Pantakly

Zde můžete přispívat svými zajímavostmi ze světa a práce F. Bardona

Moderátoři: Arex, uživatel1

Saila
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
pohlaví: Žena
Poděkoval(a): 83×
Obdrženo poděkování: 53×

Re: Pantakly

Příspěvekod Saila » 30 lis 2019, 19:19

Papíry které kdysi dáávno koupil Kvasnička a nějaké balíky mi dal, tak také mají úplně jinou energii než ty "mrtvé" recyklované dnes..
All izz well :-)

Kuato
jedu jak drak
jedu jak drak
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 164×
Obdrženo poděkování: 574×

Příspěvekod Kuato » 02 pro 2019, 12:20

slibena fotka pantaklu - na jednom sigilum Cadkiela, na druhem tradicni obrazec vytvoreny na magickem ctverci jupitera. z druhych stran mam sigila andelu tez odvozenych z magickeho ctverce.
sveceni4.jpg

gooolem
vášnivý přispivatel
vášnivý přispivatel
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 175×
Obdrženo poděkování: 252×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod gooolem » 02 pro 2019, 12:54

Moc pekne. A ma to konkretni ucel, nebo je to vyrobene jen tak na zkousku?
Hlavu nesu v oblacích, však nohy z tuhé hlíny uplácané mám.

Kuato
jedu jak drak
jedu jak drak

Příspěvekod Kuato » 02 pro 2019, 13:02

gooolem píše:Moc pekne. A ma to konkretni ucel, nebo je to vyrobene jen tak na zkousku?

ucel to samozrejme ma, ale zaroven je to i experiment :o). na to, aby to bylo "jen tak" je to prilis casove, zdrojove i organizacne narocna "zabava".

Kuato
jedu jak drak
jedu jak drak

Příspěvekod Kuato » 02 pro 2019, 18:18

mozna, ze od toho nekdo cekal "vic", pomerne skvostne provedeni jako ma treba dochovany Bardonuv stribrny amulet, co nam pred lety ukazovala Jitka, ale realne bez raznice tohle neni mozne vyrobit, takze samo domo zapomenme. jenze ona ocekavani jsou casto mimo - asi jako kdyz se holka zamiluje do nejakeho muze, do sveho prince na bilem koni a pak mu po mnoha dvorenich stahne trenky a zjisti, ze ma uplne chlupatou prdel a pytlik nakrivo a pindour o 3cm kratsi nebo delsi nez by potrebovala :o). myslim, ze prilisna ocekavani ve stretu s casto strizlivou realitou nasich zivotu je to, kvuli ceho spousta lidi radsi vubec nezacne neco poradne delat - protoze si pripadaji hloupe, protoze se boji selhat, jak by to vypadalo.. takova ztrata tvare.. vypada prece lip, kdyz jen mluvim, ze se pripravuju na to nebo to a studuju a tak nez kdyz priznam, ze jsem udelal volani a nic jsem nevidel ani neslysel. je to z urciteho pohledu pochopitelne - knihy, traktaty, grimoary, tohle psali casto mimoradni lide, kteri za sebou meli spoustu prace a mnohdy meli sve dary i castecne vrozene. my normalni smrtelnici musime mnoho usilovat, abychom ziskali aspon neco z toho, co je popisovane v knihach. jenze bez toho, ze clovek dela svoji praxi nedokonale, nedojde nikdy k tomu, ze ji zacne delat dokonaleji. pokud se chci zabyvat magii, je nutno se znovu a znovu vystavovat situacim magickeho charakteru, kdy zkousim neco podle knih, ale zaroven u toho namaham svuj intelekt i cit a zkousim nacitit jaky z toho co se deje mam pocit, dojem. musim koukat jestli se mi neco nedeje s zivotem v jeho zdanlive "vnejsich" aspektech - prace, deti, rodina, vztahy.. nadosobne neni odriznuto od realneho zivota, obe slozky se prostupujou, jedna ovlivnuje druhou..

Adam
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Poděkoval(a): 312×
Obdrženo poděkování: 211×

Příspěvekod Adam » 03 pro 2019, 10:47

To je opravdu krásně vystiženo, díky Kuato! A.
Svolit k tomu, co jest.

Zpět na “Zajímavosti”