou přijímáš, vodě která Tě občerstvuje, vzduchu který Tě oživuje a dokonce třeba i k Bohu který Tě utváří a naplňuje s hlubokou vděčností, pokorou a Láskou...
Pak lze použít každý akt jako oslavu radosti, přítomnosti a života, no ne?:) Pak si zasloužíš svou vlastní prací a pokorou jít dál, protože dary které dostaneš naplnuješ svůj život a zušlechťuješ se svým úsilím maximálně jak jsi schopen, pak protože něco už máš Ti může být také i přidáno.
Tolik co jsem pochopil z Tvého příspěvku, snad to není mimo dotaz.
Ať se daří!
Je úsměvné domnívat se, že něco ovládáme, pokud neovládáme sami sebe...

Uživatelský avatar
Kvazar
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 107
Registrován: 08 pro 2010, 09:44
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 29×
Obdrženo poděkování:

Re: Rawn Clark - Teorie

Příspěvekod Kvazar » 21 dub 2020, 09:25

Ahoj a moc děkuji za odpovědi :)
Je tedy pravda, že spojit vlastní úsilí s Impregnací aby se maximalizovalo dosažení cíle mě ani nenapadlo :) . Ani nevím, proč jsem na to nahlížel tak, že si má člověk vybrat pouze jednu metodu ...
Teď mi to dává daleko větší smysl, jak zařadit Impregnace do normálního života.
Takže znova díky :)
Paradox, humor, změna

Uživatelský avatar
Saila
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 967
Registrován: 23 kvě 2013, 23:10
pohlaví: Žena
Poděkoval(a): 112×
Obdrženo poděkování: 68×

Re: Rawn Clark - Teorie

Příspěvekod Saila » 08 kvě 2020, 08:15

Též modlitbou nad jídlem, požehnáním jídla ho mimo jiné ocišťuješ od negativních vlivů toho, kdo ti ho pripravil, případně donesl.
All izz well :-)


Zpět na “Teorie”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti