Paul Allen

Vše o tomto autorovi, informace, překlady, poznámky a komentáře

Moderátor: Cagliostro

xaint
trochu se tu rozkoukávám
trochu se tu rozkoukávám
Příspěvky: 1
Registrován: 16 lis 2009, 15:26
pohlaví:

Paul Allen

Příspěvekod xaint » 16 lis 2009, 15:38

Je to nemecky hermetik, ktery dela Bardona. Zamestnani - geneticky biolog, zkouma leky na rakovinu a tak.
Na nebohych geocities (budiz jim kremikove nebe milostive) mel stranky, ze kterych jsem prelozil jeden clanek. Muzete ho najit vsudemozne po ceskem netu (casto orizly o copyright).
Tenkrat jsem ten clanek daval na ritual.cz, po zmene fora kvuli spamu se stare clanky prevedly do nove databaze - a prevedly se blbe. Misto uvozovky je otaznik.

Link na puvodni je tady
http://www.ritual.cz/modules.php?name=N ... le&sid=264

Podle me je to jeden z nejlepsich clanku o magii, podvedomi a uceni se vubec.

Ten clovek napsal jeste nekolik podobne kvalitnich clanku, napr. o cviceni prazdnoty mysli, o treninku vizualizace a tak. Clanky mam stazene a postupne je prekladam.

Enjoy.

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: Paul Allen

Příspěvekod marvin » 03 pro 2009, 14:16

Takze jeste jednou (bohuzel jsem si smazal puvodni prispevek), nahral jsem na web soubor ve formatu PDF.. pokud by měl nekdo zajem muzete si ho stahnout

Přílohy
Paul Allen2.pdf
(207.53 KiB) Staženo 498 x
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

ufik
jdu do sebe
jdu do sebe
Příspěvky: 25
Registrován: 27 lis 2009, 15:12
pohlaví:

Re: Paul Allen

Příspěvekod ufik » 07 pro 2009, 19:31

Zajímavý článek od Paula Allena jsem si přečetla až teď...
Jeho výklad textů FB je také osobitý. Samozřejmě je to velice individuální záležitost.

Subjektivní podání mi lehce připomíná takové knihy, jako staň se milionářem, nebo další americkou literaturu zaměřené na úspěch. Je to vysoce povzdubivé a motivující. A má pravdu v jedné věci a to, že v konečném důsledku vydrží opravdu jen malá hrstka lidí...
Člověk velice brzy zapomíná na svá přecevzetí...

Podle P. Allena je v knize (Brána...)od FB užito mnoho negativních slov.
Podle mě, záleží, jak to člověk vnímá a zda tam opravdu vidí nějaká negativa.
Já osobně jsem si toho do teď nevšimla a také to tak nevnímám....

Děkuji za překlad :)

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: Paul Allen

Příspěvekod marvin » 07 pro 2009, 22:51

muzu ti rict uprimne, ze kazdy komentar k brane je ryze individualni.. kazdy clovek, tkery ma sve pripominky, namety, zkusenosti a rady to podava naprosto vlastnim subjektivnim zpusobem. casto se tito lide setkavaji v ruznych navodech jak delat to ci ono dobre, ale podavaji to naprosto jinak..

u paula jsem mel taky ten dojem presne jak pises - stan se milionarem.. techto knih vychazelo v 90letech opravdu spousty. .je to takovy NewAge.. psano velice nadsenym a pozitivnim stylem. .. jak uz sem rikal, taky mi to uplne nesedi, kazdopadne se to dobre cte a je tam mnoho dobrych pripominek.-)

co se tyce negativnich slov, vtomto ma paul pravdu. Mistr casto pouziva zapory a varovani, ceho by se mel adept vyvarovat.. nevidim v tom nic spatneho, je to psano v jine dobe, navic bych rekl, ze v dilech F.B. je skryto mnohem vic, nez je na prvni pohled vidno. osobne si nedovoluji rikat, co je napsano dobre a co spatne.. proste to toleruji a prijmam (ne dogmaticky, taky si prebiram co mi nesedi..ale kritiku si netroufnu.-)
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Uživatelský avatar
Ross
mé první příspěvky:)
mé první příspěvky:)
Příspěvky: 9
Registrován: 23 čer 2010, 19:32
pohlaví: Muž
Národnost: ČR

Re: Paul Allen

Příspěvekod Ross » 22 črc 2010, 11:08

xaint píše:
Ten clovek napsal jeste nekolik podobne kvalitnich clanku, napr. o cviceni prazdnoty mysli, o treninku vizualizace a tak. Clanky mam stazene a postupne je prekladam.




Nejake další překlady ??? Nebo se Xaint už nezučastnuje?

Baadaj
trochu se tu rozkoukávám
trochu se tu rozkoukávám
Příspěvky: 1
Registrován: 25 črc 2022, 07:55
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Obdrženo poděkování:

Re: Paul Allen

Příspěvekod Baadaj » 07 srp 2022, 13:35

Zdravím!

Náhodou jsem teď objevil funkční webové stránky Paula Allena. Některé odkazy (např. fóra) jsou mrtvé, ale jinak je odhadem 90% webu zachováno. Možná tam najde někdo něco zajímavého.

http://46.101.70.180/


Zpět na “Paul Allen”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti