Vdychovanie želania

Moderátor: zebyja

surobakianinpo
trochu se tu rozkoukávám
trochu se tu rozkoukávám
Příspěvky: 2
Registrován: 16 pro 2019, 04:17
pohlaví: Muž
Národnost: SK
Poděkoval(a):

Vdychovanie želania

Příspěvekod surobakianinpo » 23 lis 2020, 19:11

Mám otázku,
Majster jasne radí začať so siedmimi dychmi naplnenými želaním a každý deň pridať o jeden viac. Predpokladá úspech tak do dvoch týždňov. Lenže Majster bol trochu inak nadaný. A rozhodne hovorí, že nemožno začať s iným želaním, kým sa pôvodné nesplní. A teraz čo, mám počítať 20, 30, 60, 100 dychov? Alebo to mám časom počítať po minútach a pridávať každý deň o jednu viac a keď sa želanie neplní stráviť dve hodiny vdychovaním želania, lebo nemôžem prestať kým sa nesplní a takto sa predýchať až do truhly? Alebo sa na to v istej chvíli proste vykašľať a ísť ďalej? Ako z toho von?

Uživatelský avatar
Martuv
jdu do sebe
jdu do sebe
Příspěvky: 28
Registrován: 19 lis 2019, 17:38
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 42×

Re: Vdychovanie želania

Příspěvekod Martuv » 23 lis 2020, 22:41

Řekl bych, že záleží na přání. Výhru v sazce ti vědomé dýchání asi nepřinese, ostatní lidi to patrně také neovlivní (šéf infarkt nejspíš taky nedostane, jen proto že jsi to dýchal), sebedůvěru v sebe samého a lepší zdraví možná ano.
Osobně jsem skončil na 40, což je zhruba deset minut. Připadá mi to jako dobrý čas, po který se dokážu soustředit. Myslím, že v bráně je napsáno maximum 30 minut.
Co se týče toho, jak dlouho zůstat u jednoho přání, řekl bych, že dva měsíce je dostatečně dlouho, aby se přání projevilo. Ovšem je tomu taky potřeba jít trochu naproti. Pokud si například přeješ být tvořivý, měl bys tvořit. Vědomé dýchání ti v tom trochu napomůže.
Nezačínat s novým přáním případně míchat dvě přání dohromady je vlastně takové cvičení koncentrace. A vědomé dýchání ti vlastně vědomě připomíná, čeho chceš dosáhnout, jaký chceš být, obzvláště pokud cvičíš během dne víckrát.

surobakianinpo
trochu se tu rozkoukávám
trochu se tu rozkoukávám
Příspěvky: 2
Registrován: 16 pro 2019, 04:17
pohlaví: Muž
Národnost: SK
Poděkoval(a):

Re: Vdychovanie želania

Příspěvekod surobakianinpo » 24 lis 2020, 21:02

Díky, myslel som, že to tak dáko bude.

Uživatelský avatar
Martuv
jdu do sebe
jdu do sebe
Příspěvky: 28
Registrován: 19 lis 2019, 17:38
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 42×

Re: Vdychovanie želania

Příspěvekod Martuv » 24 lis 2020, 22:45

Hlavně neber můj příspěvek jako omluvu, proč jsi přestal s jedním přáním a přešel na jiné, případně proč jsi necvičil po dobu, kterou sis předtím určil. :) Mně to tak vyhovuje, ale každý z nás je jiný.


Zpět na “Fyzická úroveň - 1. stupeň”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti