Negatívne vlastnosti

Absolutně volné téma

Moderátor: Cagliostro

Pravidla fóra
Zde nechávám prostor na všechna témata, která se nevlezou do výše uvedených kategorií. Mám zde jenom prosbu, pokud se rozhodnete pro založení nového příspěvku, prosím zkuste popřemýšlet jestli není vhodnější umístění již do hotových kategorií. Nechci zase vyvořit nepříjemný škatulkovací systém, jde mi pouze o to, aby se zde třeba neobjevovaly dotazy na cvičení brány z prvního stupně apod.
Uživatelský avatar
Cor Leonis
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 208
Registrován: 12 bře 2018, 22:10
pohlaví: Muž
Národnost: SK
Poděkoval(a): 358×
Obdrženo poděkování: 80×

Re: Negatívne vlastnosti

Příspěvekod Cor Leonis » 30 dub 2020, 11:03

Inrise píše:Pořád to volání temné strany síly?:)


Presne tak. :-)
Stále s tým zápasim.
Našťastie si čoraz jasnejšie uvedomujem, že to je pasca, že by som mohol pokaziť svoj vývoj.

Uživatelský avatar
Cor Leonis
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 208
Registrován: 12 bře 2018, 22:10
pohlaví: Muž
Národnost: SK
Poděkoval(a): 358×
Obdrženo poděkování: 80×

Re: Negatívne vlastnosti

Příspěvekod Cor Leonis » 08 kvě 2020, 23:15

Inrise píše:...

Keď sa nad tým zamýšľam, opakovane sa mi vynára jeden sen, ktorý som mal pár mesiacov dozadu - dva vlaky šli súbežne vedľa seba. Stál som na streche jedného z nich (vyzerali rovnako) a počas cesty som skákal zo strechy na strechu, z vlaku na vlak. Chvíľu som sa nechal viesť na jednom, skočil som na druhý, chvíľu som sa nechal viesť na tom, potom som znova skočil na ten prvý. A takto som preskakoval, až sa pri jednom skoku stalo to, že vlaky sa oddelili. Jeden šiel do prava, druhý do ľava. Presne v jednom bode sa rozdeľovali. A ako som tak skákal z toho jedného na druhý, už som nedoskočil. Padol som na hubu kdesi na trávnik, zatiaľ čo vlaky šli každý svojou trasou.
Myslím, že sen povedal viac než dosť...


Zpět na “Obecná (Nezařazená) diskuze”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů