Horoskop Františka Bardona

Zde můžete přispívat svými zajímavostmi ze světa a práce F. Bardona

Moderátoři: uživatel1, Arex

FTX

Re: Horoskop Františka Bardona

Příspěvekod FTX » 19 pro 2012, 01:36

Milda píše:Prominte.
Jen jsem to chtel od vas vysvetlit. ............

Nejdříve si přečti tohle: http://frabato.cz/viewtopic.php?f=34&t=391 A pokud jsi líný, tak promiň. Vypichovat ti to nebudu.

Jinak tohle myslím nikdo začínající prakticky neumí a tak je to stejné, jako kdyby to nešlo vůbec. Arion/Bardon byl mistr a tam to alespoň teoreticky možné je. A nebo je to celé podvrh, ale to na naší úrovni poznat nejde. Je potřeba být otevřený a neutrální k oběma variantám.

Uživatelský avatar
Tomáš
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 540
Registrován: 06 říj 2012, 11:08
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 90×
Obdrženo poděkování: 43×

Re: Horoskop Františka Bardona

Příspěvekod Tomáš » 19 pro 2012, 10:30

Milda píše:Prominte.
Jen jsem to chtel od vas vysvetlit.
Pokud vam to rezonuje, tak byste to meli take umet obhajit.
Me vymena ducha mezi tely nerezonuje a prosim o vysvetleni.
Vysvetlete mi vas svetonazor kde je toto mozne.
Pokud se nad vecmi nezamyslyte a berete je jako dogma, tak nemohu diskutovat ani se poucit.
Asi jsem trochu tusil ze inkvizice zasahne. :-)


V Akáše je přeci možné vše. Jako Velký Mistr by si to měl vědět. :) ;)
Hospodin je tvůj ochránce, Hospodin je ti stínem po pravici.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Horoskop Františka Bardona

Příspěvekod Milda » 19 pro 2012, 13:05

FTX píše:
Milda píše:Prominte.
Jen jsem to chtel od vas vysvetlit. ............

Nejdříve si přečti tohle: http://frabato.cz/viewtopic.php?f=34&t=391 A pokud jsi líný, tak promiň. Vypichovat ti to nebudu.

Jinak tohle myslím nikdo začínající prakticky neumí a tak je to stejné, jako kdyby to nešlo vůbec. Arion/Bardon byl mistr a tam to alespoň teoreticky možné je. A nebo je to celé podvrh, ale to na naší úrovni poznat nejde. Je potřeba být otevřený a neutrální k oběma variantám.

Ja uz o rusalce zde drive cetl.
Ted jsem to proletl.
Je to pohadka a ani nechapu proc vy ji berete za pravdu.
Ten vas nekriticky pohled se tyka nejen FB ale i Misteleho.

Stejne jsem nenasel systemove vysvetleni jak je to mozne aby z nekoho odesel ve 14letech duch a telo obsadil nekdo jiny.
To ze to nekdo napsal a dalsi to papouskuji neni preci vysvetleni.
To je jen opakovani dogmatu.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Horoskop Františka Bardona

Příspěvekod Milda » 19 pro 2012, 13:08

Tripař píše:
Milda píše:Prominte.
Jen jsem to chtel od vas vysvetlit.
Pokud vam to rezonuje, tak byste to meli take umet obhajit.
Me vymena ducha mezi tely nerezonuje a prosim o vysvetleni.
Vysvetlete mi vas svetonazor kde je toto mozne.
Pokud se nad vecmi nezamyslyte a berete je jako dogma, tak nemohu diskutovat ani se poucit.
Asi jsem trochu tusil ze inkvizice zasahne. :-)


V Akáše je přeci možné vše. Jako Velký Mistr by si to měl vědět. :) ;)


Nevim proc me titulujes Velky Mistr, ale vse opravdu.mozne neni.
To vim.

Tak mi to.prosim vysvetli....

FTX

Re: Horoskop Františka Bardona

Příspěvekod FTX » 19 pro 2012, 13:43

Milda píše:Ja uz o rusalce zde drive cetl.
Ted jsem to proletl.
Je to pohadka a ani nechapu proc vy ji berete za pravdu.
Ten vas nekriticky pohled se tyka nejen FB ale i Misteleho.

Stejne jsem nenasel systemove vysvetleni jak je to mozne aby z nekoho odesel ve 14letech duch a telo obsadil nekdo jiny.
To ze to nekdo napsal a dalsi to papouskuji neni preci vysvetleni.
To je jen opakovani dogmatu.

Velky Mistre Mildo. Prohlasil jsi o sobe, ze jsi nejlepsi a ze mas nejvetsi poznani.

Vetsina pohadek ma jisty symbolicky vyznam a je treba se naucit cist mezi radky. S vyjimkou tech dnesnich komercnich ujetych jako pokemon (chudaci deti). Kdyz to v tom nevidis, tak se neda nic delat.

Dost jasne jsem napsal, ze nevim jak to ve skutecnosti s Bardonem bylo. A beru to jen jak bezvyznamnou kuriozitku.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Horoskop Františka Bardona

Příspěvekod Milda » 19 pro 2012, 15:25

FTX:
Ja jsem nepochopil hned ze nevis jak to opravdu s FB bylo. Sorry.
Vzhledem k te diskuzi o jeho horoskopu jsem chtel vysvetleni.
Ale tam byli jini diskutujici.
Napadl me symbolicky vyznam teto udalosti, protoze doslovny mi nerezonoval.

Pohadky a jejich symbolismus znam.
V rusalce jich par bylo ale pekne splacanych dohromady.

Rusalka.voda.zena.laska.zensky pasivni princip.prozivani.zivot.
To spolu ladi. ♡

Nikdy o sobe nerikam, ze jsem nejlepsi!
Ale nikoho lepsiho neznam.
;-)♡:-)

StarWalker
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 63
Registrován: 24 led 2012, 23:50
pohlaví: Muž

Re: Horoskop Františka Bardona

Příspěvekod StarWalker » 19 pro 2012, 17:14

Milda píše:
FTX píše:
Milda píše:Prominte.
Jen jsem to chtel od vas vysvetlit. ............

Nejdříve si přečti tohle: http://frabato.cz/viewtopic.php?f=34&t=391 A pokud jsi líný, tak promiň. Vypichovat ti to nebudu.

Jinak tohle myslím nikdo začínající prakticky neumí a tak je to stejné, jako kdyby to nešlo vůbec. Arion/Bardon byl mistr a tam to alespoň teoreticky možné je. A nebo je to celé podvrh, ale to na naší úrovni poznat nejde. Je potřeba být otevřený a neutrální k oběma variantám.

Ja uz o rusalce zde drive cetl.
Ted jsem to proletl.
Je to pohadka a ani nechapu proc vy ji berete za pravdu.
Ten vas nekriticky pohled se tyka nejen FB ale i Misteleho.

Stejne jsem nenasel systemove vysvetleni jak je to mozne aby z nekoho odesel ve 14letech duch a telo obsadil nekdo jiny.
To ze to nekdo napsal a dalsi to papouskuji neni preci vysvetleni.
To je jen opakovani dogmatu.

Tady vyjímečně souhlasím. Misteleho vnímám jako druhého Andersena. Fanouškům, fantasy a romantikům se to klidně může číst dobře, ale jinak je to, promiňtě mi za ten výraz, spíše sajrajt poplatný stavu autora. O něco výše, než "Plejáďani" a spol. Stejně tak tu místy kroutím hlavou nad občasným nadšením z jistého našeho mystika-bludhisty KM, ale to je vedlejší. Berme to klidně tak, že jsem na obojí nedozrál...

S Bardonovou transmigrací máš problém, protože máš(čert ví odkud) zažité nějaké kvaziučení o uspořádání veškerenstva. Tím hůř se cokoliv osvětluje, protože pak jaksi není na čem stavět. Ber to tak, že pro zasvěcence určitého stupně a zralosti je zbytečné prodělávat první dvě sedmiletí hmotného života po porodu. Má to mj. souvislost s rozvojem éterického a astrálního těla, bez jejichž plné funkčnosti by tu dotyčný byl spíš na čumendu. Tělo je převzato i se "zárodečnými atomy" těla astrálního a éterického. Ty slouží samy o sobě jako jakási databanka zkušeností a pomocí nich probíhá skutečná alchymie bytí. Po splnění úkolu jsou tyto atomy navráceny i se zkušenostmi původnímu majiteli. Skrze převzatá těla působí na zasvěcence osudové síly původního majitele, ale protože si přinesl svou mysl a vše nad ní, je schopen tím projít "bez ztráty věnečku" a ještě si dělat to svoje. Konkrétně v případě Ariona(Christian Rosenkreuz zní mnohem lépe) šlo o to přinést nauku věřejnosti a demonstrovat s nižšími vehikuly původního Bardona, že to jde, když se chce. Vytvořil tak zápis v "paměti přírody", na který se mohou všichni následovatelé ladit.
V jeho misi vidím jednu skrytou kulišárnu. Díky transmigraci by se, teoreticky vzato, jeho následovatelé dali rozdělit na:

ty, které jeho učení přitáhlo skrze resonanci s vehikuly původního Bardona

a na

ty, kteří nejsou tak zakleslí v astrálu a reagují od Mysli výš. (Něco mezi oběma "třídami" je taky možné)

Pak tady máme namyšlené frajírky ala Martin Faulks, fantaskní Mistele honící se za prsalkami a kundinami a také ty, o kterých nic nevíme, protože se věnují gru učení. Nediskutují, cvičí a nauku žijí.
"Všude tam, kde se nadsmyslové bádání nachází v nějakém vztahu k lidskému egoismu, vyrůstají také nebezpečné stránky tohoto bádání."

FTX

Re: Horoskop Františka Bardona

Příspěvekod FTX » 19 pro 2012, 18:52

Milda píše:FTX: Ja jsem nepochopil hned ze nevis jak to opravdu s FB bylo. Sorry.
Vzhledem k te diskuzi o jeho horoskopu jsem chtel vysvetleni.
Ten příběh o Bardonovi znám dobře z dostupných pramenů. Je tam spousta zajímavých věcí a nepřímých důkazů. Třeba že se najednou Bardonovi zvýšila inteligence až tak, že to učitelce bylo podezřelé. Že jeho otec byl jasnovidý a změnu poznal. A jiné.

Ale bohužel bezprostřední důkaz v ruce nemám a nemá smysl mlátit prázdnou slámu přením se o jeho pravdivost či nepravdivost.

Uživatelský avatar
Tomáš
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 540
Registrován: 06 říj 2012, 11:08
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 90×
Obdrženo poděkování: 43×

Re: Horoskop Františka Bardona

Příspěvekod Tomáš » 19 pro 2012, 22:13

Milda píše:
Tripař píše:
Milda píše:Prominte.
Jen jsem to chtel od vas vysvetlit.
Pokud vam to rezonuje, tak byste to meli take umet obhajit.
Me vymena ducha mezi tely nerezonuje a prosim o vysvetleni.
Vysvetlete mi vas svetonazor kde je toto mozne.
Pokud se nad vecmi nezamyslyte a berete je jako dogma, tak nemohu diskutovat ani se poucit.
Asi jsem trochu tusil ze inkvizice zasahne. :-)


V Akáše je přeci možné vše. Jako Velký Mistr by si to měl vědět. :) ;)


Nevim proc me titulujes Velky Mistr, ale vse opravdu.mozne neni.
To vim.

Tak mi to.prosim vysvetli....


Moje ego by tě nejraději přetrhlo. :lol: Velký Mistr přeci jsi. Sám si tvrdil, že jsi dokonalý. --> viewtopic.php?f=20&t=607&hilit=alchymie
Milda píše:Pripadam si nejrovnejsi, nejcistsi a nejvyspelejsi a jsem schopen vlastnit nejvetsi tajemstvi.
Jo a take jsem nejskromnejsi ;-)
Hospodin je tvůj ochránce, Hospodin je ti stínem po pravici.

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Horoskop Františka Bardona

Příspěvekod Milda » 19 pro 2012, 22:29

StarWalker píše:
Milda píše:
FTX píše:Nejdříve si přečti tohle: http://frabato.cz/viewtopic.php?f=34&t=391 A pokud jsi líný, tak promiň. Vypichovat ti to nebudu.

Jinak tohle myslím nikdo začínající prakticky neumí a tak je to stejné, jako kdyby to nešlo vůbec. Arion/Bardon byl mistr a tam to alespoň teoreticky možné je. A nebo je to celé podvrh, ale to na naší úrovni poznat nejde. Je potřeba být otevřený a neutrální k oběma variantám.

Ja uz o rusalce zde drive cetl.
Ted jsem to proletl.
Je to pohadka a ani nechapu proc vy ji berete za pravdu.
Ten vas nekriticky pohled se tyka nejen FB ale i Misteleho.

Stejne jsem nenasel systemove vysvetleni jak je to mozne aby z nekoho odesel ve 14letech duch a telo obsadil nekdo jiny.
To ze to nekdo napsal a dalsi to papouskuji neni preci vysvetleni.
To je jen opakovani dogmatu.

Tady vyjímečně souhlasím. Misteleho vnímám jako druhého Andersena. Fanouškům, fantasy a romantikům se to klidně může číst dobře, ale jinak je to, promiňtě mi za ten výraz, spíše sajrajt poplatný stavu autora. O něco výše, než "Plejáďani" a spol. Stejně tak tu místy kroutím hlavou nad občasným nadšením z jistého našeho mystika-bludhisty KM, ale to je vedlejší. Berme to klidně tak, že jsem na obojí nedozrál...

S Bardonovou transmigrací máš problém, protože máš(čert ví odkud) zažité nějaké kvaziučení o uspořádání veškerenstva. Tím hůř se cokoliv osvětluje, protože pak jaksi není na čem stavět. Ber to tak, že pro zasvěcence určitého stupně a zralosti je zbytečné prodělávat první dvě sedmiletí hmotného života po porodu. Má to mj. souvislost s rozvojem éterického a astrálního těla, bez jejichž plné funkčnosti by tu dotyčný byl spíš na čumendu. Tělo je převzato i se "zárodečnými atomy" těla astrálního a éterického. Ty slouží samy o sobě jako jakási databanka zkušeností a pomocí nich probíhá skutečná alchymie bytí. Po splnění úkolu jsou tyto atomy navráceny i se zkušenostmi původnímu majiteli. Skrze převzatá těla působí na zasvěcence osudové síly původního majitele, ale protože si přinesl svou mysl a vše nad ní, je schopen tím projít "bez ztráty věnečku" a ještě si dělat to svoje. Konkrétně v případě Ariona(Christian Rosenkreuz zní mnohem lépe) šlo o to přinést nauku věřejnosti a demonstrovat s nižšími vehikuly původního Bardona, že to jde, když se chce. Vytvořil tak zápis v "paměti přírody", na který se mohou všichni následovatelé ladit.
V jeho misi vidím jednu skrytou kulišárnu. Díky transmigraci by se, teoreticky vzato, jeho následovatelé dali rozdělit na:

ty, které jeho učení přitáhlo skrze resonanci s vehikuly původního Bardona

a na

ty, kteří nejsou tak zakleslí v astrálu a reagují od Mysli výš. (Něco mezi oběma "třídami" je taky možné)

Pak tady máme namyšlené frajírky ala Martin Faulks, fantaskní Mistele honící se za prsalkami a kundinami a také ty, o kterých nic nevíme, protože se věnují gru učení. Nediskutují, cvičí a nauku žijí.


Z jakych zdroju jsi o te transmigraci cerpal prosim.
Jmenuj nebo prosim posli odkazy.
Me to nerezonuje vubec ale prectu si to rad.
Dik

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: Horoskop Františka Bardona

Příspěvekod marvin » 20 pro 2012, 13:41

StarWalker píše:Pak tady máme namyšlené frajírky ala Martin Faulks, fantaskní Mistele honící se za prsalkami a kundinami a také ty, o kterých nic nevíme, protože se věnují gru učení. Nediskutují, cvičí a nauku žijí.[/blok]


O Faulksovi by to mohlo souhlasit..ale s tim Mistelem bych se asi krotil. At uz je jeho prace sebezvlastnejsi, nahaty zensky tam jsou, ale asi bych mu urcity respekt a uctu prokazoval..
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

StarWalker
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 63
Registrován: 24 led 2012, 23:50
pohlaví: Muž

Re: Horoskop Františka Bardona

Příspěvekod StarWalker » 20 pro 2012, 17:03

Milda píše:Z jakych zdroju jsi o te transmigraci cerpal prosim.
Jmenuj nebo prosim posli odkazy.
Me to nerezonuje vubec ale prectu si to rad.
Dik

Prostuduj si tohle.
"Všude tam, kde se nadsmyslové bádání nachází v nějakém vztahu k lidskému egoismu, vyrůstají také nebezpečné stránky tohoto bádání."

StarWalker
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 63
Registrován: 24 led 2012, 23:50
pohlaví: Muž

Re: Horoskop Františka Bardona

Příspěvekod StarWalker » 20 pro 2012, 17:29

marvin píše:O Faulksovi by to mohlo souhlasit..ale s tim Mistelem bych se asi krotil. At uz je jeho prace sebezvlastnejsi, nahaty zensky tam jsou, ale asi bych mu urcity respekt a uctu prokazoval..

To nejde. Nezamlouvá se mi ani jako fantasy autor.
"Všude tam, kde se nadsmyslové bádání nachází v nějakém vztahu k lidskému egoismu, vyrůstají také nebezpečné stránky tohoto bádání."

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Horoskop Františka Bardona

Příspěvekod Milda » 20 pro 2012, 18:16

StarWalker píše:
Milda píše:Z jakych zdroju jsi o te transmigraci cerpal prosim.
Jmenuj nebo prosim posli odkazy.
Me to nerezonuje vubec ale prectu si to rad.
Dik

Prostuduj si tohle.


Muzes mi prosim poslat scan prislusne pasaze?
Diky. :-)

FTX

Odsudek

Příspěvekod FTX » 21 pro 2012, 14:52

marvin píše:
StarWalker píše:Pak tady máme namyšlené frajírky ala Martin Faulks, fantaskní Mistele honící se za prsalkami a kundinami a také ty, o kterých nic nevíme, protože se věnují gru učení. Nediskutují, cvičí a nauku žijí.[/blok]

O Faulksovi by to mohlo souhlasit..ale s tim Mistelem bych se asi krotil. At uz je jeho prace sebezvlastnejsi, nahaty zensky tam jsou, ale asi bych mu urcity respekt a uctu prokazoval..


Často je citován výrok z Bible: "Nesuďte aby jste nebyli souzeni."

K.Minařík alespoň něčeho dosáhl a v jeho podmínkách nedostatku jakékoliv literatury za komunismu to možná byl úspěch větší než u druhých lidí. Minimálně se snažil

V.Mistelle napsal za 20 let spoustu textu a dává ho volně k dispozici. Pokud umíš něco lepšího, tak se můžeš předvést. Umění fotografovat nahé ženské tělo aniž by sklouznul k nízkému burcování sexuálních pudů se také musí ocenít. Mimochodem akty fotografoval i náš přední fotograf Saudek.

Spousta lidí pošilhává po Therionovi, ale ten byl bisexuál a dělal mnohem horší věci než Mistelle. Třeba si dal do novin inzerát, že hledá trpaslice a zohyzděné ženy na soulož. Přesto ani tohoto člověka není radno odsuzovat.

Odsudek způsobuje jistým pomalým způsobem rozklad lidské psychiky a v rámci duševní hygieny je třeba si na něj dát pozor. K tomu se váže i jeden Biblický výrok: "Udržujte krb svých myšlenek čistý."

A mimochodem Minařík psal, že myšlenky jsou věci.

A i kdyby ten příběh o vstupu ducha Ariona do Bardona byla naprosto smyšlená povídačka, tak Bardon byl hrdina. A to protože byl dvakrát vězněn v koncentráku, jednou nacistickém a podruhé komunistickém. V tom nacistickém mu rozřezávali břicho bez anestézie. Přitom pracoval jako lidový léčitel a léčil i nemoci, které jsou dnes neléčitelné jako je třeba rakovina. A dokonce dělal veřejné přednášky, kde vysvětloval okultní zákony. Kdyby se mohlo tohle fórum stydět za to, co o něm někteří píší, tak by celé zčervenalo.


Zpět na “Zajímavosti”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti