Pomůcka k introspekci

Uživatelský avatar
Jaroslav
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 194
Registrován: 13 lis 2016, 17:39
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 101×
Obdrženo poděkování: 17×

Pomůcka k introspekci

Příspěvekod Jaroslav » 30 led 2017, 09:28

Ahoj Kolegové,

vzhledem k mým možnostem bych vás chtěl poprosit o radu či pomoc.
Rád bych se dostal k obsahu knihy a také ke knize Pomůcka k introspekci v elektronické podobě převeditelné do Textu - abych si mohl pomocí čtecího zařízení text nechat přečíst.

Také bych rád knihu koupil, máme nějaké možnosti slevy u nakadatele? Cena se pohybuje kole 550 kč + doprava tak to není nic uplně levného.

Přeji krásny hezký den všem! :)

S úctou a láskou zdraví Jaroslav
.....................................
Porozumění, Láska a Sounáležitost jsou mými ukazateli na cestě.

Uživatelský avatar
majstro
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 465
Registrován: 18 čer 2009, 15:06
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 73×
Obdrženo poděkování: 31×
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomůcka k introspekci

Příspěvekod majstro » 30 led 2017, 12:52

Vis, ze tim, ze to prevedes to elektro podoby a jestli se to dostane do obehu, tak zhatis velky kus prace nekterych lidi... ja jen jestli si to uvedomujes? ... tistena verze je jedina moznost, aby dostali aspon neco malo za svou snahu zpatky na materialni rovine.

Uživatelský avatar
Saila
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 967
Registrován: 23 kvě 2013, 23:10
pohlaví: Žena
Poděkoval(a): 112×
Obdrženo poděkování: 68×

Re: Pomůcka k introspekci

Příspěvekod Saila » 30 led 2017, 14:14

Občas to nepokreje pomalu ani ty náklady...
All izz well :-)

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomůcka k introspekci

Příspěvekod marvin » 30 led 2017, 14:16

kniha rozhodně nepokryla náklady prodejem.. je to všechno dotované, jenom tak mimo řeč :)
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Uživatelský avatar
Jaroslav
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 194
Registrován: 13 lis 2016, 17:39
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 101×
Obdrženo poděkování: 17×

Re: Pomůcka k introspekci

Příspěvekod Jaroslav » 30 led 2017, 14:26

majstro píše:Vis, ze tim, ze to prevedes to elektro podoby a jestli se to dostane do obehu, tak zhatis velky kus prace nekterych lidi... ja jen jestli si to uvedomujes? ... tistena verze je jedina moznost, aby dostali aspon neco malo za svou snahu zpatky na materialni rovine.


Ahoj uvědomuji a omlouvám se že jsme své pohnutky neuvedl jasněji.

Mám dar pomalého čtení :) a tak si věci nechám lze li to předčítat. Knihu bych si koupil i tak, jen heldám o něco lepší cenu na doporuční zde.
A nakonec pokud bych získal ten text, tak zůstane jen v mém držení a nikomu jej nedám (to mohu slíbit) - protože přesně tomu tvému pohledu rozumím.

Nechci nikomu ubýrat právo na spravedlivou odměn, to bych rád ještě podtrhnul.

Zde na webu jsou části knihy (nevím v jakém stavu) které si budu muset zkopírovat ručně do Wordu, pak uložím do Html a pak poustím v "Speakit!"
Chapu že to někdo muže vidět zbytečné, ale za život jsem přečetl jen 50-80 knih :) Bardonovy všechny.

Příměrem bych vyjádřil své pohnutky: pokud existuje možnost jezdit autem, rad ji využiji pro ty cesty které si zvolím.

Chtěl bych aby má slova vyzněla jen v pozitivním duchu tak pokdu ve váz některá probouzí pochybnosti věřte že hovorím z čistého srdce.

Přeji hezký den

Z láskou a úctou zdraví Jaroslav
.....................................
Porozumění, Láska a Sounáležitost jsou mými ukazateli na cestě.

Uživatelský avatar
Jaroslav
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 194
Registrován: 13 lis 2016, 17:39
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 101×
Obdrženo poděkování: 17×

Re: Pomůcka k introspekci

Příspěvekod Jaroslav » 30 led 2017, 14:32

marvin píše:kniha rozhodně nepokryla náklady prodejem.. je to všechno dotované, jenom tak mimo řeč :)


Dejte mi prosím vědět kde si ji mohou koupit nejblíže těm co se na ní podíleli (nejlépe vidavateli - na obrázcích z webu nemohu najít vidavatele), a rád to udělám, nerad platím přeprodejdům/překupníkům/Obchodníkum jejich daň za nevyžádanou službu.

Přeprodejní mašinérie a vize provizí jsou jednodušší než něco vyrobit tak je jich spousta. :)

Přeji hezký den všem

S láskou a úctou zdraví Jaroslav
.....................................
Porozumění, Láska a Sounáležitost jsou mými ukazateli na cestě.

Uživatelský avatar
Arex
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1358
Registrován: 18 zář 2010, 13:33
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 177×
Obdrženo poděkování: 1110×

Re: Pomůcka k introspekci

Příspěvekod Arex » 30 led 2017, 15:55

Jaroslav: Jak se tak letmo dívám, bude nejlevnější zde: https://www.pipkin.cz/pomucka-k-introspekci-271256.html - 509 Kč.

Nebo napiš přímo vydavateli (Vodnář) a zkus se ho zeptat, jestli by Ti ji nenechal levněji. Za zkoušku nic nedáš. E-mail: naklvodnar@volny.cz
„Srdce, buď statečné a spěj vpřed!“, tak volají všichni, kdož jsou sklíčeni smrtelností. Tak zní heslo zasvěcenců zanícených touhou po Absolutnu a stoupajících po žebříku Poznání. Ale až v soutěsce mezi obočím rozzáří se Světlo jako plamen blesku!

Uživatelský avatar
Jaroslav
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 194
Registrován: 13 lis 2016, 17:39
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 101×
Obdrženo poděkování: 17×

Re: Pomůcka k introspekci

Příspěvekod Jaroslav » 13 úno 2017, 23:31

Ahoj kolegové, již mám knihu doma, a musím tímto poděkovat autorům k velice prínosmém díle. Již teď jsme v něma našel velice inspirativní informace :)

Děkuji

S láskou a úctou zdraví Jaroslav
.....................................
Porozumění, Láska a Sounáležitost jsou mými ukazateli na cestě.

Uživatelský avatar
Arex
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1358
Registrován: 18 zář 2010, 13:33
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 177×
Obdrženo poděkování: 1110×

Re: Pomůcka k introspekci

Příspěvekod Arex » 14 úno 2017, 09:12

Jaroslav: Autoři už nežijí, abychom jim mohli někdo poděkovat, ale myslím, že když se budeš introspekci pečlivě věnovat, bude to pro ně to nejlepší poděkování. Navíc tak vlastně "zdědíš" náboj, který do knihy vložili, když na ní po nocích pracovali. Pak už zbývá vlastně jen málo - rozvinout ten náboj, aby ses stal bohočlověkem, který stojí nohama na pevné zemi a přitom na svých ramenou nese oblohu plnou hvězd. Hodně štěstí!
„Srdce, buď statečné a spěj vpřed!“, tak volají všichni, kdož jsou sklíčeni smrtelností. Tak zní heslo zasvěcenců zanícených touhou po Absolutnu a stoupajících po žebříku Poznání. Ale až v soutěsce mezi obočím rozzáří se Světlo jako plamen blesku!


Zpět na “Poptávka”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti