Bytosti

Uživatelský avatar
Ava
trochu se tu rozkoukávám
trochu se tu rozkoukávám
Příspěvky: 2
Registrován: 25 lis 2019, 06:33
pohlaví: Žena
Národnost: SK
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování:

Bytosti

Příspěvekod Ava » 25 lis 2019, 14:25

Ahojte!
Rada by som sa podelila o skúsenosť a mala by som jednu otázku.
Som na úplnom začiatku novej cesty. Pri meditáciách sa mi stáva, že sa mi objavia rôzne bytosti. Nepočujem ich hlas, ale cítim ich pohyby a jemnú energiu. Pochopila som, že každá jedna bytosť je iná a má za cieľ nečo iné. Vždy mi odovzdajú akýsi pocit alebo informáciu.
Môže mi niekto povedať, či je to takto v poriadku, prípadne, ako si to mám vysvetliť.
Moc ďakujem za každý jeden názor.

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: Bytosti

Příspěvekod marvin » 25 lis 2019, 16:05

A dokážeš to nějak ovládat? Nebo se to děje nezávisle na tobě?
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Uživatelský avatar
gooolem
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 400
Registrován: 04 říj 2010, 11:05
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 280×
Obdrženo poděkování: 443×
Kontaktovat uživatele:

Re: Bytosti

Příspěvekod gooolem » 25 lis 2019, 17:07

Myslim si, ze dulezite je, zda je to pod kontrolou, nebo neni. Z uvedeneho to vypada, ze se to deje samovolne.
Astralni sfera je plna ruznych bytosti.
Hlavu nesu v oblacích, však nohy z tuhé hlíny uplácané mám.

Uživatelský avatar
Ava
trochu se tu rozkoukávám
trochu se tu rozkoukávám
Příspěvky: 2
Registrován: 25 lis 2019, 06:33
pohlaví: Žena
Národnost: SK
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování:

Re: Bytosti

Příspěvekod Ava » 25 lis 2019, 18:32

Prídu vždy, keď žiadam nejakú pomoc. Asi to nie je samovoľné. Reagujú na moje želania a zvláštnym spôsobom.
Ďakujem za vaše reakcie.

Uživatelský avatar
zebyja
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 521
Registrován: 02 kvě 2013, 15:47
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 65×
Obdrženo poděkování: 181×

Re: Bytosti

Příspěvekod zebyja » 25 lis 2019, 18:38

Pokud to zmizí, když na to vnitřně zareaguješ, tak si myslím, že není problém. Pokud se to objevuje jen při koncentraci na vnitřní klid a není Ti to nepříjemné obvykle to bývá i obohacující. Pokud se v Tobě objeví nový záměr, který tam nebyl před meditací, pak buď velmi opatrná na to, zda je záměr v souladu se záměry před meditací.
Inteligentní člověk umí řešit problémy, genius jim umí předcházet..
_________________________________________________________
legenda pro mé příspěvky: offTopic, dodatek, předmět zprávy

Uživatelský avatar
gooolem
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 400
Registrován: 04 říj 2010, 11:05
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 280×
Obdrženo poděkování: 443×
Kontaktovat uživatele:

Re: Bytosti

Příspěvekod gooolem » 25 lis 2019, 19:29

Ava, jakým způsobem ti předávají informace?
Hlavu nesu v oblacích, však nohy z tuhé hlíny uplácané mám.

Uživatelský avatar
mek onder
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 412
Registrován: 17 říj 2010, 22:52
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 255×
Obdrženo poděkování: 350×

Re: Bytosti

Příspěvekod mek onder » 26 lis 2019, 00:02

Je to v pořádku,provázejí nás stále a reagují na úpřimmná přání.Každá věc,myšlenka má svůj energetický vzorec a ten se projevuje dle našeho naladění.Dělat vše s dobrým úmyslem a vírou.To by pro začátek mělo stačit.Držím palce.Ať se daří.Mc
..všechny věci tady jsou skutečně jenom dočasné - pouze Duch je dokonalou podstatou. Nikde mimo tebe samotného není pro tebe cíle. Jediný smysl a cíl vlastního života je v rozpoznání vlastního životního úkolu, tj. ve vědomí vlastního živého poměru k Bohu.

Uživatelský avatar
Cor Leonis
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 206
Registrován: 12 bře 2018, 22:10
pohlaví: Muž
Národnost: SK
Poděkoval(a): 357×
Obdrženo poděkování: 79×

Re: Bytosti

Příspěvekod Cor Leonis » 12 led 2020, 09:04

Ava píše:...


Ignoruj to a pokračuj ďalej. :-)

Uživatelský avatar
jakpro100
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 72
Registrován: 15 pro 2015, 12:07
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 33×
Obdrženo poděkování: 69×

Re: Bytosti

Příspěvekod jakpro100 » 16 led 2020, 23:16

Mě se to taky jeví v pořádku. Případně, pokud tě přítomnost těch bytostí znervózňuje nebo si nejsi jistá, můžeš se jich zeptat, co chtějí. Když se ti najednou v obýváku zjeví cizí člověk, taky je přirozená reakce zeptat se ho kdo je a co tam chce. Ať už je bytost jaká chce a má jakékoli úmysly, pokud přijde do prostoru, který považuješ za své soukromí, otázka je zcela na místě.

Koneckonců kdysi jsem měl podobnou zkušenost, když jsem procházel takovým zásadním obdobím nějakého spirituálního vývoje, taky jsem při jedné meditaci cítil, že přede mnou něco je. Viděl jsem a cítil velikost, tvar, barvu i vibrace a že je to asi živé až že to nepůsobí nepřátelsky. Tak jsem se té bytosti zeptal něco ve smyslu kdo jsi, proč jsi tady a jaký je tvůj vztah ke mě? Odpověď byla, že přišel/a, aby mi pomohl, v tom, co se mi děje a oč se snažím, protože to bylo opravdu výjimečné.
Bytost však měla velmi vysoké vibrace a nedokázal jsem se na ně dlouho naladit a komunikaci jsem déle neudržel. Pro ten případ doporučuji si dobře připravit otázky a komunikovat rychle. Pokud vibrace bytosti sneseš dobře, lze se asi dozvědět mnohem více.

Richard
trochu se tu rozkoukávám
trochu se tu rozkoukávám
Příspěvky: 3
Registrován: 16 pro 2019, 13:59
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Obdrženo poděkování:

Re: Bytosti

Příspěvekod Richard » 31 led 2020, 20:17

Ahoj všem,

Většinou tady na nic nereaguji, ale něco mi říká, že tady bych napsat mohl. Osobně si myslím, že to v pořádku není, protože - Ava, píšeš, že se ti při meditacích objevují bytosti tzn, že cílem tvé meditace nebylo navázání kontaktu s bytostmi, ale určitý druh meditace. Také to že tě jakkoliv v meditaci ovlivňují není žádoucí, protože v tento moment se odkláníš od své meditace (vyrušení může být sebekrásnější a příjemné). Každý tento útok vnímám jako překážku danou Prozřetelností popř někým jiným. Cílem meditace je splnit své cvičení, které jsem si zadal a jakýkoliv rušivý element (obraz, zvuk, pocit, apod) musí být jednoznačně zaplašen nebo zničen. Velmi pravděpodobně toto může mít i negativní dopady, protože pokud budeš na tato volání reageovat můžeš se také stát medijní a nechat se ovládat - Doručuji nastudovat materiály tvorby larev, stínů a fantomů - ne jeden mág potřeboval v tomto ohledu pomoci. Doporučuji přečíst Bránu k opravdovému zasvěcení napsanou našim mistrem Františkem Bardonem.

Uživatelský avatar
mek onder
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 412
Registrován: 17 říj 2010, 22:52
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 255×
Obdrženo poděkování: 350×

Re: Bytosti

Příspěvekod mek onder » 01 úno 2020, 21:05

Je to v meditaci,ne při cvičení kontroly,kázně apod. Dává to informaci,ne nutkání ..rozhoduje se sama na základě poznání,tak by to mohlo (mělo) být pod kontrolou.Je třeba dávat pozor,být obezřetný ale vše co konáme a jací jsme si nese i napojení na tu vibraci,kterou sami vysíláme.Nebýt jen magik,aby nebyl člověk jen vůlový..a nepodcenil jednostrannost vývoje.Opravdový mág je univerzální a spojuje magii i mystiku.Ať se moc daří.
..všechny věci tady jsou skutečně jenom dočasné - pouze Duch je dokonalou podstatou. Nikde mimo tebe samotného není pro tebe cíle. Jediný smysl a cíl vlastního života je v rozpoznání vlastního životního úkolu, tj. ve vědomí vlastního živého poměru k Bohu.

Richard
trochu se tu rozkoukávám
trochu se tu rozkoukávám
Příspěvky: 3
Registrován: 16 pro 2019, 13:59
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Obdrženo poděkování:

Re: Bytosti

Příspěvekod Richard » 01 úno 2020, 23:05

Mek Onder - máš samozřejmě pravdu pokud se jedná o meditaci "meditaci", protože osobně jsem potkal spousty lidí co "meditují" ale pod toto slovo pasují úplně všechno (meditaci, kontemplaci, fixaci, také samozřejmě všechny druhy cvičení jak zmiňuješ ty tedy cvičení s myšlenkami apod - prostě "meditují". Slečna/paní píše že je na začátku cesty a nejsem si jist zda-li je jí tento terminus technikus znám. V případě meditace (analýzy čehokoliv) to může být v pořádku, ale pokud "medituje" jakože cvičí tak tam to v pořádku není, ale asi příliš moc laboruji. Takže pokud slečna/paní medituje tak se přikláním k většině, omlouvám se za nedorozumění....

Uživatelský avatar
mek onder
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 412
Registrován: 17 říj 2010, 22:52
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 255×
Obdrženo poděkování: 350×

Re: Bytosti

Příspěvekod mek onder » 02 úno 2020, 17:30

Prídu vždy, keď žiadam nejakú pomoc. Asi to nie je samovoľné. Reagujú na moje želania a zvláštnym spôsobom.

Jsem rád ,že jsi napsal, upozornění se vždy hodí.Jen tady to bylo i k příspěvku výše, který napsala jako upřesnění.. Doufám,že budeš přispívat i nadále,že jsme tě neodradili. Ať se daří.
..všechny věci tady jsou skutečně jenom dočasné - pouze Duch je dokonalou podstatou. Nikde mimo tebe samotného není pro tebe cíle. Jediný smysl a cíl vlastního života je v rozpoznání vlastního životního úkolu, tj. ve vědomí vlastního živého poměru k Bohu.

Richard
trochu se tu rozkoukávám
trochu se tu rozkoukávám
Příspěvky: 3
Registrován: 16 pro 2019, 13:59
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Obdrženo poděkování:

Re: Bytosti

Příspěvekod Richard » 02 úno 2020, 21:12

pravdu díž.. Není sebemenší důvod se nechat odrazovat, kostky byly vrženy a můj kurz je jasně a pevně daný. Myslím, že skoro všichni tady už pravdu znají a tvrdě a s elánem za ní společně půjdeme, jen každý na svých nohách :)...

Uživatelský avatar
beo
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 615
Registrován: 09 led 2013, 12:55
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 20×
Obdrženo poděkování: 54×

Re: Bytosti

Příspěvekod beo » 08 úno 2020, 13:34

Já se snažím dodržet předpis cvičení, tedy soulad průběhu a záměru. U kontroly, ovládání, neg. stavu to mám pevné, abych se nenechal vyrušit a je docela jedno, zdali jsou příčinou myšlenky nebo bytosti. Pokud se jedná o meditaci, rozjímání tam to je více volné a jsem více přijímající. Osobně si myslím, že je to spíše vědomě intuitivní záležitost - tedy jestli zazvoní soused, nebo nějaká bytost, tak je to celkem jedno. Je potřeba více pružnosti, abych adekvátně zaregaoval nebo nereagoval. Nemám pocit, že je se čehokoliv obávat, pokud se v okolí pohybují bytosti, když cvičím v šalině, také tam je spousta bytostí - lidských. :)
"Duchu Boží, dej nám sílu růst, tak jako strom, Tvojí mocí v dobrém růst, své dary daruj nám...."


Zpět na “1.stupeň”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti