Nový člen

Sem mi prosim pište návrhy, připomínky, náměty a vůbec poznámky k tomuto fóru.
Radis
trochu se tu rozkoukávám
trochu se tu rozkoukávám
Příspěvky: 1
Registrován: 15 led 2023, 22:26
pohlaví: Muž
Národnost: ČR

Nový člen

Příspěvekod Radis » 05 úno 2023, 17:53

Ahoj všichni,
Jsem tu nový. Studuji učení FB a učím se postupně jednotlivé techniky, jelikož provozuji kvantové regrese, mám se i možnost spojit s, PZ Archanděly atd. Když jsem poslech Frabato měj jsem hlavně v poslední části divné pocity, které mám i při regresích ohledně relevance informací. Máte někdo podobné pocity?


Radek

Chariel
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 77
Registrován: 27 srp 2021, 15:32
pohlaví: Muž
Národnost: SK
Poděkoval(a): 56×
Obdrženo poděkování: 13×

Re: Nový člen

Příspěvekod Chariel » 10 úno 2023, 11:31

Pokiaľ viem, tak kniha Frabato bola do veľkej miery zmenená vydavateľom. Z akého dôvodu však neviem a rovbako tak, či sa zachoval niekde originál.

Papatr
trochu se tu rozkoukávám
trochu se tu rozkoukávám
Příspěvky: 3
Registrován: 28 led 2022, 13:13
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Obdrženo poděkování:

Re: Nový člen

Příspěvekod Papatr » 12 bře 2023, 22:28

Co je mi známo tak frabato nemá dostupný originál a proto se dá brát jako pověst. Pravdiví základ ale zbytek už domyšlený či upravený aby byl čtiví a tedy prodejný, což asi nakladatel zamýšlí jako první věc při jakémkoliv vydávání. I od jiných autorů autobiografie je známé že neuváděli vše tak jak to skutečně bylo a to z nejrůznějších důvodů.

Conf
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 107
Registrován: 12 bře 2021, 03:18
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 16×
Obdrženo poděkování: 35×

Re: Nový člen

Příspěvekod Conf » 13 bře 2023, 01:17

Papatr píše:Co je mi známo tak frabato nemá dostupný originál a proto se dá brát jako pověst. Pravdiví základ ale zbytek už domyšlený či upravený aby byl čtiví a tedy prodejný, což asi nakladatel zamýšlí jako první věc při jakémkoliv vydávání. I od jiných autorů autobiografie je známé že neuváděli vše tak jak to skutečně bylo a to z nejrůznějších důvodů.


Originál se dokonce prodává jako kniha... (nebo to tak je aspoň prezentováno) https://www.buecher.de/shop/geist--gehi ... /43765550/

Uživatelský avatar
Agalandis
jdu do sebe
jdu do sebe
Příspěvky: 29
Registrován: 14 bře 2023, 17:53
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 27×
Obdrženo poděkování: 13×

Re: Nový člen

Příspěvekod Agalandis » 16 bře 2023, 10:14

Zdravím všechny.
Dovoluji si také využít toto vlákno, abych nezačínal nové. Toto je můj první příspěvek. Děkuji Vám za toto fórum. Jelikož se snažím o co největší samostatnost, nějakou dobu jsem váhal jestli se přidal. V této vědě jsem aktivně spíše nováček, i když jsem před mnoha lety koketoval s "astrálním cestováním". Aktivně cvičím podle FB přes měsíc. Jsem z Východních Čech. Je li někdo poblíže jen dobře. Rád přijedu i na setkání více lidí. Ať se všem daří a dobro vám!
Východní Čechy. Rád se s někým sejdu :)

Chariel
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 77
Registrován: 27 srp 2021, 15:32
pohlaví: Muž
Národnost: SK
Poděkoval(a): 56×
Obdrženo poděkování: 13×

Re: Nový člen

Příspěvekod Chariel » 26 bře 2023, 09:34

Conf píše:
Papatr píše:Co je mi známo tak frabato nemá dostupný originál a proto se dá brát jako pověst. Pravdiví základ ale zbytek už domyšlený či upravený aby byl čtiví a tedy prodejný, což asi nakladatel zamýšlí jako první věc při jakémkoliv vydávání. I od jiných autorů autobiografie je známé že neuváděli vše tak jak to skutečně bylo a to z nejrůznějších důvodů.


Originál se dokonce prodává jako kniha... (nebo to tak je aspoň prezentováno) https://www.buecher.de/shop/geist--gehi ... /43765550/


Zaujimave. Ak by to bol skutočne original znamenalo by to veľký prínos pre nás všetkých. Už to chce len niekoho, kto si to prečíta a posúdi, či je tomu tak. Bohužial nemecky nehovorim a teda ak by niekto z vás nemčinárov mal tú ochotu preveriť to, budem velmi rád :).


Zpět na “Náměty”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů