Zivlova rovnovaha

Uživatelský avatar
Nalear
trochu se tu rozkoukávám
trochu se tu rozkoukávám
Příspěvky: 2
Registrován: 12 črc 2022, 14:21
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování:

Re: Zivlova rovnovaha

Příspěvekod Nalear » 18 říj 2022, 20:58

Janko píše:Chcem sa spýtať.Podla brany F.B.je napisana žiarlivosť pod živlom ohen.A teraz mám v rukach novu knihu Praxe horev klubu 1.A tam je žiarlivosť zapisana pod živlom zem aj ohen. Viete mi niekto poradit ako si to mam vysvetlit?Viem že vlastnosti byvaju zlozene aj z dvoch živlov.Ale tym padom musim prerabat zrkadlo.Netusil som že žiarlivosť sa sklada z dvoch živlov aj ked teraz mi došlo ze je to aj prizemske.Je to pod ohen ani mi nenapadlo k nej pridavat iny živel.A podla tohoto mozem mat zrkadlo z nejakej časti chybne alebo nepresne.


Ahoj,
zdravím všechny.

Podívej se třeba na vlastnost "nedochvilnost". Proč někdo přišel pozdě?
- Někdo rád lenoší a pak chodí pozdě.
- Někdo jiný je naopak příliš aktivní a snaží se na poslední chvíli stihnout příliš mnoho věcí. A také přijde pozdě.

2 různé důvody a každý spadá pod jiný živel. Dalo by se říci, že jsou to 2 různé vlastnosti s jedním výsledkem (nedochvilnost) :).

Uživatelský avatar
sumys
snažím se trochu psát
snažím se trochu psát
Příspěvky: 15
Registrován: 13 srp 2013, 11:20
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování:

Re: Zivlova rovnovaha

Příspěvekod sumys » 24 črc 2023, 12:49

Ahoj Arexi,

omlouvám se, že se ptám až po tak dlouhé době.

Arex píše: [...] Když se podívám na ty směry magie, které jsou populární dnes, často v nich nejde o nic jiného, než o (třeba i nouzové) krátkodobé dosažení relativně rovnovážného stavu jako jediného možného okna pro praxi. Toho člověk může dosáhnout cvičením, ale i náhlým přerušením toku myšlenek za určitých podmínek. Některé tyto postupy jsou i v "Bráně k opravdovému zasvěcení" a vlastně o nich píše skoro každý. [...]


Mohl bys prosím rozvést o jaké směry magie se jedná a jaké způsoby k tomu používají?

Děkuji.

Sumýš


Zpět na “Magický deník Bardonova žáka (kniha)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host