Spagyrie

Zde můžete přispívat svými zajímavostmi ze světa a práce F. Bardona

Moderátoři: uživatel1, Arex

Jurka
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 70
Registrován: 18 pro 2018, 21:31
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 22×
Obdrženo poděkování: 24×

Re: Spagyrie

Příspěvekod Jurka » 09 bře 2019, 15:29

Kuato píše:s tou pampeliškou ještě chvilku počkej, až slunce vstoupí za necelé dva týdny do berana. jaro se letos malinko zdánlivě předbíhá, ale to je tak na povrchu. 21.3. je i úplněk, takže já bych pro sběr zrovna konkrétně pampeliškového kořene zvolil buď 20.3. nebo spíš 21.3. hned ráno (čtvrtek - jupiterský den)


Nebyl by lepší spíše 28.3.2019, kdy je měsíc již ve 4té fázi od novoluní ?

Uživatelský avatar
Kuato
vášnivý přispivatel
vášnivý přispivatel
Příspěvky: 293
Registrován: 13 srp 2014, 12:55
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 219×
Obdrženo poděkování: 838×

Re: Spagyrie

Příspěvekod Kuato » 11 bře 2019, 12:17

KratkyUvodKeSpagPraxi.pdf
(3.62 MiB) Staženo 140 x
Jurka píše:Ahoj Kuato, ani ne seznam, spíš kde koupit.
např. destilační instrument a nezaplatit za to hned 10 litrů.
Chtěl bych nakoupit průběžně každý měsíc něco pokud by bylo kde.
Ohledně kalcinace jsem našel na netu nespočet zaručených návodů, ale tak nějak si nejsem jist jesti to je ono, jen to spálit a dát do tinktury mi přijde taky škoda.
A v knihách mi připadá, že bych hned měl vyrábět kámen mudrců, protože základy jsou přece nadevše jasné.
jak se říká každá rada drahá :-)


pro jednoduchost budu předpokládat, že začínající spagyrik bude laborovat v rostlinné říši a cílem jeho prací budou různé spag. tinktury a esence. vyšší věci typu kvintesence nebo různé alkahesty zatím popisovat nebudu. v posledních letech jsme si s kolegy vytvořili jakási nepsaná pravidla o tom, že tyto věci ukazujeme až lidem, kteří ukohní svojí první esenci a myslím, že tyto pravidla jsou smysluplná. ostatně - bez esence kvintesenci stejně nevyrobím, takže si potenciální zájemci vlastně nemají důvod stěžovat si :o).

návod na esence jsem dal dohromady (v příloze tohohle příspěvku), beztak to už většina z nás "starších" víckrát někomu přepisovala, takže tohle ušetří do budoucna práci, plus je tam nějaká omáčka kolem.

v zásadě toho začínající spagyrik tolik kupovat nepotřebuje. do začátku potřebuješ jednu funkční destilační aparaturu, tam je sklo, to se neochčije, zbytek se dá pořešit po "partyzánsku" - smaltované hrnce, nerezové misky, zavařovací sklínky, flašky od alkoholu, papírové filtry do kávovaru.. improvizace kam se podíváš. no a s postupem času si začneš dokupovat věci přesně podle potřeby. lepší než si nakoupit křivule, pro které nebudeš mít využití, protože destilovat víno na vínovici na čajových svíčkách, jako to válčili někteří nejmenovaní kolegové v začátkách, to není nutná evoluční část, i když se člověk zpětně nasměje ;o).

zdroj tepla - elektrická ploténka nebo plyn. sporák. pokud máš něco z toho doma - použij. pokud chceš být nóbl, top klidně dřevem nebo sušeným kravincem. názory, že elektřina může dělat bordel jsou relevantní. já to řeším částečně tak, že baňku, ze které destiluju, tak nestavím přímo na ploténku, ale mám v 5l hrnci pár litrů rostlinného oleje a destiluju tak přes olejovou lázeň. má to svoje výhody i nevýhody, já to mám, abych částečně odclonil vliv elektromagnetického pole.

sklo používej všechno s NZ (zábrusem), ideálně velikost 29/32 - to je nejuniverzálnější - vyskytuje se na menších i větších dílech s největším přesahem využití. na samotnou destilaci budeš potřebovat právě jednu baňku. jako první bych si koupil Erlenmeyerku vel. 2litry, pak už si můžeš hrát. já přes olej používám kulaté, ale erlenky jdou postavit přímo na varnou plochu ploténky a jsou velmi rychlé.

k ní budeš potřebovat nějaký přestupník nebo koleno (já používám - http://www.thermofisher.cz/produkty/pre ... o-teplomer) - shora má místo pro teploměr - nebo zátku, pak chladič - jaký seženeš, já používám kuličkový (Allihnův, 4 bublinky jsou dostatečně výkonné) - dá se použít na svislo i na šikmo, což třeba spirálové neumožňují, ne že bych to teda potřeboval. dole pod chladičem to musíš do něčeho zachytávat - stačí i kádinka nebo jakákoliv dostatečně prostorná sklenice.

dál budeš potřebovat nějaký laboratorní stojan se svorkama, do kterých uchytíš ten chladič. jo, a zábrusy není od věci promazávat - existují na to chemicky inertní masti, jinak mohou jít spoje blbě rozebírat.

pak jsou takové věci - na síru i soli potřebuješ destilku. kupné nejsou nic moc, lepší mít svoje. na destilku je nejlepší (něco jako) tlakový hrnec s namontovaným chladičem. prodávají za pár korun (malé jednotky tisíc) na aukru. třeba 10ti litrový je docela v pohodě. dá se v tom i relativně smysluplně destilovat bylinné kvasy u kvasné cesty (kdy toho máš třeba 20-30litrů, nechtěl bych v tom destilovat 300litrů kvasu na slivovici :o).

jakože určitě koupíš ještě pár věcí blbě nebo na víckrát. jakože si koupíš aparaturu a nebudeš k ní mít hadice atd. ale to patří k tomu, když člověk nemá na škole laboratorní práce s chemickým nářadím a dá se to přežít. něco si k tomu zkus přečíst, skrytý var je mrcha, a pořiď si nějaké ochranné pomůcky, aby je aspoň někdo měl :o).

Uživatelský avatar
Ankhur
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 379
Registrován: 03 říj 2010, 12:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 48×
Obdrženo poděkování: 35×

Re: Spagyrie

Příspěvekod Ankhur » 11 bře 2019, 13:18

Ahoj Kuato,

moc hezká mandragora. Nevím jak u Tebe, ale u mne je to s ní složité.
Co jsem sám zkoušel, tak v květníku mi pokaždé po nějaké době začala uvadat. Co jsem zkoušel sázet asi 3x ven, to nepřežila.

Pořádně takto mohutně mi roste až letos a řekl bych, že je to asi i tvarem květináče.
Zasadil jsem loňský kořen, který jsem nechal skoro oschnout a pak narašit v malé sklenici od okurek.
Přílohy
IMG_20190311_114640.jpg
IMG_20190311_114552.jpg
Naposledy upravil(a) Ankhur dne 12 bře 2019, 21:52, celkem upraveno 1 x.
Není to o tom, co chceš, je to o tom, co skutečně uděláš.

Uživatelský avatar
Ankhur
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 379
Registrován: 03 říj 2010, 12:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 48×
Obdrženo poděkování: 35×

Re: Spagyrie

Příspěvekod Ankhur » 11 bře 2019, 13:39

Jurka píše:ani ne seznam, spíš kde koupit.


www.verkon.cz
www.thermofisher.cz
Není to o tom, co chceš, je to o tom, co skutečně uděláš.

Uživatelský avatar
Kuato
vášnivý přispivatel
vášnivý přispivatel
Příspěvky: 293
Registrován: 13 srp 2014, 12:55
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 219×
Obdrženo poděkování: 838×

Re: Spagyrie

Příspěvekod Kuato » 11 bře 2019, 14:08

Ankhur píše:
Jurka píše:ani ne seznam, spíš kde koupit.


http://www.verkon.cz
http://www.thermofisher.cz


plus sledovat aukro, obcas se tam objevi levne sklo. poptat zname..

Uživatelský avatar
Saila
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 967
Registrován: 23 kvě 2013, 23:10
pohlaví: Žena
Poděkoval(a): 112×
Obdrženo poděkování: 68×

Re: Spagyrie

Příspěvekod Saila » 11 bře 2019, 23:31

To je krásné destilovat na čajovkách:-DDD dá se obejít i bez masti na sklo a držáku, ale to asi záleží na druhu chladiče... :-))
All izz well :-)

Jurka
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 70
Registrován: 18 pro 2018, 21:31
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 22×
Obdrženo poděkování: 24×

Re: Spagyrie

Příspěvekod Jurka » 12 bře 2019, 18:09

Ahoj, ten tvůj návod jde pěkně na dračku :-)
Ale je supr, jen si tak říkám kde vzít tolik volného času v kuse, nebo je možno práci přerušit na den nebo pár dní a poté pokračovat

Uživatelský avatar
Kuato
vášnivý přispivatel
vášnivý přispivatel
Příspěvky: 293
Registrován: 13 srp 2014, 12:55
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 219×
Obdrženo poděkování: 838×

Re: Spagyrie

Příspěvekod Kuato » 13 bře 2019, 09:17

Jurka píše:Ahoj, ten tvůj návod jde pěkně na dračku :-)
Ale je supr, jen si tak říkám kde vzít tolik volného času v kuse, nebo je možno práci přerušit na den nebo pár dní a poté pokračovat


rekl bych, ze v poslednich letech jsme s Arexem a Arboriem udelali nemalo osvety, lec efekt neni valny, takze to opravdu neni odvisle od poctu stazenych navodu nebo neco takoveho. bohuzel je spagyrie narocna spis na prostor a toleranci od bliznich nez na cas. ver, ze ve spolecne kuchyni ti nedovoli destilovat chcanky nebo jine animalni poklady ani nejvetsi svetice :o)). v kuse se toho moc nedela, rozlozeni do postupneho casu je naprosto bezne. i takova kalcinace rostlinnych tel spojena s extrakci soli byla na vickrat - spalis tela treba v nerezove misce nebo dvou spojenych kvetinacich - jenze ono to spaleni byva spojeno treba s dvouhodinovym pobytem v intenzivnim ohni, takze nez to pak vychladne, aby se s tim dalo dale manipulovat, tak mas dalsiho pul dne.. pak udelas tu extrakci do destilky - a tu po prefiltrovani zacnes odparovat. kdyz to budes odvarovat na silnem plameni, tak se ve finalni casti dostanes do bodu, kdy to fakt dost prska, takze je lepsi to odparit v mirnem teple nekde na topeni treba. a to muze byt dva dny.. atd.atd.

samozrejme delas obvykle soubezne vic veci. ja treba v ramci jedne rady pokusu zkousim vyextrahovat podle Basila Valentina ze skla antimonu Siru (antimonu), takze jsem materii nalozil do ruznych rozpoustedel a zkousim jak se chovaji. vetsina nedela nic. nektere jsou aktivni, ale divnym zpusobem. obcas me napadne ze bych mohl nalozit jeste do neceho dalsiho... jednou za tyden to vezmu do ruky a zhodnotim. az najdu neco, co se chova podle toho co pise B.V., tak prestanu testovat deset veci, pres funkcni rozpoustedlo udelam dalsi krok (ve vetsim mnozstvi, aby se s tim dalo pracovat)..takze je to spis pomale (podle datumu spravne uvidis, ze tento experiment trva od zari 2018 a teprve ted nedavno jsem se vlastne trochu posunul z mista). tim, ze alchymisti radi klamou, tak musis overovat mrak veci. dva radky textu=pul roku experimentovani. ale to jsme v kovni risi, ktera je jiny level prace.
Přílohy
vitrum_antimoni2.jpg
vitrum_antimoni1.jpg

Jurka
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 70
Registrován: 18 pro 2018, 21:31
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 22×
Obdrženo poděkování: 24×

Re: Spagyrie

Příspěvekod Jurka » 15 bře 2019, 19:44

Ahoj,
tak to jsem rád že mám dílnu tam si můžu smrdět a prskat do nekonečna :-)
Ohledně té klacinace od MS v květináči, tak mi to příjde dosti neřízené, dle mě by se měla teplota postupně zvyšovat, což v ohni popřípadě v uhlí moc nejde ( a květináč má dost tenkou stěnu takže prostup tepla bude dosti vysoký i přesto že je to keramika ).
Ještě dotaz na vinný kámen chápu správně že je to usazenina na dně sudu, co zbyde po víně ?
A kde sehnat vinovici teďna jaro , má cenu kupovat v obchodě ?

Uživatelský avatar
Kuato
vášnivý přispivatel
vášnivý přispivatel
Příspěvky: 293
Registrován: 13 srp 2014, 12:55
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 219×
Obdrženo poděkování: 838×

Re: Spagyrie

Příspěvekod Kuato » 18 bře 2019, 10:56

Jurka píše:Ahoj,
tak to jsem rád že mám dílnu tam si můžu smrdět a prskat do nekonečna :-)
Ohledně té klacinace od MS v květináči, tak mi to příjde dosti neřízené, dle mě by se měla teplota postupně zvyšovat, což v ohni popřípadě v uhlí moc nejde ( a květináč má dost tenkou stěnu takže prostup tepla bude dosti vysoký i přesto že je to keramika ).
Ještě dotaz na vinný kámen chápu správně že je to usazenina na dně sudu, co zbyde po víně ?
A kde sehnat vinovici teďna jaro , má cenu kupovat v obchodě ?


kalcinaci rostlinných těl nepotřebuješ řízenou :o), potřebuješ jednoduché "silové" řešení, které povede k dokonalé kalcinaci. jestli to budeš dělat dvě hodiny při 400 stupních nebo hodinu při 600 stupních, to je fuk. já třeba v případě potřeby pálení většího množství kytek používám dvoustupňovou kalcinaci - v první fázi to potrápím propanbutanovým hořákem ve velké nerezové misce, čímž redukuji těla na zhruba polovinu až třetinu vstupního množství a pak provedu dokonalejší kalcinaci třeba v krbu, kde je vyšší teplota a dám tomu delší čas.

vinný kámen není usazenina na dně sudu - tou jsou umřelé kvasinky, ale usazenina na stěnách sudu. přesněji na stěnách sudu dřevěného. v moderních nerezových provozech se prý vinný kámen nezachytává. takže nejlíp ho shánět u menších vinařů. jeho hodnota se různí - když máš štěstí, seženeš ho za pár korun (slyšel jsem, ale nikdy se mi nepodařilo ho takto sehnat), ale taky třeba jsem měl nabídku 250kč/kg. já ho koupil před časem ve větším množství za cenu cca 200kč/kg a za tu Ti mohu i odprodat něco v případě zájmu, když bys jinde nesehnal. obrázek jak to vypadá přikládám..
vinny_kamen.jpg

Jurka
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 70
Registrován: 18 pro 2018, 21:31
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 22×
Obdrženo poděkování: 24×

Re: Spagyrie

Příspěvekod Jurka » 19 bře 2019, 20:15

ahoj
a ještě jena ke sběru, jaký používáte sytém pro začátek dne ,
narazil jsem na několik typů ( myslím kdy začíná den a jak je rozdělen )

Jurka
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 70
Registrován: 18 pro 2018, 21:31
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 22×
Obdrženo poděkování: 24×

Re: Spagyrie

Příspěvekod Jurka » 09 dub 2019, 14:56

ahoj,
jak řešíte chlazení, myslím přívod chladící vody do chladiče
Díky

Uživatelský avatar
Arex
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1358
Registrován: 18 zář 2010, 13:33
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 177×
Obdrženo poděkování: 1110×

Re: Spagyrie

Příspěvekod Arex » 09 dub 2019, 22:20

Jurka: Aktuálně nijak. Používám pouze chlazení vzduchem. Jakmile máš vodní chladič, je tu vždy tendence zvyšovat teplotu a zrychlovat destilaci.
Dříve prostě přívod vody hadičkami.
„Srdce, buď statečné a spěj vpřed!“, tak volají všichni, kdož jsou sklíčeni smrtelností. Tak zní heslo zasvěcenců zanícených touhou po Absolutnu a stoupajících po žebříku Poznání. Ale až v soutěsce mezi obočím rozzáří se Světlo jako plamen blesku!

Uživatelský avatar
Kuato
vášnivý přispivatel
vášnivý přispivatel
Příspěvky: 293
Registrován: 13 srp 2014, 12:55
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 219×
Obdrženo poděkování: 838×

Re: Spagyrie

Příspěvekod Kuato » 10 dub 2019, 08:52

Jurka píše:ahoj,
jak řešíte chlazení, myslím přívod chladící vody do chladiče
Díky


ahoj,
pasivní chlazení jak zmiňuje Arex je užitečné pro řadu operací, kdy buď destilovaná (nebo jen cirkulovaná) materie má málo vlhkosti takže není třeba velké účinnosti, nebo destiluješ velmi pomalu a můžeš se kolem toho pohybovat a hlídat to. regulace teploty je někdy ošidná věc a s vyjímkou topného hnízda (které já nemám) nebo speciálních chemických lázní s termostatem je přesné dávkování tepla dosti problematické. už se mi stalo, že jsem to neodhadl a destilovaná tekutina mi částečně utekla do vzduchu, protože ji pasivní chladič nestihl uchladit. navíc běžné práce (sem řadím třeba i výrobu esencí) není třeba destilovat takto pomalu, protože to bych já osobně asi nemohl vůbec laborovat, protože předestilování jakékoliv třídecové trošky by vyžadovalo dva dny - půl dne přiměřené seřízení teploty, a zbytek samotná destilace. navíc je spousta "pomocných" prací, kdy člověk vyrábí nějaký polotovar, který bude teprve v pozdějších krocích potřebovat a tam není nutné být neefektivní :o) - když budeš potřebovat vyrobit si destilovanou vodu, rektifikovat vínovici či ocet nebo co já vím extrahovat z kaktusů mezkalin, přijde ti vodní chladič vhod. v chemických potřebách se běžné prodávají hadice pro chladiče, mám dojem že mají průměr 6/10mm, ale to píšu z hlavy, musel bych doma změřit. co se týče zdroje vody, kromě běžného kohoutku (na který našroubuješ vhodnou redukci, což ale ne na každý kohoutek lze) můžeš použít externí nádobu s vodou a motorek, který honí vodu z nádoby přes chladič zpátky do nádoby. toto je velmi výhodné, protože jednak díky tomu můžeš laborovat i tam, kde nemáš zdroj vody a odvod vody odpadní, a hlavně to šetří ohromné množství vody, kterou bys vyplýtval v průběhu doby na chlazení. pro běžné destilace stačí 30ti litrová plastová nádoba - mám vyzkoušeno, že jsem přes ní uchladil předestilování cca 8 litrů destilky! připouštím, že na konci už měla takových 60 stupňů :o). pro běžné práce, kdy předestilováváš litr lihu a další den něco dalšího, takže to stačí přirozeně ochladnout je to až na hlavu. navíc vždy můžeš dát větší nádobu s vodou (vhodný mi přijde třeba 50l barel na kvas - má to uši a víko..). jako motorek mi přijde nejlepší akvarijní ponorný motorek, který má na jedné straně kulatou plastovou trubici, přes kterou žene okysličenou vodu - do ní zasuneš jeden konec hadice (když je volný, šprajcneš to třeba sirkou - jako na obrázku u mě :o). tento přívod vody musí být do chladiče veden na tu stranu, která je vzdálenější tomu konci, kudy budou do chladiče proudit horké páry tak, aby nově přivedená studená voda postupovala proti párám - tedy postupně se bude ochlazováním par ohřívat a na horním konci chladiče vystupovat ohřátá. když bys to zapojil blbě, tak při použití toho motorku by se celkem nic nestalo, protože má dostatečný výkon, aby to uchladil, ale nebudu to popisovat špatně :o). jak to vypadá zapojené přikládám na přiložených obrázcích. nádobu s vodou mám vedle místa, kde destiluju, takže mi klidně stačí kout pod schodama :o).
chlazeni2.jpg
chlazeni1.jpg

Uživatelský avatar
Kuato
vášnivý přispivatel
vášnivý přispivatel
Příspěvky: 293
Registrován: 13 srp 2014, 12:55
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 219×
Obdrženo poděkování: 838×

esence

Příspěvekod Kuato » 10 dub 2019, 12:39

AREX: včera jsem v Triumfálnímu vozu antimonu narazil na pasáž, kde BV explicitně upozorňuje na odlišné chování antimonových extraktů získaných přes rektifikovaný ocet a rektifikovanou vínovici. první mají být ochlazující, stahující a vlastně málo vhodné na přímé léčení, pouze jako meziprodukt pro další zpracování (v případě Sb). je tedy možné, že u rostlinných esencí vyrobených kvasnou cestou, kde je octová složka vždy přítomna na rozdíl od lihové cesty (což se snadno pozná podle odlišného chování Soli a Síry při jejich konjunkci) to bude analogické, že tam ta octová frakce způsobuje třeba větší fixaci vědomí v těle - tedy snižuje to vhodnost pro některé práce magického/psychurgického typu, kde spíš potřebuješ to vědomí z těla uvolnit, ale jako léčivo to může být v pohodě, ba třeba to může mít pro některé typy chorob i výhodnější využití. a tohle můžeme určitě otestovat relativně snadno - až bude čas sejít se "pod křídly Athéniných sov", tak se domluvíme s Mekem a pár kolegama, co kdo má, abychom měli po vzorku od kvasné i lihové cesty od stejné kytky a Mek by vzal do každé ruky jednu kozičku, ehm, lahvičku, potěžkal, a řekl nám jak to vidí :o)). a všeci budem chytřejší :o).


Zpět na “Zajímavosti”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti