dle Fausta

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: dle Fausta

Příspěvekod marvin » 08 říj 2012, 12:06

duchykk píše:CO TREBA EVOKACE Hitlera,Stalina apod.., teda jestli se uz znovu nenarodili,nekde jsem se docetl ze Hitler v astralu shromazdil armadu o velkem poctu duchu, nekdo real zkusenost


to podle me neni evokace, ale nekromancie.. a nebo mluveni se zemrelymi?

asi je to slovickareni, ja mam predstavu ze evokujes spis astralni sfericke bytosti..
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

duchykk
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 67
Registrován: 30 zář 2012, 20:54
pohlaví: Muž

Re: dle Fausta

Příspěvekod duchykk » 29 pro 2012, 15:03

někdo kdo by mě prizval k evokaci

FTX

Re: dle Fausta

Příspěvekod FTX » 30 pro 2012, 14:30

duchykk píše:CO TREBA EVOKACE Hitlera,Stalina apod.. ... někdo kdo by mě prizval k evokaci
Naprosto nechápu, co Vás na tomto láká :? . Už jsi unaven životem a rád bys aby se o tebe někdo postaral v léčebně duševně chorých? Podle tvé zvědavosti a současně inzerované nepřipravenosti bys tam pravděpodobně skončil. http://www.hlasite.cz/text-pisne/jaromirnohavica/70664-pavilonc5

Četl jsem o jednom pokusníkovi spiritistovi, jak se snažil vyvolat Hitlera a pak po několika dnech jeho tělo našli pod oknem, ze kterého vyskočil - proskočil sklem. Nevzpomínám si kde. Takhle bys mohl dopadnout také. Láká tě smrt?


A také se rád hrabeš v kanalizaci a líbí se ti plovoucí fekálie?
A nebo jinak, máš radost když jsou v tvojí přítomnosti mafiáni a kriminálníci a ty jim můžeš sloužit?

Ono se to k ničemu jinému přirovnat nedá. Tito jmenovaní jsou "odpadem" z lidské společnosti.
[youtube]uC5_i7J1I1U#![/youtube]

Uživatelský avatar
Firzen
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 541
Registrován: 06 dub 2012, 17:30
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 99×
Obdrženo poděkování: 62×
Kontaktovat uživatele:

Re: dle Fausta

Příspěvekod Firzen » 07 led 2013, 02:07

duchykk píše:někdo kdo by mě prizval k evokaci

Varuju tě před evokací. Nemluvím z knih, ale ze zkušenosti. Vyvolávali jsme různé kraviny jednou na táboře, a potom se děly hodně divné věci. A dodnes přesně nevím, co všechno to s námi vlastně udělalo.
Touha k podobným věcem je prostě posedlost, a u mě to nebylo dokonce ani moje rozhodnutí evokaci provést! To jsem tehdy ale ještě absolutně bohužel nevěděl.

Uživatelský avatar
Lumpino
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 158
Registrován: 28 dub 2013, 08:32
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 39×

Re: dle Fausta

Příspěvekod Lumpino » 28 dub 2013, 19:36

Evokace sama o sobě nemusí být problém. Záleží jakou bytost a jakým způsobem člověk vyvolává.
Evokace podle Fausta bych neriskoval, i když co jsem četl na začátku o tom filmu lekce Faust mi přijde přitažené za vlasy. To pokládám spíše za souhru náhod.
Zkoušel jsem několik evokací, povedly se a vše je v pořádku. Zkoušel jsem například evokaci Kirké, dcery Héliovy, viz řecké pověsti. Zkusil jsem tu evokaci s pomocí zrcadla, to mne napadlo při četbě Experimentální démonologie od Josefa Durra. Evokace se povedla, objevila se Kirké ve viditelné podobě, jako jasně bílá žena, které z očí vyletovaly zlaté paprsky. A přezto, že uběhla řádka let,jsem v naprosté pohodě.
Další věc k evokacím. Píše se třeba myslím v Bhagavadgitě, Janíček 1948,
Kdo se obrací na bohy, přijde k bohům, kdo se obrací na démony, přijde k démonům, kdo se obrací na duchy zemřelých stane se strašidlem....
Takže evokace pekelných démonů bych zrovna neriskoval i z tohoto prostého důvodu.
To bylo myslím i základem starověkých mystérií,kdy se jejich adepti obraceli na bohy (Isidina, Dionysova a další) aby v dalším životě přešli mezi ně a ne mezi duše obyč. smrtelníků.

Uživatelský avatar
Firzen
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 541
Registrován: 06 dub 2012, 17:30
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 99×
Obdrženo poděkování: 62×
Kontaktovat uživatele:

Re: dle Fausta

Příspěvekod Firzen » 08 kvě 2013, 13:29

Ahoj Lumpino :-) (nejsi ty lump? :D)

Samozřejmě je jasné, že když člověk opravdu přesně ví, co dělá a je vytrénovaný, nebo se pro to zkrátka narodil, tak si evokací neublíží.
Jenže v případě duchykka bych to moc neriskoval. Bavili jsme se spolu, a (snad promine) myslím, že je na tom tak podobně jako já. Tedy pro evokaci bledě, až nebezpečně.

Uživatelský avatar
Cagliostro
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1224
Registrován: 11 bře 2010, 11:16
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 521×

Re: dle Fausta

Příspěvekod Cagliostro » 29 čer 2016, 19:59

marvin píše:doporučuji se na to podívat http://www.youtube.com/watch?v=BT9_bTqyMN0

Čepka je mi uprimne lito..asi to byl jeho osud. :_(


Prrotože odkaz již není funkční, přidávám odkaz na konkrétní pasáž evokace Petra Čepka:

https://www.youtube.com/watch?v=fnu1paxsAeg
Ego sum, qui sum!

Uživatelský avatar
Kuato
vášnivý přispivatel
vášnivý přispivatel
Příspěvky: 293
Registrován: 13 srp 2014, 12:55
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 219×
Obdrženo poděkování: 838×

k zamysleni

Příspěvekod Kuato » 07 črc 2016, 16:56

par veci k zamysleni:
- neni pakt jako pakt. obecne vzato je pakt obchodni smlouva mezi dvemi subjekty, kdy jeden odvede nejakou praci, druhy za to zaplati (dohodnutou cenu). tedy "dobry" (ve smyslu chytre uzavreny) pakt je takovy, kdy zvolena bytost zaplati vam. po tom, co vy odvedete svoji praci, samozrejme. btw, tento princip nefunguje jenom na jemne urovni, ale i na urovni fyzicke - co myslite, ze je takova pujcka nebo hypoteka? dostanete velky balik penez, kterym nedisponujete, abyste si neco poridili. a ten zaplatite i s uroky. a kdyz ne (porusite smluvni podminky)..

- aby nas mohla nejaka bytost chytit za koule (a vydirat), musime mit slabinu. kdyz zadnou nemame, jsme v bezpeci. ale kazdy nejakou mame. aspon zpocatku. takze tohle je duvod, proc se delaji vsechny ty introspekce a kultivuje sebepoznani a sebeovladani apod. - ne proto, ze to pise pan Bardon, nebo ze vas kamaradi poplacaji po ramenu, nebo abychom dosahli nejake pomyslne "svatosti", ale protoze je to efektivni zpusob jak minimalizovat nasi zranitelnost, az zacneme strkat nos do neviditelneho sveta. kazdy zlozvyk, kazda nepozornost, sebe-neznalost, sebe-precenovani i sebe-podcenovani, nevzdelanost, to vse jsou slabiny. slabiny jsou i nase nejsilnejsi stranky - protoze pro ne (i kdyz mohou byt opravnene) zapominame snadno na sve slabe stranky.. zadna bytost neni tak hloupa, aby utocila na nase silne stranky. ale nektere bytosti nemaji zamereni toho typu, aby utocily na nase konkretni slaba mista. treba nejaka "andelska" entita, ktera ma ideovou napln kultivaci citu nebo matematicke metody v theurgii, nas nebude nutne napadat pres nezpracovanou sexualitu. zatimco "demonicka" entita, ktera ma v naplni prace vytvaret vazbu mezi vedomim a zemi, lhostejno pres co - majetek, moc.. tak ta pujde hodne napresno. vzdy se najde nejaky mustek, jak se prizpusobit nasi "potrebe". tedy ac muze byt velmi uzitecne se nechat od nejake demonicke inteligence poucit o jeji oblasti spravy, jen blazen to udela v momentu, kdy neni dostatecne pripraven.

- nejvetsi ochrana je zivy vztah k Bohu. nebo aspon k egregorum linii a nauk. nebo aspon k bohum. a urcite k vlastnimu rodu, predkum, krvi. kazda mozna ochrana a pozehnani je dobra. ale zivy vztah se neudela za dva dny nebo tydny.. tedy kazdy den si udelat cas na modleni, vztahovani, paleni svicek.. za dva nebo pet let je to uz znat. velka ochrana je i dobra sebereflexe a zdrava! pokora. dokazat se podivat na sve jednotlive ciny a dokazat uznat chybu a poucit se z toho. jit se omluvit. napravit konkretni pochybeni. ne myslenkou nebo jen hubou, ale realnym cinem, vlastnima rukama. driv nebo pozdeji totiz clovek pochopi, ze svety hruby a jemny nejsou oddeleny, ale propojeny, a ze hruby je symbolicka rovina pro jemny. chci mit dobry vztah s predky? tak musim mit zdravy funkcni vztah s vlastnimi rodici, prarodici atd. a kdyz jsou divni a nerozumime si? studovat proc. zkusit se jich zeptat, proc jsou jaci jsou, na jejich minulosti.. chovam se prezirave k zenam? polovina egregoru a bozstev je zenskych..

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: dle Fausta

Příspěvekod marvin » 08 črc 2016, 08:13

Jedna z nejlepších věcí, co jsem od tebe četl : ) jako vždy. Hlavně se mi líbí ta poslední sekce o rodině, krvi, rodu a předkům. O ochraně - řekl bych opravdu velice důležité.

Spíš mě napadá jedna otázka - občas mohou být rody "proklety" - můžeš si nést nějaké břímě a vtzah k předkům tě může spíš táhnout zpět / resp. dolů.

Co pak ?

je lepší se oddělit ? nebo spíš vyrovnat dluh - tím pádem jsi sám částečně zodpovědný ? A je možné že je to tvá "mise" /úkol, kt. tu máš, aby jsi splnil a splatil.

Je to tak ?
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Uživatelský avatar
Cagliostro
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1224
Registrován: 11 bře 2010, 11:16
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 521×

Re: dle Fausta

Příspěvekod Cagliostro » 08 črc 2016, 09:14

marvin píše:Spíš mě napadá jedna otázka - občas mohou být rody "proklety" - můžeš si nést nějaké břímě a vtzah k předkům tě může spíš táhnout zpět / resp. dolů.



Mám jeden příběh, když jsi u toho rodu. Anglický spisovatel, historik a hororista Peter Tremayne (vl. jménem P. Berresford Ellis) popsal, když se pořádala jistá okultní anketa zajímavou ukázkovou souvislost s tím, co jsi po Kuato nakousl.
Když byl r. 1995 v Dublinu na nějaké přednášce, byl dotázán jistým návštěvníkem, ví-li o rodinné kletbě Beresfordů v hrabství Waterford.
V kletbě a její pověsti se pravilo, že jakási stará dáma se obrátila na lorda s prozbou, aby domluvil jejímu synovi, který je lenoch. Lord slíbil že mu domluví a - nechal jej jako lenocha pověsit. Stařena zato proklela lorda a jeho potomky do sedmé generace - prý skutečně záhadně po 7 generací umírali.
Náš spisovatel z legrace prohlásil n azmíněné přednášce, že pochází z 8mé generace. Jak sám udává, jeho nějaký předek si přidal jedn r a další jméno manželky, "aby se vyhnul kletbě".

V Dublinu se náš pan spisovatel ovšem setkal s další rodinnou kletbou. Kráčel v Dublinu Beresfordovou ulicí v nočních hodinách zimního večera; ulice byla liduprázdná. Náhle za sebou uslyšel rachot, jako by někdo táhl těžký kovový předmět. Pan Ellis se otočil, ticho a nikde nikdo. Otočil se tedy a zvuk se opět ozval, jako by se přibližoval. Kov skřípal o kámen a pan Ellis se rozbehl, zvuk za ním také zrychlil. Když už měl zvuk, který byl rychlejší dle popisu než on - za zády, doběhl na roh Mariánské ulice - zvuk ustal jako když utne. Ozvalo se jen hluboké povzdechnutí - a již se nic neozvalo.
A teď ta pointa - za královny Viktorie řádil v oněch Dublinských ulicích "Lavorový Billy", jistý mrzák, který se narodil bez noh. Sedával v lavoru a odstrkával se rukama. Ve svém lavoru se rychle dokázal přemisťovat a strhávat oběti, které okradl. V rukách měl sílu - jednou přepadl a uškrtil mladého lorda Beresforda. Když byl chycen, dostal provaz. Ten uškrcený byl z téhož rodu, co náš pan spisovatel.

Tolik příhoda.
Ego sum, qui sum!

Uživatelský avatar
Kuato
vášnivý přispivatel
vášnivý přispivatel
Příspěvky: 293
Registrován: 13 srp 2014, 12:55
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 219×
Obdrženo poděkování: 838×

Re: dle Fausta

Příspěvekod Kuato » 08 črc 2016, 15:02

marvin píše:Spíš mě napadá jedna otázka - občas mohou být rody "proklety" - můžeš si nést nějaké břímě a vtzah k předkům tě může spíš táhnout zpět / resp. dolů.

Co pak ?

je lepší se oddělit ? nebo spíš vyrovnat dluh - tím pádem jsi sám částečně zodpovědný ? A je možné že je to tvá "mise" /úkol, kt. tu máš, aby jsi splnil a splatil.

Je to tak ?


zacal jsem psat a zjistil, ze jen abych vytycil ramec, ve kterym to co reknu bude platit, tak popisu nejmin stranku.. toto je tema na cely vecer u ohne. takze jen kratce, snad tam ale bude na co se ptas.. a treba se nekdy sejdem u toho ohne, kde to budeme moci znovu otevrit a promudrovat dukladneji :o)

- v momente, kdy je v tobe dostatek sebereflexe, aby ses vubec mohl ptat podobnym zpusobem, je to indikator toho, ze ve vasem rode jsou kvality, za ktere ma cenu bojovat
- v kazdym rodu jsou vyznacni lide (kteri prinaseji a buduji nove hodnoty) a ti, kteri jsou jen "mali" a pomahaji "jen" prenaset geny. geny jsou dulezite, takze to mozna neni malo.

- rody proklety - ano, ale rod neni jeden uzky proud - kazdou generaci do nej natece spousta nove krve, vlastnosti, atd. takze spis - rod je jako kosaty strom, v ramci nehoz dochazi tez k tribeni. jsou vetve, ktere usychaji, jine pokracuji v rustu a nesou ovoce. veci, ktere mohou vypadat, jakoze "rod je proklety" mohou byt individualni zaseky jednotlivych lidi jednu nebo dve, tri, pet generaci po sobe. muze to mit jedna linie. paralelni (sourozenci rodicu..) tim trpet nemusi.

- jak jsem mluvil, ze rod - to je hromada tendenci, tak je imho dobry postup nejdriv volat to nejlepsi, nejmoudrejsi, nejvedomejsi v nem, na to se napojit a Z TOHOTO MISTA (setkani) se pak zacit koukat na ten zbytek, soucitne, moudre, a snazit se to pochopit a integrovat. nic neodsuzovat. odsouzenim se nicemu nepomuze. ale zaroven se snazit do toho moc nevstupovat. nesnazit se moc poucovat, zadne moralizovani, zadne meneni lidi. nekdy paradoxne problemovi jedinci jen ztelesnuji vytesnene stinove tendence, takze tezko rict, kolik toho ziji vlastne jen "sveho".

- pokud se nejake dedicne postizeni (casto nejaka forma slabosti nebo nerozvinuti nejakeho meho aspektu, coz vytvori situaci, kdy toto co mi chybi vyplni nekdo jiny - treba jako despota, at uz je to panovacny otec nebo prilis privlastnujici matka, babicka..) tyka i me (a pravdepodobne vicero dalsich lidi), pak kdyz se ja z toho vyvazu, ten egregor, ktery vlastne na astralni urovni vznikl a funkcne napomaha te situaci dal zit, jen stahne sva chapadylka ode mne, ale ostatni si v tom pokracuji dal, dokud si to individualne sami tez nevyresi - vlastnim zesilenim a narovnanim te situace u kazdeho jednoho jedince. z vlastni zkusenosti vim, ze veci, ktere ma clovek od mala, jsou pro postizeneho natolik "normalitou", ze je vlastne neni schopny vetsinou odvrhnout a vyvazat se z nich, az kdyz se odstehuje nebo si najde nejakeho partnera nebo pratele, kteri zvenci spravneji vnimaji, ze tady neco funguje blbe a upozornuji ho na to a pomahaji mu s tim vyvazanim.

- neni treba "utect" nebo "nejdriv vse vyresit", aby clovek mohl volat predky nebo nejak duchovne pracovat. to vsechno muze snadno bezet soubezne, kdy clovek pracuje paralelne na vicero urovnich. casu je malo a je prakticke ho maximalne vyuzit. uspech v jedne rovine nam muze pomoct pochopit lepe dej v jine.. ono ani v tom rodu po nas nikdo nechce, abychom "vyresili vsechno". mame udelat svuj kus prace a ostatni nechat delat zase jejich. primarni je zvedomovani, lepsi chapani, porozumeni. kdyz je tohle, tak ten zbytek (tedy fyzicka naprava nejake situace) uz probehne rychle - a horici pochoden (vedomi) osvecuje sve okoli a snadno zapali dalsi.

- kdyz se my nezrekneme rodu (lidstva), tento se nezrekne nas. ale vzdy je to spojeno s nejakou praci v nem. musime hrat nejakou roli, plnit nejakou funkci. je to trochu omezujici, nekdy hodne, ale kazdy z nas si musi vyjasnit, co vlastne v tom zivote chce delat. chce odejit? muze. ale mel by vedet, ze na jeho dispozice se skladalo treba nekolik generaci jeho predku. takze by mel aspon deset dvacet let makat, aby aspon cast z toho zaplatil. pokud vnima jen svoji "zivotni bolest" a nestara se o ty, na jejichz ramenach stoji, tak at jde do prdele. myslim si, ze zrovna tohle Bardon popsal dobre - mag je ten, kdo i kdyz rozumi mechanice deju a zna cesty, kteryma se da odejit, tak neodejde, ale zustane a pomaha. predpokladam, ze tohle nemusim zrovna tady rozebirat.

no kurva, kratce, vidis jo? a to jsem se prisaham bohu hryzal do jazyka! :o))

Uživatelský avatar
Kuato
vášnivý přispivatel
vášnivý přispivatel
Příspěvky: 293
Registrován: 13 srp 2014, 12:55
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 219×
Obdrženo poděkování: 838×

Re: dle Fausta

Příspěvekod Kuato » 08 črc 2016, 15:04

Cagliostro píše:Mám jeden příběh, když jsi u toho rodu...


moc pekne! diky!

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: dle Fausta

Příspěvekod marvin » 08 črc 2016, 15:09

Má snad cenu pořád psát, že jsou to nejlepší příspěvky na foru ? : ) Ale je možné, že to se mnou rezonuje z určitého důvodu. Něco co potřebuji udělat. Přesně jak píšeš. Slovo od slova, odstavec od odstavce.
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Uživatelský avatar
Kuato
vášnivý přispivatel
vášnivý přispivatel
Příspěvky: 293
Registrován: 13 srp 2014, 12:55
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 219×
Obdrženo poděkování: 838×

Re: dle Fausta

Příspěvekod Kuato » 08 črc 2016, 15:19

duvody, proc je vysoce zadouci kultivovat nase "podhoubi", ze ktereho rosteme muze byt i ryze pragmaticke/sobecke - pokud v narode panuje treba svoboda mysleni, nedogmatismus, liberalni pristup k odlisnostem apod., je to automaticky spojene s tim, ze tady mohou/budou vychazet knihy typu pro nase ucely badani vhodneho, bude mozne se snadneji dostat k ideim urciteho typu, nikdo vas nebude persekuovat za to, ze jste heretiky, apod. proste kdyz vezmete Cechy - je nas 10M, coz je hrstka. a z toho je spousta vzdelanych lidi, duchovne pracujicich, studujicich vsechny mozne duchovni smery. at byste citili potrebu (protoze individualni dispozice) jit pres libovolnou linii, pro vetsinu sezenete studijni material (pres ktery je hur nebo lip napojite na egregory nauk) a nikdo po vas nebude hazet sutrama, kdyz budete chtit verejne o nekterych vecech diskutovat a tribit si tak sve pochopeni. kdyz se ale narodite touto dobou narodite na blizkym vychode.. tipuju, ze minimalne 2/3 sveta jsou na tom touto dobou mnohem mnohem hur. dogmatiku z ruznych tradic jak naseto. ale toto neni automaticke - proto je nutna osveta. kazdou generaci znovu a znovu, aby ty nejnizsi slozky, ktere jsou pres strachy a pudy, nemohly znovu obsednout a zotrocit moudrost a zdravy rozum. a kdyz to nebudeme pomahat delat kazdy jeden z nas, tak kdo?

Uživatelský avatar
Lumpino
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 158
Registrován: 28 dub 2013, 08:32
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 39×

Re: k zamysleni

Příspěvekod Lumpino » 09 črc 2016, 17:59

Kuato píše:par veci k zamysleni:
- neni pakt jako pakt. obecne vzato je pakt obchodni smlouva mezi dvemi subjekty, kdy jeden odvede nejakou praci, druhy za to zaplati (dohodnutou cenu). .


To je pravda. Na druhé straně, je potřeba si velmi dobře rozmyslet s kým pakt uzavírám a jaká bude ona cena. Mám proto daleko radši starověké = pohanské a východní praktiky toho se týkající. Řada "moderních" či středověkých mágů vychází z křesťanských nauk vyznávajích jen nebe a peklo a proto se obracejí spíše na pekelné duchy. Snad vyjma Arbatela - Z magie starých který popisuje praxi přivolávání "palnetárních" duchů, tedy bytostí jdoucích "středem přírody" podobně jako bůžci "pohanských" panteonů. Např. z Bardonovy Praxe magické evokace, bytosti 360° zemské sféry, Asmodaj nepatří také mezi bytosti zrovna andělské. Lilith, kterou jsem kdysi vyvolával sice také ne, ale rozhodně nepatří k nejhorším. U mnoha ostatních bych si jejich vyvolávání hodně moc rozmyslel.


Zpět na “Evokace”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host