Neroztříděné (zatím)

Moderátor: zebyja

Emily
snažím se trochu psát
snažím se trochu psát
Příspěvky: 12
Registrován: 14 čer 2010, 09:30
pohlaví:

Re: Fyzická úroveň

Příspěvekod Emily » 20 črc 2010, 13:18

Ano stetiny zo zaciatku pustaju, ale nejaku dobu sa mi uz zda, ze padat prestali ;)

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2866
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 554×
Obdrženo poděkování: 715×
Kontaktovat uživatele:

Re: Fyzická úroveň

Příspěvekod marvin » 20 črc 2010, 15:05

jo tak to taky doufam...jinak jaky z toho mate pocity?je to opravdu takovy hodne zvlastni..mam pocit ze jsem po tom hodne nabity energii..ale to bude tim ze se rozproudi krev po tele:-)
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Emily
snažím se trochu psát
snažím se trochu psát
Příspěvky: 12
Registrován: 14 čer 2010, 09:30
pohlaví:

Re: Fyzická úroveň

Příspěvekod Emily » 20 črc 2010, 16:02

No pocity.... Nebaví ma to kartáčovanie, kým zčervenám tak to trvá 10 minút! Potom sprcha...
Poriadne studená, nešetrím sa :lol: No a keď som von zo sprchy tak som na seba strašne ale strašne pyšná, že som to zase dokázala. Lebo práve toto je pre mňa to najťažšie. Ja taký uzimenec čo neznášal keď ho niekto len ofŕkal studenou vodou sa teraz dobrovoľne nasáčkujem deň čo deň do sprchy a pustím na seba ľadovú vodu! Keby mi to niekto hovoril, tak neuverím ;) Proste mi to dodáva sebavedomie, vždy si hovorím. Čo by si nezvládla to či to, však sa každé ráno otužuješ brutálne studenou vodou, keď zvládneš to tak hocičo iné tiež :lol:
Proste ma to naštartuje do dňa :!:

Razik
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 51
Registrován: 25 led 2010, 20:08
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Fyzická úroveň

Příspěvekod Razik » 03 srp 2010, 11:14

S tím souhlasím, i když cvičení pokulhává, tak toto dodržuji pořád, bezpodmínečně každy den. Už jen to že se pak člověk jen tak nenachladí je dobrý přínos ;)

Uživatelský avatar
Flox
vášnivý přispivatel
vášnivý přispivatel
Příspěvky: 350
Registrován: 26 zář 2010, 14:02
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 44×
Obdrženo poděkování: 148×

Re: Fyzická úroveň

Příspěvekod Flox » 26 zář 2010, 14:26

Zdravim všechny...
S tou sprchou jsem to dělal tak, že vždy když jsem sprchoval normálně, tak nakonec jsem si pustil ledovou vodu a když jsem někdy zapomněl tak jsem vlezl znovu do sprchy abych to napravil :-D Po nějaký době mě to přestalo studit a pak jsem se i začal těšit.
Ráno to řeším tak, že ráno vstanu a dám si rozcvičku, kterou sestavil Dan Millman (trenér gymnastiky v USA a autor Pokojného Bojovníka) podle mě je to moc fajn rozcvička. Rozhýbe celý tělo a dodá mu energii, a dá se stihnout za 5minut a měla by vydat za hodinu gymnastickýho tréningu. Už jsem si na ni vytvořil návyk a dávám si jí každý den a pokud zapomenu, tak to poznám protože se cítim rozlámaně a nemám tolik energie.
Studenou sprchu si ráno dávám asi 3× týdně a už mě vůbec nestudí, ale asi to zvýším na každý den.
Lidé si myslí, že svobodný člověk dělá to, co dělat chce. Ale doopravdy svobodný člověk nemusí dělat to, co chce. Není otrokem žádostivosti svého ega být "lepší" než jiní :smich:

Razik
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 51
Registrován: 25 led 2010, 20:08
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Fyzická úroveň

Příspěvekod Razik » 22 lis 2010, 18:02

Flox píše:Ráno to řeším tak, že ráno vstanu a dám si rozcvičku, kterou sestavil Dan Millman (trenér gymnastiky v USA a autor Pokojného Bojovníka) podle mě je to moc fajn rozcvička....


Nevíš kde by se dalo najít video nebo aspoň obrázky k té rozcvičce? Našel jsem jenom popis textem a něják mi to nestačí:) Millmanovy knížky se mi líbí, myslím, že mohou pomoct lidem najít motivaci i ke cvičení brány, i když to spolu na první pohled nesouvisí.

Razik
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 51
Registrován: 25 led 2010, 20:08
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Fyzická úroveň

Příspěvekod Razik » 27 lis 2010, 15:55

Tak už jsem to našel, zrovna čtu knížku "Škola pokojného bojovníka" a tam je to vysvětleno i s obrázky ;)

Uživatelský avatar
Kvazar
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 107
Registrován: 08 pro 2010, 09:44
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 29×
Obdrženo poděkování:

Re: Fyzická úroveň

Příspěvekod Kvazar » 09 pro 2010, 19:31

Čau FB taky píše o rozumné životosprávě. že by jsme měli jíst potravu pestrou kde jsou obsaženy všechny živly........ Nevíte někdo nebo nemáte někdo nějakou tabulku jaké živly co zastupují. v příspěvkách jsem četl at beru na zřetel barvu a tvary... tak např: červenou bych instinktivně připsal ohni: třeba chilli papričky ,v těch určitě bude ohnivý živel, ale co třeba obyčejná červená paprika??? vzhledem k tomu že obsahuje hodně velký podíl vody ,tak bych jí spíše přiřadil k vodnímu živlu....... takovýchto neshod je opravdu hodně tak PROSÍM JESTLI V TOM MÁTE NĚKDO PRAXI TAK MI POMOZTE. předem dík
Paradox, humor, změna

Uživatelský avatar
deseo
mé první příspěvky:)
mé první příspěvky:)
Příspěvky: 6
Registrován: 30 pro 2010, 20:21
pohlaví: Muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Fyzická úroveň

Příspěvekod deseo » 01 led 2011, 15:11

Čágo.)
Objevila jsem tyto stránky nedávno a úplnou náhodou. Mám spoustu nezformovaných otázek a zatím jeden konkrétní dotaz. Možná tu o tom už byla řeč, ale doteď jsem nestihla přečíst všechno, tak se omlouvám za případné opakování. Jakou teplotu má mít voda k oční koupeli? Dřív jsem si napouštěla vlažnou a i když mě pálily oči, nebylo to tak hrozné, jako teď, když si dávám ledovou. Díky za odpověd:)

Uživatelský avatar
mek onder
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 412
Registrován: 17 říj 2010, 22:52
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 255×
Obdrženo poděkování: 350×

Re: Fyzická úroveň

Příspěvekod mek onder » 04 led 2011, 02:41

Asi bych to nepřeháněl s tou ledovou :) má to pomáhat,já dělal a dělám vlažnou a funguje to dobře.
Ať se daří. ;)
..všechny věci tady jsou skutečně jenom dočasné - pouze Duch je dokonalou podstatou. Nikde mimo tebe samotného není pro tebe cíle. Jediný smysl a cíl vlastního života je v rozpoznání vlastního životního úkolu, tj. ve vědomí vlastního živého poměru k Bohu.

Emily
snažím se trochu psát
snažím se trochu psát
Příspěvky: 12
Registrován: 14 čer 2010, 09:30
pohlaví:

Re: Fyzická úroveň

Příspěvekod Emily » 04 led 2011, 13:27

Bardon pise ze voda ma byt najlepsie 1 den odstata. Cize jeden den nabrat a druhy pouzit.

Uživatelský avatar
deseo
mé první příspěvky:)
mé první příspěvky:)
Příspěvky: 6
Registrován: 30 pro 2010, 20:21
pohlaví: Muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Fyzická úroveň

Příspěvekod deseo » 06 led 2011, 17:29

Skvělé, díky:) to se mi ulevilo, v té ledové se vždycky začnu dusit.)) Bardon píše, že by po pár týdnech této očisty měly přestat pálit oči, ale já to dělám už přes půl roku a pálí mě pořád stejně (a to jsem dřív nepoužívala ledovou). Stalo se to někomu taky, nebo to jen dělám špatně?

Uživatelský avatar
Kvazar
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 107
Registrován: 08 pro 2010, 09:44
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 29×
Obdrženo poděkování:

Re: Fyzická úroveň

Příspěvekod Kvazar » 09 led 2011, 19:44

Zdravim
Ono je to uplně jedno jakou teplotu vody použiješ:
teplou-pro impregnaci
studenou-vzhledem ku své stahovačnosti pro magnetizaci
Mistr FB doporučuje použít vždy buď jednu nebo druhou možnost
Paradox, humor, změna

Uživatelský avatar
Pete
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 422
Registrován: 01 lis 2010, 02:17
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 31×
Kontaktovat uživatele:

Re: Fyzická úroveň

Příspěvekod Pete » 22 úno 2011, 18:23

Kvazar píše:Čau FB taky píše o rozumné životosprávě. že by jsme měli jíst potravu pestrou kde jsou obsaženy všechny živly........ Nevíte někdo nebo nemáte někdo nějakou tabulku jaké živly co zastupují. v příspěvkách jsem četl at beru na zřetel barvu a tvary... tak např: červenou bych instinktivně připsal ohni: třeba chilli papričky ,v těch určitě bude ohnivý živel, ale co třeba obyčejná červená paprika??? vzhledem k tomu že obsahuje hodně velký podíl vody ,tak bych jí spíše přiřadil k vodnímu živlu....... takovýchto neshod je opravdu hodně tak PROSÍM JESTLI V TOM MÁTE NĚKDO PRAXI TAK MI POMOZTE. předem dík

Ted me napadlo jednoduche razeni podle chuti

[img]
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... e_buds.svg[/img]

Místa vyšší koncentrace určitých typů receptorů: 1-hořká (paliva) , 2-kyselá, 3-slaná, 4-sladká

horke nebo palive budou asi ohen, tudiz nektere druhy paprik, pepr, cibule, cesnek

slana by mohla byt zeme (sul je vlastne hornina) sul v sobe obsahuje maso

sladka maji byt asi voda (z ceho vychazim ? vetsina ovoci je sladka, a obsahuji velke mnozstvi vody, navic sladka chut je "neagresivni" narozdil od prilis slaneho nebo prilis paliveho jidla, to same u kyseleho, radsi by jste pili ocet nebo cukrovou vodu ?)

na kyselou chut vychazi vzduch, coz dava taky smysl protoze muzou byt kysele deste ktere jsou zapricinene znecistenim vzduchu ktery je vlhky a srazi se v dest a pak jako kysely dest pada na pudu

myslim, ze urcite spojitost s 4mi druhy chutovych poharku bude a nebude to vec ciste nahodna, akorat nevim zda jsem zaradil jednotlive chute spravne, ale asi ano, pak muzes mit vyvazene jakekoliv jidlo, nezamerovat se jen na par druhu zeleniny..

EDIT: jeste jsem si vsiml ze 1 a 4 (tudiz horka a sladka) lezi proti sobe, takze by proti sobe mel lezet ohen a voda a ostatni jsou mezi tim, takze by muj odhad mel byt spravny

MAGYRO
trochu se tu rozkoukávám
trochu se tu rozkoukávám
Příspěvky: 3
Registrován: 25 úno 2011, 22:57
pohlaví:

Re: Fyzická úroveň

Příspěvekod MAGYRO » 26 úno 2011, 00:35

Zdravim all...Chcel by som aj Ja nieco pridat ku tejto teme,a hlavne to ze kefovanie aj lieci.Dva roky som mal problem s lavou nohou...bolesti a trpnutie 24 hodin denne.Ked som vecer isiel spat tak som musel hladat polohu v ktorej som tieto pocity nemal,a ked sa to nepodarilo tak som nespal aj celu noc.Lekar mi dal nejake lieky ktore fungovali asi tak mesiac ale potom sa to vratilo znovu.Tak som sa s tym ucil zit az som si zvikol.No ked som zacal s vycvikom asi po mesiaci som si vsimol ze ma prestala boliet a trpnut noha.Neviete si predstavit co to pre mna znamenalo,,Konecne po dvoch rokoch som sa vyspal..A nepomohlo to len mne.S mojim psom chodim na prechadzky a stretaval som sa tam s jednou pani ktora ma tiez psa.Raz som si vsimol ze je aka si zhrbena tak som sa opytal co sa deje.Povedala za stale sa jej opakuje jeden problem s chrbticou a ze lekar jej nasadi lieky ktore zaucinkuju asi za dva mesiace po stalom uzivani.Tak som urobil jeden pokus a a poradil jej vyskusat....kefovat cele telo kazde rano.Ta pani mi po tyzdni s radostou povedala ze bolest je prec,velmi mi dakovala a vravela ze uz to bude robit stale..Potesilo ma to aj ked to nebola moja zasluha ale jej samej.Ide o to ze to ma nieco do seba ,tak ze moja skusenost je jednoznacna.Mozno ze je to dobre aj na celulitidu...kto vie


Zpět na “Fyzická úroveň - 1. stupeň”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host