Mysterium dechu

Moderátor: zebyja

Jara
mé první příspěvky:)
mé první příspěvky:)
Příspěvky: 5
Registrován: 12 črc 2012, 16:41
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Mysterium dechu

Příspěvekod Jara » 01 led 2013, 22:38

Ahoj,

rad by jsem se prosim zeptal na radu ohledne cviceni Mysterie Dechu a Vedomeho Jezeni. Mistr pise zvolit prani ohledne treba zdravi, klidu, miru, tela nebo jinych hmotnych potreb...kdyz jsem ale zdravy, klidny, mirumilovny clovek nevim jake vybrat prani, u ktereho zjistit, ze se opravdu splnilo timto cvicenim. Jake prosim mate zkusenosti / rady s timto cvicenim ??

FTX

Re: Mentální úroveň

Příspěvekod FTX » 01 led 2013, 22:56

Jara píše:Ahoj,
rad by jsem se prosim zeptal na radu ohledne cviceni Mysterie Dechu a Vedomeho Jezeni. Mistr pise zvolit prani ohledne treba zdravi, klidu, miru, tela nebo jinych hmotnych potreb...kdyz jsem ale zdravy, klidny, mirumilovny clovek nevim jake vybrat prani, u ktereho zjistit, ze se opravdu splnilo timto cvicenim. Jake prosim mate zkusenosti / rady s timto cvicenim ??


V tom případě ti závidím :). No, tak si třeba zvol přání, že ti cvičení jdou snadno.

A nebo druhá věc, pravděpodobnější, že to na sobě nevidíš. Každý člověk má obě stránky, jak tu temnou, tak i tu světlou. Proto bych ti doporučil se vrátit k zrcadlu a meditovat o svých pozitivních a negativních vlastnostech. Tohle může vytvořit velký tlak společnosti, aby nikdo na sobě nedal znát žádnou slabost - no a tak lidi vše zatlučou hluboko do podvědomí.

Takhle na dálku se dá jen hádat.

Jara
mé první příspěvky:)
mé první příspěvky:)
Příspěvky: 5
Registrován: 12 črc 2012, 16:41
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Mentální úroveň

Příspěvekod Jara » 01 led 2013, 23:17

Moc dekuji FTX za odpoved, spatne vlastnosti/navyky vyzkousim, to me nenapadlo :)


Zpět na “Fyzická úroveň - 1. stupeň”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti