Tipy na intenzivni cviceni

Uživatelský avatar
majstro
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 465
Registrován: 18 čer 2009, 15:06
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 73×
Obdrženo poděkování: 31×
Kontaktovat uživatele:

Tipy na intenzivni cviceni

Příspěvekod majstro » 19 úno 2014, 02:20

Ahojte, chtel bych se Vas zeptat, jak provadite mentalni cviceni, aby bylo pokud mozno, co nejefektivnejsi a intenzivni a melo to uzitek a ubiralo se to smerem k vysledkum :-).
Ja sem doposud provadel tyto koncentracni cviceni tak, ze sem se snazil odcvicit vsechny smysly, pripadne pocity, negativni stav za jeden trenink(jeden vecer) = kazdemu sem venoval 5-10 minut. Ale prislo me, ze to proste neni vubec efektivni a ze bych to mel zintezivnit a zvolit jinou taktiku - poroste me to prislo jen takove placani po ramenou :-).
A tak sem se rozhodl, ze to budu tedka delat tak, ze pojedu kazdy den pouze 2-3 smysly maximalne. Napr. dneska vizualizace, cich, negativni stav. A kazdemu jsem venoval trebas 10 minut a dokola v cyklu treba 2 hodiny. Po skonceni dneska citim, ze sem skutecne na tech smyslech zapracoval.
A dalsi den bych treba zvolil opet 2-3 smysly... az bych se treba po 3-4 dnech opet dostal k vizualizaci, cichu, negativnimu stavu znovu.
Jak jste na tom vy? Mate nejake doporuceni, tipy, triky?

Uživatelský avatar
Havran
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 585
Registrován: 26 črc 2011, 21:08
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Obdrženo poděkování: 24×

Re: Tipy na intenzivni cviceni

Příspěvekod Havran » 19 úno 2014, 09:35

Ahoj Majstro,
na doporučení jedu po 5ti minutách vše ... základ sledování, kontrola a neg. stav pak jednotlivé imaginace. Hlavně si teď kontroluju čistotu provedení tj. snažím se provádět bezchybně.
Delší časové úseky pro jednu činnost nedělám mimo prodýchávání. Kdybych měl víc času asi bych ale dělal některé činnosti déle (negativní stav zejména)

Ahoj Havran
Having power isnt as good as you thing ...
... whom am I kidding? Power is GREAT!


Zpět na “Mentální úroveň - 2. stupeň”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti