Astrální úroveň

Uživatelský avatar
Ondra
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 618
Registrován: 26 led 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 30×

Re: Astrální úroveň

Příspěvekod Ondra » 02 bře 2013, 16:03

duchykk píše:Za jak dlouho je schopen,prumerny zak docilit toho, a by pri nakupeni zivlu
1, ohne,dokazal roztah snih kolem sebe na 1metr,

2,vzduch-moznosti levitace,chozeni po vode,
3,zeme , pri pouziti vahy,znatelne vzrustla hmotnost
4, voda, - aby neublizi ani plameny ani zar


za jak dlouho se toto da na cvicit???dny,tydny,mesice roky,leta??????????????


Naprostá ztráta času se o to snažit. Nevím čím by tě to mohlo více přiblíźit k Bohu.
Podstatne je si osvojit praktickou zkušenost a pochopit, jak to ve skutečnosti s těmi živly je. Poté je možné s nimi různě pracovat.

Uživatelský avatar
gooolem
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 400
Registrován: 04 říj 2010, 11:05
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 280×
Obdrženo poděkování: 443×
Kontaktovat uživatele:

Re: Astrální úroveň

Příspěvekod gooolem » 04 srp 2014, 12:43

Pri cviceni zivlovych technik, v dobe nejpilnejsiho treninku, se mnou spolupracovali od kazdeho zivlu jedna bytost (zrejme jsem je dostal)...tri dny jsem je vnimal ve sve blizkosti a az pak jsem se dozvedel, ze tu jsou, aby mi pomohli uzdravit moji prvni cakru. Nasledna prace s nimi -prace jejich, trvala cca 3 mesice. Gnom mne vzal v jednom zmenenem stavu vedomi do nitra Zeme, at vim, jak vypada dobre fungujici prvni cakra. V zivote jsem nevidel tak silne cervene svetlo :-) prvni cakry. Nedavno, kdyz jsem trenoval zivlove dychani celym telem, prisel opet gnom a ukazal mi jednoduchou vec: pri nadechu je predstava, ze jsem vtahovan do zeme, do hliny s jeji vuni, tihou, tmou...a pri vydechu jsem vytlacen zese na povrch (pri tomto nedochazi ke kupeni zivlu). Funguje to paradne a celym telem, od noh pocinaje, citim tihu prvku zeme, kdyz jsem vtahovan dovnitr. Stejne to jde delat s ohnem, vtahnuti do plamenu, i s vodou, vtahnuti pod hladinu...ve vzduchu jsem se pri nadechu citil jako papirovy drak s jeho lehkosti a pri vydechu jsem byl na snure stazen zpet na zem. Je to takova hrava forma, tak jsem se tady o ni chtel podelit. Treba nekomu tento pohled na cviceni i pomuze.
Hlavu nesu v oblacích, však nohy z tuhé hlíny uplácané mám.

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: Astrální úroveň

Příspěvekod marvin » 07 srp 2014, 11:53

Perfektní, opravdu super.
Živlové bytosti jsou sice trochu pokročilejší level, ale je to přesně tak jak píšeš.
Díky
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Uživatelský avatar
gooolem
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 400
Registrován: 04 říj 2010, 11:05
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 280×
Obdrženo poděkování: 443×
Kontaktovat uživatele:

Re: Astrální úroveň

Příspěvekod gooolem » 07 srp 2014, 15:15

Nikdy jsem takove veci nikomu nerikal, takze i ja dekuji za tuto reakci, kdy je to vlastne poprve, kdy jsem se z vnejsku dozvedel, ze je to spravne. :-)
Hlavu nesu v oblacích, však nohy z tuhé hlíny uplácané mám.

duchykk
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 67
Registrován: 30 zář 2012, 20:54
pohlaví: Muž

Re: Astrální úroveň

Příspěvekod duchykk » 10 úno 2016, 16:27

Zdravím ,nerozumim technice dýchání jetotakto:lezim na pohovce normál dýchání pak představa dýchání ohne..tudíž jeden dva dechy kupim ,+pocitova představa
,,pak zase chvíli normální ,a zase kupim nebo dýchat rovnou dany živel a počítat si kolik vdechu..

Uživatelský avatar
gooolem
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 400
Registrován: 04 říj 2010, 11:05
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 280×
Obdrženo poděkování: 443×
Kontaktovat uživatele:

Re: Astrální úroveň

Příspěvekod gooolem » 11 úno 2016, 08:12

Ahoj, o kterou techniku dychani jde? Ta ktera je popsana v Brane?
Hlavu nesu v oblacích, však nohy z tuhé hlíny uplácané mám.

duchykk
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 67
Registrován: 30 zář 2012, 20:54
pohlaví: Muž

Re: Astrální úroveň

Příspěvekod duchykk » 11 úno 2016, 20:28

Ano to kupeni zivlu

Uživatelský avatar
gooolem
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 400
Registrován: 04 říj 2010, 11:05
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 280×
Obdrženo poděkování: 443×
Kontaktovat uživatele:

Re: Astrální úroveň

Příspěvekod gooolem » 11 úno 2016, 22:19

Ja to cvicil tak, ze jsem si lehnul nebo sednul, uklidnil dech a pak jsem pocital po sedmi nadesich jednoho zivlu s kupil ten ktery zivel. Takze nadech s pocitem kupeni zivlu a vydech bez pocitu. Pak zase sedm nadechu bez pocitu a vydechy s pocitem uvolnovani zivlu. Pocet nadechu a vydevhu se zvysuje casem. Nebo mas na mysli neco jineho?
Hlavu nesu v oblacích, však nohy z tuhé hlíny uplácané mám.

duchykk
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 67
Registrován: 30 zář 2012, 20:54
pohlaví: Muž

Re: Astrální úroveň

Příspěvekod duchykk » 19 říj 2017, 05:47

gooolem píše:Ja to cvicil tak, ze jsem si lehnul nebo sednul, uklidnil dech a pak jsem pocital po sedmi nadesich jednoho zivlu s kupil ten ktery zivel. Takze nadech s pocitem kupeni zivlu a vydech bez pocitu. Pak zase sedm nadechu bez pocitu a vydechy s pocitem uvolnovani zivlu. Pocet nadechu a vydevhu se zvysuje casem. Nebo mas na mysli neco jineho?



Ano toto, a můžeš dýchat normálně chvíli .pak kupit,třeba 3x zase normálně 1x kupit až 7x nakupim,poté rozpouštěny podobné

Můžu skočit do třetího stupně když už jsem přes rok bránu necvicil?

Uživatelský avatar
gooolem
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 400
Registrován: 04 říj 2010, 11:05
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 280×
Obdrženo poděkování: 443×
Kontaktovat uživatele:

Re: Astrální úroveň

Příspěvekod gooolem » 19 říj 2017, 12:29

Jak popisuješ to dýchání, tak tomu moc nerozumím. Nejlépe je řídit se dle návodu, tzn. jedno cvičení aby obsahovalo minimálně sedm nádechů živlu a výdechů bez živlu (což je kupení) a následně k ukončení cvičení minimálně sedm výdechů s živlem a sedm nádechů bez živlu (což je zbavování se živlu). Takových cvičení můžeš dělat denně několik, ale vždy bych dodržoval daný (dle tvé vyspělosti) počet vdechů a výdechů. Vždy otázka několika málo minut.
Jít do třetího stupně můžeš, dle mého názoru, ale je třeba si být jistý, že jedničku a dvojku stále ovládáš. Některé získané schopnosti zůstávají, jiné časem mizí, nejsou-li v člověku pevně uložené a zažité. Doporučil bych ale si předešlá cvičení aspoň minimálně vyzkoušet, zda je ovládáš. Na vyšších stupních se projevují drobné začátečnické nedostatky jako dost velké překážky. Ale rozhodnutí samozřejmě záleží na tobě.
Hlavu nesu v oblacích, však nohy z tuhé hlíny uplácané mám.


Zpět na “Astrální úroveň - 3. stupeň”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů