Věříte v UFO ?

Moderátoři: Cagliostro, Anubis

Uživatelský avatar
Firzen
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 541
Registrován: 06 dub 2012, 17:30
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 99×
Obdrženo poděkování: 62×
Kontaktovat uživatele:

Re: Věříte v UFO ?

Příspěvekod Firzen » 02 pro 2012, 22:51

Ale co je pro tebe dostatečně věrohodný důkaz? Však důkazů je mnoho. Je zveřejněno velké množství velmi věrohodných videí i fotografií, různých zážitků z únosů, atd..
Ale tobě to asi nepřijde dost, že? :-)

Žádné definitivní důkazy prostě neexistují, a to ani například v oslavované matematice. Pokud člověk zasedne s kritickým myšlením k matematice, bude rychle zklamán. Ale nejen v ní.. Nejsme schopni plně dokázat ani věci, které jsme od začátku vymysleli uměle sami. Tak jak chceš najít důkazy věcí, které jsou de facto záhadné?

FTX

Re: Věříte v UFO ?

Příspěvekod FTX » 02 pro 2012, 23:14

Firzen píše:Ale co je pro tebe dostatečně věrohodný důkaz? Však důkazů je mnoho. Je zveřejněno velké množství velmi věrohodných videí i fotografií, různých zážitků z únosů, atd..
Ale tobě to asi nepřijde dost, že? :-)

Tak si tomu všemu věř. Nikdo ti v tom nebrání se ze svobodné vůle hrabat v podobných materiálech http://www.kpufo.cz/portal/ třeba i celý život od rána do noci. Někteří zoufalí badatelé ovšem nedopadnou nejlépe: http://www.vesmirnilide.cz/default_03_cz.htm skoro jako sekta. A nejlepší byl ten bombónek jak staví tunely pro evakuaci lidí aby byly do roku 2000 hotové :lol: :lol: http://www.vesmirnilide.cz/obr_bar0000/obr467.jpg. A někteří to neunesou a pak páchají sebevraždy. Těch blbostí, co se mezi lidmi o této problematice šíří, je více než je zdrávo.

Při určité síle koncentrace vznikne kolektivní elementár tedy egregor a pak už ty hovadiny jdou samospádem.Čím více hovadin, tím je egregor silnější. Jen tak dál, egregor potřebuje nakrmit.


Učiní tě to šťastnějším?
Dodá ti to nějaké zvláštní znalosti? schopnosti?
Zlepší to tvůj charakter?


Věřit v UFO je stejné jako chtít najít na ulici v Bronxu zlatou cihlu. Technicky to možné je. Možná tam někdy byla. Třeba ji tam najdeš. Třeba také ne. Ale nejpravděpodobněji budeš okraden.

Uživatelský avatar
AlA777
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 74
Registrován: 27 kvě 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Věříte v UFO ?

Příspěvekod AlA777 » 09 pro 2012, 16:31

Verte neverte, ale nektere informace prosakujici ven jsou ehm.. zarazejici.
"Seekers there are in plenty: but they are almost all seekers of personal advantage. I can find so very few Seekers after Truth.
Sa’adi

Uživatelský avatar
miroslav
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 51
Registrován: 28 zář 2012, 13:47
pohlaví: Muž
Obdrženo poděkování:

Re: Věříte v UFO ?

Příspěvekod miroslav » 09 pro 2012, 17:19

Jestli jsou nebo nejsou nevím, ale kolem těchto myšlenek je už napumpováno tolik energie, že se nějak projeví samovolně nebo ji někdo účelně použije, což se mi zdá pravděpodobnější.
"Vím, že nic nevím." Fakt? No já nevím :-)

FTX

Re: Věříte v UFO ?

Příspěvekod FTX » 09 pro 2012, 18:56

miroslav píše:Jestli jsou nebo nejsou nevím, ale kolem těchto myšlenek je už napumpováno tolik energie, že se nějak projeví samovolně nebo ji někdo účelně použije, což se mi zdá pravděpodobnější.
To je přesně ten správný přístup 8-).

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: Věříte v UFO ?

Příspěvekod marvin » 11 pro 2012, 11:58

AlA777 píše:Verte neverte, ale nektere informace prosakujici ven jsou ehm.. zarazejici.


AC24 taky muj oblibeny server : ) (odebiram pravidelne RSS ale proste to filtruju jenom podle nadpisu :)
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Uživatelský avatar
RaE
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 64
Registrován: 03 úno 2016, 00:20
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 41×

Re: Věříte v UFO ?

Příspěvekod RaE » 06 kvě 2016, 22:13

Fenomén neznámých létajících objektů a "únosů" (píšu to záměrně v úvozovkách, protože se toho pod tento pojem vejde mnoho) je interkulturní záležitost; zmínky o tom můžeme nalézt po celém světě napříč věky. Chtěl bych se Vás sečtělejších proto zeptat, zda-li tyto fenomény reflektuje nějakým způsobem ve svých dílech některý z hermetických klasiků? Já zatím na nic takového nenarazil...

Uživatelský avatar
Lumpino
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 158
Registrován: 28 dub 2013, 08:32
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 39×

Re: Věříte v UFO ?

Příspěvekod Lumpino » 11 črc 2016, 13:54

RaE píše:Fenomén neznámých létajících objektů a "únosů" (píšu to záměrně v úvozovkách, protože se toho pod tento pojem vejde mnoho) je interkulturní záležitost; zmínky o tom můžeme nalézt po celém světě napříč věky. Chtěl bych se Vás sečtělejších proto zeptat, zda-li tyto fenomény reflektuje nějakým způsobem ve svých dílech některý z hermetických klasiků? Já zatím na nic takového nenarazil...


Zrovna hermetické klasiky tímto se zaobírající neznám. Ale znám některé textíky z východu. Např. Somadeva, Oceán příběhů. Podle nich může jít o létající stroje bytostí zvaných Vidjádharové. Tvorové létající ovzduším. Obývají podle těch spisků jakýsi svět "pralelní" našemu do kterého je přístup například vodou. Dostanou se mezi ně prý třeba lidé kteří pomocí mediatce získají nadpřirouzené síly - siddhi a kouznelné vědění - Vidjá.
Myslím že klasici evropské magie se tím zrovna nezaobírají.

Anton
mé první příspěvky:)
mé první příspěvky:)
Příspěvky: 7
Registrován: 18 srp 2016, 02:01
pohlaví: Muž
Národnost: SK
Poděkoval(a):

Re: Věříte v UFO ?

Příspěvekod Anton » 28 srp 2016, 19:34

Tema UFO na tejto stranke ma zaujala.Je to velmi zaujimave.Touto temou som sa prestal zaoberat uz davno a len obcas si nieco pozriem,viac menej zo zabavy.Hlavny dovod je :
Raz asi pred polnocou som sedel na balkone a fajcil.Premyslal som nad hocicim,takze som bol pri plnom vedomi.Nemohol som byt v inej rovine vedomia.Mraky boli dost nizko,bola burka.Zrazu sa nalavo odo mna vynoril doslova z nicoho nic,akoby odniekal z inej dimenzie tmavy objekt.Postupne dostal tvar naozaj toho popisovaneho lietajuceho taniera.Zospodu skoro po obvode mal akoby svetla (ciernej farby ?).Preletelo to nehlucne popred mna a na pravej strane sa to zvrtlo kolmo nahor."Zvrchu to malo tak isto po obvode svetla,ale uz biele.Slabo svietiace.Opat sa to stratilo tym istym sposobom.Postupne to mizlo v smere letu.Akoby to preslo do ineho priestoru.Co sa tyka rozmerov,bolo to velmi velke.V minulosti som mal vycvik na pozorovanie lietadiel a toto vzhladom na vysku by som odhadol na priemer cca 300 metrov minimalne.( Ked som sa ku tomu neskor vratil).
Bolo to take neskutocne,ze mi ani nedoslo na co sa pozeram.Dofajcil som a vratil sa dnu. A az asi po troch dnoch mi to normalne "zaplo".Zostal som vtedy stat a az vtedy som si uvedomil,co som to vlastne videl pred tromi dnami vecer !
Tato tema ma prestala zaujimat hlavne preto,pretoze to nedokazem posudit.Vieme v akom svete vlastne zijeme a je otazka,co moze byt naozaj mimozemskeho povodu a co su tajne projekty.Technika je cca o 20 rokov vpredu,nez sa to dostane na verejnost.Zial vzdy vedie ta vojenska.Toto ludstvo zvlada na jednotku.Navzajom sa nicit.....myslim si ze siroko daleko nema ludstvo konkurenciu.

Anton
mé první příspěvky:)
mé první příspěvky:)
Příspěvky: 7
Registrován: 18 srp 2016, 02:01
pohlaví: Muž
Národnost: SK
Poděkoval(a):

Re: Věříte v UFO ?

Příspěvekod Anton » 28 srp 2016, 19:49

Ale ako pise pan Bardon.Na Zemi moze mag dosiahnut urcitu uroven,ale este zdaleka nevie vsetko !
Co ked inde,ine bytosti uz dokazu ovladnut techniku o ktorej sa nam ani nesniva ? Napr.dokazu sa preniest mentalne,astralne a za sebou stiahnut aj hrubohmotne veci ???
Toto mam v hlave uz par rokov.Bolo by to uplne prirodzene.Vzhladom na vek vesmiru a vyvoj civilizacii,ktore su pred nami..............O skutocnej realite v ich svetoch sa nam mozno ani nesniva.A naco aj.Nas zatial zaujima technika typu F 18.......Iskander......atp.

Uživatelský avatar
Lumpino
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 158
Registrován: 28 dub 2013, 08:32
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 39×

Re: Věříte v UFO ?

Příspěvekod Lumpino » 17 lis 2018, 09:14

Anton píše:....................Napr.dokazu sa preniest mentalne,astralne a za sebou stiahnut aj hrubohmotne veci ???
..............


Za sebou stáhnout hrubohmotné věci dokáží třeba diblíci. :-D Viz příklad pana doktora Johanna Fausta, kterého prý čertík odnesl dírou ve stropě i s tělem. Nebo viz Experimentální démonologie od Josefa Durra.
Podle východních duchovních nauk, jako např. taoistická duchovní praxe a joga ten kdo medatací získá síly siddhis to také dokáže.

Uživatelský avatar
Cor Leonis
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 206
Registrován: 12 bře 2018, 22:10
pohlaví: Muž
Národnost: SK
Poděkoval(a): 357×
Obdrženo poděkování: 79×

Re: Věříte v UFO ?

Příspěvekod Cor Leonis » 06 zář 2019, 18:14

Páni, dovolím si, pripojiť sa do diskusie (síce nie je už rok aktívna, ale čo, možno sa rozbehne :-) ).
Čo sa tzv. UFO týka, som v tomto ohľade skutočne opatrný. Neverím kadejakým pochybným zdrojom.
Keď sa pozerám na niektoré obrázky od "vesmírnych lidí", cítim úzkosť. Zovretie.
No predsa tu je jeden zdroj, ktorý mi je sympatický.
Hovorí si "Alaje z Plejád".

Pred šiestimi rokmi som videl jeho videá. Nejako sa ku mne dostali. Keď som ich sledoval, cítil som silné spojenie s tým, čo hovorí a akoby som už všetko kedysi vedel a zabudol to a teraz sa rozpomínam. Tak to na mňa pôsobilo.
V niektorých videách hovorí o tzv. svetelnej meditácii (sám seba označuje za svetelného pracovníka).
Zo zvedavosti som tieto meditácie skúšal.
Zo zvedavosti ich skúšala aj moja bývalá priateľka.
Počas týchto meditácii som sa samovoľne vysúval z tela. Cítil som sa 2x.
To som o rozdieloch medzi mentálnym a astrálnym cestovaním, nemal ani páru.
Bolo leto - rok 2013. Príjemná noc. S bývalou sme sa išli poprechádzať na lúku. Už sme boli dosť ďaleko od domov, rozprávali sa a zrazu nám synchrónne - ako mačkám - zodvihlo pohľady na oblohu. Zbadali sme preblikujúce svetlá, hru svetiel. Trvalo to len pár sekúnd. Cítil som príjemný pocit v duši. Snažili sme sa si to racionálne vysvetliť - nedalo sa.
Podobnú skúsenosť sme zažili ešte pár krát.

Potom som s tými meditáciami akosi prestal...
Trocha ma stiahla temnota...postupne...

A teraz si lustrujem frabato a narazím aj na túto tému...
Naozaj neviem, čo si mám o tom celom myslieť...
Možno to je ten problém - racionálna myseľ...

Btw. ten Alaje vôbec nepôsobí verejne. Ja sám som o ňom nezistil nič. Urobil asi 20 videí informatívneho charakteru, kde podáva informácie, stále apeluje na Svetlo a Lásku, vraví o tom, že Zem je v procese transformácie...a tak ďalej...
veď kto chcete, môžte si od neho pár videí pozrieť...a vyjadriť svoj názor...

To ma ale na ňom zaujalo (a preto som mu venoval svoj čas), že nemá žiadne svoje stránky (v komentároch pod jedným videom písal, že nič okrem videí na YouTube neurobil, ostatné info akože od neho sú podvod).
Neviem poriadne ani ako vyzerá, ani akej je národnosti, i keď tuším, že Nemec.


Zpět na “Archiv, neaktivní témata..”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů