Logo Frabato na fotkách

Sem mi prosim pište návrhy, připomínky, náměty a vůbec poznámky k tomuto fóru.

vodotisk na dosud nepublikovaných fotkách?

Ano, dejme vodotisk "www.frabato.cz" na každou fotku
16
Cagliostro , jalabp , Firzen , majstro , Jitka , Tomáš , marvin , Inrise , Arex , Vlaštovka , DAn , P.Black , mek onder , Jaroslav , Cor Leonis , Sen
89%
Ne, nepoužívejme vodotisky "www.frabato.cz" na fotkách
2
Havran , Meri
11%
 
Celkem hlasů: 18

Uživatelský avatar
Flox
vášnivý přispivatel
vášnivý přispivatel
Příspěvky: 343
Registrován: 26 zář 2010, 14:02
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 44×
Obdrženo poděkování: 147×

Re: Logo Frabato na fotkách

Příspěvekod Flox » 06 čer 2017, 18:32

MDominik píše:Možná mi něco uniklo, ale vymýšlíte logo do vodoznaku, ale web (fórum) žádné logo nemá.


Když se podíváš do uživatelského panelu a přepneš si vzhled fora na téma "Hawiki", tak zjistíš, že nějaký pokus o logo zde je/byl :-)
Lidé si myslí, že svobodný člověk dělá to, co dělat chce. Ale doopravdy svobodný člověk nemusí dělat to, co chce. Není otrokem žádostivosti svého ega být "lepší" než jiní :smich:

Uživatelský avatar
MDominik
jdu do sebe
jdu do sebe
Příspěvky: 38
Registrován: 13 pro 2016, 17:28
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 159×
Obdrženo poděkování: 69×

Re: Logo Frabato na fotkách

Příspěvekod MDominik » 07 čer 2017, 12:38

Flox píše:
MDominik píše:Možná mi něco uniklo, ale vymýšlíte logo do vodoznaku, ale web (fórum) žádné logo nemá.


Když se podíváš do uživatelského panelu a přepneš si vzhled fora na téma "Hawiki", tak zjistíš, že nějaký pokus o logo zde je/byl :-)


Nenapadlo mě mrknout se na druhou šablonu :-). Popravdě mě vyhovuje fórum tak jak je. Jen když už vznikla diskuse o vodoznaku, tak jsem si dovolil můj malý postřeh.

Uživatelský avatar
Flox
vášnivý přispivatel
vášnivý přispivatel
Příspěvky: 343
Registrován: 26 zář 2010, 14:02
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 44×
Obdrženo poděkování: 147×

Re: Logo Frabato na fotkách

Příspěvekod Flox » 07 čer 2017, 20:00

Já nemám nic proti jinému logu. To co tam máme nyní na mě působí, jako kult osobnosti, jako znak charakteristický pro sekty v negativním slova smyslu :-D Ale na druhou stranu je jasné, co je hlavním tématem zde. A např. studie prokázaly, že když se do obchodu umístí fotky s lidmi, kteří se dívají, tak to snižuje množství ukradených věcí, výtržnictví atd. Myslím, že u psaní příspěvků na forum to může působit podobně :-D

Dávalo by mi smysl mít logo stejné na vodoznaku i na foru.
Lidé si myslí, že svobodný člověk dělá to, co dělat chce. Ale doopravdy svobodný člověk nemusí dělat to, co chce. Není otrokem žádostivosti svého ega být "lepší" než jiní :smich:

Uživatelský avatar
Arex
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1358
Registrován: 18 zář 2010, 13:33
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 177×
Obdrženo poděkování: 1110×

Re: Logo Frabato na fotkách

Příspěvekod Arex » 12 čer 2017, 13:56

Flox: Zpracuješ a dáš sem v dohledné době ten vodoznak na základě kartičky? Jsem spíš příznivcem činů než slov.
„Srdce, buď statečné a spěj vpřed!“, tak volají všichni, kdož jsou sklíčeni smrtelností. Tak zní heslo zasvěcenců zanícených touhou po Absolutnu a stoupajících po žebříku Poznání. Ale až v soutěsce mezi obočím rozzáří se Světlo jako plamen blesku!

Uživatelský avatar
Flox
vášnivý přispivatel
vášnivý přispivatel
Příspěvky: 343
Registrován: 26 zář 2010, 14:02
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 44×
Obdrženo poděkování: 147×

Re: Logo Frabato na fotkách

Příspěvekod Flox » 14 čer 2017, 23:25

Graficky to můžu zpracovat snad o víkendu. Ale namontovat to do fóra jako funkci bude těžší.
Lidé si myslí, že svobodný člověk dělá to, co dělat chce. Ale doopravdy svobodný člověk nemusí dělat to, co chce. Není otrokem žádostivosti svého ega být "lepší" než jiní :smich:

Uživatelský avatar
Arex
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1358
Registrován: 18 zář 2010, 13:33
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 177×
Obdrženo poděkování: 1110×

Re: Logo Frabato na fotkách

Příspěvekod Arex » 04 zář 2017, 14:10

Takže to úplně zamrzlo. Co přidat do fotografií pouze text?
„Srdce, buď statečné a spěj vpřed!“, tak volají všichni, kdož jsou sklíčeni smrtelností. Tak zní heslo zasvěcenců zanícených touhou po Absolutnu a stoupajících po žebříku Poznání. Ale až v soutěsce mezi obočím rozzáří se Světlo jako plamen blesku!


Zpět na “Náměty”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti