Neroztříděné (zatím)

Moderátor: zebyja

Uživatelský avatar
Tomáš
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 540
Registrován: 06 říj 2012, 11:08
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 90×
Obdrženo poděkování: 43×

Re: Neroztříděné (zatím)

Příspěvekod Tomáš » 01 led 2016, 21:44

Ahoj.

1. To záleží na tom co chceš. Můžeš to dělat vždy třeba na snídani nebo to také nemusíš dělat vůbec. Nejlepší to je dělat vždycky. Kvalitu impregnace zajistíš tak, že to budeš dělat opravdově, tedy vědomě s vůlí, vírou a uvědoměním. Elán a nadšení je super, ale časem to může opadnout, takže je dobré na tom neulpívat. :-)

2. To slovo např. "Jdou mi akustická cvičení" podle mého slouží jen k tomu, aby ses naladil na vibraci té idei, kterou chceš do jídla impregnovat. Tedy, pracuješ s akašickým principem. To s tím širokým záběrem nevnímám jako problém. Respektive si neumím představit, co chceš konkretizovat. Slovy to asi jde, ale idea je jasná. :-)

Ať se daří. :-)
Hospodin je tvůj ochránce, Hospodin je ti stínem po pravici.

Uživatelský avatar
Helena
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 904
Registrován: 18 črc 2013, 14:10
pohlaví: Žena
Poděkoval(a): 257×
Obdrženo poděkování: 56×

Re: Neroztříděné (zatím)

Příspěvekod Helena » 02 led 2016, 13:45

Mozna bych doporucila prehodnotit stravovaci navyky. Jist sedmkrat denne vazne neni zdrave.
Tiše sedím, nic nedělám, jaro přichází a tráva sama roste.

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: Neroztříděné (zatím)

Příspěvekod marvin » 03 led 2016, 11:33

ahoj Hollowe,
kolikrát budeš nabíjet tak rychle se bude realizovat tvé přání. Je to v přímé úměře. Čím častěji si zvykneš dělat impregnace/modlitby před jídlem, tím dřív se bude přání mít tendenci realizovat. Je to v podstatě na tobě. Ideální je samozřejmě, aby jsi nabil každé sousto a hlt vody, ale to se daří málokdy. Když budeš úspěšný na 90% - i to bude super.

Jde o to si na to zvyknout. Kdykoliv je volná chvilka, máš prostor, jsi sám a nerušen, tak jednoduše není důvod potraviny nenabít. Když snídáš sám nebo večeříš někde v ústraní, tak to jsou jasná místa, kde impregnaci nevynecháš. Pokud jsi s více lidmi a citíš, že by jsi narušil soudržnost skupiny, tak to můžeš udělat jenom v krátkosti - spíš ve vědomé konzumaci toho jídla. Nemusíš nad jídlem 10minut máchat rukama a provolávat Boha : )

Na tomto je pěkné, že si určuješ rychlost svého "magického" výcviku sám. Sám si určuješ, jak rychle půjdeš kupředu. Čím víc si dostaneš tyto zvyky (stejně jako kartáčování, sprchy, fyz.cvičení) pod kůži a budeš je považovat za samozřejmé - tím rychleji se zlepší tvůj život a budeš mít více prostoru pro svůj vývin a pokrok. To je na tom to pěkné. Když to nejde a nemůžeš, tak to prostě neuděláš a budeš třeba chvíli stagnovat.. jenom proto, aby si se opět za nějaký čas odrazil ode dna a pokračoval dál. Je to jenom hra, neber to jako dogma. Když budeš impregnovat 25% potravin (včetně nápojů) tak tomu bude úměrný výsledek. Chápeš?

Aby to nebylo tak jednoduché - tak se stále bavíme o kvantitě. Ale jak napsal Tripař, tak je tu i kvalita. Čím kvalitnější náboj vytvoříš - čím ostřejší obraz a více energie do toho vložíš, tím bude opět výsledek lepší. Pak se samozřejmě začneš pohybovat kupředu mílovými kroky :)

Co se týče samotného provádění, nejlepší je zapojit co nejvíc smyslů a dělat to co nejvíce úrovňově. Samotné slovo např. "zdraví" si můžeš při impregnaci opakovat v duchu jako mantru, ale zároveň to musíš i cítit a vidět. Musíš se už vidět absolutně dokonale zdravý, šťastný, čilý a odpočatý. Musíš to vnímat všemi smysly. Cítit jak ta energie této idey vniká skrze tebe do toho jídla/pití. Musíš to vidět, jako sama sebe absolutně dokonale zdravého a šťastného. Nešetři superlativy, čím více se do toho nadchneš tím líp.

Časem to samozřejmě vyprchá, už to člověk přestává dělat tak nadšeně, ale základ musí zůstat. To přesvědčení musí být nezlomné. Projev tam čirou vůli a zapoj do toho všechny smysly. Přes zrak (vidinu), pocit (cítíš se super dobře), emoce, klidně zvuk ..cokoliv dokážeš.

A ještě pokud se ptáš na kombinace - někdy je těžké izolovat konkrétní představu, protože všechno je tak provázané. Pokud jsi zdravý, tak si zároveň šťastný a daří se ti na více úrovních. Takže bych neviděl problém, když budeš představu trochu brát více ze široka. Tedy co se týče obecných impregnací. Pokud si třeba nepotřebuješ zahojit namožené rameno.. tam je asi lepší konkrétní představa, ale i ta obecná bude fungovat :)

Tak Ať se daří! Vždyť je to tak snadné : )
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Uživatelský avatar
Rota
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 180
Registrován: 03 led 2015, 00:08
pohlaví: Žena
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 88×
Obdrženo poděkování: 124×

Re: Neroztříděné (zatím)

Příspěvekod Rota » 03 led 2016, 12:33

Ahoj, Marvine to je moc pěkně napsané.
Chtěla jsem také odpovědět, ale v podstatě už není co dodat :-)

Osobně pracuji s potravou trochu jinak, ale když jsem zkoušela tuto metodu, přišlo mi účinné vizualizovat si přání v konečném výsledku a také vhodně vybrat formulaci.
Zkoušela jsem to kupříkladu takto :
"Cítím lásku ke všem živým bytostem ve stvoření "
Výsledkem bylo to, že jsem zjistila, že nemám s nikým žádný problém a že skutečně cítím lásku, která proudí do celého vesmíru. Že jsem schopná kupříkladu odpusťit tam, kde to dřív nebylo možné. Zajímavý experiment.
Možná přemýšlet, kde všude může tvé přání pracovat a jak. Když impregnuješ... pak tvoříš.
Pro získání stálosti a pevnosti v přijímání zvyků do života a tím bojem proti lenosti, je třeba dobré vstávat brzo ráno v kvalitě dobra, tím se potom řídí celý tvůj den. O tom třeba tatvy.

Ať se ti daří! R.

Uživatelský avatar
zebyja
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 521
Registrován: 02 kvě 2013, 15:47
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 65×
Obdrženo poděkování: 181×

Re: Neroztříděné (zatím)

Příspěvekod zebyja » 04 led 2016, 12:42

Jen bych dodal, že velice doporučuji neustále s impregnací různě experimentovat a pozorovat výsledky. Impregnace je pravidelná magická praxe a může obsahovat všechno co jsi se do teď naučil. Dnes už to neberu jako nástroj k dosažení toho co chci, ale k poznání toho co jsem.
Inteligentní člověk umí řešit problémy, genius jim umí předcházet..
_________________________________________________________
legenda pro mé příspěvky: offTopic, dodatek, předmět zprávy

Uživatelský avatar
Kvazar
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 107
Registrován: 08 pro 2010, 09:44
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 29×
Obdrženo poděkování:

Re: Neroztříděné (zatím)

Příspěvekod Kvazar » 28 bře 2020, 12:53

Zdravím všechny :)

Chtěl bych se zeptat, zda-li se také někdo setkal s častými bolestmi hlavy? Jako první mě samozřejmě napadl nedostatek pitného režimu, avšak ten myslím dodržuji. Zkoušel jsem na to i magnetizaci...ta se někdy vydaří, někdy ne.....jediné, co se témeř vždy osvědčí je Ibalgin, což ale bude asi to nejhorší řešení. Pokud by někdo měl nějaký návod, nápad, nebo techniku, jak na tento problém, tak budu velmi vděčný :)

Díky moc
Paradox, humor, změna

Uživatelský avatar
Firzen
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 541
Registrován: 06 dub 2012, 17:30
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 99×
Obdrženo poděkování: 62×
Kontaktovat uživatele:

Re: Neroztříděné (zatím)

Příspěvekod Firzen » 28 bře 2020, 13:42

Kvazar píše:Zdravím všechny :)

Chtěl bych se zeptat, zda-li se také někdo setkal s častými bolestmi hlavy? Jako první mě samozřejmě napadl nedostatek pitného režimu, avšak ten myslím dodržuji. Zkoušel jsem na to i magnetizaci...ta se někdy vydaří, někdy ne.....jediné, co se témeř vždy osvědčí je Ibalgin, což ale bude asi to nejhorší řešení. Pokud by někdo měl nějaký návod, nápad, nebo techniku, jak na tento problém, tak budu velmi vděčný :)

Díky moc


Ahoj, možná bych zkusil studený obklad, anebo si omýt několikrát obličej studenou vodou. Případně i studená sprcha by mohla pomoct. Pokud ne, tak bych se měl na pozoru.
Vzhledem k současné situaci by možná nebylo naškodu se poradit s lékařem, anebo alespoň vyzkoušet tento dotazník: https://covid19.fnol.cz/ Bolest hlavy je jeden z možných příznaků Covid19.

Uživatelský avatar
Kvazar
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 107
Registrován: 08 pro 2010, 09:44
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 29×
Obdrženo poděkování:

Re: Neroztříděné (zatím)

Příspěvekod Kvazar » 28 bře 2020, 16:29

Koronu jsem tím určitě nemyslel, už se s bolestí hlavy setkávám cca 3 roky :) ale obklady a studenou vodu vyzkouším. díky :)
Paradox, humor, změna

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: Neroztříděné (zatím)

Příspěvekod marvin » 28 bře 2020, 17:51

čau, a je to s něčím spojené? nebo to jsou obecné migrény? trvající třeba několik dní? takhle jsem to měl já.
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Uživatelský avatar
Kvazar
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 107
Registrován: 08 pro 2010, 09:44
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 29×
Obdrženo poděkování:

Re: Neroztříděné (zatím)

Příspěvekod Kvazar » 29 bře 2020, 11:59

Ahoj, hodně mě bolí hlava, když se snažím vnímat Přítomný okamžik....a teď tím nemyslím jen občasné vnímání přítomnosti, ale opravdu intenzivní pozorování každého pohybu, nádechu, atd... Jindy už třeba po probuzení cítím v hlavě tlak, který se pomalu stupňuje, až po okamžik, kdy zase musím sáhnout po Ibalginu.
Napadá mě myšlenka, jestli ta bolest hlavy není třeba i spojená, že ihned po probuzení začínám s mentálně aktivní činností, tím myslím vykonávání Mentálních cvičení, Plné vědomí, atd...protože každý den cvičím Bránu, nebo jiné cvičební techniky..

A jestli se mohu optat, tak co děláš proti těm Migrénám Marvine? :)
Paradox, humor, změna

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: Neroztříděné (zatím)

Příspěvekod marvin » 29 bře 2020, 12:38

Kvazar píše:A jestli se mohu optat, tak co děláš proti těm Migrénám Marvine? :)


Optat se samozřejmě můžeš, proto jsme tady :)

Abych odpověděl způsobem mě vlastním, tak napíšu - nedělám proti migrénám nic :D

To jsem ti pomohl co?

Abych to vysvětlil. Měl jsem s nimi problém celý život. A vždy to byly migrény typu bolesti hlavy až na zvracení, v době trvání nejmíň 4-5 dní. Maximální prášky co jsem kdy bral byl Acylpirin a to když už se to fakt nedalo vydržet a nemohl jsem zůstat doma ležet (třeba škola, práce). Ibalgin a jiné "jedy" bych nevzal, radši bych zůstal ležet.

Musím říct, že už migrény poslední roky nemám a musím to zaklepat. Pro někoho, kdo to nikdy nezažil, se ty stavy budou dost těžko vysvětlovat. Ty to asi chápeš, kdo neví, tomu to nepopíšeš.

Hodně jsem se snažil hledat v čem to vězí a samozřejmě ti pod ruku přijde spoustu informací, některé se zakládají na pravdě, některé se u tebe budou míjet účinkem.

Obecně - existuje spouštěč. Ještě obecněji, existuje předdispozice - proto na to někdo trpí, někdo ne.
Ten obecný spouštěč musíš najít. Musíš si všímat, kdy migréna přijde a hlavně co tomu předchází. Určitě za nějakou dobu zjistíš vzor. U mě to vždycky bylo velké vyčerpání (psychicky/fyzicky - stres v práci, rodiče,atd) , nevyspání, neúměrná námaha apod. Začneš si potom všímat určitých situací a podobností, kdy už budeš cítit, že přichází migréna (vždy začíná pozvolna). Já jsem tak například po pár dnech přetěžování už vnímal, že se rozvine migréna a ona opravdu pomalu přišla. A trva těch pět dní. Pět dní bolestí byl u mě takový standart. Ten 4.,5. den už byl o dost slabší, ale příjemné to nebylo.

Další věc, kterou jsem vyčetl a následně na sobě potvrdil je, ač tomu možná nebudeš věřit (a nedivím se, taky jsem se divil) je potravinová alergie. Je to určitá kombinace jídel, potravin, na které tvé tělo přehnaně reaguje a vyústí to v migrény. U mě to byla určitá kombinace čokolády a něčeho. Často třeba zmrzlina atd. Po pár soustech, nebo když už jsem dojedl tak mi z toho bylo divně blbě a na večer se mi rozjela obrovská bolest hlavy. Pak jse se dočetl v knížce, že je to opravdu reakce těla. Pár následných migrén mi to potvrdilo. Takže opět = SPOUŠTĚČ = je to něco, kombinace úkonů a např. jídla, které to spustí. Hledej, potvrzuj a vnímej.

Tak a na závěr, abych se vrátil k otázce "co dělám proti migrénám" = nedělám nic. Zjistil jsem, co mi je spouští a těch věcí se vyvaruji.

Migréna je stav těla a mysli. Disbalanac a neharmonický život. Ano, je to samozřejmě taky přemíra mentální práce, přemíra energie v hlavě. To je, pokud budeš dělat 2 -3x denně intenzivní cvičení brány po hodinách, tak to se mi bolesti spouštěly už před x lety. Tam to pak jde rozpustit, rozhýbat, rozproudit a rozpohybovat. Chladné sprchy, opláchnutí obličeje, to vše funguje.

Často mi na migrény fungovalo, jít si ráno zaběhat, probudíš se, vyrazíš do lesíka, tam si zacvičíš, vracíš se bez bolesti. Na to jsem si přišel až skoro jako poslední. Prostě se přemoct a jít pracovat tělem, rozptýlená mysl a energie v těle. Žádná koncentrace.

Takže spíš pracuj na celkové harmonii. ŽÁDNÉ NÁSILÍ, lámaní vůle přes koleno. Naučil jsem se mnohem mnohem víc relaxovat, uvolňovat tělo. Mimojiné jsem se zbavil bolesti zad - opět nahromaděná zaseklá energie, stuhlé svaly. Jo a mimochodem, často to může být od páteře - to by ti asi poradil Mek, pokud se ti cokoliv blokuje, tak ti bude vystřelovat bolest a páteř s hlavou, to je jasná rovnice. Takže žádné silové věci, relax, uvolnit mysl. Hýbat se, střídmost ve všem, hlavně v jídle a myšlení.

Toť můj recept a zkušenost. Tu chemii zahoď. Bolest se nauč snášet, když ti bude nejvíc zle tak odřekni věci, o kterých si myslíš, že jsou "opravdu důležité" - zůstaň doma, udělej si prostor pro sebe, hodně spi a hýbej se na vzduchu a přejde to. Naučíš se jak na to.

Držím palce, Ať se moc daří!
m :mars:
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Uživatelský avatar
Kvazar
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 107
Registrován: 08 pro 2010, 09:44
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 29×
Obdrženo poděkování:

Re: Neroztříděné (zatím)

Příspěvekod Kvazar » 29 bře 2020, 13:38

To je úžasný, ani nedokážu vyjádřit, jak moc děkuju za rady :)
"Nedělat nic" to je tak paradoxní, že by mě to opravdu nenapadlo :) je pravda, že jít se projít, dopřát si relax mě ani nedošlo....spíš jsem se snažil najít vitamín, nebo potravinu, která by mi proti bolesti hlavy pomohla
Každopádně díky za rady ....a normálně se už těším až ta bolest hlavy zase přijde, abych to mohl vyzkoušet :)
díky a čau
Paradox, humor, změna

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: Neroztříděné (zatím)

Příspěvekod marvin » 29 bře 2020, 14:37

Neboj se toho a buď chytrý. Hledej, snaž se a přej si. Všechno přijde. Všechno má svůj důvod a smysl. Ta migréna je vlastně ukazatel toho, že děláš něco špatně :-)
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Uživatelský avatar
Andrea
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 195
Registrován: 13 úno 2013, 17:05
pohlaví: Žena
Poděkoval(a): 27×
Obdrženo poděkování: 10×

Re: Neroztříděné (zatím)

Příspěvekod Andrea » 14 kvě 2020, 19:30

Ahoj, taky jsem chtěla napsat (z vlastní zkušenosti), že by za tím mohla být potravinová alergie. Dalším spouštěčem u mě je, když málo piju.

Řeším to spánkem (když to jde) a doplněním tekutin. Někdy i ten prášek jsem si vzala. Ale pamatuju si, že když jsem byla malá, bolela mě jednou hlava na tréninku a pohybem se to spravilo. A znám jednu paní, té zas pomáhá teplo, takže když má migrénu, fénuje si hlavu. :-)

putnik26
mé první příspěvky:)
mé první příspěvky:)
Příspěvky: 7
Registrován: 06 bře 2011, 11:45
pohlaví:

Re: Neroztříděné (zatím)

Příspěvekod putnik26 » 16 kvě 2020, 13:15

Ahoj, taky bych doporučil rozhodne pořešit stravu a stravovací návyky celkově. Mne se osvědčilo Paleo stravování. Nebo zkus absolvovat Whole30. Pokud neodflákneš zařazovací fázi tak si můžeš sám vydefinovat skupiny potravin které ti nedělají dobře. Pokud nezabere, rozhodne bych navštívil zubaře a fyzioterapeuta ať se na tebe podívají jestli nemáš někde něco blbě a nezapomínat na fyzické cvičení.


Zpět na “Fyzická úroveň - 1. stupeň”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti