MEDITACE 4.4.2020 v 3:45

Na tomto místě dávejte a pište podklady pro setkání a společnou práci

Moderátoři: Cagliostro, Anubis, Tomáš, Saila

Uživatelský avatar
beo
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 615
Registrován: 09 led 2013, 12:55
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 20×
Obdrženo poděkování: 54×

MEDITACE 4.4.2020 v 3:45

Příspěvekod beo » 01 dub 2020, 17:36

Přišel email od čechů žijících v anglii s prosbou o připojení k meditaci:


"Regulo SVĚT 4. dubna 2020, v Čr ve 3:45 - KDY SE OTEVŘE NEBESKÁ BRÁNA!
Otevřený dopis a kosmické pozvání duchovním vůdcům a ovlivňovatelům z celého světa (odkazy a pokyny v obsahu tohoto dopisu si prosím přečtěte v plném znění)
4. dubna 2020 se otevře velkolepý astrologický portál, jehož prostřednictvím se lidstvo musí spojit JAKO JEDINÁ MYSL, JEDINÉ VĚDOMÍ, a tak učinit velké kroky k tomu, abychom si nárokovali naši nezávislost na systému otroctví finančních dluhů zavedeném před 700 lety. Rozpustit staré struktury světa, odstranit koronavir a strach, který jej obklopuje, a ukončit 5G síť a její smrtící záření (pravděpodobně hlavní faktor v tom, co se stalo ve Wuhan, Čína, se zprávami, které ukazují, že až 3 miliony lidí možná zemřeli na otravu záření v této provincii.)
Síla, která bude k dispozici dme 4. dubna je skutečně astronomická v tom nejsilnějším smyslu, kdy se planety Jupiter a Pluto v ten den zarovnají na obloze!
Máme v úmyslu využít tohoto mocného astrologického zarovnání a vytvořit masivní ZMĚNU pro lidstvo v co nejharmoničtějším a nejpozitivnějším směru, ale bude to vyžadovat MASIVNÍ ÚČAST a spojení Srdcí a myslí se zaměřením a záměrem na úrovni, která na planetě Zemi dosud nebyla dosažena.
S veškerým tímto globálním chaosem kolem nás je naprosto nezbytné, abychom se my, skuteční Nositelé Světla, spojili v globální meditaci 4. dubna a s hlubokou a upřímnou láskou se spojili jako milion světelných bodů, které se zakotví v energiích míru, harmonie, hojnosti, svobody, uzdravení a nejpozitivnější časové osy vzestupu, jaký si lze představit
Určitě většina, ne-li všichni, kdo tento dopis četli, již věří a podporují sílu meditace, jako nástroj duchovního růstu, uzdravení a projevu, a to je chvályhodné.
Nyní jste žádáni, abyste rozšířili tuto informaci o takové síle na všechny, kdo sledují stránky sociálních médií a čtou knihy nebo blogy a komunikují, že MASOVÁ MEDITACE pro GLOBÁLNÍM MÍSTO se musí stát nejvyšší prioritou ... počínaje výkonným portálem astrologického vzestupu. Otevře se 4. dubna 2020, kdy naši planetu zaplaví nebývalá vlna světla (5D gama vlny).
Existují legie světelných bytostí, které v tuto chvíli vstoupily do naší galaxie, aby nám pomohly v našem vzestupu a pomohly nám nasměrovat toto světlo v náš transcendentální den.
Ať už je váš osobní pohled nebo víra na vzestup / evoluci jakýkoli, můžeme se všichni shodnout, že je čas, abychom pokročili v našem vědomí jako kolektivu pro vyvýšení a uzdravení všech bytostí na Zemi. Nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, je MASOVÁ MEDITACE! Čím vyšší čísla, tím větší výsledky!
Musíme se společně spojit a sjednotit v mnohem větším počtu, abychom častěji meditovali, a to zejména ve strategických datech a časech s jediným zaměřením. POUZE to ZPŮSOB, abychom se vyvíjeli nebo vystupovali jako společnost a ukončili toto šílenství!
GLOBÁLNÍ MASOVÉ MEDITACE JSOU KLÍČEM K NAŠEMU OSVOBOZENÍ A VELKÝ SKOK VŠECH, KTERÝ OČEKÁVÁME PRO LIDSKÉ VĚDOMÍ! JE ČAS POUŽÍT MAGICKÝ KLÍČ!
Abychom byli v tomto úsilí úspěšní, musíme odložit naše rozdíly, názory, názory, úsudky vůči ostatním nebo to, co se nám může nebo nemusí líbit ohledně jejich osobností, a zejména nedovolit, aby nás určitá slova nebo fráze negativně „aktivovala“, to nám brání ve sjednocení, protože tento typ oddělenosti a rozdělení je to, co nás brzdí tak dlouho jako planetu.
Od této chvíle se nemusíme obracet na lidi a osobnosti, jména a štítky, ega a programy. Sjednocujme se a zaměřme se pouze na konečný cíl – UKONČENÍ UTRPENÍ.
Potřebujeme každého z vás, abyste se zúčastnili, abychom se ujistili, že do 4. dubna budeme mít MILION AKTIVNÍCH MEDITUJÍCÍCH!"
*****************************************************
Hromadná meditace zvaná „Meditace vzestupného kalendáře“ se pořádá 4. dubna 2020 v 10:45 EST (Východní standardní čas USA) to je v Čr ve 3:45 v trvání 20 minut a potřebujeme vaši pomoc. mobilizovat největší armádu meditujících, jakou kdy svět viděl!
"Duchu Boží, dej nám sílu růst, tak jako strom, Tvojí mocí v dobrém růst, své dary daruj nám...."

Uživatelský avatar
Flox
vášnivý přispivatel
vášnivý přispivatel
Příspěvky: 350
Registrován: 26 zář 2010, 14:02
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 44×
Obdrženo poděkování: 148×

Re: MEDITACE 4.4.2020 v 3:45

Příspěvekod Flox » 01 dub 2020, 18:18

Píšou:

Abychom byli v tomto úsilí úspěšní, musíme odložit naše rozdíly, názory, názory, úsudky vůči ostatním nebo to, co se nám může nebo nemusí líbit ohledně jejich osobností, a zejména nedovolit, aby nás určitá slova nebo fráze negativně „aktivovala“, to nám brání ve sjednocení, protože tento typ oddělenosti a rozdělení je to, co nás brzdí tak dlouho jako planetu


Jak se chtějí sjednotit s vesmírem, když zároveň odmítají současnou podobu světa, takový jaký je? Dokud budou v mysli odmítat nějakou část světa, budou trpět. Budou se oddělovat/vymezovat z absolutna. Jak se potom chtějí zakotvit v harmonii?

Myslím, že obtížné situace vedou k zamyšlením a uvědoměním. Kdo ví... možná to nakonec bude mít pro lidstvo jako celek nějaký pozitivní přínos. Pokud zde ta situace je, aby nás něco naučila soustředil bych přání na to, aby lidi dosáhli těch poznání způsobem, který bude zahrnovat co možná nejméně utrpení.

Protože pokud se to děje z nějakého důvodu, můžeme svoji energii soustředit na to, že vypneme v autě kontrolku nedostatku oleje. A ono to chvíli bude dobré, ale později se ten problém projeví jinak. Tím chci říct, že soustředění by mělo být na vyřešení příčin toho problému, byť je nikdo z nás možná nezná.


Ale i tak... bude to znít hrubě, ale myslím, že nemají dostatek odvahy na skutečnou práci. Introspekci.

Přeji všem, ať se introspekce daří, ale nemohu ji udělat za nikoho :-)
Lidé si myslí, že svobodný člověk dělá to, co dělat chce. Ale doopravdy svobodný člověk nemusí dělat to, co chce. Není otrokem žádostivosti svého ega být "lepší" než jiní :smich:

Uživatelský avatar
Arex
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1358
Registrován: 18 zář 2010, 13:33
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 177×
Obdrženo poděkování: 1113×

Re: MEDITACE 4.4.2020 v 3:45

Příspěvekod Arex » 01 dub 2020, 18:32

Je to jak vystřižené z 90. let.

Tento dopis Ti přinese štěstí! Desetkrát objel kolem světa... :-)
„Srdce, buď statečné a spěj vpřed!“, tak volají všichni, kdož jsou sklíčeni smrtelností. Tak zní heslo zasvěcenců zanícených touhou po Absolutnu a stoupajících po žebříku Poznání. Ale až v soutěsce mezi obočím rozzáří se Světlo jako plamen blesku!

Uživatelský avatar
beo
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 615
Registrován: 09 led 2013, 12:55
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 20×
Obdrženo poděkování: 54×

Re: MEDITACE 4.4.2020 v 3:45

Příspěvekod beo » 01 dub 2020, 20:09

Já jsem pouze prostředník, tedy předávám informaci dál. Osobně k tomu budu přistupovat dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, nemusím s tím co je psáno souhlasit, ale pokusím se pomoci. Společně tak můžeme pozitivně ovlivnit i ty, kteří se k tomu připojí a mají pohled trošku mimo ....
"Duchu Boží, dej nám sílu růst, tak jako strom, Tvojí mocí v dobrém růst, své dary daruj nám...."

Uživatelský avatar
Inrise
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 458
Registrován: 08 dub 2015, 07:34
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 584×
Obdrženo poděkování: 168×

Re: MEDITACE 4.4.2020 v 3:45

Příspěvekod Inrise » 01 dub 2020, 20:45

Formulace rozhodně může být jasnější, méně manipulativní a spiklenecká. Legie světelných bytostí zní skoro strašidelně:) //(Marek 5:9 A tázal se ho: “Jaké je tvé jméno?” Řekl mu: “Mé jméno je Legie, protože je nás mnoho.”)//
Nicméně, záleží na záměru no ne? Je to užitečné a vedoucí ke kladné změně?
Rozumím tomu tak, ze konečné řešení, tedy cíl, je ukončit utrpení?
Jen by mne zajímalo jestli se řeší jak nebo stačí jakkoliv...
"Ať už je váš osobní pohled nebo víra na vzestup / evoluci jakýkoli, můžeme se všichni shodnout, že je čas, abychom pokročili v našem vědomí jako kolektivu pro vyvýšení a uzdravení všech bytostí na Zemi. Nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, je MASOVÁ MEDITACE! Čím vyšší čísla, tím větší výsledky!"

... Vegan frendly masovka: vyměňme 5G za 5D!
No proč ne!?;)
Je úsměvné domnívat se, že něco ovládáme, pokud neovládáme sami sebe...

Uživatelský avatar
majstro
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 465
Registrován: 18 čer 2009, 15:06
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 73×
Obdrženo poděkování: 31×
Kontaktovat uživatele:

Re: MEDITACE 4.4.2020 v 3:45

Příspěvekod majstro » 02 dub 2020, 19:16

beo píše:.... i ty, kteří se k tomu připojí a mají pohled trošku mimo ....
... to sedi jak hrnec na zadek a nejen pohled.

Uživatelský avatar
beo
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 615
Registrován: 09 led 2013, 12:55
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 20×
Obdrženo poděkování: 54×

Re: MEDITACE 5.4.2020 v 4:45

Příspěvekod beo » 03 dub 2020, 13:16

Nemůžu editovat příspěvek ani nadpis, přepočítal jsem to a MEDITACE má být 5.4.2020 v 4:45!
Info o meditaci je i zde:

https://www.priznakytransformace.cz/ind ... MYXsJqL0BI
http://www.globalpeacemeditation.com/pl ... anish.html

Ať se daří!
Beo
"Duchu Boží, dej nám sílu růst, tak jako strom, Tvojí mocí v dobrém růst, své dary daruj nám...."

Uživatelský avatar
gooolem
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 400
Registrován: 04 říj 2010, 11:05
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 280×
Obdrženo poděkování: 444×
Kontaktovat uživatele:

Re: MEDITACE 4.4.2020 v 3:45

Příspěvekod gooolem » 03 dub 2020, 15:54

Chce to po nas ucinit masivni zmenu meditaci? A tim i zniceni koronaviru? Asi tomu moc nerozumim, ale proc nicit koronavir, ktery ma obrovskou moc tu zmenu udelat i bez nasi meditace?
Trosku mam pocit, ze snazeni vsech, kteri se pripoji, bude sebrano kousek nad jejich hlavami, a upotrebeno jaksi jinak, nez je avizovano, a ani se to tak vysoko, aby to zpusobilo zmenu, nedostane. I koronavirus je drobna metlicka Bozi, ktera jen dela drobny poradek ve starych strukturach.
Osobne se k takovym meditacim nepripojuji.
Hlavu nesu v oblacích, však nohy z tuhé hlíny uplácané mám.

Uživatelský avatar
Inrise
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 458
Registrován: 08 dub 2015, 07:34
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 584×
Obdrženo poděkování: 168×

Re: MEDITACE 4.4.2020 v 3:45

Příspěvekod Inrise » 03 dub 2020, 17:04

gooolem píše:...
Trosku mam pocit, ze snazeni vsech, kteri se pripoji, bude sebrano kousek nad jejich hlavami, a upotrebeno jaksi jinak, nez je avizovano, a ani se to tak vysoko, aby to zpusobilo zmenu, nedostane.

Jak jsem pochopil Bea a tuším, že podobně by se mohlo spojit více lidí, snaha by byla nikoli připojit se k záměru někoho (viz má připomínka k formulaci, do toho bych taky hlavu nestrkal); ale současně meditovat a podržet úmysl čistý sám za sebe jak je kdo schopen. Případně, a to už je něco jiného, pomocí těm kteří ztrácí pozornost a energii pouze touhou a oživili by kdo ví co, třeba i jiného než zamýšlí...
Schopnost zodpovědnosti (response ability) je přece schopnost (svobodně) reagovat na situace jak v nás tak kolem nás. A tuto je celkem vzato naše věc, i když nezapomínám na "nevměšovat se do cizích záležitostí"...
Jinak samozřejmě:-)
Je úsměvné domnívat se, že něco ovládáme, pokud neovládáme sami sebe...

Uživatelský avatar
mek onder
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 412
Registrován: 17 říj 2010, 22:52
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 255×
Obdrženo poděkování: 350×

Re: MEDITACE 4.4.2020 v 3:45

Příspěvekod mek onder » 03 dub 2020, 17:36

Když se připojíme s jasným účelem jako skupina,jako jsme to udělali na kurzu meditace u Chobota tak není problém,pošleme to tam kam chceme a na co chceme.. :-)
..všechny věci tady jsou skutečně jenom dočasné - pouze Duch je dokonalou podstatou. Nikde mimo tebe samotného není pro tebe cíle. Jediný smysl a cíl vlastního života je v rozpoznání vlastního životního úkolu, tj. ve vědomí vlastního živého poměru k Bohu.

Uživatelský avatar
majstro
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 465
Registrován: 18 čer 2009, 15:06
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 73×
Obdrženo poděkování: 31×
Kontaktovat uživatele:

Re: MEDITACE 4.4.2020 v 3:45

Příspěvekod majstro » 04 dub 2020, 02:15

Zrejme se jedna o tuto akci:

https://www.facebook.com/events/1559886537514202/ tady event a organizovane touto spolecnosti.
https://www.facebook.com/unify/

A tady zrejme tady bude vysilani pruvodcu: Live Broadcast @ https://www.facebook.com/unify/live/

Uživatelský avatar
beo
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 615
Registrován: 09 led 2013, 12:55
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 20×
Obdrženo poděkování: 54×

Re: MEDITACE 4.4.2020 v 3:45

Příspěvekod beo » 04 dub 2020, 10:56

INSTRUKCE K MEDITACI (zdroj: https://youtu.be/AGNzzgK03wE)

1. Použij svoji vlastní techniku, aby ses dostal do stavu uvolnění.
2. Zadej svůj záměr použít tuto meditaci jako nástroj k přesměrování naší planety na optimální časovou osu a jako nástroj k úplnému odstranění koronaviru.
3. Představ si pilíř bílého zářivého Světla, které vyzařuje z centrálního vesmírného slunce a je po té rozděleno ke všem centrálním sluncím všech galaxií ve vesmíru. Po té si představ, jak toto světlo vstupuje skrz centrální galaktické slunce, pak prostupuje naší galaxií a vstupuje do našeho solárního systému, skrz všechny světelné bytosti v našem solárním systému a po té také skrz všechny bytosti na planetě Zemi a skrz tvoje tělo až do středu Země.
4. Představ si, jak toto Světlo přeměňuje a zneškodňuje všechen zbylý koronavir na Zemi, dezinfikuje všechny postižené oblasti, léčí všechny nemocné, odstraňuje všechen strach způsobený pandemií a navrací rovnováhu.
5. Představ si, jak se události na planetě Zemi ubírají směrem nejpozitivnější časové linie, od všech epidemií, od všech válek, od všech globálních dominancí. Přestav si jak bílé, růžové a modré Světlo léčí všechnu nerovnost, jak vymazává všechnu chudobu a přináší hojnost celému lidstvu. Představ si, jak začíná nový velký cyklus Věku Vodnáře, který přináší čisté světlo, lásku a štěstí všem bytostem na Zemi.

-----------------------
PS: Není to postup, kterého se budu při meditace držet, je to spíše inspirace jak to vidí někteří lidé. Každý ať koná dle svého nejlepšího svědomí a vědomí, i tím, že se připojíme můžeme korigovat a lépe směrovat tuto meditaci. Koronavirus je jedním vyústěním naší kolektivní karmy, není to něco co máme odstranit aniž by nepřišlo uvědomění a poučení - pokud nepříjde poučení, tak se situace bude zákonitě opakovat, co je dobré brát v potaz. Ať se daří!
"Duchu Boží, dej nám sílu růst, tak jako strom, Tvojí mocí v dobrém růst, své dary daruj nám...."

Uživatelský avatar
Inrise
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 458
Registrován: 08 dub 2015, 07:34
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 584×
Obdrženo poděkování: 168×

Re: MEDITACE 4.4.2020 v 3:45

Příspěvekod Inrise » 04 dub 2020, 12:59

A šlo by se naladit společně přes Frabato... Kdyby se chtělo.
Je úsměvné domnívat se, že něco ovládáme, pokud neovládáme sami sebe...

Uživatelský avatar
Flox
vášnivý přispivatel
vášnivý přispivatel
Příspěvky: 350
Registrován: 26 zář 2010, 14:02
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 44×
Obdrženo poděkování: 148×

Re: MEDITACE 4.4.2020 v 3:45

Příspěvekod Flox » 09 dub 2020, 15:44

Taky vám to jarní počasí přijde podezřelé? Nad Brnem je obloha bez mraků už snad několik týdnů po sobě. Pro ničení viru perfektní, ale může to mít jiné nežádoucí efekty.
Lidé si myslí, že svobodný člověk dělá to, co dělat chce. Ale doopravdy svobodný člověk nemusí dělat to, co chce. Není otrokem žádostivosti svého ega být "lepší" než jiní :smich:

Uživatelský avatar
majstro
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 465
Registrován: 18 čer 2009, 15:06
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 73×
Obdrženo poděkování: 31×
Kontaktovat uživatele:

Re: MEDITACE 4.4.2020 v 3:45

Příspěvekod majstro » 10 dub 2020, 10:47

Flox píše:Taky vám to jarní počasí přijde podezřelé? Nad Brnem je obloha bez mraků už snad několik týdnů po sobě. Pro ničení viru perfektní, ale může to mít jiné nežádoucí efekty.


Jj... pokud nezaprsi, tak by mohlo byt opet sucho pres leto. Myslim si, ze dulezite jsou srazky hlavne na jare, aby vegetace nabyla do nejakeho objemu.. a v lete uz to vegetace ustoji diky tomu, ze muze zadrzovat vodu. Minuly rok me ty srazky prisly, jako by to skutecne nekdo precizne ridil, anebo nekdo vedl v cesku skupinove meditace na kontrolu pocasi. Ve chvili, kdy bylo par dnu horko a uz to vypadalo, ze pokud to bude jeste par dni takto, tak muze prijit sucho a v tu chvili zaprselo a tak to bylo celou sezonu :-).


Zpět na “Veřejná Komunita”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů