Weed - vliv na dusi

Absolutně volné téma

Moderátor: Cagliostro

Pravidla fóra
Zde nechávám prostor na všechna témata, která se nevlezou do výše uvedených kategorií. Mám zde jenom prosbu, pokud se rozhodnete pro založení nového příspěvku, prosím zkuste popřemýšlet jestli není vhodnější umístění již do hotových kategorií. Nechci zase vyvořit nepříjemný škatulkovací systém, jde mi pouze o to, aby se zde třeba neobjevovaly dotazy na cvičení brány z prvního stupně apod.
Uživatelský avatar
Cagliostro
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1224
Registrován: 11 bře 2010, 11:16
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 521×

Re: Weed - vliv na dusi

Příspěvekod Cagliostro » 15 zář 2012, 22:39

Ne, říkal, že nám jich zůstalo pouze 5 a vyznělo to tak, že se obává, že do budoucna nám ubudou i další.
Ego sum, qui sum!

Uživatelský avatar
Pete
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 422
Registrován: 01 lis 2010, 02:17
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 31×
Kontaktovat uživatele:

Re: Weed - vliv na dusi

Příspěvekod Pete » 16 zář 2012, 14:35

Cagliostro píše:Ne, říkal, že nám jich zůstalo pouze 5 a vyznělo to tak, že se obává, že do budoucna nám ubudou i další.

Stale vic me zajima proc jsem se sakra inkarnoval v tedle dobe :lol: moznost svobodnych nazoru a hledani informaci, knih, dokumentu na internetu je dobra, ale na druhou stranu. :roll:

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Weed - vliv na dusi

Příspěvekod Milda » 26 zář 2012, 23:20

1. Duchovni clovek je jako dite. Pokud se vzdaluje zivotu tak sesel z cesty.
2. LSD neni droga. Kdyz si ji vezmes 2.den znovu temer neucinkuje. LSD drogove zavislosti leci.
3. Marihuana je posvatna bylina a zena. Pres ni k vam hovori vase duse. Mozna i duch.

Uživatelský avatar
Ondra
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 618
Registrován: 26 led 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 30×

Re: Weed - vliv na dusi

Příspěvekod Ondra » 27 zář 2012, 10:11

Milda: souhlas ! každopádně nic se nesmí zneužívat , tak jak se to dělá v naší společnosti. To znamená to neužívat proto , aby se někdo zmastil, užívat to s určitou posvátností. Rozhodně nemluvím o denním užíváním, to je jen o závislosti.

LSD bych, ale vyměnil za Ayahuscu , DMT. Přeci jen jsou to v přírodě dostupné látky, navíc DMT je označováno jako molekula duše, zkuste si o tom něco najít.

Uživatelský avatar
Anubis
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 680
Registrován: 19 zář 2009, 18:06
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 59×

Re: Weed - vliv na dusi

Příspěvekod Anubis » 27 zář 2012, 10:42

Pane bože... člověk přece nepotřebuje žádný zásah zvenčí. Když vytvoří vhodné podmínky, tak si tělo obstará potřebné látky samo. Tělo dokáže vytvořit cokoliv, když nastane vhodná doba! Je to tak těžké pochopit? Používáním drog oddalujete poznání... To, co uvidíte nebude vaše. Nebo snad chcete blábolit jako Chaun, zmateně a bez kontextu? Je to smutné.

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2866
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 554×
Obdrženo poděkování: 715×
Kontaktovat uživatele:

Re: Weed - vliv na dusi

Příspěvekod marvin » 27 zář 2012, 10:47

Anubis píše:..


jsem rád, že alespon nekdo mi rozumí. sam bych to nenapsal lip:)
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Uživatelský avatar
mirmin
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 75
Registrován: 28 říj 2010, 19:28
pohlaví:

Re: Weed - vliv na dusi

Příspěvekod mirmin » 27 zář 2012, 10:51

Anubis.Plna podpora a suhlas odo mna na Tvoj prispevok.

Uživatelský avatar
Cagliostro
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1224
Registrován: 11 bře 2010, 11:16
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 521×

Re: Weed - vliv na dusi

Příspěvekod Cagliostro » 27 zář 2012, 10:54

Myslím že Anubis to napsal celkem jemně :-) Myslím, že tady to zasnělo již několikrát, nevim proč se tady furt popisujou drogy a jiné svinstvo, to do hermetismu nepatří.
Ego sum, qui sum!

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2866
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 554×
Obdrženo poděkování: 715×
Kontaktovat uživatele:

Re: Weed - vliv na dusi

Příspěvekod marvin » 27 zář 2012, 11:13

naopak.. tohle tema je velice dulezite..abysme si to vyjasnili.. defakto az na par lidi to tady berem vsichni jako máloslučitelné:)
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Uživatelský avatar
Ondra
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 618
Registrován: 26 led 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 30×

Re: Weed - vliv na dusi

Příspěvekod Ondra » 27 zář 2012, 13:16

Koukám, ze víte pěký prd a u toho bych asi zůstal.

Kdo uvadí ze se to slučuje s hermetismem ? neslučuje no a co jako :D
a vůbec nechápu , že se tady někdo furt ohání hermetismem, přitom to vše má načtený z knížek , praxe nulová, alespoň to z těch všech příspěvků vypovídá. To už si líp o vnitřnim vesmíru pokecáš s tím, kdo si dal to podělaný LSD dal...

Uživatelský avatar
Milda
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 610
Registrován: 05 úno 2012, 22:16
pohlaví:
Obdrženo poděkování:

Re: Weed - vliv na dusi

Příspěvekod Milda » 27 zář 2012, 14:15

Ondra píše:Koukám, ze víte pěký prd a u toho bych asi zůstal.

Kdo uvadí ze se to slučuje s hermetismem ? neslučuje no a co jako :D
a vůbec nechápu , že se tady někdo furt ohání hermetismem, přitom to vše má načtený z knížek , praxe nulová, alespoň to z těch všech příspěvků vypovídá. To už si líp o vnitřnim vesmíru pokecáš s tím, kdo si dal to podělaný LSD dal...


To se mnou Ondro rezonuje.

1. Cesta mystika obsahuje i znalost i pouzivani ruznych prostredku. Nemluvim jen o drogach. Vsechny prostredky meni chemii tela. Dokonce i pust nebo ruzna dychani meni elektrochemicke procesy v tele. Vse jsou to jen ruzne barvy svetelneho spektra. To ze nektere jsou povolene a jine zakazane je jen poplatne dobe a politice doby.

2. Proc mame v mozku neuroreceptory pro urcite latky?

3. DMT je jiste prirodnejsi obdoba LSD

Uživatelský avatar
Anubis
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 680
Registrován: 19 zář 2009, 18:06
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 59×

Re: Weed - vliv na dusi

Příspěvekod Anubis » 27 zář 2012, 14:40

Milda píše:...

Ty stále nerozumíš. Já nemám nic proti DMT, když je výtvorem mého vlastního těla. Je ho v tu chvíli totiž adekvátní množství a výsledný mystický zážitek je přiměřený mému snažení. Mám tedy realistickou představu o sobě samém. Ty stavy jsou tu proto, aby tě povzbudily na další cestě. Ukáží ti tvůj stav a směr dalšího duchovního růstu. Až člověk dosáhne absolutního poznání, tak už tělo nepotřebuje vyrábět halucinogeny, není už totiž třeba zmírňovat útrapy, protože žádné nejsou. Znalost těchto drog jistě šlechtí, ale nezapomeň, že šermíř nemusí umět vyrábět meče.

Uživatelský avatar
Ondra
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 618
Registrován: 26 led 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 30×

Re: Weed - vliv na dusi

Příspěvekod Ondra » 27 zář 2012, 19:37

Anubis píše:...
Ale to jsou jenom vykonstruované dedukce, jak to asi je. Co se týče DMT, tak mohu ze své zkušenosti potvrdit, že to má jednoznačně pozitivní vliv. To co píšeš, že by vše mělo jít v souladu s vývojem, tedy do sebe necpat látku , která ti může ukázat něco na co člověk vlastně neni ani připraven, tak to ve skutečnosti s DMT tak neni. Dá se to totiž přirovnat k životní situaci, kterou ti svět, do tvojí cesty vložil a to proto , že ji v tu chvili potřebuješ. Tohle neni běžně dostupná látka a dostane se jen tam, kam má. Skutečně v tom je něco vyššího, i když to někomu může přijít směšné.
Samozřejmě , že ten tvůj přístup se zdá být správný. Samozřejmě , že správný je , ale neni podložen praktickou zkušeností, tak že to je jen domněnka co vlastně DMT dělá.
Můžu jen potvrdit, že tě to napojí na toho nejvyššího učitele. Víc o tom zde mluvit nebudu, protože nechci, aby si o mně zde lidé mysleli , že jsem nějaký feťák, nebo černý nečistý mág. Někdy si říkám, že možná tím mágem ani nejsem :)

Uživatelský avatar
Anubis
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 680
Registrován: 19 zář 2009, 18:06
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 59×

Re: Weed - vliv na dusi

Příspěvekod Anubis » 27 zář 2012, 19:49

Ondra píše:Tohle neni běžně dostupná látka a dostane se jen tam, kam má.

Máš pravdu, není běžně dostupná - s těmito vzácnostmi příroda šetří, získáš ji jen díky askezi a nebo z omezených zdrojů z vnější přírody. Je to vlastně podobný problém, jaký měli alchymisté, kteří toužili po zlatě. Buď si ho od někud donesli a nebo jeho zdroj nalezli uvnitř sebe... Prakticky ti opravdu neřeknu, jestli to, co se mi v těle vytvořilo je DMT nebo něco jiného. Důležité je poznání výsledného stavu a jeho souvislost se svou prací.

Taky jsem si všiml, že se poslední dobou měníš. Buď zdráv.

Uživatelský avatar
Ondra
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 618
Registrován: 26 led 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 30×

Re: Weed - vliv na dusi

Příspěvekod Ondra » 27 zář 2012, 19:56

Ano měním, jsem netušil , že je to tak vidět :) myslím, že se celá má bytost čím dál více uzdravuje. Též ti přeji jen to dobré .

Jinak to co jsi napsal je super .


Zpět na “Obecná (Nezařazená) diskuze”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 hostů