Teal Scott

Moderátor: Cagliostro

Uživatelský avatar
Windik
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 66
Registrován: 10 zář 2011, 19:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Teal Scott

Příspěvekod Windik » 27 led 2013, 16:52

Teal se narodila v Santa Fe v Novém Mexiku v roce 1984. V prvních letech svého života bylo zřejmé, že se narodila s mimosmyslovými schopnostmi. Mezi těmito schopnosti patřila jasnozřivost, jasnosluchu, schopnost manipulovat s elektro-magnetickým polem a schopnost komunikovat s jinými formami. Jak vyrůstala, na rozdíl od mnoha dětí narozených s mimosmyslovými schopnostmi, její dary nezmizely.

Její rodiče, kteří byli oba správci přírody, později přijal práci v Národním parku v Utahu, aniž by věděli o zdejším náboženské komunitě. Brzo se pověsti o její schopnosti roznesly do okolí, za než byla odsuzována. A kvůli těmto schopnostem byla odvedena jako dítě do místního kultu, kde jí mučily/nutily k různým spiritualistickým rituálům po dobu třinácti let. Když jí bylo 19 tak se jí podařilo z kultu uprchnout.

Teal se stala "duchovním katalyzátorem" a učí lidi, jak najít blaženost i v těch nejextrémnějších podmínkách. V raném dětství Teal o sobě tvrdila, že byla na zem seslána s jistým záměrem.
Jako malé dítě začala psát neznámým jazykem. Teal studovala Qigong energetické léčení v Číně.
Na četných příležitostech Teal provedla to, co někteří považují za zázračné uzdravení.
Navzdory svým schopnostem, Teal je pevně přesvědčená, že tyto schopnosti jsou vlastní všem
lidem ,kteří cvičí se svým vědomím.

Pracovala taky v modelingu.Maluje krásné obrazy, dělá různé spony, náhrdelníky a náušnice se spirituálními motivy.Napsala knihu "The Sculptor in the Sky" a píše další. Nepije alkohol a je vegan.
Má v plánu změnu vězeňského systému, školství, různé sociální systémy. Každou sobotu
pořádá videochaty kde odpovídá na otázky.


Je toho víc ,ale co jsem si nebyl jistý tak jsem nepřekládal...



http://www.thespiritualcatalyst.com

z některých maleb mi spadla čelist , na jejím facebooku je jich mraky.
Obrázek
Naposledy upravil(a) Windik dne 27 led 2013, 17:39, celkem upraveno 16 x.

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: Teal Scott

Příspěvekod marvin » 18 dub 2013, 15:27

ona je fakt dobrá...
asi bychom měli přeložit některé její esseje..

[youtube]stu1TTn6RcU#![/youtube]
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Uživatelský avatar
Michal
vášnivý přispivatel
vášnivý přispivatel
Příspěvky: 358
Registrován: 11 pro 2012, 18:44
pohlaví:
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 36×

Re: Teal Scott

Příspěvekod Michal » 18 dub 2013, 16:38

Souhlasím, jako nejužitečnější mi přišly tyhle dvě (a tím bych se i dobrovolně přihlásil k jejich přeložení):

V tom prvním popisuje jak funguje naše vyšší já. Osobně nemůžu posoudit, jestli tomu tak opravdu je, ale je to zatím nejlepší znázornění, na jaké jsem narazil.


Asi nejužitečnější se mi zdá tohle video. Hlavně protože pokud se nám podaří identifikovat jaké negativní emoce v nás vzbuzuje okolí, můžeme se dostat k jádru problému a zapracovat na něm. Jako pomůcka k introspekci.

Uživatelský avatar
Michal
vášnivý přispivatel
vášnivý přispivatel
Příspěvky: 358
Registrován: 11 pro 2012, 18:44
pohlaví:
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 36×

Re: Teal Scott

Příspěvekod Michal » 04 kvě 2013, 20:12

“What is enlightenment? It is complete and total non-attachment to one’s own thoughts. And in the absence of attachments to one’s own thoughts, all that is present in the moment is love”
-Teal Scott-

Uživatelský avatar
Michal
vášnivý přispivatel
vášnivý přispivatel
Příspěvky: 358
Registrován: 11 pro 2012, 18:44
pohlaví:
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 36×

Re: Teal Scott

Příspěvekod Michal » 01 črc 2013, 09:02

Bomba, nějaký holky z ČR překládají Teal Scott. Udělaly s ní interview. Dost dobrý.




pro titulky si to musite pustit z Youtube.. nebo bych musel dodelat nejaky tagy na titulky v embeded videu.. vite nekdo jak na to??

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: Teal Scott

Příspěvekod marvin » 04 črc 2013, 10:06

Tak holky to přepsaly na čitelnou formu do PDF. Moc děkujem : )
Přílohy
prepis rozhovoru s Teal Scott.pdf
(423.42 KiB) Staženo 203 x
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Uživatelský avatar
Tomáš
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 540
Registrován: 06 říj 2012, 11:08
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 90×
Obdrženo poděkování: 43×

Re: Teal Scott

Příspěvekod Tomáš » 18 lis 2013, 16:50

Nevím co k tomu říct. Snad jen, že se mi to líbí. :)


Hospodin je tvůj ochránce, Hospodin je ti stínem po pravici.

Uživatelský avatar
Ondrash
snažím se trochu psát
snažím se trochu psát
Příspěvky: 17
Registrován: 10 lis 2013, 21:19
pohlaví: Muž

Re: Teal Scott

Příspěvekod Ondrash » 12 led 2014, 19:52

Trochu konspirace nebo kritického myšlení neuškodí na druhou stranu, si myslim... :) http://za-svetlem.blogspot.cz/2013/05/teal-scott-manipulace-ci-pravda.html?spref=fb
Nejlépe ostatní učíte to, co sami nejvíce potřebujete naučit.

Uživatelský avatar
Arex
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1358
Registrován: 18 zář 2010, 13:33
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 177×
Obdrženo poděkování: 1110×

Re: Teal Scott

Příspěvekod Arex » 12 led 2014, 21:42

Ondrash píše:Trochu konspirace nebo kritického myšlení neuškodí na druhou stranu, si myslim... :)[/url]


Tomu, kdo věří tomuhle vláknu, neuškodí už ani konspirace...
„Srdce, buď statečné a spěj vpřed!“, tak volají všichni, kdož jsou sklíčeni smrtelností. Tak zní heslo zasvěcenců zanícených touhou po Absolutnu a stoupajících po žebříku Poznání. Ale až v soutěsce mezi obočím rozzáří se Světlo jako plamen blesku!

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: Teal Scott

Příspěvekod marvin » 13 led 2014, 03:24

Ondrash píše:Trochu konspirace nebo kritického myšlení neuškodí na druhou stranu, si myslim... :) http://za-svetlem.blogspot.cz/2013/05/teal-scott-manipulace-ci-pravda.html?spref=fb


myslim ze ten clovek ma dost vazny problem..trochu mi to pripomina tady nekoho na foru.. kdo si filtruje vsechno co vidi pres svuj vlastni filtr (deformovany) a pak si z toho dela "objektivni" nazor, podporeny "objektivnim" kyvadlem : )

--------------
edit:

Tak jsem tam ještě postl svůj komentář.. uznávám, že to není ideál toho jak by se měli komentáře psát (zvlášť na cizích webech: ) ... každopádně když si odpustím ten výsměch (kt. by tam rozhodně neměl být) tak jsem napsal tohle..

http://za-svetlem.blogspot.cz/2013/05/t ... 2332276337

marvin píše:Lol - opravdu slušný flame. Inu i špatná reklama je reklama. Ale k věci. Mě docela zle zase dělá špatně číst tyhle kydače hnoje : ) Ale ok - na to máme každý právo.

Co jsem chtěl říct je, že každý si filtrujeme to co vidíme přes vlastni egofiltry. Kyvadlo je pak dalším "objektivním" výsledkem :) Mám pocit, že autor má dost slušný problém. Ale asi bych ho musel znát osobně, nebo alespoň vidět jeho fotografii, abych viděl, kdo se za těma posty skrývá.

Teal je taková jaká je. Není zkousnutelná pro každého. Její obrázky a forma toho ce dělá, je taková, jak jí to vyhovuje. Pokud je někdo silně nevyrovnaný (konspirátor) tak v tom uvidí přes své vlastní konspirační filtry manipulaci.

Co je manipulace? Když ráno vstanu a požádám přítelkyni ať mi uvaří čaj - to už je manipulace:) ..heh.. teď vážně, tohle slovo je tak sprofanované, že už se o něj vážně nedá opřít. Někde vložím obrázek do videa a he, už manipuluji. Já svým příspěvkem manipuluji také. Kažýd se snaží být černobílý a postavit se na "něčí stranu"..

Když si tak pročítám ty souhlasné/nesouhlasné reakce tak je to jasné. Každý má svůj názor, a pokud někomu Teal nesedí - nebo se "zblázní" jako v jednom příspěvku píše paní/slečna - nemůžeme soudit autora na základě omylů jeho následovníků. Kolik lidí je v blázinci protože si myslí, že jsou Ježíš a že jsou svatí? A taky budeme říkat, že je to Ježíšova vina? Zcvoknout se člověk může dřív ze Zpráv TVNOVA než z Teal.

Asi bych těm lidem doporučil nekoukat se na její videa. Nejsou jim určeny. Kdo pochopí to, o čem Teal mluví, ikdyž se někomu může zdát Teal chladná (směju se) tak nepotřebuje poslouchat, že tam něco "nehraje a smrdí".. Kdo to nepochopí a bude se snažit Teal zaškatukovat a srovnávat s E.T. tak dopadne tak jako auto onoho komenut. Třeba na mě E.T. pusobí 1000x jinak, má jinou vibraci, je to ultrapomalý vykladač, kt. si najde zase posluchače jinde a oba jsou super. Ale já si raději poslechnu Teal, protože je mi bližší, je přímočařejší, energičtější (ano, tohle může někomu rozvibrovat celý spektrum čaker hahaha) a oslovuje mě.

Pokud je autor, kt. mi nic neříká, nebo z něho mám strach, pocit něčeho (divného), tak tam prostě nepůjdu, nebo jsem ho možná nepochopil??

Sry za dlouhý react, jestli to někdo přelouskal celý, tak díky.
martin
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Uživatelský avatar
Tomáš
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 540
Registrován: 06 říj 2012, 11:08
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 90×
Obdrženo poděkování: 43×

Re: Teal Scott

Příspěvekod Tomáš » 13 led 2014, 13:01

Na to nemá ani smysl odepisovat... Zbytečné plýtvání.... :D
Hospodin je tvůj ochránce, Hospodin je ti stínem po pravici.

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: Teal Scott

Příspěvekod marvin » 13 led 2014, 13:38

Tripař píše:Na to nemá ani smysl odepisovat... Zbytečné plýtvání.... :D


jasný, já to chápu. taky jsem se rozhodoval. ale využil jsem nabití z ledového jezera a navíc, vegani se musí společnými silami bránit zlovůli a nenávisti konspirátorů : )
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Uživatelský avatar
Ondra
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 618
Registrován: 26 led 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 30×

Re: Teal Scott

Příspěvekod Ondra » 13 led 2014, 19:57

Když se podíváte do nějakého knihkupectví, tak tam najdete nespočetné množství různých "andělských" knih. Obsahují podobné texty, jako presentuje Teal, prostě neškodný New Age. Že by to ale stálo za nějeké pozastavení se nad tím ? Upřímně, pokud by místo Teal byl nějaký hnusný chlap, tak by o to nikdo nezvadil, i když by říkal to samé. Škoda, že tam neni nahatá :)

Tu kritiku jsem si přečetl, ten člověk je blázen. Ten to měl v mysli, ještě před tím videem.

Uživatelský avatar
Ondrash
snažím se trochu psát
snažím se trochu psát
Příspěvky: 17
Registrován: 10 lis 2013, 21:19
pohlaví: Muž

Re: Teal Scott

Příspěvekod Ondrash » 14 led 2014, 09:35

V postatě si myslim to samé, co vy-určitě nevěřím tomu svetloblogu nebo jak se to jmenuje-to jsem četl jen tak letmo-jen jsem chtěl vnést i opačné, než jen positivní ohlasy...a zní ty názory rozporuplně právě proto, že každý vidí/vnímá jinak, jak psal Marvin nebo možná někdo schválně vhání paranoiu tam, kde by nemusela být...akorát vždycky, když vidím takto "nablýskaná videa", tak mi připadne na mysl ta komercionalizace-přednášky-New age-různé oprášené pravdy, někdy ale i, dle mého názoru, matoucí polopravdy v případě jiných...viděl jsem jedno její video, jedno z prvních, kde mluvila o takových těch nerovnovahách v organismu, na čež následuje nemoc-chronická nemoc-rakovnina...tyto věci ale pro člověka, který si přečetl pár knih by neměly být ničim novým, si myslim-pokud to někomu "otvírá oči" nebo se jen líbí, tak je to jen dobře. Videa, kde chtějí všechnu "moudrost" nacpat do pár minut nebo přednášky...přínosnější je IMHO si něco přečíst.
Nejlépe ostatní učíte to, co sami nejvíce potřebujete naučit.

Uživatelský avatar
Andrea
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 195
Registrován: 13 úno 2013, 17:05
pohlaví: Žena
Poděkoval(a): 27×
Obdrženo poděkování: 10×

Re: Teal Scott

Příspěvekod Andrea » 14 led 2014, 14:47

Už jsem sem chtěla dvakrát dát reakci na Teal, ale pokaždé se mi to nepovedlo, tak jsem si říkala, že to sem asi nepatří. Uvidíme do třetice :)

Já mám na Teal rozporuplný názor. Nevadí mi, co a jak hlásá (tedy, z toho mála videí co jsem viděla), většinu věcí umí dobře vysvětlit, ale... dle mého názoru není ve všem úplně upřímná. Např. v tom skype rozhovoru s Jurajem mi moc nesedí ta otázka na osteoporózu ... minule jsem sem dávala odkaz i přesnou minutu v tom rozhovoru, kde Juraje přesvědčuje o tom, že o osteoporóze "ví všechno", ale přitom tam ťuká do klávesnice a dává mu doplňující dotazy, aby získala čas, než to v tom pc najde... a tohle nebyla jediná věc, která mi na tom jejím rozhovoru s Jurajem neseděla, ale nehodnotím.

Nedávno jsem o ní četla jeden článek i se spoustou odkazů a tam se dočká i Ondra
Škoda, že tam neni nahatá :)

http://web.archive.org/web/200503070048 ... aleye.com/
Stačí zadat do googlu Teal Bosworth


Zpět na “Teal Scott”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů