Henri Monfort

Absolutně volné téma

Moderátor: Cagliostro

Pravidla fóra
Zde nechávám prostor na všechna témata, která se nevlezou do výše uvedených kategorií. Mám zde jenom prosbu, pokud se rozhodnete pro založení nového příspěvku, prosím zkuste popřemýšlet jestli není vhodnější umístění již do hotových kategorií. Nechci zase vyvořit nepříjemný škatulkovací systém, jde mi pouze o to, aby se zde třeba neobjevovaly dotazy na cvičení brány z prvního stupně apod.
Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Henri Monfort

Příspěvekod marvin » 29 lis 2011, 14:23

Říká někomu něco Breathariánství ?
J. Dušek pozval tohoto francouze do republiky, kde měl sérii přednášek

http://www.ceskatelevize.cz/porady/10000000054-henri-monfort/211251000470001/video/
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

FTX

Re: Henri Monfort

Příspěvekod FTX » 01 pro 2011, 19:26

marvin píše:Říká někomu něco Breathariánství ?


To si dokáži představit tak někde v klášteře nebo v lůně přírody.
A nebo jako přednášející, který vampyrizuje své posluchače.

Mám takový pocit, že běžný pracovní proces tak jak je vymyšlen v našem "civilizovaném" světě spotřebovává velká kvanta hrubé energie a bez jídla bys neměl šanci.

Četl jsem v knize Milarapa o nějakém učedníkovi v tibetu, jak žil a vařil si jen lístky kopřiv a někdy ani to ne. Ale ten trávil většinu času meditací.

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: Henri Monfort

Příspěvekod marvin » 01 pro 2011, 22:09

no evidente existuji lidi ktery se naucili prijmat pranu primo v realnem civilizovanem svete a pracovat pri tom.. nerikam ze je to easy, a asi ti to jenotmak nespadne do klina, nicmene nemozne to uricte neni. pocinaje indama az pres tyto novodove breathariany. odhaduje se ze jich muze byt kolem 30-40tis. stahl jsem ty prednasky od Henriho co mel v čr a je to velice zajimave.
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

FTX

Re: Henri Monfort

Příspěvekod FTX » 04 pro 2011, 01:42

Tohle je rozhodně užitečné umět. Zejména, když nevíme, jak dopadne hra na krizi a nedostatek všeho.

Jenže vec se má takto:
1, Pod určitou duchovní úroveň je to neproveditelné.
2, Pak máš pásmo úrovní, kde toho lze dosáhnout obtížným cvičením
3, A nad určitou duchovní úroveň to už každý umí automaticky

Zejména těsně na začátku pásma hrozí upadnutí do vampyrismu. A někdy se to stane i nevědomě - doufám, že víš, že když se přepracuješ a jdeš do společnosti lidí tak dojde k samovolné výměně energií. Proto cvičit brethariánství ve společnosti lidí může mít jistá rizika a odpovídající karmické následky.

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: Henri Monfort

Příspěvekod marvin » 04 pro 2011, 12:01

no využítí tohoto je nedozírné.podle mě ani nemá cenu se o tom rozepisovat, to bychom mohli vymýšlet smysl do nekonečna. Doba je všelijaká - to je jenom začátek. nehledě na to, že jakákoliv strava je již geneticky upravena, přešlechtěna, chemizována apod....

1.) souhlas, podle mě to ani není možné praktikovat, pokud o tom nic nevíš a nebo pokud jsi neprošel alespoň nějakou "inicializací" . . je sice pravda, že prý existuje v indii spoustu jogínů a mistrů kteří to dokáží, ale ti žijí většinou absolutně asketický život v motlitbách a meditacích...což ti nepřinese vlastně žádný užitek:))

2.)no od toho právě existují jisté techniky, knihy a příručky.. na internetu toho existuje opravdu hodně, od supreme master tv, přes jasmuheen az po henriho.. vsechny postupy zahrnují fyzické a psychické očištění .. není to obtížné, ale vyžaduje to určitou kombinaci osobnostních vlastností a dovedností. také úroveň "osvícení" nebo jak bych to řekl..duchovního vývinu..

3.)tak to je bezdebat:)

No, jak moc se to dá provozovat v dnešní civilizované společnosti..to je taky dost otázka.. třeba ti indové to provádějí na poměrně posvátných místech - kde myslím jsou k tomu daleko vhodnější podmínky, než třeba v NEWYORKu:) Taková Jasmuheen (lektorka henriho) byla prý jednou vyzvána vědeckým týmem o prověření a výsledek byl takový, že se jí nezdařilo udržet a nebo vůbec to podstoupit z důvodu špatných energií v lokalitě . takže to vypadá, že i ta prána není všude stejná a ve stejné kvalitě.

Vampýrismus je téma samo o sobě. nemusí a většinou to néma s brth. nic společného. Vampýry potkáváš všude. Lidi, kteří jsou naprosto vyčerpaní společností a prací jak fyzicky tak psychicky.. Cítíš se v jejich prostředí velice nepříjemně a neuvolněně. Záleží jak je kdo citlivý ..já to vnímám hodně.. ale říkám, to je tak na další vlákno...
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

FTX

Re: Henri Monfort

Příspěvekod FTX » 04 pro 2011, 19:42

Myslím, že máme podobný názor.

Vampýrismus je téma samo o sobě. nemusí a většinou to néma s brth. nic společného.

V tomto případě jsem měl na mysli vampyrismus speciálně související s ne úplně zvládnutou energií např. při brth. Děje se to i léčitelům, kteří pracují jako workoholici.

A můžeš se ty nebo kdokoliv jiný stát na nějakou dobu vampýrem i úplně nevědomě a nechtěně. A nemusíš to ani poznat, že k tomu došlo.

Vampyrismus chtěný je na jiné vlákno http://www.vampyres.cz/.

A upozorňuji ještě na 3 možnost vampyrismu, tentokrát opět nevědomého. To je člověk dlouhodobě nemocný, invalidní, nemohoucí, který vyžaduje, aby se o něj druzí starali.

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: Henri Monfort

Příspěvekod marvin » 08 pro 2011, 13:03

Pro ty kterým se nechce procházet tříhodinnovým moratoriem :)

je to přepis. díky obětavci, který to udělal

Henri Monfort - Praha, 27_11_2011.pdf
přepis přednášky Praha 2011
(246.89 KiB) Staženo 297 x
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: Henri Monfort

Příspěvekod marvin » 12 pro 2011, 08:37

Obrázek


CZ: Na počátku bylo světlo
GE: Am Anfang war das Licht
EN: In the Beginning There Was Light

Dokumentární film od rakouského režiséra P. A. Straubingera o fenoménu žití ze světla, breathariánství. Je to velmi zajímavý film, o kterém mluvil Henri Monfort na svých přednáškách.

http://www.ulozto.cz/11621426/na-pocatku-bylo-svetlo-am-anfang-war-das-licht-rar

titulky http://prana.hostuju.cz/Na_pocatku_bylo_svetlo_(Am_anfang_war_das_licht).srt
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

FTX

Re: Henri Monfort

Příspěvekod FTX » 17 led 2012, 14:09

Zajímavá diskuse pod článkem na toto téma:
http://www.osud.biz/13-01-2012/624/da-se-zit-bez-jidla

To je pravda, v určité fázi
Napsal uživatel AddMin dne 16. Leden 2012 - 23:14.
To je pravda, v určité fázi hladovění vymizí pocit hladu a člověk se nachází v jakémsi tranzu, asi jeko když se dvě-tři noci nespí a potom přijde příval energie. To tělo otevře své rezervy. Ono není hloupé, ukrajuje si po částech, po malých částech, ale pak náhle dojde ke zlomu a je konec, už je to nevratné, tělo sáhne do posledních rezerv, které už jsou bohužel neobnovitelné a tyto rezervy spotřebuje velice rychle, protože bojuje o život, který tímto ukončí. v této fázi už není pomoci.


Jedlo nie je len strva ale aj iná energia
Napsal uživatel Malwerick dne 16. Leden 2012 - 19:17.

Zákon zachovania energie nejde oklamať. Určite sú a budú jogíni ktorí majú schopnosti nejesť meditovať a žiť dovtedy, kým sa im páči, aj 800 rokov stali sa jedno s bohom. Ale ani jeden nepríde pred publikum vyskakovať a propagovať niečo ako šašo. Vie aké neskutočné úsilie ho to stálo.

Budha dosiahol osvietenie až po 500 reikarnáciách (vraj) po tom ako k tomu dospel chcel sa utiahnuť do himalájí.



Prána
Napsal uživatel Jejda dne 15. Leden 2012 - 22:46.
:) žádná "hmotná úroveň" není.


Napsal uživatel AddMin dne 15. Leden 2012 - 23:07.
No, tak to vlastně ani žádnou debatu nevedeme. Tak nic no.... :-)

V tom případě je i vepřový řízek součástí prány. Děkuji za vysvětlení, konečně to dává smysl. :-D

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: Henri Monfort

Příspěvekod marvin » 17 led 2012, 15:06

ano, všechno je plné prány, stejně tak jako akáši. akorát někdo už ho nemusí vytahovat z řízku a cpát do sebe ten humus okolo, ale bere energii ze vzduchu:)
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

FTX

Re: Henri Monfort

Příspěvekod FTX » 17 led 2012, 18:40

marvin píše:ano, všechno je plné prány, stejně tak jako akáši. akorát někdo už ho nemusí vytahovat z řízku a cpát do sebe ten humus okolo, ale bere energii ze vzduchu:)


Možná by to chtělo sníst pár lžiček vtipné kaše k tomu půstu.

Představ si fiktivní příběh, že jsem nezaměstnaný američan a nemám šanci ve svém oboru sehnat práci. Naprosto zoufale hledám, co dělat až nakonec dostanu spásný nápad :!: . Trochu mě zajímá duchovno a tuším, že tady se dá solidně vydělat. Už jsem několikrát půstoval a vím, že se po několika dnech půstu cítím daleko lépe než před ním.
Vytvořím legendu, že už nepotřebuji k jídlu nic víc než vzduch a napíšu o tom několik knih. Pak udělám drahé kurzy za spoustu peněz - lidé jich mají pořád dost. A pak budu pořádat semináře a nebudu si žít vůbec špatně. Budu jezdit po světě a pořádat semináře. Ó jak je to duchovno štědré.

A kdo mi dokáže, že to takhle není?

http://www.godlikeproductions.com/forum1/message498795/pg1
To do the workshops you must travel to southern Utah for 5 days. The workshop includes a visit to Earth Prime in the 5th Dimension in your physical body if you are ready. You will also learn how to become a permanent resident and/or retire in this beautiful world. The process starts at an initial costs as low as [[[[[ $10,000,000.00 USD ]]]]]
Aby jste absolvovali workshop, musíte odcestovat do jižního Utahu na 5 dní. Workshop zahrnuje návštěvu nejdůležitějších míst na Zemi v 5té dimenzi vašeho fyzického těla, pokud jste na to připraveni. Také se naučíte, jak se stát trvalým obyvatelem a nebo důchodcem v tomto krásném světě. Proces začíná s počáteční cenou pouhých [[[[[ $10,000,000.00 USD ]]]]].


(Their website offers a few lucky students the opportunity to sign up for individual coaching, for the mere price of $20,000. At that rate, you wouldn't save much money by not buying groceries!)
(Jejich webové stránky ukazují možnost několika šťastným studentům se zapsat na individuální koučování, za pouhých 20,000$. Při těchto cenách neušetříte mnoho peněz nenakupováním potravin.)


Question: If you are a true Breatharian why did you recommend a diet of diet coke and McDonald’s double-quarter-pounder with cheese meal?
Dotaz: Jste-li opravdový Bretharián, proč doporučujete dietu skládající se z dietní koly a dvojité bulky se sýrem.


Ceny jsou úplně lidové:
http://www.breatharian.com/immortalityworkshop.html

Tohle má být 5D ?!?
http://www.breatharian.com/fivemagic5dwords/5magicwordssounds.html

Při čtení se rozsvědcuje spousta červených kontrolek :idea: . Jednoduše tohle hodně "smrdí".

A tohle už je na můj vkus opravdu MOC:
http://www.breatharian.com/fivemagic5dwords.html
It is OK to drink from the cups when eating at McDonald. I highly recommend that you eat at McDonalds when ever possible. All McDonalds are constructed on properties that are protected by 5th Dimenstional high energy/spiritual portals.

Je správné pít ze šálků, když se stravujete v MacDonalds. Velmi doporučuji se stravovat v MacDonalds kdykoliv je možné. Veškeré MacDonaldy jsou postaveny dle proroctví, která jsou chráněna vysokoenergetickými duchovními portály 5té dimenze.

To už si snad někdo opravdu dělá kozy. Tomu snad jedině může věřit Američan. Sice netuším co je to debilita G! (dle Koubiče), ale myslím, že tihle mají rozhodně navrch. Teda pardon nikoliv ti, co to prodávají, ale ti, co si kupují jejich služby.

Co když opravdoví Brethariáni se stravují pouze v MacDonaldech pětidimenzionální stravou? A ta 5D strava v MacDonaldech se nepočíta jako jídlo. Ale aby jste tohle hluboké tajemství jak přežít bez jídla pochopili, je nutno zacálovat slušný obolous.

Opravdu jim to prochází dělat z lidí debily a prohlašovat, že jsou inkarnací Ježíše Krista:
http://www.breatharian.com/wileybrooks.html Wiley has had past lives as:
ADAM, ZEUS, ENOCH, JESHUA (JESUS THE CHRIST), JOSHUA, ELIJAH, JOHN THE BAPTIST, ST. FRANCIS OF ASSISI, KUTHUMI, BALTHAZAR (KING OF SYRIA), MUGHAL EMPEROR SHAH JAHAN (Builder of the TaJ Mahal in Agra, India), JOSEPH SMITH AND WILLIAM MULHOLLAND.


Čím více na to koukám, tím více mi to připadá jak větší a větší podvod.

================================================================================

Doporučuji pro jakéhokoliv studenta Brány se nejprve naučit vnímat a pociťovat chování vlastních orgánů a součástí těla. Až to plně zvládne, tak už ho jeho vlastní schopnosti mohou varovat před podobnými věcmi.

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: Henri Monfort

Příspěvekod marvin » 18 led 2012, 14:47

hele to co popisuješ je pravda. je to jeden z podvodů, kterých v USA není málo. taky už jsem o tom šlyšel. upřímně nechápu, jak na tohle může vůbec někdo naletět.. ale vzhledem k tomu, že je o tom tolik infa, tak tomu lidi fakt věří..

to co jsem měl na mysli já, jsou pravý breathariani, a ty urcite nechodi verbovat lidi do McDonalds ani nelobují za zadnou jinou cocacola company.

chapu tvuj příspěvek..existuje tady prostě pořád kotel návodů na rychlé osvícení, které vedou lidi do záhuby. ale říkám, to není to, co jsem měl já na mysli..
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

locki
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 61
Registrován: 02 pro 2011, 23:54
pohlaví: Muž
Obdrženo poděkování:
Kontaktovat uživatele:

Re: Henri Monfort

Příspěvekod locki » 25 led 2012, 12:47

Pratele, ja tomu chlapovi neverim. Koukam na nej na tech prednaskach, koukam na nej otevrenyma ocima a neco mi na to chlapkovi zatracene nesedi. Mel jsem to stesti se setkat s celou radou lidi, kteri praktikuji pranajamu a je to i ma oblibena technika. Nikdo z nich nebyl jen na pranicke vyzive, ale vyzarovani vsech, vcetne lidi, kteri praktikuji dychaci cviceni desitky let bylo dychanim prany pozitivne poznamenano. Z Henryho na me to svetlo nedycha. Pusobi spise dojmem znacne pouziteho cloveka. Muze to byt pouze a jen vekem, nevim, kolik mu je...ale urcite znam starsi, ze kterych Svetlo zkratka sala. Videli jste ho nekdo z blizka nazivo?
Stay well on your way and follow the Sign.

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: Henri Monfort

Příspěvekod marvin » 25 led 2012, 13:05

Bohužel jsem se na živou přednášku už nedostal a pochybuju že tam byl kdokoliv z fóra..

Myslím, že Henrimu je něco mezi 50-60 lety, není to moc, ale co jsem četl v jednom příspěvku věky breatharianů, tak se pohybovali max do 70 což je dost divné.

Já bych mu osobně věřil, protože věřím v breatharianství celkově. Jak moc na něj působí okolí a práce kterou dělá je otázka. Jestli spí 2hodiny denně tak se není čemu divit..

Jinak je pravda, že z něj energie přímo nesálá, ale to nemusí souviset s tím jak se živí..
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Uživatelský avatar
mek onder
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 412
Registrován: 17 říj 2010, 22:52
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 255×
Obdrženo poděkování: 350×

Re: Henri Monfort

Příspěvekod mek onder » 27 led 2012, 03:32

Znám pár lidí,kteří ho osobně viděli., a jelikož jsme před cca 10 léty toto dýchání dělali a v klidu vydrželi bez jídla ale sytí 14 dní a k jídlu se poté museli spíše přemluvit,neměli jsme tu potřebu,tak mu věřím,i když toto nemusí být měřítkem jeho duchovních kvalit a energetiky :)

Ať se daří.

Mc ;)
..všechny věci tady jsou skutečně jenom dočasné - pouze Duch je dokonalou podstatou. Nikde mimo tebe samotného není pro tebe cíle. Jediný smysl a cíl vlastního života je v rozpoznání vlastního životního úkolu, tj. ve vědomí vlastního živého poměru k Bohu.


Zpět na “Obecná (Nezařazená) diskuze”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: sumys a 0 hostů