Může snaha o ovládnutí špatných vlastností blokovat čakry?

Moderátor: zebyja

Uživatelský avatar
Anubis
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 680
Registrován: 19 zář 2009, 18:06
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 59×

Re: Může snaha o ovládnutí špatných vlastností blokovat čakr

Příspěvekod Anubis » 16 úno 2022, 22:03

Cor Leonis píše:Môžeš mi prezradiť, ako si to ničil ohňom?

Zdravím,

introspekce ve spojení s imaginací lidských bytostí u mě zapříčinila automatickou personifikaci vlastností. To ničení probíhalo víceméně vědomě při spánku. Myslím, že to bylo zapříčiněno poměrně intenzivní prací v denním vědomí. Nic jsem neprogramoval ani nevytvářel žádné pečetě.

Nevím, jak probíhal tvůj výcvik, ale pokud ty tendence přišly s magickou praxí, tak bych se na ni alespoň prozatím vykašlal. Ony na Cestě existují minimálně dvě aktivní a dvě pasivní fáze. To, že přichází ta pasivní „mystická“ fáze poznáš tím, že stojíš před něčím, co není ve tvých silách a potřebuješ pomoc zhůry nebo zvenčí. Přijmutí té pomoci je důležité, jinak roste egoismus a záliba v temných vzorech.

Pokud jsi opravdu takový ohnivec, tak ti může trvat i několik let než se přejíš různých pomocí na úrovni „obyčejného“ žití a až tě dojme lidská dobrota, tak dostaneš i pomoc duchovní...

Uživatelský avatar
Cor Leonis
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 206
Registrován: 12 bře 2018, 22:10
pohlaví: Muž
Národnost: SK
Poděkoval(a): 357×
Obdrženo poděkování: 79×

Re: Může snaha o ovládnutí špatných vlastností blokovat čakr

Příspěvekod Cor Leonis » 17 úno 2022, 06:29

Ďakujem, Anubis.

Pomoc duchovná už prišla. Je to obrovská milosť od Boha. Šanca. No v podobe tak mocných síl, tak vysokých energií, že výsledok (okrem harmonizácie), boli úzkosti, silné úzkosti a panické ataky. Vyťahovalo to totiž záťaže...
Hold, duchovná cesta nie je mať na ružiach ustlané. To príde až potom. Predtým sú slzy, seba-konfrontácia, opustenosť, samota, beznádej, frustrácia... všetko možné.

Fáza cesty, je povedal by som aj aktívna, aj pasívna zároveň.
Aktívne pokračovať krok po kroku ďalej a vedieť aj pasívne prijímať vedenie.
Vedenie, pred ktorým sa ego trasie ako osika. :-)

Už sme offtopic, takže...je to super, že existuje toto fórum. Vďaka zaňho. Určite bolo, je a bude veľkým prínosom. Tak, ako Bardonova Brána, v ktorej píše, že keby to čo i len jedinému človeku pomohlo k dokonalosti, dielo splnilo svoje poslanie.

A to je práve to krásne na ceste Svetla...


Zpět na “Astrální úroveň - 1. stupeň”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host