léčení elektromagnetickým fluidem?

Uživatelský avatar
miroslav
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 51
Registrován: 28 zář 2012, 13:47
pohlaví: Muž
Obdrženo poděkování:

léčení elektromagnetickým fluidem?

Příspěvekod miroslav » 02 říj 2012, 22:20

Dobrý večer (ráno či den).
Máte prosím někdo zkušenosti s léčením elektromagnetickým fluidem? Zajímá mě praktické porovnání s akupresurou, akupunkturou, či jinými systémy pracující s polaritou.
Prosím praktické zkušenosti, ne literatura.
Díky
"Vím, že nic nevím." Fakt? No já nevím :-)

Uživatelský avatar
team72
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 92
Registrován: 13 led 2010, 21:54
pohlaví:
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 17×

Re: léčení elektromagnetickým fluidem?

Příspěvekod team72 » 04 lis 2019, 23:21

Do istej miery sú veľmi podobné ... ide o rovnováhu životnej energie - tradičná čínská medicína pracuje takmer výhradne s pránickou, životnou energiou, Chi/ki, chikung.
Avšak liečenie elektrickým a magnetickým fluidom môže byť oveľa účinnejšia, takmer zázračná, a takmer okamžitá. Praktické skúsenosti sú asi zbytočné, treba to skôr prežiť, alebo vidieť na vlastné oči.

Uživatelský avatar
mek onder
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 412
Registrován: 17 říj 2010, 22:52
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 255×
Obdrženo poděkování: 350×

Re: léčení elektromagnetickým fluidem?

Příspěvekod mek onder » 13 lis 2019, 01:45

Má určitá úskalí,je dobré mít živlovou rovnováhu a je třeba brát v potaz nervový systém pacienta..aby se nezničil,nespálil..Dávkování a přesnost koncentrace na postiženou oblast je zásadní.Existuje pár lidí kteří s tím disponují vrozeně,ale v podstatě se jinak jedná o delší období než se dosáhne určité zručnosti a kvalitních výsledků,tj.dlouhodobých.
..všechny věci tady jsou skutečně jenom dočasné - pouze Duch je dokonalou podstatou. Nikde mimo tebe samotného není pro tebe cíle. Jediný smysl a cíl vlastního života je v rozpoznání vlastního životního úkolu, tj. ve vědomí vlastního živého poměru k Bohu.

Uživatelský avatar
majstro
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 465
Registrován: 18 čer 2009, 15:06
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 73×
Obdrženo poděkování: 31×
Kontaktovat uživatele:

Re: léčení elektromagnetickým fluidem?

Příspěvekod majstro » 13 lis 2019, 22:22

team72 píše:Do istej miery sú veľmi podobné ... ide o rovnováhu životnej energie - tradičná čínská medicína pracuje takmer výhradne s pránickou, životnou energiou, Chi/ki, chikung.
Avšak liečenie elektrickým a magnetickým fluidom môže byť oveľa účinnejšia, takmer zázračná, a takmer okamžitá. Praktické skúsenosti sú asi zbytočné, treba to skôr prežiť, alebo vidieť na vlastné oči.


Ahoj.. pro me osobne je to jedno a totez co popisujes - ze jang = elektricky zivel a jin = magneticky zivel. Ve vysledku v podstate potrebujes vyrovnavat ty sily mezi organy. Myslim, ze v nekterem stupni brany popisuje Bardon propoje mezi organy a takto presne to je i v TCM.

A srovnani s akupresurou a akupunturou .... jeste bych pridal dietetiku a byliny z TCM:
Podle me nejeefektivnejsi jsou byliny.. ktere maji urcitou atropii = vstupuji nejakym zpusobem do energetickeho systemu a ovlivnuji konkretni organy tim, ze ovlivnuji prave jang a jin onech organu.

Podobne pak funguje akupunktura.. ale je to takove programovani nizsi urovne. A podle me je to narocne na studium... cca 2 roky nez se clovek nauci poradne body, jejijch kombinace a aplikace, tak aby to davalo smysl pro pouziti. Ale da se naucit laicky par bodu .. nektere body jsou jednoduche a pomerne efektivni.

A akupresura je v postate obdoba.. jen se nepouziji jehlicky, ale tlak na energeticke body.

Kdysi jsem slysel takove pekne prirovnani mezi bylinami TCM a akupunturou... Aku je neco jak kdyz se slape tygrovi na ocas, ale u bylin se slape drakovi na ocas... :-), Tim chci rict, ze bylinami se da udelat velka paseka a trvale poskodit, kdezto aku neni tak tragicke, kdyz to clovek neumi.

A dietetika - opet dalsi disciplina ktera doplnuje ostatni, zamerena na prijimani potrebnych zivlu z jidla na zaklade analyzy stavu tela a jeho problemu, a taky treba s ohledem na rocni obdobi.

Dalsi systemy co to dopnuji jsou: cinska numerologie (obdoba evropske astrologie), ktera dokaze rici ruzne predispozice na organech. Cinske houby, ktere jsou taky pomerne ucinne (maitake, kordyceps. atd...)

Kdyz se vsechny tyto discipliny zkombinuji, a aplikuji, tak vysledek zarucen.

Kazdopadne muj nazor je, ze toto se tyka primarne fyzickeho tela (nahrubo i astralniho)... a jak je napsano v predchozim prispevku, pokud se nevenuje pece instrospekci a kultivaci astralniho tela.. tak ucinek nebude trvaly. Ale clovek se spise stane zavisly na prostredcich TCM (spis by to mela byt berlicka a vypomoc podle meho nazoru).

Uživatelský avatar
Saila
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 967
Registrován: 23 kvě 2013, 23:10
pohlaví: Žena
Poděkoval(a): 112×
Obdrženo poděkování: 68×

Re: léčení elektromagnetickým fluidem?

Příspěvekod Saila » 16 pro 2019, 13:34

majstro píše:
Kazdopadne muj nazor je, ze toto se tyka primarne fyzickeho tela (nahrubo i astralniho)... a jak je napsano v predchozim prispevku, pokud se nevenuje pece instrospekci a kultivaci astralniho tela.. tak ucinek nebude trvaly. Ale clovek se spise stane zavisly na prostredcich TCM (spis by to mela byt berlicka a vypomoc podle meho nazoru).


Vidím to ještě tak, že i když pacient do teď introspekci nedělal, začne brát byliny a podstupovat jinou tčm terapii, tak se stejně i rýpe do daného problému jenž s nemocí souvisí a pacientovi v hlavě začnou vyvstávat různé situace jež nemoc zapříčinili, ani si nemusí uvědomovat, že to souvisí s nemocí a začne to řešit též..Tj. tyto prostředky dle mě mohou pacienta dovést k té introspekci...
All izz well :-)


Zpět na “Fyzická úroveň - 9. stupeň”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti