Pozvánka na přednášku "Magické charaktery sfér – Bardon, Kabelák, Lasenic, Quintscher"

Na tomto místě dávejte a pište podklady pro setkání a společnou práci

Moderátoři: Cagliostro, Anubis, Tomáš, Saila

Uživatelský avatar
Arex
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1358
Registrován: 18 zář 2010, 13:33
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 177×
Obdrženo poděkování: 1110×

Re: Pozvánka na přednášku "Magické charaktery sfér – Bardon, Kabelák, Lasenic, Quintscher"

Příspěvekod Arex » 06 čer 2019, 10:57

Petr: Prostě mi pak řekni soukromě po přednášce. Odvahu nebudeš ani potřebovat, tak strašný zase nejsem. :-) Jen se neboj davu. O tom to je.
„Srdce, buď statečné a spěj vpřed!“, tak volají všichni, kdož jsou sklíčeni smrtelností. Tak zní heslo zasvěcenců zanícených touhou po Absolutnu a stoupajících po žebříku Poznání. Ale až v soutěsce mezi obočím rozzáří se Světlo jako plamen blesku!

Bradrtony
snažím se trochu psát
snažím se trochu psát
Příspěvky: 15
Registrován: 26 zář 2018, 21:27
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 17×
Obdrženo poděkování:

Re: Pozvánka na přednášku "Magické charaktery sfér – Bardon, Kabelák, Lasenic, Quintscher"

Příspěvekod Bradrtony » 07 čer 2019, 11:22

Arex: pls předpokládaná délka přednášky? Díky.

Uživatelský avatar
Arex
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1358
Registrován: 18 zář 2010, 13:33
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 177×
Obdrženo poděkování: 1110×

Re: Pozvánka na přednášku "Magické charaktery sfér – Bardon, Kabelák, Lasenic, Quintscher"

Příspěvekod Arex » 07 čer 2019, 16:40

Bradrtony: 40-60 minut. Doufám. Ale nebudu přednášet sám a ostatní budou mít také zajímavé příspěvky.
„Srdce, buď statečné a spěj vpřed!“, tak volají všichni, kdož jsou sklíčeni smrtelností. Tak zní heslo zasvěcenců zanícených touhou po Absolutnu a stoupajících po žebříku Poznání. Ale až v soutěsce mezi obočím rozzáří se Světlo jako plamen blesku!

Uživatelský avatar
mek onder
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 412
Registrován: 17 říj 2010, 22:52
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 255×
Obdrženo poděkování: 350×

Re: Pozvánka na přednášku "Magické charaktery sfér – Bardon, Kabelák, Lasenic, Quintscher"

Příspěvekod mek onder » 09 čer 2019, 01:28

Moc držím palce. Mc
..všechny věci tady jsou skutečně jenom dočasné - pouze Duch je dokonalou podstatou. Nikde mimo tebe samotného není pro tebe cíle. Jediný smysl a cíl vlastního života je v rozpoznání vlastního životního úkolu, tj. ve vědomí vlastního živého poměru k Bohu.

Uživatelský avatar
Arex
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1358
Registrován: 18 zář 2010, 13:33
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 177×
Obdrženo poděkování: 1110×

Re: Pozvánka na přednášku "Magické charaktery sfér – Bardon, Kabelák, Lasenic, Quintscher"

Příspěvekod Arex » 09 čer 2019, 22:12

DC5ED126-2889-4A30-BE66-FD33166C7BBA.jpeg

Pečeť chránící před nebezpečím, neštěstím a přede vším zlem. (Vlastnoruční kresba Františka Bardona, 1951.)

Přátelé, děkuji Vám za dnešní hojnou účast na přednášce a za další podporu. Doufám, že se nám podařilo pro dílo Františka Bardona společně něco udělat.
„Srdce, buď statečné a spěj vpřed!“, tak volají všichni, kdož jsou sklíčeni smrtelností. Tak zní heslo zasvěcenců zanícených touhou po Absolutnu a stoupajících po žebříku Poznání. Ale až v soutěsce mezi obočím rozzáří se Světlo jako plamen blesku!


Zpět na “Veřejná Komunita”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti