Impregnování místnosti

Uživatelský avatar
Anubis
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 680
Registrován: 19 zář 2009, 18:06
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 59×

Impregnování místnosti

Příspěvekod Anubis » 20 kvě 2011, 13:22

Protože to patří k dodatku 3. st., tak to nedávám přímo do oddílu.

Za poslední rok se mi více méně podařilo impregnovat několik místností popř. domů, ale mám problém s tím, že nedokážu místnost osvítit. Trochu to souvisí s výcvikem těla, zkrátka nejsem schopen to záření promítnout navenek. Někdy tělo získává trochu stříbrnou barvu, ale do svícení to má daleko.

Měl by ten svit být samovolný nebo se mu má pomoct imaginací? Já totiž nějak nemám důvod někde svítit, tak nechci dělat něco, co není potřeba.

Uživatelský avatar
mek onder
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 412
Registrován: 17 říj 2010, 22:52
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 255×
Obdrženo poděkování: 350×

Re: Impregnování místnosti

Příspěvekod mek onder » 21 kvě 2011, 04:06

Uvnitř těla to zářit musí,navenek je větší spotřeba a čím více je nahuštěna a dynamická,tak tím je větší i světelná síla.Svítí to samovolně,ale imaginací si můžeš slušně pomoci.. :)

At´se daří.
Mc :-)
..všechny věci tady jsou skutečně jenom dočasné - pouze Duch je dokonalou podstatou. Nikde mimo tebe samotného není pro tebe cíle. Jediný smysl a cíl vlastního života je v rozpoznání vlastního životního úkolu, tj. ve vědomí vlastního živého poměru k Bohu.

Uživatelský avatar
Anubis
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 680
Registrován: 19 zář 2009, 18:06
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 59×

Re: Impregnování místnosti

Příspěvekod Anubis » 21 kvě 2011, 08:35

mek onder píše:...

Teď se dívám, že je to v knize dokonce jako požadavek pro ukončení 3. stupně. Díky za odpověď, hurá do toho.

Ještě otázka, měla by se ta imaginace vztahovat k tomu, že svítím já nebo že místnost vypadá stejně jako ve dne?

Uživatelský avatar
mek onder
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 412
Registrován: 17 říj 2010, 22:52
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 255×
Obdrženo poděkování: 350×

Re: Impregnování místnosti

Příspěvekod mek onder » 21 kvě 2011, 20:31

Oboje,svítíš ty,ale imaginačně to promítneš i do té místnosti a ona je jako osvětlena.. :)
..všechny věci tady jsou skutečně jenom dočasné - pouze Duch je dokonalou podstatou. Nikde mimo tebe samotného není pro tebe cíle. Jediný smysl a cíl vlastního života je v rozpoznání vlastního životního úkolu, tj. ve vědomí vlastního živého poměru k Bohu.

Uživatelský avatar
Anubis
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 680
Registrován: 19 zář 2009, 18:06
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 59×

Re: Impregnování místnosti

Příspěvekod Anubis » 21 kvě 2011, 22:20

mek onder píše:...

Myslíš, že to světlo jde třeba zachytit na kameru? Když se píše, že to může vidět i nezasvěcenec... Nemám tu nikoho, s kým bych to mohl zkoušet, ale potřebuju objektivní kontrolu. Díky za tvou trpělivost.

Uživatelský avatar
mek onder
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 412
Registrován: 17 říj 2010, 22:52
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 255×
Obdrženo poděkování: 350×

Re: Impregnování místnosti

Příspěvekod mek onder » 22 kvě 2011, 01:07

Světlost by se měla zvýšit,což by mělo jít poznat i na kameře,ale raději věř sobě,jde to poznat slušně fyzickým zrakem :)
..všechny věci tady jsou skutečně jenom dočasné - pouze Duch je dokonalou podstatou. Nikde mimo tebe samotného není pro tebe cíle. Jediný smysl a cíl vlastního života je v rozpoznání vlastního životního úkolu, tj. ve vědomí vlastního živého poměru k Bohu.

FTX

Re: Impregnování místnosti

Příspěvekod FTX » 05 led 2012, 11:48

Anubis píše:
Myslíš, že to světlo jde třeba zachytit na kameru? Když se píše, že to může vidět i nezasvěcenec... Nemám tu nikoho, s kým bych to mohl zkoušet, ale potřebuju objektivní kontrolu. Díky za tvou trpělivost.

Nevím, podle mě stačí jen subjektivní pocit. Mistr ukazuje na mnoha místech, čeho všeho lze dosáhnout při mnohaletém cvičení.

Pokud jsi velmi nadán, tak samozřejme můžeš dosáhnout i takovýchto jevů. Tohle je spíš otázka na Mistra, který dá žákovi takové zadaní, které zvládne. Pokud Mistr není, tak si musíš laťku nastavit sám. Důležité je pozvednut aktuální schopnosti o stupínek výše.

Tento postup je obecně použitelný:
http://www.frabato.cz/viewtopic.php?f=9&t=149&start=15#p2296

Pokud jsi extrémě talentovaný v jednom směru, tak je lepší se zaměřit na směr ve kterém až tak talentovaný nejsi.

Cristián
trochu se tu rozkoukávám
trochu se tu rozkoukávám
Příspěvky: 1
Registrován: 16 dub 2013, 21:25
pohlaví:

Re: Impregnování místnosti

Příspěvekod Cristián » 17 dub 2013, 19:57

Ahojte mohol by mi niekto skúsenejší poradiť trošku s tou impregnáciou? nemám v tom jasno:
1)hovorí, že máme do seba životnú silu nakupiť a začať ju vyžarovať do miestnosti, takže vlastne tá miestnosť žiari cez mňa životnou silou však. A na konci píše že životnú silu prebytočnú máme zo seba vydýchnuť. No a mne nie je jasné, keď som ju cez seba nazhromaždil a vpustil do miestnosti stále mám v sebe prebytok životnej sily? a nie je mi jasné ako to myslí, že v miestnosti môžme nechať iba silu žiarivú...
2) vizualizačné schopnosti som v podstate od detstva mal dobré, ale meporadili by ste mi ako vlastne postupujete vy keď nabíjate dajme tomu nejaký predmet? Pretože dobre chceme nabiť predmet šťastím a úspechom aby ktokoľvek ho nosí mal úspech a šťastie..Mne sa zdá že tam ide skôr o ten pocit čo dávame do neho pretože vizualizáciou no neviem ako by som si to mal predstaviť.
- alebo napríklad nabíjame pmiestnosť aby bola ochránená pred nepovoleným návštevníkom a ten ak do nej vojde aby bol odvrhnutý naspeť alebo aby mu tam nebolo dobre...ako by ste si to predstavili?
3) Ak chcem práve seba životnou silou liečiť tak ju v sebe nakupím s predstavou zdravia hej ale botom už vydýchovať prebytočnú energiu? veď predsa preto som do seba ju vtiahol aby ma liečila nie?

Uživatelský avatar
gooolem
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 400
Registrován: 04 říj 2010, 11:05
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 280×
Obdrženo poděkování: 443×
Kontaktovat uživatele:

Re: Impregnování místnosti

Příspěvekod gooolem » 16 lis 2014, 12:46

Ahoj, osobně souhlasím s tím, co píše FTX, tedy, že na mnoha místech knihy Mistr uvádí, co vše je možné dosáhnout po letech tréninku, což je ovšem možné při zaměření se na tu jednu konkrétní věc, což si myslím není myšlenka Brány, jelikož se má každý postupně připravovat na vyšší úkoly, které na něj kladou další dvě Mistrova díla. Takže pokud bych chtěl osvítit místnost jak žárovka, strávil bych na tom mnoho lépe využitelného času. Ta možnost je koneckonců v knize vložena do dodatku jako možnost, stejně jako možnosti léčení, ne do podmínky splnění cvičení. Pokud cítím a vnímám svou záři, která prochází mým tělem jako světlo slunce a osvětluje x metrů mého okolí, tak to považuji za dostatečné, nevím, zda by to viděl i někdo jiný. Pro mne je důležitá má vlastní imaginace slunečního svitu a čím víc jí vnímám, tím víc ji považuji za zmáknutou a pochopenou.
Cristiáne, - pokud jsem hromadil životní sílu v sobě a promítal jsem ji do místnosti, tak jsem ji ale stále kupil v sobě, to znamená, že ve mě byla záře, která přesahovala až do okolí. To znamená, že pokud se rozhodnu cvičení ukončit, tak ještě je třeba do okolí vydechnout i tu záři, kterou mám v sobě, ale již bez nadechování, kupení nové síly. Pak se člověk přebytečné síly - záře zbaví. a zářivá síla v místnosti zůstává sama od sebe.
- nabíjení talismanů a různých jiných věcí přes životní sílu je možné provést tak, že do předmětu nakupíš světlo - životní sílu a to světlo naplníš - impregnuješ myšlenkou. Každá myšlenka má svůj obraz či pocit, což do toho vložit také můžeš.
-ke svému zdraví v sobě sílu nemusíš kupit, stačí se v ní jen koupat, bez tlaku. právě tlak životní síly je pro tělo tím nebezpečím. koupání, čili rochňání se ve světle nebezpečné není.

Sice je to odpověď na již starý příspěvkk, ale třeba to trošku někomu pomůže :-) .
Hlavu nesu v oblacích, však nohy z tuhé hlíny uplácané mám.


Zpět na “Fyzická úroveň - 3. stupeň”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti