Vdechování zdraví

Moderátor: zebyja

Uživatelský avatar
Windik
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 66
Registrován: 10 zář 2011, 19:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Astrální úroveň

Příspěvekod Windik » 10 dub 2012, 10:01

Zdravím všechny. Dneska ráno při cvičení jsem započal 14 vdechů zdraví a pak započal mentální trénink a po chvíli jsem cítil jakoby tlak v celém těle, jakoby na mě něco tlačilo,ale ze předu dozadu, ono se to těžko popisuje, ale s tím jsem se nesetkal po prvé, už se mi to stalo dvakrát nebo třikrát, teď to trvalo tak deset minut a musím říct že to bylo docela nepříjemné, bylo mi i trochu nevolno, ale dalo se to napětí vydržet a po cca deseti minutách to odeznělo a já se věnoval mentálnímu cvičení dál. Věděl jsem že tenhle pocit jsem už kdysi zažil a začal vzpomínat a ten samý pocit jsem měl jako malý kluk když jsem měl horečku. Buď to to bylo co si myslím, že to bylo :) a nebo mi prostě bylo jen šoufl. Nevíte co by to mohlo být?

Uživatelský avatar
Anubis
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 680
Registrován: 19 zář 2009, 18:06
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 59×

Vdechování zdraví

Příspěvekod Anubis » 12 dub 2012, 21:51

Windik píše:...

A za jakým účelem vdechuješ zdraví? Jsi snad nemocný? Pokud je to jen v rámci tréninku, tak není třeba vyzkoušet úplně všechny vypsané ideje. Zaměř se na to, co ti ze zmíněných nejvíc chybí a nebo si vytvoř svou vlastní myšlenku. Něco podobného se mi stalo právě se sestupující Silou, jak jsem napsal jinde na fóru:

Anubis píše:Až se naučíš otevírat, tak dobře sleduj, co ta proudící síla dělá. Může dojít i ke zvláštním pocitům, jako kdyby tělo neustále měnilo formu. Chce to rozvíjet a nepanikařit, po určité praxi by se měl dostavit klid...

Ale určitě mi potom nebylo zle. Bylo to příjemné a spíš to vyvolávalo lehký úsměv a zaujetí. Pokud bezhlavě vdechuješ nějakou představu, kterou nepotřebuješ, tak se může stát opak. Mně se to přihodilo při vdechování úspěchu. Nesmí se z toho stát rutina, ne v tomto smyslu. Vždy se před tím na chvíli zastav a zjisti, jestli máš v tom směru nějaký relativní přírůstek vzhledem ke svému životu. Ad absurdum, když začne bezdomovec cvičit 1. stupeň, tak si jako výsledek úspěchu nemůže představit vedení národní banky, ale třeba o 10% lepší zhodnocení nalezeného papíru, kovu apod. A pokud se mu to podaří, tak by měl ideu alespoň dočasně změnit, když bude postupovat tvrdohlavě dál, tak dojde k disharmonii a příště mu to třeba někdo ukradne.

Jinak když cvičím víc věcí za sebou, tak se mi osvědčilo pořadí: mentální cviky, prána, živly, přičemž začínám negativním stavem a dávám ho i mezi jednotlivé části. Ty hrubší cviky totiž déle doznívají a mohou ovlivnit provedení těch nadcházejících. Taky není moc dobré při cvičení usínat, mám s tím tyhle zkušenosti (rád spím :)):

1) negativní stav - nic
2) mentální cviky - rozhozené podvědomí (nejasné sny)
3) dechová cvičení - po probuzení celková slabost
4) živlová cvičení - po probuzení nemoc (horečka, zažívací potíže atp.)

Ta nemoc mě kvůli cvičení postihla jen párkrát a trvala většinou kolem 5 hodin (pokud nepočítám spánkovou část).

Uživatelský avatar
Windik
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 66
Registrován: 10 zář 2011, 19:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Astrální úroveň

Příspěvekod Windik » 13 dub 2012, 16:14

Mno trochu mě bolí koleno a zápěstí , tak jsem myslel, že to tím spravím, myslím že to koleno se trochu zlepšilo. Asi by bylo dobrý na začátek zkusit vdechovat pocit, který u mě dominuje v pozitivním směru. Mě napadlo jestli to napětí není moje pokřivená duše:) A to pořadí , nejdřív mysl potom duši , to zkusím taky, zní to rozumně. Co myslíš tím negativním stavem a to že ho dáváš mezi ostatní cvičení? Jinak díky za odpověď:)

Uživatelský avatar
Anubis
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 680
Registrován: 19 zář 2009, 18:06
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 59×

Re: Astrální úroveň

Příspěvekod Anubis » 13 dub 2012, 19:41

Windik píše:Mno trochu mě bolí koleno a zápěstí , tak jsem myslel, že to tím spravím, myslím že to koleno se trochu zlepšilo. Asi by bylo dobrý na začátek zkusit vdechovat pocit, který u mě dominuje v pozitivním směru. Mě napadlo jestli to napětí není moje pokřivená duše:) A to pořadí , nejdřív mysl potom duši , to zkusím taky, zní to rozumně. Co myslíš tím negativním stavem a to že ho dáváš mezi ostatní cvičení? Jinak díky za odpověď:)

Aha, tak to je jiná. V tom případě nevím, co to bylo - zdraví klidně vdechuj dál. Pokřivenou duší jsi mě pobavil, tak to ber tak, že se třeba srovnává. Začal jsi přece nedávno, tak hned za vším nehledej zápory. Negativní stav je stav bez myšlenek - prázdnota, kterou mezi cviky držím pár minutek. Ozřejmím důvod: když se mentálně vžiju do prasete, tak ho v sobě v dalším cvičení nechci pránou posilovat. :)

Ještě jsem si vzpomněl, že asi před 11-12 lety se mi zatočila hlava, když se mi povedlo první relaxační cvičení.


Zpět na “Fyzická úroveň - 1. stupeň”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti