Prodám magické zrcadlo

Uživatelský avatar
Arex
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1358
Registrován: 18 zář 2010, 13:33
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 177×
Obdrženo poděkování: 1110×

Prodám magické zrcadlo

Příspěvekod Arex » 08 dub 2020, 07:15

Pojďme čelit karanténě a hlavně hrozícímu nicnedělání magickou praxí. :-)

6B772B42-7501-401D-8635-367681AB0954.jpeg


Prodám nové, profesionální, ručně vyrobené magické zrcadlo. Zrcadlo bylo vyzkoušeno co do funkčnosti, ale nebylo nikdy použito v magické praxi. Plné funkčním se tedy stane ve chvíli, kdy ho nový majitel posvětí.

Jedná se o magické zrcadlo složité konstrukce, vyvinuté na základě mé vlastní dlouholeté zkušenosti. První podobné jsem vyrobil v roce 2007, a přestože mám zákazníky v patnácti státech, nebyla zatím ani jediná reklamace. Toto zrcadlo má čtyři aktivní vrstvy plus voskovou vrstvu se sedmi planetárními kovy a fluidickým kondenzátorem pracujícím na třech úrovních. To umožňuje vložení velmi silného voltu.

34FAAC9A-E364-4A56-915B-5A35746EE54A.jpeg


Zrcadlo je vhodné pro práci v oboru jasnovidnosti, evokace, astrálního cestování, hermetického léčení, nabíjení prostoru silami živlů a planet i pro další druhy zrcadlové magie.

Průměr zrcadla je 15cm, což je ekvivalentní zrcadlu o průměru 1.5metru jednoduché konstrukce.

E19E0C9B-9FA0-44B8-ABB4-7FCC1B9A9930.jpeg


Součástí balení je vlastní magické zrcadlo, sametová izolační krabička ručně vyrobená knihařem a komplexní návod k použití.

Cena 9000 Kč.

V případě zájmu mi napište e-mail na adresu ritualie@seznam.cz
„Srdce, buď statečné a spěj vpřed!“, tak volají všichni, kdož jsou sklíčeni smrtelností. Tak zní heslo zasvěcenců zanícených touhou po Absolutnu a stoupajících po žebříku Poznání. Ale až v soutěsce mezi obočím rozzáří se Světlo jako plamen blesku!

Uživatelský avatar
Arex
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1358
Registrován: 18 zář 2010, 13:33
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 177×
Obdrženo poděkování: 1110×

Re: Prodám magické zrcadlo

Příspěvekod Arex » 17 dub 2020, 10:10

Zrcadlo je prodáno, ale samozřejmě beru záznamy na další. Příští várka bude připravena patrně koncem května. Protože zrcadla jsou velmi pracná, napište mi v případě zájmu o pořadí. Teď je o ně velký zájem, lidé mají čas, takže neváhejte dvakrát.

V případě zájmu mi napište e-mail na adresu ritualie@seznam.cz
„Srdce, buď statečné a spěj vpřed!“, tak volají všichni, kdož jsou sklíčeni smrtelností. Tak zní heslo zasvěcenců zanícených touhou po Absolutnu a stoupajících po žebříku Poznání. Ale až v soutěsce mezi obočím rozzáří se Světlo jako plamen blesku!

Uživatelský avatar
Arex
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1358
Registrován: 18 zář 2010, 13:33
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 177×
Obdrženo poděkování: 1110×

Re: Prodám magické zrcadlo

Příspěvekod Arex » 15 čer 2020, 09:32

Přátelé, čas postupuje a praxe stále čeká. Aktualizuji nabídku zrcadel pro čtenáře tohoto webu.

Frabato.jpg


Všechna zrcadla jsou složité konstrukce a mají shodný průměr 15cm, což je ekvivalent zrcadla jednoduché konstrukce o průměru 1,5m. Ve všech mých zrcadlech jsou obsaženy spagyrické esence a kvintesence.

Psychurgické zrcadlo: žlutozelené zrcadlo umožňuje praxi v kabalistickém světě Berija, ve světě stvoření, ve světě všech duševních sil. Je vhodné pro styk s vysokými bytostmi sfér, pro mentální magii, sugesci, introspekci apod. Používám vlastní konstrukci založenou na teoretických poznatcích Františka Kabeláka. Pokud vím, nikdo jiný dnes na světě tato zrcadla nevyrábí – poslední známý výrobce zemřel ve Francii v roce 1971. Je vhodné pro všechny praxe vyšší než magické.

Magické zrcadlo: černé zrcadlo složité konstrukce, kterou jsem zdokonalil na základě vlastní
dlouholeté zkušenosti. Toto zrcadlo má čtyři aktivní vrstvy plus voskovou vrstvu se sedmi
planetárními kovy a fluidickým kondenzátorem pracujícím na třech úrovních (sůl, spagyrická
esence, spagyrická kvintesence). To umožňuje vložení mimořádně silného magického voltu.
Zrcadlo je vhodné pro práce v oboru jasnovidnosti, evokace, astrálního cestování, hermetického
léčení, nabíjení prostoru silami živlů a planet i pro další druhy zrcadlové magie.

Astrálně-teurgické zrcadlo: tmavomodré zrcadlo, určené pro praxi v nejvyšší části magického
světa Jecira. Zrcadlo umožňuje přeskočit, resp. bleskurychle minout nižší části astrálu za účelem
nahlížení či aktivních operací ve „světě příčin“. Zrcadlo je primárně určeno pro teurgii magické
evokace (viz dílo dr. Jana Kefera), kontaktování božstev všech národů a géniů všech sfér, k
nahlížení do světa příčin, světa idejí a přímý přístup k tradici magických mistrů. Princip tohoto
zrcadla je můj vlastní objev, takže neexistuje jiný výrobce.

V Čechách nabízím jakékoli z těchto zrcadel za jednotnou dotační cenu 9.000 Kč.

V ceně je vždy zahnuto vlastní zrcadlo, izolační krabička vyrobená mistrem knihařem a základní
návod k použití a praxi.

Jedná se o zakázkovou výrobu. Všechna zrcadla jsou momentálně znovu skladem. Rezervaci písemně potvrdím po domluvě a zaplacení celé částky.

Osobní předání není z časových důvodů možné, posílám je poštou - došla i na Nový Zéland bez poškození. :-)

Případné objednávky a dotazy posílejte na e-mail ritualie@seznam.cz
„Srdce, buď statečné a spěj vpřed!“, tak volají všichni, kdož jsou sklíčeni smrtelností. Tak zní heslo zasvěcenců zanícených touhou po Absolutnu a stoupajících po žebříku Poznání. Ale až v soutěsce mezi obočím rozzáří se Světlo jako plamen blesku!

Uživatelský avatar
gooolem
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 400
Registrován: 04 říj 2010, 11:05
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 280×
Obdrženo poděkování: 443×
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám magické zrcadlo

Příspěvekod gooolem » 18 čer 2020, 08:51

Mohu potvrdit, ze kvalita je opravdu vyborna.
Hlavu nesu v oblacích, však nohy z tuhé hlíny uplácané mám.

Uživatelský avatar
Arex
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1358
Registrován: 18 zář 2010, 13:33
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 177×
Obdrženo poděkování: 1110×

Re: Prodám magické zrcadlo

Příspěvekod Arex » 26 črc 2020, 11:51

Doplňuji svou nabídku zrcadel. Po domluvě mohu vyrobit také velké magické zrcadlo o průměru 25cm, což je masivní nástroj složité konstrukce ekvivalentní jednoduchému zrcadlu o průměru 2,5 metru. Cena odpovídá ceně materiálu a zdlouhavé výrobě: 19.000 Kč.

Před koupí zrcadla zvažte, jestli jste už dobře vycvičili optickou imaginaci atd...

Velke-zrcadlo.JPG


Případné objednávky a dotazy posílejte na e-mail ritualie@seznam.cz
„Srdce, buď statečné a spěj vpřed!“, tak volají všichni, kdož jsou sklíčeni smrtelností. Tak zní heslo zasvěcenců zanícených touhou po Absolutnu a stoupajících po žebříku Poznání. Ale až v soutěsce mezi obočím rozzáří se Světlo jako plamen blesku!

Uživatelský avatar
Arex
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1358
Registrován: 18 zář 2010, 13:33
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 177×
Obdrženo poděkování: 1110×

Re: Prodám magické zrcadlo

Příspěvekod Arex » 27 úno 2021, 11:37

Doplňuji nabídku zrcadel.

MENTÁLNĚ-TEURGICKÉ ZRCADLO
Nově nabízím také nový, zelený typ zrcadla pro vysoké praxe. Umožňuje růst vědomí do nadvědomí, kontakt se svatým andělem strážcem a v případě úspěšné praxe s osobním bohem. Cena stejná jako za ostatní zrcadla, tedy 9.000 Kč.

Zelené.jpg

Tato zrcadla budou dostupná patrně v dubnu 2021.


Případné zájemce si dovoluji upozornit, že zrcadlo je pouze pomůcka a není schopné za člověka cvičit. :-) To je úkol, který zůstává vyhrazen člověku.

zrfra.jpg
„Srdce, buď statečné a spěj vpřed!“, tak volají všichni, kdož jsou sklíčeni smrtelností. Tak zní heslo zasvěcenců zanícených touhou po Absolutnu a stoupajících po žebříku Poznání. Ale až v soutěsce mezi obočím rozzáří se Světlo jako plamen blesku!


Zpět na “Nabídka”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti