Astrální putování

Janko
jdu do sebe
jdu do sebe
Příspěvky: 38
Registrován: 24 kvě 2019, 07:24
pohlaví: Muž
Národnost: SK
Poděkoval(a): 50×
Obdrženo poděkování: 24×

Re: Astrální putování

Příspěvekod Janko » 30 kvě 2019, 16:55

Zaujímavé čítanie čo píšete.Mna by zaujímalo držal som sa Brány a nepredbiehal som z lekcie na lekciu.Ale vznikla tu diskusia o tom že preskocenie brany alebo zameranie sa na tému teraz sa bavíme o astralnom putovaní nie je zakázané alebo že ho môžem kľudne cvičiť.Podla Rampu viem za áno. Ale ja som sa nejak drzal brány.Skusal som to nevravím písal som tu veď experimentovanie nikto nezakázal ale moja ako vždy otázka bude smerovať trochu inam.Ak môžete alebo ak viete odpovedať,že sa začnem intenzívne zaoberať astralnym putovanim,koľko by ste venovali času na prípravu aby ste posúdili že nie tak toto radšej nechám na neskôr.Je to trochu ziacka otázka na ktorú si mám vedieť odpovedať sám ide mi len o to zhodnotenie či to má význam keď máme najprv dobre absolvovať predstavu čím učíme vnímanie alebo to môžem prijať tak že môžem cvičiť aj iný stupeň zároveň?Keď som neabsolvoval dokonale predchodzie stupne? Aj keď predstavu mám len neviem zhodnotiť svoj stav lebo som sa držal posudenia nie nie to ešte není dobre plastické.A to môžem povedať že aurove žiarenie na sebe pred zrkadlom vydím. Koľko krát tak jasne až to osvetľuje miestnost a to doslovne ako by som svietil.Ale celkovú auru sa mi vydiet nedá ani farby skôr biele čisté svetlo chladnej bielej okolo tela a nad hlavou.A to nie dlho zbadal som to nedávno,keď som experimentoval skoro som sa naplasil.

A teraz ešte zážitok v noci pred časom pár rokov som spal sám a prebral som sa v noci a pozeral na seba ako spím vydel som sa a nadchol stastim že super a myšlienka nebojím sa je to super a koniec.Ako prebehla táto myšlienka nič viac si nepamätám.skoda.
Dufam že som to neprehnal v rozpise..:-)

Uživatelský avatar
zebyja
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 521
Registrován: 02 kvě 2013, 15:47
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 65×
Obdrženo poděkování: 181×

Re: Astrální putování

Příspěvekod zebyja » 31 kvě 2019, 12:37

Podle mě, když začneš s mimotělním cestováním dříve než jsi připravený, tak se Ti to jednak nebude tak často dařit a když už, tak se tam např. neudržíš dlouho, budeš mít problém si vše pamatovat, bude těžké udržet tam vědomí a jít si za svým záměrem, bude tam spousty věcí z Tebe překravajících skutečnost a bude pro Tebe těžké se tam soustředit, například něco přečíst. Pokud je nějaké cvičení v bráně přípravou na cestování, tak je to cvičení odstraňující tyto nežádoucí věci při něm. Tj. je to asi o tom, co od toho čekáš.

Znám lidi, kteří to dělali, aby viděli ty věci ze sebe překrývající realitu a pak je to vedlo správným směrem. V takovém případě jsou bardonovi podmínky pro cestování přehnané. Pokud ale chceš např. z mentální úrovně někoho léčit, pak mi přijdou naprosto namístě.
Inteligentní člověk umí řešit problémy, genius jim umí předcházet..
_________________________________________________________
legenda pro mé příspěvky: offTopic, dodatek, předmět zprávy

Janko
jdu do sebe
jdu do sebe
Příspěvky: 38
Registrován: 24 kvě 2019, 07:24
pohlaví: Muž
Národnost: SK
Poděkoval(a): 50×
Obdrženo poděkování: 24×

Re: Astrální putování

Příspěvekod Janko » 31 kvě 2019, 14:37

Ja by som sa ešte spitál ale je to osobne a nemusíte nejak odpovedať ak sa neda.Len by ma zaujimalo neviem či každý z vás prešiel bránu postupne alebo ste dar astralnyneho cestovania mali vrodeny.Ale je tu niekto kto išiel skutočne podľa Bardoňovej brany od začiatku až po deviaty stupen.???Ja neviem ale pripadá mi to ako by som sa narodil a stretol sa so stredoskolakmy.Prip.vysokoskolakmy.Mam tiež ako vedenie čítam učím sa v živote som sa stretol s priatelmi čo praktikovali bránu a popadali ako muchy. Teda neviem ako teraz lebo už sa nestretávame a nemám na nich ani kontakt až na jedného a ten necvici.Par krát som navštívil Inina Polakoviča z Bratislavi ale jeho už nemôžem navštíviť nakoľko není medzi nami a prešiel na druhú stranu a aj to som sa dočítal na nete ,mozno ste o ňom tiež poculi.Naozaj by ma zaujímalo kto z vás kedy dostal bránu a koľko s ňou žije a cvičí.Ja som bol na vojne tak som mal 21.podaroval mi ju mladý vojak kamarát.A teraz mám 45 je pravda že som necvicil pravidelne vždy som mal veľké problémy hlavne s prácou a časom.
Ako som písal ranná pobedne nočná a potom sa to zmenilo na dvanástky na štyri smeny atd.As teraz keď pracujem v obchode idem naplno,nevedel som nájsť sistem a teraz sa mi ponúkol preto som veľmi šťastný a zvedavý na vaše odpovede.
A ak mozem ranná rozcvička sprcha trenie uterákom dýchanie,dodržuje to aj vy? To beriem dosť poctivo.
No ja som sama otázka.:-)

Uživatelský avatar
Adam
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 705
Registrován: 07 čer 2010, 02:06
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 481×
Obdrženo poděkování: 357×

Re: Astrální putování

Příspěvekod Adam » 31 kvě 2019, 16:53

Jestli nás nepřeceňuješ :-)
Ber to tak, že je tu velký rozptyl, od těch, kdo si "uklízí v životě", aby se mohli vůbec do pořádného cvičení pustit, až po ty, kteří jim s tím můžou hodně pomoci, protože už sami mají uklizeno...
IMHO není kam spěchat a určitě nemá smysl se poměřovat podle toho, kdo je v jakém stupni :-D
Já se mám za začátečníka, astrálně jsem nikdy necestoval.
A.
Nejsem ani duše, ani tělo, nesmrtelný duch-JÁ jsem,
jsem pouhý svědek tohoto bytí... :akasha

Uživatelský avatar
led_darkshiner
jdu do sebe
jdu do sebe
Příspěvky: 44
Registrován: 28 pro 2018, 11:25
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 21×
Obdrženo poděkování: 45×
Kontaktovat uživatele:

Re: Astrální putování

Příspěvekod led_darkshiner » 03 čer 2019, 20:38

Janko píše:Len by ma zaujimalo neviem či každý z vás prešiel bránu postupne alebo ste dar astralnyneho cestovania mali vrodeny.


To je dobrá otázka. Jestli si dobře vzpomínám, nemůžu zaujmout postavení člověka, který začal takzvaně od "piky". A vyjímaje věci, které se se mnou děly, musím říci, že ten hlavní podnět bylo mé toulání se po Evropě. Trávil jsem spoustu času ve vlaku a můžete v něm být a nemusíte. Tam někde jsem se naučil být přítomen pouze fyzicky. Kolikrát se mi stalo, že jsem z mnou vykonstruovaných světů ani nechtěl odejít. Jenže byl Přerov a já musel v Olomouci vystoupit. Ty návštěvy mám pořád sice v jiném měřítku a jednak to nepovažuji za astrální cestování(ale bohužel je) a také jsem si z oněch světů, začal dělat poznámky. Za opravdově astrální cestování považuji cílenou meditaci s opuštěním fyzického těla a dosažením alespoň meziprostoru. Meziprostorem chápu místo kam se lze dostat přesně za místem postavení se před svou fyzickou schránku. Ani to postavení se před sebe bych nehodnotil jako astrální cestování. Návštěvy jiných světů jsou také něco jiného. Jsou to mé vzpomínky i několik let dozadu a přitom se nikdy nestaly. Dal jsem jim přízračný název "Křišťálové sny". Ale teď ke tvé otázce... Po tom vlaku, či Křišťálových snech mi nahlédnutí do Brány poukázalo kudy jít. Samozřejmě, že v očitém slova smyslu to byly dvě strany mince, ale po pečlivě přípravě jsem zjistil, že z meziprostoru funguje velice dobře mantrická evokace. A tím se dostáváme ke knize druhé a také k 99% ne-li více, jak teorie, tak i praxe(z hlediska Astrálního cestování). Dnes si hodlám tvrdit, že některé věci jsou nám umožněny za nepřítomnosti fyzického těla, tak astrálně umožněny ve fyzickém těle jakožto projekce, což lze považovat za určitý koncept kabaly. Pro svůj zájem v konkrétní věc jsem neměl potřebu něco zkoušet, ale mohu potvrdit, že astrálně nabitou zkušenost(formule+nabití) dozajista pocítíte ve fyzickém těle nejvíce. Nemohu tedy posuzovat, ale má rada na závěr. Chtějte vědět co děláte a buďte na to připravení, byť je to jen malinký krůček. Hledejte svou vůni, která je takřka z neznáma a působí na vás, snadno vás přijme se uvolnit. Poslouchejte svůj dech, je to cesta kudy se vrátit a také to jediné vodítko v i po životě.

@Janko - stačí ti má odpověď?
Neexistuje nic, co by nešlo...

Obrázek

Janko
jdu do sebe
jdu do sebe
Příspěvky: 38
Registrován: 24 kvě 2019, 07:24
pohlaví: Muž
Národnost: SK
Poděkoval(a): 50×
Obdrženo poděkování: 24×

Re: Astrální putování

Příspěvekod Janko » 03 čer 2019, 22:26

Niečo ma napadlo.Ako si začal.Ale veď ja koľko krát tak isto sa zamyslím až sa ocitnem niekde inde napríklad v práci alebo pred kostolom ale ako náhle mi prebehne uvedomenie sa v myslí som späť.Kolko krát sedím a tak som niekde alebo hlboko zamysleny ze ty čo prechádzajú okolo mňa to sponzorujú a oslovia ma ale keby ma neoslovili ja by som ich ani nevnímal nakoľko mávam takú predstavu s otvorenými očami ze nič nevnímam.Presne ako je to v bráne.Ale pozor toto sa mi stáva len niekedy a neviem či by som to dokázal vedome si privodit.Skor to na mňa príde keď si to neuvedomujem a moja myseľ sa tak zamera na niečo a ja nič iné nevnímam.Priklad toto robím pravidelne ak niečo idete robiť potrebujete plán.Ja nie tak si to dokážem predstaviť a zhotoviť že plán nepotrebujem ale nesmie to byť zase niečo komplikovane ako sú miery tie si zapísať musím a aj premietať to sa nedá alebo tak dokonale to neviem.Mozno je aj toto za povšimnutia hodne :-)).Pekný deň prajem pár Don večer.

Uživatelský avatar
led_darkshiner
jdu do sebe
jdu do sebe
Příspěvky: 44
Registrován: 28 pro 2018, 11:25
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 21×
Obdrženo poděkování: 45×
Kontaktovat uživatele:

Re: Astrální putování

Příspěvekod led_darkshiner » 05 čer 2019, 16:55

Janko píše: sa ocitnem niekde inde napríklad v práci alebo pred kostolom ale ako náhle mi prebehne uvedomenie sa v myslí som späť


Trošku se zmíním k tomuto komentáři. Kolikrát jsem byl přítomen diskuse o meditaci a několikrát jsem byl svědkem závěru, kdy ten dotyčný usnul či zaspal. Má reakce na onen spánek jakožto závěr meditace lze hodnotit jako důsledek uvolnění přílišné mozkové aktivity. Jednoduše jak sám říkáš nad něčím se zamyslíš, ale i to je ve svém slova smyslu způsob jak meditovat, protože držíš jednu myšlenku a ulpíš na ní. Jestliže tvůj mozek v normálním provozu přemílá myšlenky jak na běžícím páse, fyzickým důsledkem musí být to, že klekneš(když se zamyslíš na jednu konkrétní věc delší dobu). Jako příklad dám několik horníků z OKD Karviná. Znal jsem konkrétně několik případů a dodnes mi nad tím zůstává rozum stát. Někdo, kdo sfará(sjede výtahem) denně kilometr pod zem na noční, ráno ho vyplivne matička zem následujíc hospoda a po zaslouženém spánku znovu do rachoty(práce). Doktor ho pomalu nezná, chřipka jen z brožury a důchod v 50. Ale jak na to reaguje fyzické tělo? ... klekne. Spousta z nich se důchodu dočkala a za velice krátký čas byli pryč. Podle mě konkrétně v tomto případu dochází k tomu samému, kdy po uvolnění absolutního přetíženi fyzického těla(podle mě i na úkor stagnace mentálního těla) dochází u uvolnění mozkové činnosti(mentální schránky) a díky této dlouhodobé aktivitě i k selhání fyzické schránky a následné smrti(jestliže opomenu Radon a následky rakovin). Z mé strany jde o jednoznačný problém rovnováhy(radši bych řekl ekvivalence), kde mentální schránka nemá vybudovanou takzvanou informační škálu z fyzickou schránkou a je schopna neuposlechnout varovných signálů. Ve zkratce tvé tělo je unavené , tobě se chce spát a ty se donutíš dokončit práci a odpočinek přichází až po 2 hodinách od prvního signálu. Podle mě se lze snadno naučit i na tento podnět nereagovat, čímž fyzická schránka odpovídá po svém. A konečně se dostáváme ke tvému komentáři, kdy bych řešil právě onu rovnováhu a tvou komunikaci s fyzickou schránkou, protože jestliže dosáhneme očitého souznění, nemělo by dojít k tobě popsané reakci a následovném spánku.

Více ti asi neporadím...
Neexistuje nic, co by nešlo...

Obrázek

Uživatelský avatar
gooolem
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 400
Registrován: 04 říj 2010, 11:05
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 280×
Obdrženo poděkování: 443×
Kontaktovat uživatele:

Re: Astrální putování

Příspěvekod gooolem » 28 říj 2019, 19:41

Chci se zeptat, zda jste někdy někdo zkoušel při mentálním výstupu z těla, toto mentální tělo postavit před zrcadlo a ještě jakoby jednou z něj vystoupit a vstoupit do zrcadla, ze kterého se koukám na své mentální tělo před zrcadlem. Při tom se děje něco i v mém fyzickém těle a mám pocit, že dochází k vysunování astrálního těla, které vlastně pak stojí před zrcadlem, nebo tak nějak by se to dalo popsat. Pak by to byl kapku jiný způsob, než je v Bráně uveden. Má s tím, prosím, někdo nějakou zkušenost?
Hlavu nesu v oblacích, však nohy z tuhé hlíny uplácané mám.

Uživatelský avatar
led_darkshiner
jdu do sebe
jdu do sebe
Příspěvky: 44
Registrován: 28 pro 2018, 11:25
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 21×
Obdrženo poděkování: 45×
Kontaktovat uživatele:

Re: Astrální putování

Příspěvekod led_darkshiner » 29 říj 2019, 11:43

@gooolem - To co popisuješ jsem pochopil, ale asi bych se zdráhal s definicí mentálního těla(Brána str. 39). Zkoušel jsi někdy astrální cestování ze snu? Posaď své tělo na pařez a opusť ho. Trošku mi připadá, že jsme tímto na té samé úrovni. Mě tam napadla jen jedna věc. Myšlenkově i pocitově. Vzdálenost. Jakoby opustíš jednu formu a jsi na nižší frekvenci a tu opustíš a jsi ještě na nižší. A pokud se děje něco ve tvém fyzickém těle, tak se vrať. Pokud sis začátek Brány dobře přelouskal, je možné, že to je dílo elementálů. Třeba je něco špatně, když opustíš svou fyzickou schránku.
Neexistuje nic, co by nešlo...

Obrázek

Uživatelský avatar
gooolem
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 400
Registrován: 04 říj 2010, 11:05
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 280×
Obdrženo poděkování: 443×
Kontaktovat uživatele:

Re: Astrální putování

Příspěvekod gooolem » 29 říj 2019, 20:04

led darkshiner: ja ti naopak vubec nerozumim :-(
Hlavu nesu v oblacích, však nohy z tuhé hlíny uplácané mám.

Uživatelský avatar
zebyja
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 521
Registrován: 02 kvě 2013, 15:47
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 65×
Obdrženo poděkování: 181×

Re: Astrální putování

Příspěvekod zebyja » 30 říj 2019, 07:57

goolem: Tento způsob jsem nezkoušel, ale nepřijde mi, že by se takto dalo z mentálního cestování nastolit astrální. Je to ale jen můj dojem. Nějak mi to nepřijde přirozené. Můžeš trochu víc rozepsat pocity v Tvém těle při tom vymisťování z mentálního těla před zrcadlem?

Jinak já například mívám podobné pocity (jen jemnější) při přestupu mezi sférama jako při výstupu.

Ať se daří!
Inteligentní člověk umí řešit problémy, genius jim umí předcházet..
_________________________________________________________
legenda pro mé příspěvky: offTopic, dodatek, předmět zprávy

Uživatelský avatar
gooolem
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 400
Registrován: 04 říj 2010, 11:05
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 280×
Obdrženo poděkování: 443×
Kontaktovat uživatele:

Re: Astrální putování

Příspěvekod gooolem » 30 říj 2019, 09:39

No, v tele zacinam pri tom citit tah ven z tela, jakoby neco bylo tazeno na misto pred zrcadlem. Nijak to neboli. Myslim si, ze by to mohlo byt astralni telo, ale zatim fakt nevim. Ano, dalo by se rict, ze pri prestupu mezi sferama je to mnohem jemnejsi, ale obdobne.
Hlavu nesu v oblacích, však nohy z tuhé hlíny uplácané mám.

Uživatelský avatar
led_darkshiner
jdu do sebe
jdu do sebe
Příspěvky: 44
Registrován: 28 pro 2018, 11:25
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 21×
Obdrženo poděkování: 45×
Kontaktovat uživatele:

Re: Astrální putování

Příspěvekod led_darkshiner » 30 říj 2019, 14:05

@goolem - Teď mě napadá, jestli to není jen magnetismus tvého fyzického těla. Pochopil jsem prve, že tvé fyzické tělo není před zrcadlem a je tam tvá astrální schránka, ze které se dostává tvé mentální tělo. Nebo se mýlím? Jak zmínil @zebyja, jsem i já v první odpovědi trošku váhal nad definici mentálního těla v souvislosti tvého výstupu. Mentální tělo by mělo být vázáno na tvé astrální tělo. Elementálama jsem myslel obyvatele mentálního těla jakožto dílo tvé představivosti. Frekvenci jsem myslel jemnější roviny. Snad je to teď více pochopitelné i ode mě.
Neexistuje nic, co by nešlo...

Obrázek

Uživatelský avatar
gooolem
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 400
Registrován: 04 říj 2010, 11:05
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 280×
Obdrženo poděkování: 443×
Kontaktovat uživatele:

Re: Astrální putování

Příspěvekod gooolem » 30 říj 2019, 15:06

Ano, uz to lepe chapu. Diky :-)
Hlavu nesu v oblacích, však nohy z tuhé hlíny uplácané mám.

Uživatelský avatar
zebyja
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 521
Registrován: 02 kvě 2013, 15:47
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 65×
Obdrženo poděkování: 181×

Re: Astrální putování

Příspěvekod zebyja » 25 lis 2019, 18:55

gooolem: Tak jsem se konečně dostal k tomu abych to zkusil.

Když jsem byl v mentálním těle před zrcadlem tak jsem zkusil vystoupit z mentálního těla a v zrcadle jsem viděl spíše jak se deformuji. Každopádně pak se to stabilizovalo a efektem bylo že jsem viděl oddělenou část vědomí v mém mentálním těle přede mnou. Tj. Byl jsem tam já a můj obraz v zrcadle, který již nebyl v zrcadle, jen stál naproti mě a dělal něco jiného než já (mával na mě, když já ne, atp.). Stále moc nevím co si o tom myslet.

Každopádně při oddělování se neděli věci typické při astrálním výstupu z těla a tak jsem udělal druhý pokus, kdy jsem se před zrcadlem v mentálním těle snažil vystoupit s astrálním tělem a efektem bylo, že jsem se objevil v astrálním těle, které bylo stále v mém fyzickém těle, nic méně mi tato forma nepřišla příjemná a tak zůstávám u formy výstupu astrálním tělem přímo z fyzického bez těchto podivných složitostí.

Možná budu pokračovat s experimenty v mentálním těle před zrcadlem, proto že tam se mi děli opravdu zvláštní věci.

Ať se daří!
Inteligentní člověk umí řešit problémy, genius jim umí předcházet..
_________________________________________________________
legenda pro mé příspěvky: offTopic, dodatek, předmět zprávy


Zpět na “Astrální úroveň - 9. stupeň”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů