Tvorivá Spoločnosť a AllatRa

Zde můžete přispívat svými zajímavostmi ze světa a práce F. Bardona

Moderátoři: uživatel1, Arex

Uživatelský avatar
inkey
snažím se trochu psát
snažím se trochu psát
Příspěvky: 19
Registrován: 08 úno 2011, 21:25
pohlaví:

Tvorivá Spoločnosť a AllatRa

Příspěvekod inkey » 09 led 2022, 20:28

Ahojte, dopredu sa ospravedlňujem, že Vám píšem dlhý text, ale cítim za potrebné zdieľať s vami tieto informácie, pomôcť Vám, uvádzam aj moje osobné skúsenosti verím, že to niekomu pomôže na ceste k poznaniam, kto bude chcieť :) Ide o život večný a návod ako sa dozvedieť pravdu o živote :) Píšem o zdrojoch, cez ktoré môže každý dostať všetky odpovede aké do života potrebuje. Zdieľam informácie pre tých, ktorí si vážia svojho života a života iných ľudí. Neberte môj text v zlom, že by som tu chcel silou mocou niekoho poučovať mne AllatRa zachránila život a Vám ho môže tiež zachrániť, ak budete chcieť :)

V prílohe posielam text, presiahol som tu limit znakov.
Přílohy
Tvorivá Spoločnosť a AllatRa.odt
(36.27 KiB) Staženo 76 x

Uživatelský avatar
Flox
vášnivý přispivatel
vášnivý přispivatel
Příspěvky: 343
Registrován: 26 zář 2010, 14:02
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 44×
Obdrženo poděkování: 147×

Re: Tvorivá Spoločnosť a AllatRa

Příspěvekod Flox » 10 led 2022, 12:17

Tak jsem četl první dvě stránky a nedává mi to smysl. Je to tam páté přes deváté. Nevím jak moc jsi otevřený výměně názorů a argumentaci. Chci respektovat tvoji víru a nenutit ti tu svoji. Ale jestli chceš můžu ti napsat v čem se moje názory liší.
Lidé si myslí, že svobodný člověk dělá to, co dělat chce. Ale doopravdy svobodný člověk nemusí dělat to, co chce. Není otrokem žádostivosti svého ega být "lepší" než jiní :smich:

Uživatelský avatar
Tomáš
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 540
Registrován: 06 říj 2012, 11:08
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 90×
Obdrženo poděkování: 43×

Re: Tvorivá Spoločnosť a AllatRa

Příspěvekod Tomáš » 11 led 2022, 13:27

Ahoj Inkey,

píšeš hned na začátku, cituji:

Ak Vám vaše vedomie nebude chcieť prijať tieto objektívne informácie, ktoré tu píšem, čo sú iba pravda, potom máte problém so svojim prvotným a druhotným vedomím, cez myšlienky, ktoré sú riadené materializmom, systémom (satanom) dočasným svetom ilúzii v ktorom na zemi žijeme.


Tenhle narativ je tak odpuzující, že jsem dál ani nečetl a zůstanu u své současné víry.

Přeji Ti vše dobré. :-)
Hospodin je tvůj ochránce, Hospodin je ti stínem po pravici.


Zpět na “Zajímavosti”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů