Fluidické kondenzátory

Uživatelský avatar
Kibo
mé první příspěvky:)
mé první příspěvky:)
Příspěvky: 5
Registrován: 11 pro 2014, 23:27
pohlaví: Muž

Fluidické kondenzátory

Příspěvekod Kibo » 03 čer 2015, 09:11

Ahoj
v 8. stupni popisuje FB výrobu fluidického kondenzátoru. V chemii se moc nevyznám. Můžete mi prosím poradit, kde sehnat zlatý chlorid - aurum chloratum.

V odborných fotozávodech obdržíte zlatý chlorid, což je tzv. aurum chloratum, jehož se užívá
při nuancování fotografických desek. Toto aurum chloratum se dá snadno rozpustit ve vodě.
Rozpustíte-li jeden gram tohoto zlatého chloridu ve dvaceti gramech destilované vody, obdržíte
znamenitý roztok zlata, z něhož stačí přidat 5- 10 kapek do 100 gr tekutiny fluidického
kondenzátoru.
Ti, kdož jsou obeznámeni s laboratorními pracemi, mohou si elektroanalýzou roztok zlata
pořídit sami. V homeopatických lékárnách a tam, kde se homeopatické nebo elektrohomeopatické
léčebné prostředky prodávají, můžete preparát zlata snadno získat. Homeopatické zlaté prostředky
jsou ponejvíce rozředěný zlatý chlorid a nebo elektrolytickým postupem sestavované roztoky, jako
např. aurum chloratum Dl - D3, aurum muriatikum Dl - D3 nebo aurum metallicum Dl - D3.
Znalec homeopatických léků ví, že velké D je decimální potence.


V dalším odstavci FB popisuje výrobu, která není až tak složitá, přesto bych raději aurum chloratum někde koupil.

Hledal jsem v homeopatických seznamech, ale ta potence D1 (tedy 1:1) se snad ani neprodává.

Díky za radu.
Tomáš

Uživatelský avatar
Arex
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1358
Registrován: 18 zář 2010, 13:33
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 177×
Obdrženo poděkování: 1110×

Re: Fluidické kondenzátory

Příspěvekod Arex » 03 čer 2015, 11:30

Ahoj, v Bráně je to špatně přeloženo, jedná se o chlorid zlatitý (AuCl3) nebo o jeho tekutý roztok. Prodává je Safina, ale draze (čemuž se u sloučenin zlata nejde vyhnout).

Pokud to na Tebe bude finančně moc, zkusil bych koupit homeopatické zlato, které také působí, přestože ne tak dobře. A nebo podle rady knihy rozžhav masivní zlatý prsten a vhoď do trošky vody, což také stačí.

Chlorid zlatitý je jediná poživatelná substance, která odráží astrální světlo. Proto je pro nás tak jedinečný.
Naposledy upravil(a) Arex dne 03 čer 2015, 11:41, celkem upraveno 1 x.
„Srdce, buď statečné a spěj vpřed!“, tak volají všichni, kdož jsou sklíčeni smrtelností. Tak zní heslo zasvěcenců zanícených touhou po Absolutnu a stoupajících po žebříku Poznání. Ale až v soutěsce mezi obočím rozzáří se Světlo jako plamen blesku!

Uživatelský avatar
Arex
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1358
Registrován: 18 zář 2010, 13:33
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 177×
Obdrženo poděkování: 1110×

Re: Fluidické kondenzátory

Příspěvekod Arex » 03 čer 2015, 11:41

"Do fluidického kondenzátoru se přidává chlorid zlatitý (v roztoku), poněvadž způsobuje rozptyl a víření životního fluida prostupujícího kondenzátor. Rozptyl a víření je způsobeno odrazem fluida od nekonečně malých částeček zlata, jež obsahuje směs. Z hermetického hlediska se utváření vysvětluje tak, že v zásadě každá hmota přitahuje životní fluidum, ale neorganická látka brání víceméně proniknutí fluida do svého nitra. Je tudíž při svém utváření formována tlakem (působením) zvenčí. Látka organická naproti tomu obsahuje toto fluidum tak, aby mohlo na ni působit zvnitřku."


Vladislav Kužel: Hovory s Lasenicem, Trigon 2015, s. 44.
(Vyjde do měsíce, takže stojí za to si počkat, protože vydání bude významně rozšířeno).
„Srdce, buď statečné a spěj vpřed!“, tak volají všichni, kdož jsou sklíčeni smrtelností. Tak zní heslo zasvěcenců zanícených touhou po Absolutnu a stoupajících po žebříku Poznání. Ale až v soutěsce mezi obočím rozzáří se Světlo jako plamen blesku!

Uživatelský avatar
Kibo
mé první příspěvky:)
mé první příspěvky:)
Příspěvky: 5
Registrován: 11 pro 2014, 23:27
pohlaví: Muž

Re: Fluidické kondenzátory

Příspěvekod Kibo » 03 čer 2015, 15:53

Ahoj Alexi

moc díky. Ze Safiny mi odpověděli:
Můžeme Vám nabídnout tento materiál. Nejmenší balení je 5 g. Materiál se prodává jako pevná látka.


Trošku mě tam zaráží ta poznámka o tom, že je to pevná látka. Nevíš prosím tě jak to potom rozpustit do roztoku o kterém píše FB?

Moc díky.

Uživatelský avatar
Arex
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1358
Registrován: 18 zář 2010, 13:33
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 177×
Obdrženo poděkování: 1110×

Re: Fluidické kondenzátory

Příspěvekod Arex » 03 čer 2015, 16:37

Kibo: Chlorid zlatitý se rozpouští v destilované vodě, zhruba 1g chloridu zlatitého na 20 g vody.
„Srdce, buď statečné a spěj vpřed!“, tak volají všichni, kdož jsou sklíčeni smrtelností. Tak zní heslo zasvěcenců zanícených touhou po Absolutnu a stoupajících po žebříku Poznání. Ale až v soutěsce mezi obočím rozzáří se Světlo jako plamen blesku!

Uživatelský avatar
majstro
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 465
Registrován: 18 čer 2009, 15:06
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 73×
Obdrženo poděkování: 31×
Kontaktovat uživatele:

Re: Fluidické kondenzátory

Příspěvekod majstro » 16 čer 2015, 16:06

Ahoj Kibo: nemohl by jsi prosimte i postnout jaka je cena, jestli ti to napsali? Pripadne mas vice detailu, co ti napsali? Vyssi baleni + jejich ceny? Moc diky. David

Uživatelský avatar
Kibo
mé první příspěvky:)
mé první příspěvky:)
Příspěvky: 5
Registrován: 11 pro 2014, 23:27
pohlaví: Muž

Re: Fluidické kondenzátory

Příspěvekod Kibo » 17 čer 2015, 08:08

Ahoj

1g...1200Kč
min 5g

Uživatelský avatar
Flox
vášnivý přispivatel
vášnivý přispivatel
Příspěvky: 343
Registrován: 26 zář 2010, 14:02
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 44×
Obdrženo poděkování: 147×

Re: Fluidické kondenzátory

Příspěvekod Flox » 14 zář 2015, 01:21

Napadlo mě ještě koloidní zlato, https://cs.wikipedia.org/wiki/Koloidn%C3%AD_zlato
ale koncentrací si nejsem jist. https://www.udzoudyho.cz/prirodni-medic ... l?vmcchk=1 jedna tisícina procenta.
A tady 7 mg v 500ml lahvi: http://www.sativashop.cz/koloidni-zlato ... a-lekovka/ To je levnější si koupit gram(1000mg) investičního zlata za 1200 Kč :-D https://ceskamincovna.cz/investicni-zla ... 93-3015-d/
(omlouvám se za tu spoustu odkazů)
Lidé si myslí, že svobodný člověk dělá to, co dělat chce. Ale doopravdy svobodný člověk nemusí dělat to, co chce. Není otrokem žádostivosti svého ega být "lepší" než jiní :smich:


Zpět na “Mentální úroveň - 8. stupeň”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů